/ex-yu/

Saddam je bio bazziran izdanje

Attached: 1522593925300.jpg (640x640, 53K)

Other urls found in this thread:

quora.com/How-many-nukes-would-it-take-to-cause-a-minor-nuclear-winter-What-about-a-moderate-one
mobile.twitter.com/BBCWorld/status/983796685171290112/video/1
kurir.rs/planeta/3028225/treci-svetski-rat-pocinje-sad-nece-odustati-pitanje-je-sata-kada-ce-mocna-americka-armada-udariti-na-siriju-rusi-zapretili-unisticemo-vam-sve-rakete-avione-i-brodove
twitter.com/SFWRedditVideos

kako da opet zabranimo religiju kao bazirani komunisti?

predji na hinduizam

prvi za totice

''Bosniaks are this Bosniaks are that'' oh boi I grew tired of this shit

Just stop mourning something that happened 500 years ago, whether you're Serbian or Croatian this place simply doesn't belong to you anymore, it's Bosnian property

First of all Bosniaks are a people for themselves

And second, Serbs have significant amounts of Turkish blood as result of mass rapes and intermarriages from the Ottoman era, does that make them Turks?
All of humanity comes from Africa, does that make us black?
A people is determined by various factors, not just one, both biology and culture in equal extents, in this regard calling Bosniaks ''Muslim Serbs'' is the lowest and dullest form of mockery, disrespect and underestimation of our identity, and it has nothing to do with contempt against Serbs as a group, calling us Turks for having adopted Ottoman culture would be equally offensive

Why would anyone ever want this shithole to be part of his own country, leave it to its rightful owners at least

dokle ovako?

Attached: 1469319251611.webm (1280x720, 919K)

Postam ovdje za tvič droljice

jesi ti onaj sa problemima vezanim uz kolegicu s faksa?

zanimljiva stvar u vezi ovoga - danas nuklearna oružja nisu ni blizu jačine onih iz 1980ih kada su ameri i rusi načisto poludeli i zamalo uništili celu planetu. čak i da ispale svih 15,000 nuklearki danas, ne bi izazvali nuklearnu zimu niti bilo kakve druge trajne posledice

pravim novi bojana laban

koji ste vi degenerici zapravo

>bazirani komunisti

Attached: 1522053976985.png (480x602, 372K)

sisaj kurac jesam

t. Tuta Bugarin

Odakle ti ovo, poprilično sam siguran da barem Rusi skladište sve što su imali tada i da je na raspolaganju i danas?

Opet niko neće u Zlovenski konac... eeeeh

Attached: brdskizidovi.jpg (485x647, 127K)

quora.com/How-many-nukes-would-it-take-to-cause-a-minor-nuclear-winter-What-about-a-moderate-one
čitaj ovo i ostale Quora odgovore

pa nije bas bilo uspjesno s tom zabranom komplet. svi ovi jaci iz jna su 90te poceli govorit "bože pravde", "allah imanet" i "asti gospe"

>komunisti
>zabranili religiju
u titovo vreme citava SPC je bila ekspozitura udbe

ma dajte roma prosla!!!!!!!

Attached: 1523386524714.jpg (1200x996, 272K)

trump je visok za zapadnjacke standarde sto je najzalosnije u ovoj prici

a fakat je ____

first of all fuck anyone who says we aren't a natoin
first bosnian nation is older than any other nation and we were the first who has the dictionary (1487)
serbs and croats have taken bosnian land unlegaly in last few centuries
we bosnians (bosniaks) are pround people and race and anyone who says other wise is genocidal maniac aka serb aka croat
the djolani were young servian boys sent to sultan to have them fuck and bosnians took islam because it was closest religion to their bogumilism
they saw that the islam had everything bogumislism had but also a prophet so they took it
bogumilism = bogumislam! see how similiar in name it even is
we are oldest natio on balkan and whitest since we didn't mix with turks (asians) like serbs or with hungarian avars (yellow skinned asians) like croats

Zanimljivo. A i dobro je ako je tako. Opet je nuklearno oružje dovoljno snažno da spriječi izbijanje totalnog rata, a nije dovoljno jako da uništi svijet. Izgleda ko win win

Odjebi sa pastama Makedonac dok ti Albanci nisu preuzeli i to malo države što imaš

Attached: qt3.14.gif (250x250, 38K)

odjebi na /balk/ sa tatarima i stiftarima da pastujes

da, osećao sam se malo bolje kad sam pročitao to. nismo baš toliko sjebani kao vrsta

jebozovna

Attached: printexyu.png (707x355, 377K)

twitch,tv/printyourmessages

Attached: pishampobosancugama.png (699x357, 386K)

Attached: flat,800x800,075,f.jpg (400x386, 41K)

Placem

legendo!

anglo monstrumi

Attached: 1512405040979.jpg (640x480, 81K)

Novi Smrad

izgleda pomalo ko shrek

Novi Sad i Vojvodina smrde od bosanaca

...

debilu i dalje su jaka samo ih imaju manje
prije su sovjeti imali 45000 a ameri 30000 a sad ih sve skupa nemaju ni 20000 nazalost

baziram

Freshest pasta! Let's go through it

>first of all fuck anyone who says we aren't a natoin

You literaly have a UN appointed governor and 3 innefective governments.

