/yugofeels/

/yugofeels/

Dobro jutro anoni

Attached: 1523820316843.jpg (4000x2250, 547K)

dobro jutro

Attached: 27881056_225743707997278_3173540786574721024_n[1].jpg (1080x1279, 105K)

Fuck my slavic part. Jutro

Ce crkne tred a

Koliko vidim izgleda da hoce, sutra cu onda napraviti u podne thread

>ook imas 24 godine i devica si
Nepodnosljivo.

uglavnom vi devci u 20im ste samo lenji i ne trudite se da pokusavate

zar ne

Da ne mozes da podneses, ne bi bio

;^)

Ja sam jos pre godinu dana odustao. Ne vredi pokusavati kad ja bukvalno pocnem da se tresem kad zena pokusa da prica sa mnom 1 na 1.

fake it until you make it sto kazu burgeri

>fake it until you make it
Pravi se da nemas socijalnu anksioznost i da znas da pricas sa ljudima

Samo sto sam ispratio goste, bili neki poznanici mojih roditelja iz Poljske sa pet kcerka, inace sam balija ali nikad nisam vidio da se neko ponasa tako seljacki jebote, jos tako zgodne djevojke, moze li mi neko pojasniti zasto smo cak i mi civilizovaniji

Usput nisam uspio nijednoj pomirisati obucu, koja steta

najjaci sam user ovde, samo nek se zna dbi

Koliko znate incela iz svog kruga?

Koji je kriterijum da neko bude incel? Da je devac? Ili mora biti ogorcen i mrzi zene takodje? Ako ovo drugo nije bitno onda 1 od otprilike 20-30 ljudi koje znam, ne ukljucujuci sebe.

Please don't make this a regular thing. 5 regular threads is too much, hell 2 is too much

Why don't you just mind your fucking business? Too dumb to filter threads you don't like? Fuck you.

Bump

Origbxggdg

dobro jutro fren

Srbe na vrede

t. mujo

I'm trying to learn your langiage, let me try to translate.
"What's the criteria for becoming an incel? Is it...or is it something....my friend didn't something...20 or 30 people around he feels uncomfortable."

How'd I do user? Dobro jutro

Not OP, but you did pretty well.

The full translation is "What's the criteria for becoming an incel? Is he a virgin? Or does he have to be bitter and hate women as well? If this second doesn't matter then it's 1 of about 20-30 people i know, not including myself"

Nadam se da ce /yugofeels/ napokon zazivjeti.

Zasto ucis ovo sranje od jezika?

Poz ljudi, dobijom sam zalku od par prijatelja da hodam cudno. Ima neko drugi problem s ovim?

Wat do?

Jedem solidan hamburger aaaaa

Zasto toliko bosanaca zna poljake i zasto toliko poljaka ima u BIH?