Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 19K)

meg lett feketézve a helyeske?

Attached: unnamed_6_13_1.jpg (800x533, 73K)

hiidleeer

Attached: 1522858160991.jpg (680x608, 79K)

Na megnézem a magyarul balóval szart amit linkeltetek

momentumnak mi az álláspontja a bevándorlásról? most had ne olvassam el a programjukat

>BevÁndOrLáS

Attached: 01202.jpg (477x565, 41K)

ok bocs akkor migráncsok:DDD vagy oltalmazottak? esetleg nincs is ilyen kérdés és viktor takarodj?

Bárki aki nem Orbánra szavaz az nem normális.

>momentum programja 363 oldal

>szavazás
Fidesz nyert akármit csinálsz. :DD Hajrá Orbán Hajrá Magyarok!

>ne olyan gyorsan viktor!

Attached: 012020.jpg (1280x720, 84K)

hasonlítsd már össze Magyarország és egy random (nem olajmonarchia) homoknigger ország egy főre jutó GDP-jét, átlagos életkorát, csecsemőhalandóságát, gyilkossági statisztikáit, iskoláinak PISA-szintjét, Nobel-díjasainak számát, és aztán ugass, ostoba paraszt

>ahogy a helyeske vágyakozva nézi Andrist
szegény, még nem tudja

>r szelektált szubhumánok erősebbek, mint a K-szelektált emberek
csak amíg a jóléti állam nevű mesterséges újraelosztó rendszert működtetik

igen, de mi kiválasztott nép vagyunk, a szent faj, ha másképp alakul a történelem, európa vezető államai közt lehettünk volna mindenben. ehhez képest ez ami most van elég rossz. még a kommunizmus alatt is jó helyen álltunk kelet európában, de mostanra még lejjebb csúsztunk.

>megvédtük európát a történelem minden pontján
>nem akartunk erőszakosan elfoglalni minden országot körülöttünk

A végén mégis mi szoptuk meg, gratulálok vezetők és magyar állampolgárok. A toppról a mélybe.

ha már helyeskékről van szó, nekem csak a dóri

Attached: 012012.jpg (1280x720, 49K)

azt köszönd el Kúrcsánynak, ha ő nincs, most kb. a szlovákokkal egy szinten lennénk

Mátyás idején azért még jobban álltunk, tényleg a kurva Mohács volt az oka

Attached: Mátyás kora.jpg (960x634, 148K)

ez kibaszottul rusnya, akármilyen szemmel nézem is
az utcán sétálva boltba menet különbeket látni bazdmeg

okádok

Attached: 1519751379299.jpg (618x597, 144K)

Attached: FB_IMG_15226107861686462.jpg (720x721, 413K)

ÉÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ HALGASS EL

Attached: 012012.png (858x725, 361K)

>Orbánnak nincs bajsza, ellenben az olasz hercegnek van

Attached: image:70366.gif (256x256, 352K)

mindenben együtt kell működni az EU-val és eleget kell tenni humanitárius kötelezettségeinknek
a szabad mozgás alapvető emberi jog
elvezényelni a kerítés mellől a rendőröket és kamerákat hagyni helyettük (nem mintha most nem lennének)
még több befogadóhelyet a határ mentén
nem büntethető a kerítés rongálása
pszichológust minden migránsnak
a gazdasági migránsnak is ugyanannyi a joga van idejönni mint a menekültnek
a migránsnak alapvető joga megőrizni saját kulturális identitását
bevonni a migszolt és a migration aidet az állam munkájába
a rendőrt meg kell tanítani hogy melyik migránssal hogy illik viselkedni

nekem ennyi jött le

user, rossz hírem van. Sajnos ez a nő egyike azon nőknek, akiket itt minden ok nélkül istenítenek, pedig az utcán szembejövő átlagos leányzó is fényévekkel szebb. Ezt tudnád, ha valaha kimozdultál volna otthonról.

Kivéve Enzsi, mert ő tényleg szép.

Hát ez elég kakukkul hangzik

hát ez fullretard libsi-szint

ha mátyás még él 20 évet, és van egy erős fia akkor nem egy gyarmat lettünk volna évszázadokig, hanem egy erős európai birodalom. képzeld el akkor mennyi nobelünk, zeneszerzőnk tudósunk stb lett volna. szerintem német, angol és franciaország szintjén állnánk (vagy közel hozzá), a magyar irodalom ismert lenne világszerte, JA és ady goethe szintjén lenne számontartva. aztán valahogy az emberek is elkorcsosodtak szépen lassan, a kádárkorszak volt a kegyelemdöfés talán, vagy az ellopott rendszerváltás. persze ahogy sartre gondolta, lehet nincs értelme arról beszélni ami lehetett volna, vagy a potenciálról. plusz nem sokat tudok a történelemről mert sosem érdekelt, ezért lehet ez az egész teljesen másképp volt

enzsinek hatalmas segge és vastag combjai vannak, valljuk be ez a fő vonzereje

>sartre
az a komcsi fasz akkor is hazudott amikor kérdezett

Pontosan

elég rossz, ha igaz

lol hogy őrjöng a redditnáci korcs

mit kell tenned, hogy így nézzen rád egy pesti helyeske?

