/czsk/

znovu žijem

Attached: le_czech_leader_face.jpg (1575x1164, 330K)

Other urls found in this thread:

en.wikipedia.org/wiki/Komenda_Wars
m.youtube.com/watch?list=PLoIch7yarNwbLQd0pIQq_R4Mzoafmzw6d&v=GG6p0K7OeMQ
twitter.com/NSFWRedditImage

This won't work

včera to fungovalo do 150 replies

neviem či by mi malo byť teraz ľúto maďarov, lebo nemajú kam ísť, alebo nie, lebo sú to maďari

>co je /ka/

What happens in Czech republic?

bude to musieť fungovať, kým im neprestane jebať

czesi jedza gowno

Pravda že udělám cokoliv abych nemusel číst ty baltský mrdky

však práve preto

proč je /balt/ plnej dětí?

>minimum 30 stránek
>profesor zdůrazňoval, že normální je 35 stránek
>já mám 28 a už nevim co tam psát

people fuck sheep, oh wait that's us :-DDD ebin

Diky bohu. Zkurveny non V4 autisti

celá tahle stránka je plná autistů
je to evidentní akorát u vláken kde se mluví anglicky
viděl si někdy /brit/?

Co pises? Pirati se psali vcera :DDDDDDDDDDDD dopice zkurvene horko

niečo si vymysli, zober si nejakú svoju myšlienku a rozviň ju do extrému

powiedz profesorowi zeby sie w głupi łeb jebnął

je to pěkně na piču teda, chci mít zpátky vlákna plný pohodlíčka a ne plný autistů co hovnopíší 24 hodin 7 dní v týdnu

en.wikipedia.org/wiki/Komenda_Wars
Když píšeš o historii, tak si tam člověk moc vymejšlet nemůže.
Teď sem ve fází, že to procházim a přidávám před každý podstatný jméno "krásný" "velký" "rychlý" nebo měnim "Protože" na "Z toho důvodu" protože to je o pět znaků delší.

o čem si psal mrde?

já psal že se těm pirátum vzdali a pak na toho hlavního týpka spadnul v podpalubí barel a ten francouz ho zachránil, fakt na pči tu bylo, vubec nic mě nenapadalo

>horko
hovor mi o tom kurva, ja som šiel žrať do subwayu 3 zastávky inde, lebo som čakal v rade 5 ľudí a ten autista za pultom co vyzera ze chodi na Jow Forums obsluhoval pomaly jak kokot. K tomu tam bolo asi o 5 stupňov viac než vonku a to už vonku bolo okolo 25. Neviem či tam mali súťaž prdenia popri práci alebo sú moc postihnutí na to aby vypli radiátor.

>horko
Možná byste mohli shodit ty špeky a chodit častěji ven, dneska bylo krásně a ujel jsem na kole 50 kilometrů, ani jsem se nezapotil.

všichni si stěžujou na vedro, otevřel sem okno a spadnul mi z toho vichru obraz

uplnej orkán tady

>špeky
ja som skeletal, plus som ešte chorý, čiže so mal cez seba sveter dnes
>kolo
kiežby som mal poriadny bicykel, ale moj je na piču a akurát som pojebal šancu kúpiť z bazáru jeden dobrý, lebo som pomalý autista a stihol sa predať inému

ahojky

/balt/ není plnej, to je jen jeden autist který každý den mluví sam se sebou a vždy mění si proxy

/czsk/ bol najlepší nápad dneška, vyšehrad štyry je zrazu iba mentálne postihnutý poliak a litvin, ktorí spamujú náhodné pičoviny

Attached: 56023948572394.png (700x700, 41K)

snad je to brzy přestane bavit když jim nikdo nebude odepisovat

snad

Tak to teda vyskúšame.

Už teraz to je lepšie ako V4 s tými kokotmi z /balt/u.

Attached: 1521668717479.png (1872x1344, 103K)

Jdu do mekace. Pak pust abu. Jsemprvni den v praci po tejdnu a uz sem zas plnej nenavisti. Naka kunda mi vjela na koleje kdyz mel cervenou a malem sel zmrd. Ani se neomluvil a jeste na me machal rucickou curak

přejel si někdy někoho?

to robíš vodiča električky či čo?

Jop, toe trami, pravděpodobně nejstarší člověk tady

Ten vidya polák je ale top notch autista, vůbec nevěřím že je to možný aby někdo byl takovej kokot.

