/ex-yu/

Velikosrpsko izdanje

Attached: 1494006087877.png (882x739, 225K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=zk5QxHLQIP8
nspm.rs/hronika/vlada-srbije-odlucili-smo-da-petoclana-porodica-farhada-nurija-iz-avganistana-dobije-srpsko-drzavljanstvo.html
twitter.com/SFWRedditVideos

prvi sa majku srbiju

imam kosu dugu pola metra
sta da radim, dal da se osisam posle toliko godina, ne mogu da kazem da mi smeta al kontam da nisam lep devojkama sem mozda nekim umetnicama i metalikama klinkama

Ne može thread s tom slikom. Da netko stavi NDH bilo bi odma /srb/ i ne znam što, ne izvodite pizdarije.

ako tebi ne smeta nemoj da se sisas, samo je malo skrati i to je to

Avtizam. Ali dobro, slažem se.

koja si ti degencina jebote
ubi se fedoro
koji kurac glumis nekog sefa tu lol
>Ne može thread s tom slikom
>Ne može
>ne izvodite pizdarije.
kme kme kme cec

bukvalno kmeci kao reditor neki, zalosno

Da vidimo vaše sube, /ex-yu/.

sta seres novopederko mrs na Jow Forums picketino maloletna

Točno se sjećam situacija gdje bi Srbe trigeralo koja je slika. A ionako stalo serete s tim velikosrpstvom ovdje. Ne može tako, ima da naučite.

Daj ne seri tebe triggeruju slike maloletnika iz Zajecara a kamoli nesto drugo

Isto, pustio sam kosu i bradu kao Nikola Kalabic.

ovo je dobar thread tj. svaki thread bez one nadrogirane bosanske fedore je dobar thread

Nemam pojma o čemu pričaš. Mene trigeruje velikosrpstvo. Neću to tolerirat.

ja postujem ovde samo zato sto je prvi napravljen

sto se mene tice nije stvar u tome nego ti je post totalno za krindz
ukljucujuci i ovaj, kako se ne gadis sam sebi?

glup si

nema niceg loseg u velikosrpstvu dbi, svakako je bolje nego vase ustasevanje

vidis da je neki guzobolni ustasa lel

Штa бpe нe мoжe.

lolara

Nisu svi bili Munchen bojna ko ti i tvoji. Odjebi.

Velikosrpstvo je gamad. Ustaštvo je gamad. Ako te to zanima imaš Jow Forums ili si pravi odvojen general.

Gdje je Krajina?

ala ovog puca PTSP cecara

Gde je Skadar?

>Nemam pojma o čemu pričaš. Mene trigeruje velikosrpstvo. Neću to tolerirat.
>Neću to tolerirat.
>Neću to tolerirat.
>Neću to tolerirat.
kek

Attached: 13443365467259.jpg (800x555, 401K)

Velikosrpska ideologija ili Velikosrpska ideja označava ideju teritorijalne ekspanzije Srbije daleko od granica koje je imala Kraljevina Srbija u 19. i početkom 20.stoljeća, u oblik Velike Srbije, koja je promicala očekivanja - ostvariva samo uz drastične sukobe sa susjednim narodima - o životu svih Srba u istoj državi. Bila je uzrok pogroma, deportacija i ratova tijekom 19. i 20. stoljeća.

U formi tajnog državnog plana imenom Načertanije, velikosrpska ideja postaje sredinom 19. stoljeća službena politika Srbije.

Najradikalnije su velikosrpsku ideologiju provodili četnici u II. svjetskom ratu, te režim Slobodana Miloševića tijekom 1990.-ih godina. Danas je možda najglasniji promicatelj velikosrpskih ideja srpski političar Vojislav Šešelj.



Sramoto i izrode.

zalosno, tek sad vidim... odoh u onaj pesnicki tred

Semafor zurka

fit fok

mene je sramota za tebe kad vidim koliko si se uzivio u svoje postove i koliko krindz izazivaju kad ih vidim
Jow Forums uopce nije mjesto za tebe a narocito ex-yu kad dozivljavas sve toliko ozbiljno, realno nas totalno boli kurac za tvoja pseudointelektualna proseravanja i za one diskusije koje ste imali u proslom koncu
reddit bi bio mnogo plodnije mjesto za tvoj intelektualni mladi um u razvoju gdje ces moci uzivati u kvalitetnim diskusijama sa ostalim ozbiljnim individuama sa ovih prostora
ili kad si vec toliko ksenofobican najbolje bi bilo da nadjes neki 100% hrvatski forum gdje ces biti u svojoj sigurnoj zoni bez da si izlozen necemu od ceg te boli guza i moci cete zajedno krugodrkati cijelo vrijeme o istim stvarima