>first bosnian nation is older than any other nation and we were the first who has the dictionary (1487)

We wuz Marulić?

>serbs and croats have taken bosnian land unlegaly in last few centuries

Suure... That's why all your nobles were calling them selves either Serbs or Croats depending on which side of the rivers Vrbas and Neretva they lived at.

>we bosnians (bosniaks) are pround people and race and anyone who says other wise is genocidal maniac aka serb aka croat

Your genetic makeup has an 80% genetic overlap with Croats and Hungarians while you have a 60% genetic overlap with Serbs.

>the djolani were young servian boys sent to sultan to have them fuck and bosnians took islam because it was closest religion to their bogumilism

No shit. The Bogumil were a heresy spread by the muslims in the first place with the purpose of destabilizing countries to the west and sending info back.

>they saw that the islam had everything bogumislism had but also a prophet so they took it

They didn't want to pay taxes and wanted to be rapist murderhobos like the Turks too.

>bogumilism = bogumislam! see how similiar in name it even is

*ubije konac svojim sranjima*

zasto se vatate na mamac

nema vise zena ko sto su nam majke bile

hvala ti zapade

...i to je dobra stvar.

ubi se zeno

kako zene uopce zavrse na ovom sajtu

žalosno

završe jer pažnjokurvišu

samo silovanje

objasni

vjerujem u sebe i ispravicu ovo sranje

nema više muškaraca ko što su nam očevi bili

Attached: 55395532_p0.png (1417x1181, 955K)

bojana laban me voli zato sto je davim dok je tucam

Attached: 1522940364244.jpg (228x221, 9K)

misljeno kao kazna

...i to je dobra stvar.

a sta ako zatrudni posle silovanja? Da li je u tom slucaju abortus dozvoljen i legalan za nju?

otac bio psihopata i komunjara, hvala bogu da niau

nije dozvoljen, dete nije silovano i njegovo zacece nema veze sa bilo cim

naravno ako zelis zadrzat dite

Attached: eksju kraljica.jpg (360x480, 41K)

naravno da nije*

Laku noć, škola sutra.

bnk

Attached: opustena ex-yu kafica.jpg (954x497, 94K)

a pa slatkice! Ti hoces da te ja poljubim :3

Cijela Crna Gora i Srbija su jedno veliko groblje

groblje nebeskih junaka

>lijena komunjara koja grama mozga nema
fala bogu

nije te lemao kolko je trebao bogdane

svaka crnogorska zastava je ljabani xD

rastao se i nasao za djevojku doslovnu droljetinu bez grama mozga i sa tudjim djetetom
sva sreca da nisam

Kako vas nije sram tako pričati o svojima starcima?

ovo je stvarno zalosno

Zive u njihovim kucama i samo leze i reze ko kerovi. Sve to treba pod mac.

Dobro vece.

sve su to razmazena derista moj Janez

i sam Isus Hrist je reko: "Poštuj oca i majku da dugo živiš i dobro ti bude na zemlji."

tata mi je idol

Attached: sad.jpg (300x168, 4K)

Isus Hrist je bio srbin pa sta?

vrisko sam naglas

>isus hrist
nebazirani krstjani

asad adio

jel ti to dovodis u pitanje bezgresno zacece Isusa i njegovo vaskrsenje?

Ne znam koliko ti je poznato ali vaskrsenje je doslovno dokazano iz vise perspektiva, nema sanse da se tako nesto moglo izmisliti

dobit ce benis od cifuta

Attached: 2131231245123123.jpg (627x339, 31K)

zaobidji me sa tin pustinjskin shtorijama

mobile.twitter.com/BBCWorld/status/983796685171290112/video/1

koje je to ispiranje mozga bilo jebote

jebote covjek vaskrso, usto iz mrtvih posle 3 dana, jesi svijestan toga. Jel svastas sta znaci da neko ustane iz mrtvih da vaskrsne?

jebo bog majku zidovsku

bolje tito nego ovo danas

pitate me zasto volim tita?

samo jebi muslimancuge

>jesi svjestan toga
nisan bija tamo

pricas bukvi iz fantomske drzave slovenije

kurir.rs/planeta/3028225/treci-svetski-rat-pocinje-sad-nece-odustati-pitanje-je-sata-kada-ce-mocna-americka-armada-udariti-na-siriju-rusi-zapretili-unisticemo-vam-sve-rakete-avione-i-brodove

redakciju kurira treba spalit

dajte mi jedan you pre spavanja preklinjem vas

Attached: ac38fac62d554cd5df4ccdcf5aef9628.jpg (236x259, 9K)

bjnlbndbi