/polska/

edycja męki pańskiej

Attached: 1496779333733.png (600x708, 409K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=pVw0dZ86UJI
youtube.com/watch?v=UvyLQYuave4
youtube.com/watch?v=DrEZ0V_GKI4
vocaroo.com/i/s0IZ9EgO1iVo
twitter.com/SFWRedditGifs

>no user, na co czekasz? wyliż mi tyłeczek! :)

Attached: 1522338180162.jpg (1200x1032, 187K)

brzydkie 3d fuj

>ten tatuaz
jebala sie z murzynem

jak polka

>pastusze bajeczki dla kurwa piaskowych murzynow z jednocyfrowym iq
taki wyglad polaka

youtube.com/watch?v=pVw0dZ86UJI

patrzcie jak ludzie sie na roboty przerabiaja
zamiast uleczyć ciało naturalnie albo jakimis falami bez rozcinania rozpierdalania to dosłownie wkręcają sobie metal w ciało

oto wasza wszechwiedząca rasa ludzka kosmici mają z was beke

>nieironicznie dwucyfrowe iq
>dobre oceny w szkole
całkowity stan polskiej edukacji

>tfw no bf

kurde anoni czytam o świadkach Jehowy i chyba bliżej mi do nich niż do katolików - obczajcie:

>Maria, matka Jezusa: Wierzą, że kiedy został poczęty Jezus, Maria była dziewicą – aż do rozwiązania. Następnie miała przynajmniej kilkoro dzieci z Józefem (Mt 1:20–25; 13:53–56). Uważają, że należała do grona pierwszych uczniów Jezusa, na których został wylany duch święty w dniu Pięćdziesiątnicy 33 r. n.e. i należy do grona 144 000 wybranych do władz Królestwa Bożego

bolan explain plz

Attached: Alfie_518.jpg (1063x1600, 480K)

mąka pańska

>Następnie miała przynajmniej kilkoro dzieci z Józefem (Mt 1:20–25; 13:53–56)
tug katole w to nie wierzą pomimo, że mają cytat z biblii podany, ale nie bo musi być M-M-MUH ZAWSZE DZIEWICA

Attached: 1516976678069.png (2650x3620, 1.12M)

było objawienie się :^)

shit I forgot about this comic

purest form of love

czy udało wam się kiedyś zwalić konia do scen gore w Pasji Mela Gibsona?

Chuj mnie to czy ktoś wierzy czy nie
Przestańcie dawać kasę tej sekcie z watykanu

moja matka ryczała przy tym

youtube.com/watch?v=UvyLQYuave4

>Boga nie ma XD ludzie wiedzom wszystko
>dosłownie nie umieją naprawiać ciała i żyć wiecznie

Słuchaj debilu biblia nie jest dosłowna. Dziewica znaczy że była bez grzechu a nie że nie miała chłopa.

Attached: 1521141807391.png (300x250, 18K)

Imagine being Jews in that scene and having to be all like "damn, Jesus, you fuckin' fine, all sexy with your tight body and horrific androgynous monster face. I would totally have sex with you, both my character and the real me." when all he really wants to do is fuck goyim out of a few shekels again in their dressing room. Like seriously imagine having to be Jews and not only sit in that temple while Jesus flaunts his disgusting whip in front of you, the favorable lighting barely concealing his stretchmarks and leathery skin, and just sit there, take after take, hour after hour, while he perfected that condemnation. Not only having to tolerate his monstrous fucking visage but his holier than thou attitude as everyone on set tells him he’s STILL GOT IT and DAMN, JESUS LOOKS LIKE *THAT*?? because they're not the ones who have to sit there and watch his mannish fucking gremlin face contort into types of grimaces you didn't even know existed before that day. You've been fucking nothing but a healthy diet of shiksas and later alleged rape victims for your ENTIRE CAREER coming straight out of the boonies of Judea. You've never even seen anything this fucking disgusting before, and now you swear you can taste the sweat that's breaking out on his dimpled stomach as he sucks it in to turn the whip on you, smugly assured that you are enjoying the opportunity to get paid to sit there and revel in his “statuesque (for that is what he calls himself)" beauty, the beauty he worked so hard for with personal trainers in the previous months. And then the director calls for another take, and you know you could kill every single person in this temple before the Roman security could put you down, but you sit there and endure, because you're fucking Jews. You're not going to lose your future control of Hollywood and world banks over this. Just bear it. Hide your face and bear it.