Attached: 1485289762291.jpg (1426x938, 394K)

Podsetnik svima da ne odgovaraju tačkastom i da ga ignorišu

plebitorko guzobolko prikljucen na aparate

Tko ste to "vi"? Tko sam "ja"? Ne budi šizofreničan.
>ksenofobičan
>100% hrvatski forum
Velikosrpstvo je ksenofobično, izrode maloumni. Ja volim Srbe, ne volim velikosrpske ideologe.

odjebi na pol
ti i ovaj mali pederchich

Meнe јe cpaмoтa зa тeбe кaд видим кoликo cи ce yживeo y cвoјe пocтoвe и кoликe нeпpијaтнocти изaзивaјy кaд их видим.
Чeтиpичaн yoпштe нијe мecтo зa тeбe a нapoчитo eкc јy, кaд дoживљaвaш cвe тoликo oзбиљнo, cтвapнo нac пoтпyнo бoли кypaц зa твoјa пceyдo интeлeктyaлнa пpocepaвaњa и зa oнe pacпpaвe кoјe cтe имaли y пpoљлoј нити.
Peдит би биo мнoгo плoднијe мecтo зa твoј интeлeктyaлни млaди yм y paзвoјy гдe ћeш мoћи дa yживaш y нeквaлитeтним pacпpaвaмa ca ocтaлим oзбиљним ocoбaмa ca oвих пpocтopa.
Или кaд cи вeћ тoликo peтapдиpaн нaјбoљe би билo дa нaђeш нeки 100% peтapдиpaн фopyм гдe ћeш бити y cвoјoј cигypнoј oблacти бeз дa cи излoжeн нeчeмy oд чeгa тe бoли дyпeнцe и мoћи ћeтe дa гa зaјeднo кpyжнo дpкaтe cвo вpeмe o иcтим cтвapимa.

>reddit
>kvalitetne diskusije
nadam se da je ovo ironicno

nego sta ima novo kod vas?

Suludo mi je da su komunjare micale ovaj kip.

87538908
Paзбoли ce oд paкa кopпopaтивни дpoнy.

пc. Хвaлa штo peклaмиpaш /пoл/

Attached: 1479395554096.png (553x702, 154K)

Ništa posebno, sve po starom. Imaj ovaj dobar thread.
Svakako preporučujem, bolji je od ovoga. Hvalaćaobok.

sta je tackasti mislio sa ovim?

Attached: 1507559285015.png (1937x1665, 233K)

>Ja volim Srbe, ne volim velikosrpske ideologe.
a jugoslovenstvo?

zakaj si tak guzobolan oko jebene slike
kog boli kurac za veliko srpstvo
onak se nebu ostvarilo
fakat si maloljetni degenko

Bolestan je i želi da mu pomognemo.

nije lose, samo nije mi jasno sto nije i rumunski banat ubacio

ko si ti? ti si jebeni internet-ratnik, ali don quijotovski
ljudima neces promjeniti misljenje cak niti ako gluposti koje pises prepakiras tako zvuce ozbiljno
nastavio sam postat u ovom koncu samo zato jer mi se gadis, smijesan jesi ali previse mi se gadis ko osoba

Jer da je netko stavio NDH, Srbi mi cmoljili i pravili /cpб/ jer to je točno ono što se i događalo. Ionako mi je već pun kurac što se u svakom threadu nađe neki "muh pokatoličeni srbi" degenerik.

cec

...

kog boli kurac za te debilchiche
vecina srba ovdje boli kurac za veliko srpstvo i ndh
uvijek postoje pojedinci
nemoj biti kurwica

jer svi srpski zlocini kad se nakupe u oba rata nisu ni kao 10% ustaskih? ne znam nije me ni briga, ali kad ti je vec pun kurac bilo bi bolje da odjebes, imamo dovoljno kancera i bez tebe

>jugoslovenstvo
Prolazno.

Onda ću srati kroz cijeli ovaj thread do 310og posta.

Attached: ddas.png (1537x768, 327K)

nasao sam krajisnika
lolara
odjebi ti takodjer
budem ti kupil traktor

To bre hrvoje

>Prolazno.
a-ali necu da bude prolazno ;_;

Stvarno je najgori taj krajišnik.

Hvala, informativni Slovenac.

Mi bosanci smo inace ljudi

Attached: 1522357419412.jpg (1000x800, 256K)

Banat je zauvijek Srpska zemlja.