Po prázdninách se chystám přihlásit do kurzu na řidiče tramvaje (Praha) je to moc velká pičovina?

Bych někdy mohl udělat nějakej polandball na cszk

Attached: czechia.png (1319x642, 82K)

Ne ale dneska malem jedu bezdacku sjetou. Prakticky kazdej den zabranis nekolika fragum
Sproste abu

davaj víc československech spurdů

Attached: 1516571947715.png (505x800, 45K)

>Ten vidya polák
to je Marcel
zosobněnej autismus, ale občas dokáže bejt i vtipnej

>on chce řidt cokoliv v Praze
Každýmu dle gusta, ale já bych fakt nechtěl jezdit v týhle zkurvený anarchii

give back zaolzie

Abu Marcel je jeden z nejlepších shitposterů

Attached: v4m.png (638x633, 52K)

Nadprumernej plat(prej)ale napicu sichty(rekni sbohem osobnimu zivotu) + kdyz se ti ten job nebude libit tak nemuzes jen tak zkoncit. Tady v Plzni se uvazujes na dva roky,jinak platis 120k pokutu pokud chces odejit. Predpokladam ze Praha to ma podobne.

moc ich nieje

Attached: 1487918101093.png (851x475, 184K)

Attached: OC.jpg (700x695, 177K)

Po pravdě už jezdím rok a půl dáme jídlo, takže jsem zvyklej. Baví mě to, ale je to tam hrozně na piču s penězma. Tramvaj mě vždycky lákala a 35 hrubýho se mi zdá v poho.

A to vás nesere že náplní vašeho celýho života bude jen vozit lidi po městě? To se můžete jít rovnou zastřelit a váš dopad pro lidstvo vyjde nastejno.

Kolik to je na cistou?brainlet here

A nejlepší

Attached: v4 marcel.png (766x1280, 158K)

Attached: 1512842889045.jpg (640x480, 71K)

Beze me by se to lidstvo nikam nepohlo.... :^)

Zidoanone ty si furt myslis ze zmenis svet,ale leda hovno abu. Nou hejt džast ryality.

kolem 26 000

@88186978
skoros mě dostal, židáčku

Bych rek ze maj snad i vic. Todle je plat level Plzen abu

pojem marcel by sa nemal len tak nadarmo hádzať, to je prestíž, ktorú si treba zaslužiť

Nevím, cca. 28 bych řekl

Only subhumans post here

>

Attached: 1468619011374.jpg (740x740, 100K)

tak to nevim kámo, ja to jen hodil do kalkulačky

Attached: mzda.jpg (699x466, 33K)

Židoanone zní divně abu
Já našel uspokojení ve vzdělávání nový generace, to je podle mě přínosný až až. Nou hejt, možná to tak mám jen já, ale já prostě nechci umřít s vědomim, že celej můj život byl naprosto zbytečnej, chci tady něco změnit. Sounds gay af, ale tak to cejtim.

a do piče
>už jsem tady zas

učit nějáký malý smrady píčoviny který stejně za rok zapomenou, to musí bejt sranda

Tak máš pravdu, 26 tisíc, to je strašnej ripoff ty píčo.

Attached: cista.png (1082x665, 66K)

Daily reminder to tykat your local Viet or you'll never get any respect around the neighborhood

mluv česky pyčo

mám viet kamaráta, stačí to?

Bejt jejich prvnim vzorem po rodičích během jejich formativních let má kurevsky velkej dopad. Učitel na základce neni od učení, ale spíš aby spravoval ty děti a jejich začleňování se do kolektivu.

do kundy, tohle budu muset za dva tejdny počítat u maturity

ekonomka je na piču

>celýho života
za 10-20 let tu máš samořídící auta
řidiči metra a vlaků už jsou přežitek
takže "čus rejžáku" není vhodný pozdrav?

Dota je pro malý decka,
League of Legends to je pecka
LoLko to mám rád!!!!!

Stáhni pár článků k věci a opiš z nich ňáký hovna.

Nezapomeň citovat.

1-5 třída chápu, ale 6-9 je pro učitele za trest

Dokud mu tykáš, tak je to v pohodě. Musíš mu ukázat svojí autoritu a dominanci. Oni maj ohlídaný svoje okolí a zákazníky a když mu vykáš, tak ví, že seš slabej.

