Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.jpg (250x250, 4K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/zJTmi9cgpKQ
4chanint.wikia.com/wiki/Hungarian#Duolingo:_Inessive_Case
youtube.com/watch?v=ZkBwQI2-YbI
444.hu/2018/03/27/ha-a-kovetkezo-2-napban-tamogatod-a-444-et-egy-kulonleges-vacsoran-koszonjuk-meg
divany.hu/eletem/2018/03/28/valas_parkapcsolat_szakitas/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link
origo.hu/itthon/20180329-ismet-tamadjak-magyarorszagot-a-soroshoz-kotheto-szervezetek.html
origo.hu/tafelspicc/20180323-uj-sor-kerul-a-boltok-polcaira-dreher-ujdonsag-dreher-pale-ale-vilagos-sor.html
twitter.com/NSFWRedditImage

Szálljon Élesi

तुम्हारी माँ रंडी है।

rossz posta
jó posta

"Egyszer, réges-régen élt az egyik oldalon egy szorgalmas, értelmes és mindenekelőtt takarékos elit, a másik oldalon meg lusta,mindenüket, sőt annál is többet eltékozló korhelyek. Igaz, hogy a teológiai bűnbeesés legendája azt meséli el nekünk, hogyan ítéltetett az ember arra, hogy orcája verítékével keresse kenyerét; a közgazdasági bűnbeesés meséje viszont leleplezi, hogyan lehet az, hogy vannak olyan emberek, akiknek erre semmi szükségük nincs.

De egyre megy. Így történt, hogy az előbbiek gazdagságot halmoztak fel, az utóbbiaknak pedig végül nem maradt más eladnivalójuk, mint a saját bőrük. És ettől a bűnbeeséstől kelteződik a nagy tömeg szegénysége, amelynek még mindig, minden munkája ellenére, nincs más eladnivalója, mint saját maga, és a kevesek gazdagsága, amely folyton gyarapszik, holott már régen nem dolgoznak."

Attached: Trin.jpg (254x199, 14K)

youtu.be/zJTmi9cgpKQ

Csekkolva, szocik öngyilkosfigyelőn

Ánon, akit tegnap bezárt a barátnője, elmentél ma emelni?

nagyon jó posta, nagyon szép számok

>szexi kislány tőlem egy méterre
>apjának panaszkodik, hogy wcznie kell
GYÉMÁNTOK

Ááá nem, azt mondta, hogy többet nem járhatok emelni, mert öngyilkos lesz.

Updated the Hungarian wiki, Inessive case
4chanint.wikia.com/wiki/Hungarian#Duolingo:_Inessive_Case


> Questions
What is the apple in?: Miben van az alma?
What are the beautiful Brazilian girls sitting in?: Mikben ülnek a szép brazil lányok?

> Verbs that have an implied object
I see you in the new restaurant: Látlak az új étteremben

> "A noun" = general statement
Politicians are interesting people: A politikusok érdekes emberek

> iskolában, iskolákban, parkban, parkokban
Many students are studying in the Hungarian schools: A magyar iskolákban sok diák tanul
Éva is walking in a park, and Laszlo is swimming in the sea: Éva egy parkban sétál, László meg a tengerben úszik
Little red birds sing in the park among the tall trees: A parkban a magas fák között kicsi piros madarak énekelnek

> házban, házakban
Many people live in the new house: Az új házban sok ember lakik
There are many rooms in the new American houses: Az új amerikai házakban sok szoba van

> Statements, "is"
There is also a television in the large room: A nagy szobában van televízió is
There are banks and shops in the large buildings too: A nagy épületekben bankok és üzletek is vannak

> "Az a ..., aki", "azok ..., akik"
The politician who is talking on the radio is famous: Az a politikus híres, aki a rádióban beszél
The ones, who are not Hungarian, live in the hotel: Azok laknak a szállodában, akik nem magyarok

korcs

very good post
are you going to do an official language exam?

Nem érdekel hől

>What are the beautiful Brazilian girls sitting in?: Mikben ülnek a szép brazil lányok?
Erről a fajkeverő propagandáról S*ros tehet vajon?

igen, ráadásul elkezdtem egy új edzéstervet (PPL), úgyhogy ahelyett, hogy ma csak mellre és tricepszre edzettem volna, belevettem még két vállgyakorlatot is, szóval most elég B O M B Á N érzem magam

mell és váll egy nap?
hogy bírod a kettőt?

