This Dude

Went to prison for daring to be Nationalist while larping as a Communist.

Attached: liviu_dragnea_congres_97875800.jpg (1200x803, 428K)

Other urls found in this thread:

m.antena3.ro/actualitate/refugiatii-plang-cand-afla-ca-au-ajuns-in-romania-313112.html
twitter.com/SFWRedditGifs

Being a russian agent and selling the gas to the hungarians is not nationalistic. Kys gypsy faggot.

No but not being a American stooge and Merkel ass kisser is.
The last few resources we even have will go to USA,Germany,Austria,Netherlands,etc.

This dude tried to stop it.
Enjoy your Kovesi mofo.

"muh russian agent"
KYS

Also enjoy your coming rapefugees idiot.

Attached: Untitled.png (561x531, 171K)

>Muh Russian Agent
>Muh #Rezist

Attached: Untitled.png (659x765, 270K)

Say Goodbye to your gas while getting nothing in return.

Attached: Untitled.png (646x727, 398K)

-cresterea salariilor desi nu e crestere economica
-program de guvernare care nu a construit spitale si nici scoli si mai nimic.
-fura de peste tot si face teleormaul un judet de lumea a treia.
-mita si spaga electorala tziganilor
-voia relatii economice cu rusia (t.grindeanu)
-imigrantii sunt nasoi dar nu o sa avem parte de ei. Nu avem infrastructura si nici conditii.
-mai bine sclav americanilor decat sclav rusilor.

Boule. Nu te-ai saturat de comunism si de mafie? Mai vrei si rusi? Du-te-n pula mea in rep. moldova ca aia sunt "bazati".

Attached: ODAwJmhhc2g9NTVjZjg1MmVjNWVhMGE4OGYxY2I1ZGQ2OGNjNDlmYzc=.thumb.jpg (800x693, 58K)

>zici muie dragnea?
>clar lgbt #rezist basedboy
Muie #rezist

Also mutarea ambasadei la Ierusalim. Sugi grav copile.

Attached: 18911221.jpg (1000x541, 126K)

>Cresterea salariilor a fost cauzata in general de emigratie.Supply and Demand.
>Voia relatii cu Rusia...DE PARCA II CEVA RAU IN ASTA
Cand o gramada de resurse iti vin din Rusia
>Mai bine sclav nimanui boule.
>Cu imigrantii desteptule iti vor trimite UE bani ca sa ii integrezi si sa le construiesti... negrul ala subuman din Africa va avea mai multi bani decat toata familia ta din moment ce a pasit in Romania.
Si tu ii vei renova/construi casa/apartamentul ca sa mearga el saracutu direct la futut.

In afara de negativele care sunt mita la tigani adevarata si mutarea ambasadei.
Tine minte ca ei au ridicat salariile la Doctori ca tu sa nu mai mergi cu cafeau si tigarile ca un idiot.

Cu toate ca mutarea aia a ambasadei a adus si pozitive...uite asa wannabe terrorists ca aia 3 prinsi anu' asta s-au dat de gol.

Fact: suntem tara mica si saraca. Evident ca vom fi sclavi daca tot pleaca tinerii si adultii muncitori. Ar fi blana sa fim independenti n shiet dar asta nu se va intampla pt ca aia mai mari fac legea.

Cresterea salariilor a fost fortata si medicii nici nu au primit ce li s-a promis daca tot era vorba de marire. (2000euro rezidentul). De ce fortata? Pt ca si salariile si pensiile se dau DIN IMPRUMUTURI! Inflatia creste, produsele se scumpesc. Ai facut o pula.
Avem putini imigranti si aia care afla ca aju g in romania nu stiu cum sa fuga.

m.antena3.ro/actualitate/refugiatii-plang-cand-afla-ca-au-ajuns-in-romania-313112.html

Si da. Rusii sunt aroganti si betivi. Mai mult au mafie puternica (vezi oligarhii rusi) si daca e sa fie relatii bune cu rusia trebuie mai intai sa sugi pula oligarhilor.

>Cu toate ca mutarea aia a ambasadei a adus si pozitive...uite asa wannabe terrorists ca aia 3 prinsi anu' asta s-au dat de gol.
>support greatest ally goy

Nu-mi dau seama daca esti membru in clubul oamenilor cu nas lung sau sri. Oricum iti faci treaba bine :)

>Suntem tara mica si saraca
Care face parte dintr-o Uniune ,cu al 2-lea cel mai puternic PIB din lume

>Cresterea salariilor pentru medici
A crescut exponential fata de cat a fost...asta se vede si din servicii.
Doar ieri am fost la Tomograf si nu am vazut atat calm si bunastare de multa vreme.