Dyt zmenis uplnou picu. Mozna kdybys ucil na technicky vejsce neco,ale dejepis na zakladce?lul

kurva to si musim napsat, mít konekce u šikmoočáků se vždycky vyplatí

A pak skončíš bez práce

>15ti letý kurvičky sou za trest
Musíš hledat pozitivní stránky, třeba si některá bude chtít zlepšit známky

Attached: random bitch.jpg (1024x768, 142K)

i heard you gays know how cock tastes like, care to explain?

Jako nic radikálního, ale třeba nějakejm dětem pomůžu k tomu aby byly sebejistější, některejm k tomu aby byly klidnější. Jiný zase nadoživotí rozkurvim. Ale hlavní je, že to je prostě práce s dopadem.

veľká pravda, chudáci učitelia čo učia čerstvo pubertálnych zmrdov, ktorí sa smejú na každej implikácii sexuálnych vecí a ich najrozsiahlejší humor spočíva vo facebook memečkach a edgy kokotinách.

toto nieje film ale realita ty pedofil

Tohle, na základce ani na gymplu nemám vzpomínku na jedinou učitelku/učitele kterej by pro mě byl vzor nebo mě změnil. Ale je jasný že když děláš kreténa před fakanama za pár šupů tak si k tomu musíš vymyslet nějakou pohádku aby ses z toho nezbláznil.

Du si koupit cigára
Jewanon out

Prvnim vzorem? No tpc :DDDD
Jejich vzorem je fattypilloe,tvtwixx a podobny youtube mrdky. Ne ten divnej starej uchyl co mele naky nudny sracky

a pak skončíš v kriminále kde ti gadžo a jeho banda cigošů bude každej den dělat rektální prohlídky svýma hnědýma čůrákamá

ale ta patnáctiletá kunda za to stála, že ano?

Zaujímavé, že zrazu tu je civilizovaná konverzácia o reálnych veciach. Comfyness is back for now.

Gadžo znamená cigánsky "necigán," to není jméno ty dylino!

350kc za dva burgry a piti. Tvl to mi zamrznul ten falesnej usmev co sem tam mel 10 minut nahozenej

>fattypilloe,tvtwixx

Svět musí být zničen!

dopiči to mi taky došlo tak sekundu po tom co jsem to postnul

od tý doby co jsem se přestěhoval jsem už dlouho žádný cigoše neviděl, tak se mi ty jména pomíchala

dodnes si vzpomínám na našeho matikáře
měl charisma mariňáckýho trenéra, během hodiny nikdo z těch puberťáků ani neceknul
pak ho to asi přestalo naplňovat a otevřel si květinářství
dnes ho občas vidím v televizi jak ukazuje bobulový keře Bohdalce

Hehehehe, já si dal dotovaného pstruha na másle za 65 kc.

Daňový poplatníci jsou slušní debilové.

Fattypillow je ještě vpoho, ale TvTwixx a jejich arménský kámoš Mike je PIČUS to je prostě ultimátní cancer.

>kouká se na český youtube

rakovina

Hehehe, já se dneska plácl přes kapsu a dal si dotovanou krkovičku, která se úplně rozpadala v puse s belgickými bramborami za 80,-. Strahovská menza se fakt posunula.

Jo ted sem to chtel napsat. Fatty jde,je rozumnej a aspon siri nakou pozitivni energii a motivuje lidi. Sam ale neni schopnej se namotivovat k hubnuti prase jedno.

Tvtwixx a armenska kunda sou nejvetsi zmrdi a kdyz kouknes na jejich fans a na komenty u videii tak ovlivnujou hrozne deti bohuzel

tohle

>vlak mešká hodinu a pol
týmto tempom ku koncu semestra pojdem domov celý deň

toto

Můj kolega by měl jistě velké úspěchy na youtube. Ani pořádně nevím co přesně teď dělá (ač bych měl, ale šéf neumí šéfovat), ale padají z něho slova sprosté a on ty kurvy a piče pronáší s nebývale krásným zoufalství v hlase.

Bender je ok.
Naky Jow Forums channely taky

>on ty kurvy a piče pronáší s nebývale krásným zoufalství v hlase.
Jak kdyz se opravuje lakatos?

Bender je dobrej btw :DDDD

m.youtube.com/watch?list=PLoIch7yarNwbLQd0pIQq_R4Mzoafmzw6d&v=GG6p0K7OeMQ

Typico a todle mi pripomelo Bejra. Taky dobrej odpad

Jeste sem si skocil do mekace pro tasticku. Proc sou tu kluci dycky jak reklama na hlad a holky tak THICC