>kömény van a sajtos rúdon
ÁÁÁAÁÁÁÁ MI A FASZ EZ? KI A FASZOM TALÁLT KI EKKORA GYÖKÉRSÉGET ÁÁÁÁ!

hát értelemszerűen csökkenteni kellett a mellgyakorlatok számát, de már két éve ugyanazt az edzéstervet csináltam, aztán úgy voltam vele, hogy épp itt az ideje váltani
(plusz a kreatin csodákra képes:D)

igen, kreatint használok én is, mikor elkezdtem, sokat segített az 5/3/1 programban, főleg a harmadik héten (azóta is azt csinálom)

és beválni látszik?

jó program, igen
és lehet benne nagyot emelni kevés ismétléssel, amit külön szeretek

utálok élni

Ne öld meg magad anélkül hogy ne küldenél néhány normit magad elé.

bandi?

>ki vagy baszva
>hagyja, hogy a barátnője uralkodjon rajta
a kondikorcsok abszolút állapota

Attached: 1500964083470.jpg (351x369, 10K)

hitler vagyok

korcsler vagyok

hogyhogy?

bn is ki van baszva sajnos

youtube.com/watch?v=ZkBwQI2-YbI

Attached: 1518.png (493x488, 225K)

képet róla

ratyi

>kifogások

Attached: 1522069173148.png (810x793, 576K)

ne higgyetek neki nincs kibaszva a béen, de az érzelmi zsarolás ellen az izmok lófaszt nem használnak

A Németországba érkezett menekültek túlnyomó része semmilyen bűncselekményt nem követett el, helyette nyelvkurzusra jár, és úgy hisz a demokráciában, mint egy német.

ez!

Ez hől

a PPL akkor működik jól, ha a héten kétszer csinálod, mondjuk PPLxPPL vagy PPLPPLxx, na most gondolom 3 naponta jártál emelni és a bn így is ki volt akadva és kötéllel a nyakába fenyegetett, szerinted ha heti 6x mennél akkor nyugodtabb lenne?

t. aki PPL-ezet 6 hónapig, majd visszatért inkább 3 naposra

dorottya is postázik ITT?

>kreatin
t. kopaszkorcsok

Kérlek gyere Európába és hozdd a családodat és a barátaidat is.

de hát magyar vagyok és szőke a hajam

nem-nem, a heti négy kondi mindig összejött eddig, de volt, hogy egy ötödik napot is be tudtam suvasztani a naptáramba, a béen meg kénytelen lesz beletörődni, hogy a kondi igenis fontosabb nekem, mint a redvás kávéja, feltéve ha nem akarja, hogy kidobjam

akkor ne

hahá végre felbasztam a vpn-t

Használjátok ki a lehetőséget korcsok
444.hu/2018/03/27/ha-a-kovetkezo-2-napban-tamogatod-a-444-et-egy-kulonleges-vacsoran-koszonjuk-meg

SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC SOROSBÉRENC

én most újra elkezdtem, bn támogat benne, ő eljár ilyen picsa fitness mom milf tornákra kolleganőivel én meg emelek heti 3x, 2 kardiot beillesztve,hogy még több rostit tudjak szédíteni bn mellett

Ánon mit gondol a házasság lehetőségéről és az elkerülhetetlen válásról?
divany.hu/eletem/2018/03/28/valas_parkapcsolat_szakitas/?utm_source=index.hu&utm_medium=doboz&utm_campaign=link

még bn sincs, nemhogy házasság...

kéne válást betiltani
szenvedjenek csak a normik

Azért van mert minden nő kurva, de nekem tiszta béen lesz, vagy semmilyen.

Attached: 15220862920488.png (1117x1601, 716K)

Ez a cikk nem is olyan szörnyű, de aztán hirtelen vége szakad. Amúgy szomorú, hogy a nők csak így eldöntik, hogy el fognak majd válni, és nem is mondják. Rohadjanak meg!

Attached: istock_5138874_medium.jpg (800x600, 73K)

emlékeztetés hogy a VONAt egyenesen a dunába fog zakatolni

user felvezetése után én is aszittem, hogy rettenetes bzs propaganda lesz, aztán csak leír egy folyamatot

Jó posta

Ez kohnhalmi ági meg fletó?

szerintem megint a fidesz lesz újabb 4 évre, de már nem 2/3 lesz és lepaktál a jobbikkal

Ha belegondolsz, a tényleges oka a válásnak ezekben az esetekben az, hogy a nő egyszer csak azt gondolja: "nem vagyok 100%-ig elégedett."
Ez az, ami tényleg riasztó.

mi a picsának paktálna le bárkivel ha abszolút többsége van
ez már nem 1994 amikor ezt saját artzvesztés nélkül el lehehett játszania a szociknak

karigeri

Fater kedvenc biztonságszakértője

Attached: 104978_0272084355173eb0b3504a1ca279d691.jpg (1518x1800, 771K)