>Asa cum sunt rusii
Curul tau este incalzit de gazul Lor
Pretul la Gaz in Rep.Moldova a scazut cu 10-15 dolari anu asta.
Tu continua sa platesti ca un fraier,macar poate ai salariu ca afara.

Nu boule 2 dintre aia 3 retarzi s-au grabit sa aduca ei "onoare lui allah" si asa au fost prinsi de SRI.

Si legat de refugiati s-o crezi tu asta ca mai pleaca.
Vor primi bani de la UE lunar sub programul de repartizare(pentru ca USR,Iohannis,etc) nu vor refuza

Noi vom primi fonduri de la UE pentru apartamente pentru ei s.a.m.d
Ei trebuie doar sa futa si sa faca sport pentru salarii babane si sa urle "RASISTU"
Si fondurile alea acum nu mai poti sa le faci disparute ca este SUPER KOVESI la pupitru.

Si toate astea in timp ce Ikea ne vinde mobila facuta cu copacii din Retezat si Germania ne vinde gaz de 2 ori mai scump decat rusii:))

>Germania ne vinde gaz de 2 ori mai scump decat rusii
Motiv in plus sa dam gazul ungurilor?

>cu al 2-lea cel mai puternic PIB din lume
>Pula In Buci
Avem wc in fundu curtii la scoli. Avem probleme masive de copii nevaccinati si care au inceput sa faca boli eradicate. Aparatura veche in spitale si lipsa de materiale necesare (ace si ata de plagi). Ce kkt vorbesti.

>A crescut exponential fata de cat a fost...asta se vede si din servicii.
>Doar ieri am fost la Tomograf si nu am vazut atat calm si bunastare de multa vreme.
Lucrez in sistemul medical. Stiu ce zic. Nu se deschid posturi decat pt copii de masoni si parlamentari sau ministrii ori dai spaga un apartament. MEDICII CUMPARA DIN SALARIUL LOR MATERIALELE CHIRURGICALE. Si cu toate astea mai cer si pacientilor pt ca sa nu suporte costul total. Tomografele sunt de mana a treia btw. Intrebare, la stat sau la privat?

>Curul tau este incalzit de gazul Lor
Mancale-ar tata pula lor de rusi ca tare buni si destepti sunt. Si crestini inflacarati. De aia si preotul Necula ii ia la rost. Ca nu le pasa nici de ortodoxie nici de independenta statelor nici de nimic. (Vezi Ucraina). LE PASA NUMAI DE OAMENII LOR SI DE OLIGARHII LOR.

How about PMP? De ce nu zici de ei mai bine. Sunt impotriva valului de imigranti. Sunt de dreapta. (Dreapt romaneasca da)

-Ai proiecte si bani Europeni

-La stat dar in regim privat ca nu am plati CAS de mai bine de un an(fost somer)

-Nu conteaza cum sunt rusii ticule,ci conteaza cum sunt legaturile noastre diplomatice cu ei.
Ei nu depind de noi,noi de ei da(intr-o anumita proportie)
Basescu tocmai a fost inculpat in dosarul ala cu Securitatea.

Si pe deasupra pmp de abia are 4%
Urmatorul guvern va fi USR si Ciolannis.

Slabe sanse. Total pnl.

Fondurile europene trebuie atrase. Abia abia atragem si noi cateva. Polonia o duce mai bine. Dc? Pt ca nu are mafie ca la noi. La noi primarii de la sate isi trag asfalt pana la poarta casei si restul drumului de la sat e pietris. Membrii PSD sunt literally idiotii satului care in sfarsit reusesc sa faca bani pe spinarea fraierilor care muncesc.
Du-te la Cluj, la Timisoara. Orase super: PNL
Du-te la Iasi: aparatura ultra-super-duper medicala (3 aparate in intreaga lumea pe neurochirurgie): independent rebel PSD

Masinaria PSD este mafie totala. Always was, always will be. De sclavi/iobagi vom fi fie ca vrem fie ca nu vrem. Ori americanilor ori rusilor.
#uuie #msr da-i incolo ca nici ei nu stiu ce vor. Pe pariu ca in 3 ani devin ca demos. Taeget audience lgbt got watching degenerates. (Am zis in engleza pt ca suna mai bine)
Hai ca am ceva treaba.
Nb

Nu ii subestima taica pe stangacistii astia noi.
Atat tot.

Oricum,NB,sanatate si servici usor