Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: vona_cuki.png (489x590, 528K)

Other urls found in this thread:

m.origo.hu/itthon/20180411-karacsony-zugloba-vonult-vissza.html
origo.hu/itthon/20180412-soros-emberei-lista.html
coub.com/view/14pzv9
twitter.com/AnonBabble

>Korábban megírtuk, Soros totálisan kiborult a Fidesz-KDNP újabb kétharmados győzelmén, ezért a teljes ellenzéket lényegét tekintve le fogja váltani. Új ellenzékre van szüksége. Ennek megfelelően az ellenzék vasárnapi katasztrofális veresége után Soros György magyarországi embere, és a mai napig pénzelt aktivistája, Gulyás Márton azonnal mozgolódni kezdett. Van feladata, az látszik. Kapott Sorostól, Soros szervezeteitől. Az Origo több írásban is foglalkozott vele, itt például azt mutattuk be, hogyan lázít a tipikus Soros-kitartott. Gulyás Márton olyan, akit könnyen lehet mozgatni, mert számára minden a szereplés, az, hogy tévéstúdiókba járkálhasson, hogy személyiségzavaros riporterek arról kérdezzék ezt a tanulatlan embert, mit gondol a világról, vagy hogy mit reggelizett. Ezekért a mondatokért tudja Soros fanatizálni.

>oroszlán
inkább egy háromlábú korcsmacska a sikátorból hől

m.origo.hu/itthon/20180411-karacsony-zugloba-vonult-vissza.html

ma találkoztam a punciküldő helyeskével,míg bn otthon várt, szombaton újra talizunk :P

Súlyos

Emberek!!! Én egyvalamit nem értek. Az a szokás minden sportágban, versenyben, megmérettetésben, hogy aki veszít az méltósággal viseli a sorsát! A demokratikus és alkotmányos keretek között történt választás után ezt miért olyan nehéz megtenni?? Miért kell lázadozni 2.5 millió ember akarata ellen? Kinek jó ez? Miért kell gyűlöletet szítani a DEMOKRATIKUSAN megválasztott kormány ellen?

ez de unironikusan

Szerintetek bázisolt Gulyás Marcinak sikerülni fog a kormányváltás?

ki?

Soros új magyarországi helytartója, az ellenzék vezére.

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F12936.jpg (644x429, 44K)

az egyetlen bázisolt gulyás az a gergely hől

>tünti szombaton, több tízezer ember vonul utcára
>teherautó áthajt a tömegen
>a sofőrt nem találják, de a helyszínen hagyott bizonyítékok alapján egyértemű, hogy radikális muszlim
>Orbán bejelenti, hogy az ellenzék most ízelítőt kapott abból, amit be szeretne hozni az országba, ő továbbra is küzdeni fog ellene, és reméli, hogy minél többen belátják az igazát a másik oldalról is

ez nem a lolmentum elnöke?

Nem, a momentumos az a FEKETE Bandi de hasonló a stílusuk tényleg

gyönyörű

Attached: opé.jpg (1500x800, 392K)

remélem tényleg átalakul már ezaz ország egy kis diktatúrába
én hűséges fidesz szavazó vagyok 8 éve

>2 habonytallér került átutalásra

bárcsak fericica megmentene minket a diktatúrától, olyan jól vezette az országot 5 éven át

bárcsak kapnék valami juttatást ezért

sajnos szeretünk lázadozni és mivel egy jó kis forradalmat elszalasztottunk 89ben kizárt hogy ne lógassanak fel a pöcsödnél fogva ezúttal, semmi sem tart örökké

Ha veszek egy olyan realisztikus szexbabát akkor meghírdethetem a rosszlányokon?

pucér már megaszondta
>fletó = rákosi
>viktor = kádár

hát, akkor legalább bűntudat nélkül tűnnék innen a gecibe

>szeretünk lázadozni
ááá, már rég nem

nem, de saját magad felteheted
leszek az első kuncsaftod :3

jaj dehogynem, évszázadonként egyszer minimum

korcs nép ez
szégyen

De én sem lány nem vagyok, sem rossz.