>ljudi paralelno postaju u dva threada
Najjači smo.

ja volim zlatnu sredinu

Attached: 25e112afa61aced9f0e6b4108a119069_XL.jpg (1000x733, 372K)

ovo

steta sto ona ne voli tebe

>zlatna sredina
Jel to ono kad imaš tamno smeđu latino žensku s vrhunskom debelom prdarom, ali ima manje pigmentaciju i području susreta oba guza kad iz razdvojiš pa tamo koža ima zlaćanu boju? Ja to isto volim.

pogodil si me u dusu
:((((

lolara

Voli me ne voli me voli me ne voli me voli me ne voli me voli me ne boli me boli me ne voli me voli me ne voli me voli me ne voli me voli me ne voli me voli ne ne voli me voli me ne voli me voli me ne voli me voli ne ne voli me voli me be voli me voli ne ne voli me

super sto si toliko uporan u svom autizmu ali mogao bi tu svoju energiju i entuzijazam usmjeriti na nesto produktivno, mlacenje prazne slame nije zdravo za covjeka
inace onaj kojeg ti postas nije prvi napravljen tako da ni taj nije vazeci a gdje si ga nasao? nisam ti ja iz krajine budalo jebena niti sam srbin, a da jesam svakako to nebi krio od nekog govnara poput tebe sto misli da je pametan pa da zakljucuje neciju nacionalnost po onakvom postu

volio bi da sam zena da osjetim istisnku ljubav koju samo muskarac moze da podari

samo ne pricaj gluposti molim te
utihni ili odjebi

Zbog ovakvih postova sam presto dolazit na ex-yu

>srpski zlocini kad se nakupe u oba rata nisu ni kao 10% ustaskih
>nisam srbin

Attached: bora.png (1576x1070, 3.26M)

Kad smo već na Bori.

youtube.com/watch?v=zk5QxHLQIP8

a sto ti ne utihnes ili odjebes?
ne moras biti srbin da bi mrzio ustase i ndh

mi balkanci obozavamo ne radit ali kad pocmemo radit radimo ko zivotinje

ovo dbi bajo moj

zato kaj ne pricam gluposti o politici neg se zajebavam s frendovima iz susjednih zemalja
sada tiho kurwice

>ne moras biti srbin da bi mrzio ustase i ndh
t. srboslav jugoslavenovic

Ali moraš biti Srbin da bi davao takve izjave.

ili teska komunjara

imao sam kosu do kraja ledja i skinuo je jer je pocela da se proredjuje.
ljudi ce da te gledaju sto puta ozbiljnije ako si osisan na kratko, ovo je cinjenica. za devojke... iskreno zavisi. dok sam imao dugu kosu devojke su mi prilazile povremeno, i metalke i sasvim normalne prosecne devojke... mnogo ali mnogo njih se lozi na dugu kosu i treba stvarno biti nesposoban pa ne jebati cesto ako si dugokos i ako ti iole lepo stoji.

ako se budes sisao, samo cu da ti kazem da ne roknes odmah amsinicu na nulu nego idi kod nekog dobrog frizera i pukni kes da te sisa postepeno i nek ti predlozi par nekih frizura razlicite duzine, isprobaj stvari.

ali pretpostavka o nacionalnosti i kupnja traktora je bio politicki post kurwice
ok lol steta sto mi se vase tvrdnje ne poklapaju sa rodnim listom

boli me kurac lolara
sada utihni pizdo maloljetna
ides mi na kurac

Ahahah. Olepšano za "mi smo leni nigerji.".

i ti meni ides na kurac pa se ne zalim
sto si toliko guzobolan lol

zato kaj svaki dan neka debilcina poput tebe pocne se preseravat o politici

idem sutra u napušteni vojni objekt, ako cifre postam video tu

ok
aj onda neku drugu temu. kako ti je bilo u skoli, jesu vam poceli praznici?

jel se jos netko bori sa nedrkom do Uskrsa?

nemam sta da se borim, prestao sam odavno

koliko dugo

gde se nalazi taj vojni objekat
takodje rolam

u hrvatskoj
provjeri

tvojoj staroj medju nogama, sluzio je ko poligon za vojne vjezbe

Attached: 20180210_025322.png (720x883, 200K)

nspm.rs/hronika/vlada-srbije-odlucili-smo-da-petoclana-porodica-farhada-nurija-iz-avganistana-dobije-srpsko-drzavljanstvo.html

Attached: Vucic i Nuri.jpg (1000x689, 745K)

U Zagori na izvoru rijeke Čikole

lelara

CIFRAH