Nie chcialbym kurwa zyc ze swiadomoscia ze mam cos takiego w ciele.

I dislike Lesbian, and I pity the people who enjoy it, and nowadays writers can't even make a comic without including them, which prove to be a reason why comic industry is dying, and it feel GOOD.

Attached: Disgust.jpg (240x320, 14K)

>ludzie wiedzom wszystko
dosłownie nikt tak nie mówi
to że się czegoś nie wie nie znaczy że trzeba to tłumaczyć jakimś dziadkiem na chmurce

>wkręcanie śruby w mięso
>to ciągnięcie za nią

jeżeli Bóg istnieje to czemu kiedy modle sie o to by deszcz spadał z ziemi do nieba to i tak sapda z nieba do ziemi?

to że sie nie wie czy Bóg istnieje nie musi oznaczać że sie wie że faktycznie nie istnieje

bo Bóg ma cie w dupe

No tak
Nauka nie wytłumaczy wszystkiego
Dlatego lece pędzę dać pół wypłaty 500 € żydowi w sutannie ma mszy świętej jak prawdziwy patriota

This is why UK deserve to be under Pakistani rule.

tak samo możesz powiedzieć na dosłownie cokolwiek
to że sie nie wie czy elfy i krasnoludki istnieją nie musi oznaczać że sie wie że faktycznie nie istnieją

naturalna sróbka mmm taka dobra dla ciała

to imponujące biorąc pod uwagę fakt że kiedys człowiek żył 30 lat max, ale i tak kosmici oglądając to co tu sie odpierdala muszą mieć niezłą polewę oni pewnie już dawno swoje ciała odnawiają jedną tabletką

ej kurwa przeszedlem turbo tunnel

Attached: turbo.png (1277x985, 127K)

>na chuj mi medycyna jak zachoruje to sie pomodle i samo przejdzie

>to imponujące biorąc pod uwagę fakt że kiedys człowiek żył 30 lat max
nigdy ludzienie żyli """30 lat max""" ty jebany debilu

bo w głębi serca tego nie chcesz

dajcię to pastę o tym polaku co poszedł z niemcami sie napierdalac w sredniowieczu

trudno wymagać czegokolwiek od kogoś od muh magicznej tabletki

pamiętam w gimnazjum kiedys jednego goscia pierdolnąl tir i musielismy calą szkołą sie modlić by wyzdrowiał

i nie wyzdrowiał, zginął

woah niezbadane są wyroki boskie

poźniej mielismy kurwa przemowe na holu że
>walczył o życie :(
jeden spierdon wyjebał z ''ale przegrał'' i nauczycielki to słyszały ale miał racje

chuj mnie to że ''walczył o życie''? Nie liczy sie co chcesz liczy sie co osiągasz. Też mi mentalnosc kurwa ''g-gdyby nie słupek, gdyby nie poprzeczka to bysmy byli mistrzami swiata!''

Bo ktoś inny w tym samym czasie modli się, aby deszcz padał po staremu i zwyczajnie się wasze modły wzajemnie neutralizują. Nie ma innego wytłumaczenia. Kościół musi mieć na świecie całą rzeszę ludzi, którzy non stop tylko modlą się o utrzymanie istniejącego porządku rzeczy, aby takie śmieszki jak ty nie zmieniły przypadkiem Ziemi w Wenus dla samej bk.

