Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: körte.gif (450x300, 19K)

Other urls found in this thread:

m.kuruc.info/r/6/185596/
youtu.be/hrNB3qAd70E
twitter.com/SFWRedditVideos

>benyitsz a lakásodba
>ezt látod
mit teszel?

Attached: csoki.jpg (1920x1280, 439K)

Hívom a rendőrséget

hívom a rendőrséget

Hívom a rendörséget

Hívom az állatkertet

én is

megnézem nem valami cseles rablás e és ha nem akkor közösülök vele mielőtt hazajön a bn

Kolonizálom az érintetlen csoki testét

hitler vagyok

ez:de utána hívom a rendőrséget

de akkor azt mondja megerőszakoltad

Belefröcsizek a nacimba

Nem tudja azt kimondani hogyha tele van a szája hímivarsejtekkel

felvállalom a fehér ember terhét

Úgy néz ki mégsem vagyok laktóz intoleráns! Tegnap megittam egy liter tejet össz. Ma meg fél liter kakót, és semmi bajom!
Dicsőítsék minden elődöm és felmenőm

Attached: 1238709084380.jpg (532x800, 136K)

de nem is vagy MAGyar jöttment sváb geszi

abbéli örömömben hogy van lakásom elküldöm postán a szaromat a valamikori főbérlőmnek

Dögölj meg féreg

hát akkor a kurva anyád

hogyhogy?

tied
főleg ha főbérlő vagy
akkor dögölj meg te haszontalan élősködő gecitartály

tulajdonos vagyok

dögöjjé meg

korcs

dögölj meg féreg

megtaposom a faszod, te kis buzi!

az orrjáratodba szarok

kurva anyátok

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

Ezt a szart még mindig tudom fejből

>bandi szerepjátékozás

elég bénák vagytok a mesterhez képest hől

>reddit sorköz

tibiatya civilben egy jobbos bölcsész D:
m.kuruc.info/r/6/185596/

Keccayapur

Attached: 5813.webm (1280x720, 746K)

3-an vannak dehiszen

>Az ember egyik legerősebb ösztönzője a remény, hogy a holnap lehet jobb. Egy osztálytársadalom nélküli világban nem lehet: egy szint létezik, ott kezded, és ott is halsz meg. Ha az előrébb jutás reményét ölöd ki az emberből, kiölsz belőle mindent, mert a dominanciaalapú hierarchia még a reprodukciós rangsort befolyásoló szexuális vággyal is közvetlen kölcsönhatásban áll.
micsoda szánalmas gondolat, nem ismeri a történelem előtti társadalmakat amiből ez az egész kinőtt, köpök ilyen szaremberek véleményére, mind véglény

a történelem előtti társadalmakban is volt dominencia hierarchia dehiszen
még a csimpánzoknál is van
még a rákoknál is

>marx zsidó volt, a zsidóban nincs semmilyen gátlás, a zsidó nem szeret dolgozni, de a zsidó hiperaktív! akkor mit csinál a zsidó? unalmában űzi az eszét és elméleteket eszkábál...

>a rohatt zsidó gondolkozik és nem a fődet túrja naphosszat, mint jómagam és a többi buta agyatlan barom
Ezek vagytok ti. :D
A nácik az igazi alattemberek.

Igen de akkor olyan nyomorúságos volt az élet hogy senki se tudott anyagiakat felhalmozni szal egyenlőség volt lol

bázisolt szójafiú

Ez hová van írva

nem volt olyan mint a majmoknál, vagy az állatvilágban másutt, a kooperáció juttatott minket a tápláléklánc tetejére nem pedig a hierarchiában elfoglalt helyért való harc, ugyanis az rengeteg energiát elvisz, agyacska

komment

Miért olyan jó érzés teleszart alsónadrágban lenni?

sajnos

>a tőténem eőti tájszalmakban nem vólt dominszija

Attached: 1509200925593.jpg (645x729, 26K)

lolmi, az erősebb kutya baszik szerinted hol egyenlőség?

Már megbocsáss de a sztyeppe ázsiaiak is laktóz toleránsak, és az ősmagyarok is kumiszt ittak.

>kooperáció=egyenlőség

Attached: 1514928689698.jpg (426x481, 20K)

>még a rákoknál is
>t.

Attached: bbc.jpg (500x667, 32K)

ez egyébként különösen nevetséges, genetikai selejtek próbálják bebizonyítani hogy a verseny az a lehető legjobb dolog a világon, ti vesztesek vagytok, egy versengő világban mindig is azok maradtok, ideális esetben meg sem születtetek volna mégis azt hiszitek ha eléggé nyaljátok a talpát az olyanoknak akik ebben igazán jók, majd ti is felemelkedtek, tipikus gerinctelen hozzáállás, nem jöhet elég korán a béta népirtás, még annyi eszetek sincs hogy a saját érdekeiteket felismerjétek

hehe nézzétek hogy elborult a héber agya

RÁKK

Attached: dupRÁKK.jpg (560x183, 62K)

buta és mérges

miért aggódnál a vesztesekért, hacsak nem vagy te magad is vesztes? sakkmatt, ateisták!

Peti, az alfa, béta rangsorolás a farkasok körében már a 80-as években cáfolódott. Egyébként is, az emberek egy összehasonlíthatatlanul komplex kommunikációval és szociális élettel rendelkező főemlősök, így megpróbálni ráhúzni ezt az eredendően hibás, idejétmúlt ötletet elhibázottnak gondolom.

miben cáfolódott pontosan?