111-116. oldalon van nagyrészt
a migszolt és a migration aidet nem említi név szerint de nyilván róluk van szó. ja igen és kifelejtettem a családegyesítést. ha egy bedugja a lábát az ajtón, jön az egész putri
de nem tudom miért csodálkozol eddig is tudtuk hogy papírforma szerinti buzizsidók

állj oldalt neki

Orbán fog nyerni és nagyon helyes, a többi párt mind fos és csődbe vinné az országot 1 év alatt.

hát ez azért túlságosan optimista szerintem
kevesek lettünk volna a törökök ellen sajnos, ők a XVI. században épp a fénykorukat élték, talán ha azt valahogy kihúzzuk, a lengyelekkel egyesülünk valami perszonálunióban, akkor talán
1576-ben Báthory került a lengyel trónra, addig kellett volna kihúzni valahogy, mondjuk ő meg uralkodása nagy része alatt az oroszokkal háborúzott a lengyeleknek, szóval ki tudja, mire lett volna elég
talán ha a hülye Szapolyai nem kezd el magyarkodni, hanem belátja, hogy külső segítségre van szükségünk, még akkor is jobban járunk
de az is igaz, hogy a Habsburgok V. Károly idején meg a franciákkal voltak főleg elfoglalva, törökök ellen inkább csak védekeztek, egy Lepantóra meg Bécs megvédésére futotta csak tőlük akkoriban

a kurva anyját, nem volt húsos saorma csak csirkés

azt hittem talán nem full retardált szélsőbalosok, de sajnos (ebben a kérdésben legalább is) úgy látszik azok.

proli

visszahoznánk a többkulcsos adórendszert is, nemde?

Melyikben nem azok? Hiába tolják a kamu dumát, hogy ők ilyen felvilágosult, oldalak felett álló modern faszagyerekek, csak szét kell nézni az embereik kedvelt fb oldalai között.

Azért, mert ez arról szól, hogy ők olyan embereket szólítanak meg, akik nem értenek a politikához. Nem is tudják mi az a jobb meg bal azon kívül, hogy hallják, hogy mindegyiket szidják. A momentum szavazó egy burokban él.

szóval kb ez a legújabb szdsz reinkarnáció?

>A momentum szavazó egy burokban él.
Hát, végül is így is nevezhetjük a belpesti romkocsmákat.

>ama babázós csípő
>dehát mi nem is az új szdsz vagyunk, hiszen mi nem gyűlöljük NYÍLTAN a magyarokat

Attached: 18012155_1895019467434716_6951569564039643136_n.jpg (1080x1080, 50K)

áááááááá miért van dórinak kisfiú teste

Attached: 012012.jpg (784x519, 54K)

Nekem aki momentumhívő ismerősöm, az előtte nem politizált. Innen általánosítottam az anekdotikus információmból az összes szavazójukra.

csak idealisták mint a fiatalok általában

Nekem kizárólag a tipikus felvilágoschult ballib ismerőseim szeretik őket.

AHAHAHA hogyne, kőkemény pragmatisták.

mondjuk 15-20 évesen én is noam chomsky olvasó, nagyon felvilágosult pesti értelmiségi fiatal voltam, de azért erre egy pártot építeni talán túlzás. ez jobb esetben csak egy korszak ami a naivitásból és optimizmusból, meg társasági nyomásból ered

minden másban is
én csak most olvasgatom a programjukat de valami undorító

progresszív adózás
úthasználati díj amihez minden kocsiba kötelezően mérőt telepítenek
kábé minden segílykét emelni
pénzbüntetés ha kiadatlanul áll a lakásod
szeszre többletadó és korlátozások, intravénás drogoknak kijelölt lövőhely orvosi felügyelettel
fogamzásgátló tb-re, esemény utáni tabletta vény nélkül
ha kihasználatlan ingatlanod van akkor köteles vagy piaci áron alul eladni az önkormányzatnak akik majd valamikor talán bérlakást építenek a helyére

eddig bírtam gecc, ez nem is sima buzizsidóság, hanem buzizsidó proletárdiktatúra

jaj dehogynem akartuk, mint mindenki más

szerbek azért fújtak ránk mert a dédelgetett kis szabadságukat el akartuk venni, aztán kaptak egy nagy török pélót a seggükbe
románok ugyanez csak akkor még moldovának és havasalföldnek hívták

akartuk a cseh és a nápolyi trónt is sőt mátyás birodalmi álmokat dédelgetett

a hiba a szokásos elmaradott társadalomban és öntevékeny nemességben volt, valamint abban hogy nem tudtuk előre a kaja mint olyan nem egy olyan iparcikk ami hatalmas érték

ez az egész kereszténység megvédése álságos, mi voltunk a török útjában, sokáig viaskodtunk velük míg végül alulmaradtunk a balkáni hegemóniáért vívott küzdelemben