Attached: 1506934394737.png (658x932, 651K)

>bądź zdrowy chłop 29 lat
>miej 30 lat
>umrzyj
ehhh anoni

dobre posty szanuje bardzo

dobre zaśmiałem się masz ju pisz więcej

mysle ze bylem zawsze nielubiany w szkole przez swoj kolor skory. jako jedyny w klasie zawsze bylem ten bialy reszta miala karnacje jak cyganie

Jezus umarł w wieku 33 lat

ej marcwel zapostuj tera 40:1 albo slav = slave

ludzie żyli maks 30 zamknij morde
n-no i ten religia to kłamstwo

mam ochotę pograć w cruseder kingsów ale nie chce mi sie ich pobierać

Kurwa wy tumany jebane czemu ta nitka jest zapełniona takimi ćwierćmózgami w innych nitkach ludzie mają choć odrobinę rozumu. W VII b.c ludzie żyli srednio 35 lat podobnie w sredniowieczu. Nawet 100 lat temu srednia wieku to bylo około 40 lat. Dopiero 2 wojna i nagły rozwój medycyny pozwolił ludziom na wydłużenie życia. Przestań postować ty pierdolony dałnie bo mnie denerwujesz

Attached: Vruj2I4.png (296x249, 23K)

>oni są tak nowi że nie znają tego mema o życiu 30 lat w sredniowieczu

Ja nie byłem lubiany w szkole bo miałem rodziców z klasy średniej a chodziłem do szkoły z wieśniakami i byli zawistni wobec mnie

>oni są tak nowi że probowaliby przeciąć pancerz szablą

sejm
>hehe co ty taki biały jak sciana?
>PEWNIE LEWAK! DO ATAKUUUU!!!!!!!!11

>klasa srednia
>w polsce
powtarzaj więcej po amerykanskich anonach nie zapomnij dodać że policjanci jedza pączki

co jest z tymi kalkami z angielskiego w polsce kurwa?

youtube.com/watch?v=DrEZ0V_GKI4

kalsznij sobie anonku

ej nk petersona masakrującego komunistów lewaków

mnie nazywają ''bladym'' chociaż w normalnym kraju uchodziłbym prawie za shitskina

co to

Kolejny debil.
Była taka średnia bo co drugie dziecko umierało przed piątym rokiem życia.

Nigdy ludzie nie umierali zaraz po trzydziestce.
Zauważ ze on napisał
>30 lat max
>max

>Zauważ ze on napisał
>Ten kompletny brak poczucia ironii

user jednak wykop to lepsze miejsce dla ciebie idz tam

jak oglądam swoje zdjęcia z dzieciństwa to mam kolor typowego białego europejczyka
chyba rzeczywiscie to było powodem

>rodzina cieszy sie i przygotowuje dania wielkanocne w kuchni
>dla ciebie nie było krzesła a i tak nie miałbyś o czym z nimi gadać

napływie

to co jest polskim odpowiednikiem tego?
przecież klasa średnia to normalne określenie

uwaga groźny student będzie debatował

>bądź polakiem
>krzycz coś o białej rasie

Attached: polaczek.jpg (694x960, 158K)

>polska
>klasa srednia

tu jest /polska/ tutaj ludzie wierzą że
>mysz to samica szczura
>są prawiczkami bo mają mają małego
to czego się spodziewać

w polsce albo srasz pieniędzmi albo wpierdalasz gówno
nie ma czegoś takiego jak klasa średnia

ej kurwa w Anglii widziałem takie cos
>stoi Anglik i krzyczy ''wyjebać murzynów''
>polak (poznałem po koszulce Polski Walczącej) przytakuje i mówi ''tak jest!''
>muzułmanów!
>kwii dobrze mówi!
>i polaków!
>KURWAAA jak możesz szkalować nasz naród ty chuju?! Rasizm! Pomóżcie Bracia Europejscy! :(

Attached: o-DAMIAN-CHLYWKA-570.jpg (570x583, 45K)

ja tu tylko gównopostuję oraz czytam gównoposty innych

o co ci chodzi
a oskarków jak byś inaczej nazwał jak nie klasą średnią

prawdziwe Oskarki to wyższa bo są z bogatych rodzin chyba że będziemy używać definicji bonusów i sebków to wtedy Oskarek to każdy który ma komputer młodszy niż 6 lat, czyste ubrania i włosy