>kohnhalmi
Keksz

nem lesz most meg a 2/3

ebben az a kek hogy a nógrádi ropit borsodban gyártják, asszem bőcsön
a borsodi sósrudat meg zemplénben, szerencsen

az abszolút többség 50%+1et jelent te agyatlan korcs

Tesik azt ki lehet valahogy deríteni, hogy egy adott választókerületben kik a legesélyesebbek? Szűz taktikai szavazáson gondolkodom egyéniben, de úgy nem sok értelme van, hogy alig vam infóm a jelöltek támogatottságáról.
És mi a faszra kéne nekik a kétharmad? Az alkotmányt már módosították, az abszolút többség meg a sima törvényekhez bőven elég.

az elmúlt 3 évet is túlélték nélküle
a fontos dolgok alkotmányosan biztosítva vannak számukra, a nagyon kevés dolgot amihez 2/3 kéne pedig áttolják máshogy (lásd kampányidőszakon kívüli politikai hirdetések tiltása)
egyedül a migránsos alkotmánymódosítást szopták be, de ott is megoldották hogy vonacicáék veszítsenek többet vele

Hát egyszerű, mindenhol a fideszes az esélyes

De én megértem ha elégedetlenek. Én is az leszek 20-30 év után. Az a baj, hogy ahogy a cikk is leírja, kitalálják, hogy ez már javíthatatlan és meg sem próbálnak tenni bármit. Mint némelyik magyar a politikával: mostmár nem érdemes erőlködni úgyis minden erromlott!!

kireszavazzunk.hu

>Juhász PÉTER
>Jordan PETERson
>JP
nem véletlen

Attached: image_1.jpg (502x443, 39K)

Az OK, de van egy olyan dolog, hogy győztes kompenzáció, ami azt jelenti, hogy azokat a szavazatokat amire nem volt szüksége a győztesnek a kerületi győzelemhez, megkapja a pártja listán. Tehát ha a F*desznyik nyer, de te a második helyezettre szavaztál, akkor elvettél egy szavazatot a fidesztől, adtál egyet a másodiknak, és emellett maradt egy listásod, amit arra teszel amit akarsz.
Köszöntem, ez teljesen használhatónak tűnik.

No de pont ez a lényeg hogy balosok ne kapjanak szavazatot dehiszen

turulkorcs ne szeress engem
ne kívánd meg hamvas testem
nagyfi ricsi takarodj
korcsoké a fonál sajnos

igazából az a lényeg hogy a zs*desz a lehető legszarabbul szerepeljen és akkor talán átgondolják ezt az agyatlan kommunikációt

>a-a zsudájsz agyathlunul kmbnikéél

Attached: 1520837545129.jpg (485x443, 35K)

OG /ka/ postázó vagyok dehiszen.

ja én pedig a csatkai $zűzanya tes

sajnos eléggé

MEGNÉZTEM A MAGYARORSZÁGI OROSZ BEFOLYÁS 444 SOROZATOT!!!!

Attached: MakeApp1866628.jpg (1200x600, 469K)

D-de h-hát S-s-soros meg m-migrácsok.

origo.hu/itthon/20180329-ismet-tamadjak-magyarorszagot-a-soroshoz-kotheto-szervezetek.html

origo.hu/tafelspicc/20180323-uj-sor-kerul-a-boltok-polcaira-dreher-ujdonsag-dreher-pale-ale-vilagos-sor.html
>dr*her

pedig ezzel még hithű orbánbombaként is nehezen tudok vitatkozni

Közismert tény hogy a k*bányai "sör" gyár termékei alkalmatlanok az emberi fogyasztásra, semmi új a nap alatt hől

t. uborka richárd

Fúú gec ezt nem tudtam. Remélem engem nem fognak megerőszakoltatni a migránsokkal.

kuntakinte

Attached: 667.jpg (640x960, 80K)

A válások 2/3-át mégis a nők kezdeményezik.

hogyhogy?

mert ha valami bajuk van, nem kommunikálják, hanem várnak a csodára, hogy magától megoldódik
"mi a baj drágám?" "semmi"

Nem is az, hogy nem kommunikálják, hanem hogy magukban tartogatják, amíg be nem telik a pohár aztán kirobbannak az emberre ordibálva. Ha elkezd veled az asszony ordibálni, akkor meg nem feltétlen jön meg a kedved a dolgokat megjavítani, hanem még jobban elkeseredsz max.

>IPA
>nem a szójafiúk söre

ez
nőktől nem elvárás, hogy bármit is tegyenek a kapcsolat érdekében, minden a férj felelőssége
(pont mint a szexben)
ha elégedetlen a feleség, automatikusan a férj a hibás, mert nem teszi boldoggá

kilencszáz forint / 4 deci ""kézimunkás"" söröket inni természetesen szója, de mi a baj magával az ipával?

divatsör