>ha kihasználatlan ingatlanod van akkor köteles vagy piaci áron alul eladni az önkormányzatnak akik majd valamikor talán bérlakást építenek a helyére
Kihasnálatlanság alatt mit értenek? Nincs rajta ház, nem lakik ott senki?

yoko néni válalna paizurit?

>Kihasználatlan lakások felkutatása
>A szociális célokat szolgáló ingatlanok száma a lakásügynökségek rendszerén túl más eszközzel is bővíthető. Kötelezővé tesszük az üresen álló, elhagyott, kihasználatlan lakások felmérését. Ezeket
az ingatlanokat kihasználatlanságuk miatt a piacinál alacsonyabb áron megvásárolhatók, majd beépíthetők
az önkormányzat erőforrásai közé, hogy felújításukkal bővüljön a kiadható bérlakások száma.

nagyon szép

Viktorra szavazok, mert kép releváns

Attached: 123.jpg (480x360, 39K)

mondjuk ezek kb egy az egyben a nyugati szélsőbal nézetei, szóval semmi extra, csak hippis helyett autoriterebb ága. mondjuk az ingyen fogamzásgátló alapján teljesen rajta vannak a feminista vonaton is

>A Fidesz ismét hazudik. A propagandasajtóban "maffiózónak" titulált személyek valójában a Jobbik országgyűlési képviselőjelöltjei - Stummer János és Bencsik János - illetve aktivistái voltak, akik a párt óriásplakátjait őrizték. Péntek hajnalban a Fidesz hétfős szervezett csapata a Budaörsi úton elkezdte rongálni plakátjainkat, helyszínen lévő aktivistáink erre számonkérték őket. Az egyik jobbikos aktivista, valamint a hét fideszes között dulakodás alakult ki, majd egész pontosan 14 másodperc elteltével két ismeretlen férfi egy megkülönböztető jelzés nélküli szürke Mercedesből kiszállva lőfegyvert rántott, és falhoz állította a jobbikosokat.

>A férfiak nem azonosították magukat, a később intézkedő kerületi rendőrök sem tudták megerősíteni, hogy a rendőrség állományába tartozó személyekről volt-e szó. Véleményük szerint valamelyik társszerv állományába tartozhattak.

>Az éjszaka történtek azt bizonyítják, hogy fegyveresek biztosítják a Fidesz szervezett plakátrongálásait. A Jobbik ismeretlen tettesek ellen emberölési kísérlet miatt feljelentést tesz.

>Megvédjük a plakátjainkat, megvédjük Magyarországot, vasárnap pedig a magyar emberek segítségével eltakarítjuk Orbán maffiakormányát.

de akkor mi a faszt gondolt vona, mikor azt mondta hogy lpmvel és a momentummal is el tud képzelni együttműködést? ez már konkrétan szélsőbaloldal nem is simán center vagy olyan kedves zöldliberális

De geci, ez szó szerint vagyonelkobzás.

nagyon hejesen monja!!! soros bérence minddd a disznoolat nem binzán rájúk!!!!!! legaláb az orbán adja a rezsicsökennést a többi párt nem ad semmit csak migránst betelpíteni!!!!!!

Hát de Peti értsed már meg, hogy ők 21. századi pártok, és azokkal együtt lehet működni az európai Magyarországért.

A Jobbik nem jobbos párt többé. Törődj bele.

Tesik szakítottam a bn-nel. :(

Levágták a jobb kezed?

DÖGÖLJ MEG DÖGÖLJ MEG A KURVA ANYÁD

Attached: 1519581389266.png (483x442, 135K)

értem én, hogy nem anarcho-kapitalisták, de geci
hogy nevezi magát szabadságpártinak aki csak úgy gondol egyet, elveszi a magántulajdonod aztán kiadja ingyen a cigánynak
aki kibaszott nyomkövetőt rakatna minden személyautóba
top disztópia

Na akkor lennék igazán nagy bajban, azt hiszem.