We wuz bastion of white europe and shiet

Attached: Krzysztof-Malkowski.jpg (564x752, 34K)

widziałem polaczka co nazywał policjantów pączkojadami bo tak Pan Amerykanin mówi o swoich psach

ja pierdole

obchodźmy też Swięo Dziękczynnienia bo tak Pan Jason robi

jak rodzice takiego zarabiają po 10 tysięcy miesięcznie to nie jest klasa wyższa ale wystarczająco żeby się tym u nas obnosić i wywyższać

ej kurwa w Cyrodill widzialem takie cos
>Stoi Imperial i krzyczy "wyjebac khajitów"
>nord (poznałem po broszy gromowładnych) przytakuje i mówi "tak jest!"
>argonianów!
>kwii dobrze mówi!
>inordów
>KURWAAA jak możesz szkalować nasz naród chuju?! Rasizm! Pomóżcie Bracia Ludzcy! :(

Attached: SepLnUp_Nord_a1&c1.png (178x244, 80K)

A jak ten imperial stoi w Skyrim to gdzie mają wyjebac nordów?

Attached: 1520839336686.png (300x250, 19K)

>wyjebac khajitów
owo

kek więcej Nordpostingu

>bynie ateistom cwelem jebanym kucem smieciem co mysli ze jak sie nauczy kucowac to wyjdzie ze spierdolenia
>w tym czarno bialym ponurym swiecie zamiast wierzyc w pana boga naszego kochanego i historie z bilbi ktore podnoszą na duchu, sa inspiracją do wszystkich dzieł oraz dzieki ktorym jestesmy tutaj i mamy prawo lukrowac w spokoju
>on dalej mysli ze zimna logika jest lepsza od nadzieji
jezeli tak myslisz to oblicz swoje szansze oddejscia z tego swiata bezdzietnie w szpitalu gdzie siostra ci pluje do obiadu i sie na miejscu zajeb [cool]

Attached: 1473358993286709256.png (231x231, 68K)

do komór

khajity to prawdziwi kotochlopcy

Attached: 1518258623582.png (1280x1808, 511K)

>Nordowie
>biali
?

Attached: Vignar_Gray-Mane.png (600x1000, 974K)

>gdy chodziłem do kościoła byłem ciągle bykowany w szkole
>gdy zadeklarowałem się jako ateista wszystko zmieniło się na lepsze
Wytłumaczcie to

Say the line marcel!

Attached: 1516124248594.jpg (1920x1080, 147K)

w dupe

vocaroo.com/i/s0IZ9EgO1iVo
ehh anony wczoraj dzwoniłem na policje bo jakieś seby obok mnie puszczały muzykę w chuj i chciałem ich podpierdolić
ale nie dali jebania i mnie kurwa zbesztali w chuj
eh anonowi to chuj zawsze w dupe

Attached: 12312.jpg (329x344, 40K)

ehh nigdy przenigdy nie dadzo

szatan kusił byczków, żeby Cię bykowali, żebyś wyparł się Bozi

>głos autystycznego konfidenta

Attached: 1521379159448.gif (300x250, 31K)

dobrze ci tak konfidencie

Attached: 1438507525854.jpg (840x720, 260K)

>gdy zadeklarowałem się jako ateista

Attached: 1503005252886.jpg (720x960, 94K)

to
samo
tutaj

tak na pewno było

bóg to kurwa która lubi patrzeć na cierpienie

>wierze w bozie bo kto nie wierzy ten fedora mem

koci chlopcy sa najlepsi user

Attached: 1510093332150.jpg (830x1107, 177K)

brzmisz jakbyś miał się popłakać
qt

kurde nie chce być tym słynnym fedorowiczem
będę wierzyć w boga od teraz

czy to ten slynny samiec myszy?

Attached: 51601123_p26.jpg (867x792, 304K)

Jednak gdy tu nie postuję to jest tu chujowo