In the past, the prevailing view on gray wolf packs was that they consisted of individuals vying with each other for dominance, with dominant gray wolves being referred to as the "alpha" male and female, and the subordinates as "beta" and "omega" wolves.

This terminology was first used in 1947 by Rudolf Schenkel of the University of Basel, who based his findings on researching the behavior of captive gray wolves. This view on gray wolf pack dynamics was later popularized by L. David Mech in his 1970 book The Wolf.

He formally disavowed this terminology in 1999, explaining that it was heavily based on the behavior of captive packs consisting of unrelated individuals, an error reflecting the once prevailing view that wild pack formation occurred in winter among independent gray wolves. Later research on wild gray wolves revealed that the pack is usually a family consisting of a breeding pair and its offspring of the previous 1–3 years.

nem csak a farkasoknál van alfa meg béta te nyomorult, az összes emlős ilyen hierarchiában él

Akkor én se vagyok béta?

>farkasoknál nem így van-->...?-->máshol sincs így

azért te sötét mert mindig van egy erősebb és ha azzal telik az életed hogy azzá válj sose fogsz tovább jutni mint hogy botokat dugdossál a termeszvárba

elég törpeagy szemléletmód
mi más értelme lenne az életnek, mint hogy fejleszd magadat, amíg csak ki nem hozod magadból a maximumot?

a kettő nem ugyan az te ostoba kis majom

Sajnos nagyon buta vagy. Az emberiség alapegysége a család, kicsit kiterjesztettebben a törzs. Elég pár ezer évet visszanyúlni, ami amúgy nem olyan sok idő ha azt nézzük hogy kb 300.000 éve létezik homo sapiens sapiens - hogy lássuk, milyen életet éltek gyűjtögető elődeink. Amit találunk hogy családi körben tellt életük, nagyszülők, szülők, gyerekek, plusz közelebbi, távoli rokonok, egyenlő jogokkal felruházva.

user megy holnap kordont bontani?

EZ

>kb 300.000 éve létezik homo sapiens sapiens
>nem tudja hogy a bolygónk 4000 éves

Attached: 1524966671060.jpg (250x243, 7K)

Lol oké a marxisták tűzzék csak célként maguk elé a gyűjtögető ősembert és nyáladzzanak hogy mekkora nagy egyenlősdi volt akkor. A világ attól még továbbrobog a civilizáció ösvényén.

nagyon buta vagy. ostoba számolás alapján jött az ki. egy Isteni évet egy emberi évnek vettek, holott 1 teremtéstörténeti nap isten mércéjével több millió emberi évnek felel meg.

nem is értem, hogyan lehettek olyan ostobák akik kiszámították, hogy annyi idős lenne a Föld

ügyes trükk, dajcstomi

>r-rohadt marxista előemberek
>a kurva ősanyámat
>nem tarthattok vissza hogy rabszolgának adjam el magam akibe a tőkés a lábát beletörli
>és mindezt büszkén hirdessem az interneten hogy mennyire progresszív

a jobboldal dióhéjban

Attached: 1519748665637.jpg (500x491, 32K)

ja mert vannak olyan emberek akik még mindig valamit azért csinálnak mert érdekli őket, nem azért hogy valami ostoba létrán lépjenek előre egy fokot

és a két dolog hogy függ össze?

>1 teremtéstörténeti nap isten mércéjével több millió emberi évnek felel meg.

Attached: 1512877799753.jpg (500x334, 100K)

úgy hogy attól még hogy valamivel nem jutsz előre a ranglétrán attól még lehet hasznos

ja, csak a családban általában egy béta eltartó van miközben az alfa bassza a nőket

r-reee

Attached: 1525682062615.webm (1280x720, 2.99M)

>teisták KAF

azt magyarázd már el nekem hogy hogyan alakult ki ez a világ a végtelen lehetséges közül, ha csak ez az egy univerzum meg vlóság létezik akkor teljesen lehetetlen az hogy én ezt a postát írom éppen

Attached: ánon.jpg (625x833, 101K)

ha peddig végtelen univerzum létezik ahogy az okosak mondják akkor az egyikben létezik valamilyen entitás amit mi istennek hívhatunk

f-forró

szószt

ez így fos, azt hittem rápisil

szarworld


korcs

szója

>reddit sorköz

>reddit válasz

szájba leszel baszva senkiházi féreg

belepisálok a torkodba

korcs

Megpróbálok rájönni, hogy mégis, hogy a faszomba nőtt az a fej a pinája helyére.

ugye el fogom nyerni Istentől a túlvilágon a jutalmamat amiért ezen a világon szenvednem kellett?

kéne nézni japán rajzfilmet

jutalmat azért adnak, ha csinálsz valamit, azért nem mert szenvedsz, te lusta buzi

ja ezen a világon
de Isten csak nem azt nézi hogy mennyi gdp-t termeltem az életem során

cisnálj Istenért valamit

Fuu ezt a teológiai vitát itten, hejj. De jobb mint a pártos vajfukra nyáladzás.

>túlvilágon
lol, nem mész te sehová, csak elrohadsz lol
youtu.be/hrNB3qAd70E

de akkor mi tart vissza attól hogy megöljem magam úgy hogy előtte magammal viszem a lehető legtöbb normit?