Megtudta, hogy fideszes vagy?

hát ezt mondom én is geci
kúrva ideges lettem

HAHAHA nem állíthatsz meg

Attached: 35.jpg (750x500, 66K)

mesélj el mindent
a helyeskék szeretik a Fideszt

A cigányok is

szeretik a helyeskék az NCF-et is szóval logikus

az, de ma már a liberálisok nagy része szólásszabadság meg véleményszabadság ellenes is. mondjuk ez a pár dolog tényleg elég disztópikusan hangzik. szerintem arra építenek, hogy senki sem olvassa el a programjukat komolyan, csak elfogadja, hogy "jaj milyen fiatalos lendületes párt". most itt se sokan olvasták el a 360 oldalnyi faszságukat

megtudta, hogy pincenáci vagy aki anime lolikra maszturbál és arról álmodozik, hogy análisan fog kunhalmi ágicával közösülni?

Már akkor nyilvánvalóvá vált a valódi szellemiségük, mikor befenyítették a fideszes bértollnokot, sokan estek nekik a ballib oldalról is.

hoppácska milyen központi helyen van az esztifejű

Attached: 130.png (600x496, 684K)

Egyik se vagyok ezek közül, és nem tudott meg semmit. Szerintem belezúgott valami baccófijjúba, de vasárnap fogok vele találkozni, hogy megbeszéljük, mi a fasz van egész pontosan.

>együtt tud működni velük (azaz hajlandó velük tárgyalni és vitatkozni)
>teljesen egyetért velük és elfogadja az ideológiájukat
te is kurva okos vagy

az mondjuk kibaszott szánalmas volt
már nem az maga, hogy újságírókkal keménykednek, hanem ahogy a szarral bekent pofájú ratyi viselkedett
még amikor egy nyomi origóst próbált befenyíteni, akkor is körülbelül annyira volt fenyegető mint egy k-pop-énekes twink buzeráns

nem álmodozol ágiszáról?
na takarodj

>ánon unironikusan kakukkolódott
nagyon vicces hől

Ő lesz majd a miniszterelnök.
Mekkora poén lenne, ha lenne egy orbán stílusú nő, aki ellen nem lehet a feminista kártyát kijátszani.

>már nem az maga, hogy újságírókkal keménykednek
De, az is. Az olasz hercegékről is össze-vissza hazudoznak, mégse úgy oldják meg, hogy a Magyar Idők szerkesztőire borítják az asztalt, hanem sorra nyerik a pereket.

>felszopta magát a ratyiletas tetejére
>zsidesz gyorsan berak pár fiatalt, mert mindenki nyuggerozza őket
tényleg zseni a csaj

De alapból, mi a fasznak egyáltalán megemlíteni őket? Az LMP még oké, bent vannak a Parlamentben, valamennyire számolni kell velük, de miért akar az 1%-on pörgő lolmentumnak is benyalni a Vonó? Nagyon szánalmas.

>azaz hajlandó velük tárgyalni
és miről, nagyokos? ha (elvileg) teljesen más a nézetük a legtöbb kérdésről, akkor miért tárgyalna velük? most ha jobbik szavazó lennék akkor kurvára nem akarnám, hogy engedjen a szélsőbal felé bizonyos dolgokban, vagy visszalépjen szélső balos jelöltek részére. ezen kívül még miről lehet még tárgyalni a választások előtt? már az a hülye gender pay gapes beszéde is szél berni meg az lmps szavazók felé volt egy benyalási kísérlet, na ez lesz a nagy egyezkedésből. egyáltalán megéri ez neki, tényleg annyival több liberális/centrális szavazót nyer mint amennyi nacionalistát/szélsőjobbosat veszít?

oké, rendben, természetesen az is vállalhatatlan, ilyet demokrata még akkor se csinál ha közvetlen a fidesz-székházból osztanák a fizetést az origónak, de számomra nem ez volt a legrosszabb, hanem hogy milyen bődületes ratyi faszszopó az az ember

és még szép is :3

>implikál

szerintem csak példának mondta, a 20. századi pártokkal szemben

>teljesen más a nézetük a legtöbb kérdésről
okatási, egészségügyi, választási és média reformokban eléggé egyetértenek
>választások előtt
a vonat a választások utánról beszél, és soha nem jött szóba, hogy visszaléptetne bárki javára

szerintem meg azért mondta őket mert új párt, a közvéleményben meg ilyen ártatlanka megítélésük van

>oktatási
Nem. Nézd meg a vitás videót.

>aéa olyan eternálisan KAF-olod a ballipsi haverodat, hogy csak annyit tud reagálni, hogy "de ez nem így van, ánon", majd mikor otthonról küldesz neki egy számára is elfogadható forrást, nem reagál semmit rá már több, mint egy napja
ilyesmi élmény lehet a mennyország is

na meséld hogy KAFoltad

nem tudta, hogy 2011-ig kvóta volt a magyarok régi EU-államokban történő munkavállalásán
így aztán azzal az örökzöld szöveggel jött, hogy OV alatt indult meg a "kivándorlás"
persze, mert azelőtt nem volt szabad a pálya elmaó