>a korcs előadó úgy mentette pdfbe a pptket, hogy az animációnak csak a legvége van benn
>az ábrák fele nem látszódik
kurva anyját

>pdf-be lementeni a ppt-ket
Miért?

fasz tudja, de nekem így kényelmesebb mondjuk
csak egy előadóm van aki a pptket rakja ki, ő is csak azért mert vannak magyarázatok melléjük

Varj ezt most tenyleg lehoztak valahol?

senki?

jah, a habonymédiában

>Korábban megírtuk, Soros totálisan kiborult a Fidesz-KDNP újabb kétharmados győzelmén, ezért a teljes ellenzéket lényegét tekintve le fogja váltani. Új ellenzékre van szüksége. Ennek megfelelően az ellenzék vasárnapi katasztrofális veresége után Soros György magyarországi embere, és a mai napig pénzelt aktivistája, Gulyás Márton azonnal mozgolódni kezdett. Van feladata, az látszik. Kapott Sorostól, Soros szervezeteitől. Az Origo több írásban is foglalkozott vele, itt például azt mutattuk be, hogyan lázít a tipikus Soros-kitartott. Gulyás Márton olyan, akit könnyen lehet mozgatni, mert számára minden a szereplés, az, hogy tévéstúdiókba járkálhasson, hogy személyiségzavaros riporterek arról kérdezzék ezt a tanulatlan embert, mit gondol a világról, vagy hogy mit reggelizett. Ezekért a mondatokért tudja Soros fanatizálni.
origo.hu/itthon/20180412-soros-emberei-lista.html
GECIIIIIIII
Mondjuk azt helyesen érzi a Habony hogy annyira hiteltelen az ellenzék hogy valszeg új embereket kell majd négy év múlva lenyomni.

Puczér egy kibaszott tragédia bazmeg. Egy csomószor igaza van, de egy alpári tapló bunkó geci paraszt, és egyszerűen illegitim.

istenem bárcsak megint nít lehetnék
melyik országban kaphatnék rendes nítbukszot?

ízland
svídország
norvígok
dánia

és mi kell hozzá hogy járjon a nítbuksz ha nem vagyok állampolgár?

japp, mondjuk szerintem ez még nem is annyira tragikus, Gulyás Marci tényleg egy szó szerinti sorosdrón
olvastam viszont egy másik origós cikket amit egy ismerős linkelt be faszbukon, ott olyan következetesen hívták sorosblognak a negynégynégyet hogy először azt hittem, Sorosnak tényleg van egy blogja és tényleg személyesen blogol a magyar választásról

én azt utálom benne a legjobban, hogy olyan magabiztosan beszél dolgokról amikhez kurvára nem ért, mintha valami profi lenne a témában, és ha valaki ki merészeli javítani akkor elkezd őrjöngeni és szalmabábuzni azzal aki kijavította

ja hát akkor sehogy

Egy korábban kiszivárgott hangfelvétel szerint Sorosnak kétezer embere dolgozik Magyarországon azért, hogy a politikai akaratát érvényre juttassák. Köztük a kirúgott rendező, az épületeket összerondító Gulyás Márton.

kösz tesó hogy te is a fideszre szavaztál

Attached: cigany_part.jpg (1280x720, 102K)

>tünti szombaton, több tízezer ember vonul utcára
>belelőnek a tömegbe
>a tettest nem találják, de a helyszínen hagyott bizonyítékok alapján egyértelmű, hogy orbán embere
>Soros bejelenti, hogy az Orbán ízelítőt kapott abból, amit Ukrajnával már megtettek, ő továbbra is küzdeni fog ellene, és reméli, hogy minél többen beéátják az igazát a másik oldalról is

Greetings to you glorious Hungary.

I'll be visiting your proud nation in July and wanted to know what foods and drinks would you recommend I try whilst there. I'll be in your capital city. Also any recommendations for places to visit during the day and places to drink at night? Also is it considered polite or looked on positively if I try to learn and speak a few phrases whilst there?

Many thanks Glorious Hungary

>szűzfantáziák

try again tomorrow we are sleeping

Nem nyugszik a fizetett Soros-aktivista, a Színművészeti Főiskolára elzavart egykori rendezőhallgató, Gulyás Márton. Az erőszakos akcióiról ismert többszörös garázda felvette a kapcsolatot a Hamburgot nemrégiben lángba borító Soros-rohamosztagosokkal. Szombaton reggel érkeznek Budapestre.

this
this thread was dead on arrivel but i'm sure you'll get a few pointers if you get back tomorrow a little earlier

Much obliged.

Papa bless

just get wasted at tourist traps like all the other brits who come here

tokaji
but only stuff that's more expensive than 3000HUF

PÁLINKA
Á
L
I
N
K
A
(Hard liquor)

coub.com/view/14pzv9
Ez itt Feri!
Feri azt hiszi, hogy átbaszhat megint mindenkit.
Tévedett.
Ne légy Feri!

visszagyütt a komenizmus gyerekek, majd zavarjátok el egyszer, vagy legyetek az ügynökei, mit bánom én