/SERB/ serb general

A sad malo o našim smatnjama. Smori me ova amrička senzacija.

Attached: 1556116805516.png (500x501, 314K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=mDWtrC0SQfQ
youtu.be/f46LkPDypSY
twitter.com/NSFWRedditImage

eh, znači sam sam sdje, a i ja sam previše očekivao

youtube.com/watch?v=mDWtrC0SQfQ
Sve su pokušali ali mi smo još uvek ovde.

Not bad. I'm gonna save that pic, and replace the word greek with insert-other-nationality-I-want-to-ridicule

What’s the climate in Bosnia? Are you getting ready for a new genocide? Are Bosnians Serbs?

Croats more like cur-oats

youtu.be/f46LkPDypSY

genius

We have early summer rain and thunder storms, but then we have around 30 to 35 C days and everyone goes to lakes or rivers to cool down. During early winter we have 2 weekends of "winter summer days", we call them Nicholas summer and Michael summer. Winters are around freezing point, but rarely below -10C.

Je l' ljetuješ il' radiš? Pošto sam čuo da je su u Hrvatskoj povisili cijene do te mjere da se isplati ići u Grčku il' Crnu Goru.

zidovi...

osim ako nemas nesto svoje ili kod poznanika,samo nekto s malo dubljim đepom ide na moreno ko prije,za par godina ako ovako na stave nema vise domacih na obali,osim ako ,kao sto sam reko nemas nesto svoje ili kod frenda

Attached: 1560966450002.jpg (640x640, 59K)

sta duradimo povodom boomera?

Attached: aco (1).webm (480x480, 1.14M)

Ne das im vise pare za kladionicu bre

Normalno da je dosadno kad smo bitni koliko Baltik/Belorusija.

Da ovi kurvati ne prave serbia hate threadove gde se gadjamo govnima retko koga bi interesovao Balkan happenings, realno.
Sto je dobra stvar naravno.

brt, kod nas svi pale za Grčku, pogotovo od kad je Crna Gora pristupila NATO, pa krajišnici iz principa i prkosa neće u čamugogorje, pa čak je laktački aerodrom(nadomak Banje Luke) snizio cijene za letove za Grčku; izgleda da će Srbi sapasit' Grčku iz krize

brt, ako taj vlasnik pinka bude posjetio Srpsku, lično ću ga zadavit' golim rukama

Grcka je od krize jeftina, sad su poceli i oni da jedu govna mada ne zalim se, idem vec 15 godina i nije mi dosadilo, u odnosu na CG na koju sam spickao 10 god. nebo i zemlja.
Ide mi se do Egipta al' mi treba neka ozbiljnija lova, naci ce se verujem.

Sprdnja bolan' , vidi se iz aviona.

te srbomržačke niti su dokaz umne oštećenosti naših susjeda, pogotovo kad ih šiptar napravi i uvjek su kao neko takmičenje s Srbijom, kao da im je cijeli smisao postojanja da budu trn Srbiji

ako mi dodje jednom u zivotu da se puknem u glavu, prvo cu ove novinare sve da pobijem mater im heftam

Attached: vucicevic.jpg (500x750, 49K)

Пpaлe reporting in after years of not being around lmao.

imam srece pa kod kompe 5 dana na rab zapalio,brate ,da znas kako je cisto more,moras to vidjet,a i rab je preljep,cak dosta srba rade tamo i kolko sam vidio do jaja im je...

Attached: 1564462422920.jpg (960x720, 72K)

Gde se selite?

Ne seri, ja u devetom idem na godišnji, Zagreb je prazan, nema psa na ulici.

ne laži, bia si u komuni na rabu, ne kod prijatelja

nigde brate moj, ostajem u otadzbini

Attached: cugach.jpg (286x296, 12K)

>cur-oats
>kur-ac
fu asshole

tfw Jew but wish I was born a Serb they're a noble and valiant people

cec

Hahaha this is funny

You can do this to Greek but also to all those crappy 3rd world countries around Greece like Bulgaria, Serbia.

dobro je marx rekao za sve nas. da smo genetske pogreske. nacije koje sluze drugima. bez prave povijesti i znacenja. jebeniwa aub human low iq degenerici.

reko sam za nekoliko godina kad cijen budu nerealne,al ima dosta ljudi svoje il kod rodbine,a zagreb nije prazan ,pun je razlicitih kmica
bolnica ima jebeno okruzenje,kazes da si đanki i đabe odmor na rabu,bolje nego u hotelu

>he doesn't know

Attached: Jevrejsko-poreklo-Srba-228x0-000012920019628.jpg (228x333, 16K)

e kaj ima dobro za jest na rabu bas idem tam?

na rivi ima restoran šanpjer,uzmi tuna steak,jeben je

it's referring to ikibey, a greek wannabe turk
pričaj za sebe

okreni se oko sebe, okruzen si ljudima krezubicama koji neznaju sljediti osnove kao gdje baciti smece ili koristiti metalne hvataljke kada kupuju kruh u lidlu. ima pojedinaca al vecina cini drustvo koje nista od sebe nemoze napraviti. nemamo moralne vodje niti uzore. vodje biramo iz prkosa. svi u hrv vjeruju vise svabi nego svojima. svabo nas je porobio sa bankama, trgovinama, industriju nam unusitio, prodaje nam na pagu nizozemsku janjetinu. tako da je marx bio u pravu. tu smo da sluzimo svabama.

thx izgleda do jaja bum probal

People in real countries don't give a flying fuck.

Attached: proxy.duckduckgo.com.jpg (454x432, 67K)

Kod nas je drugačije, Srbi su oholi i iskvareni al' znaju da moraju da glasaju za najglasnijeg Srbendu samo da viče da bi ostali u limbu Srpske, a ako bi Srpska dobila nezavisnost odmah bi ga zaklali, slično kad bi strani uticaj okončao po ulicama bi ležali Đinđići. Mislim i kralj je ubijen samo bo nije imao djece.

ovo jebote ovo, sve ovo i kod nas, samo sto nas jos nisu potpuno porobile svabe
jos

Svi ste na Krku u vikendicama kupljenim prije rata kad su svi otplatili kredite u dinarima.

He looks greek to me

Attached: greek.jpg (640x480, 26K)

read the rules retards. sage n report.

>Switzerland

Always neutral until it's time to shitpost

to ti je zapravo plan. moras im dati sve i onda te puate u eu. to su napravili cesima poljacima slovacima. svi ce ti reci isto. ali samo smo mi sretni sto smo njihovi robovi i sto nas oni vode. kad imas nekog pametnog i svabo ga povuce u njemacku da radi za njega tamo onda mu namjerno da manj placu za isti intelektualni posao koji radi svabo. mi smo ubijek manje placeni. kroz sva stoljeca nasa uloga je ista. mi smo placenici koji ce ici ginuti za tudje interese. i idemo sa smjeskom jer znaamo da je to nasa svrha. to je nasa valhala.