/ex-yu/

nek smo zivi i zdravi

Attached: jugoslavija.jpg (1131x707, 186K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jyx4TyGoXmM
youtube.com/watch?v=ybxHZBiLzIg
youtube.com/watch?v=G7LbHecI7KI
twitter.com/NSFWRedditImage

>nema izdanja
>ne linka prošli konac

'šli

ja se druzim samo sa ljudima plave boje kose i ociju

Attached: 1501435738367.jpg (1200x1600, 134K)

zamisli...

Attached: 5ef2a3692e731551134b3e2b134cb44f.jpg (500x281, 18K)

sta ce linkati prosli konac i stavljat izdanja sojboju jebeni

Attached: 1398169912453.jpg (500x667, 31K)

/ex-yu/ nikad nije linkovao prijasnje tredove, to je samo za autisticne generale kao sto je /balk/

ja volim sise debele velike masne

jedem soju i ponosim se time

ja sam pokušavao započet tu tradiciju ali se nije primila

ovo

Zamisli brate cura ti se bas svidja i sve je super ali jebala dva lika prije tebe, bili se pomirili i uzeli je?

šta će ti prošli konac? kao da će neko da ode da čita sva govna koja ste izasrali

HNNNNNNNG

ne hvala nisam cuckina

ma nema sanse, to mi je jako odvratno

za jebanje da za brak ne

pa dobro nemoj tako

velike sise su dobre ali sta cete za par godia kad pocmu da vise ko visuljci? jeste o tom razmiljali?

ne moze da mi se svidi takva zena

doslovno da

OVO
ne trebaju nama takve pizdarije ovo je balkan, ko hoce gledat prosli nek si ga sam stavi

>napalio ga samo sa slovima
i onda kazu da muskarci nisu bolji ljubavnici

kog boli kurac, bitno da rađa bijelu djecu

ne smeta mi uopće, nekako je slađa pička kad je malo razrađena

a ko zna tek sa koliko se jebala za koje ne znas...

a zamisli tek male kad pocnu da vise kao prazne mini kesice za zamrzavanje

nesto sumnjam da mu se digao dbi
pa pogledaj mu zastavicu

u had se ovaj svijet pretvorio...

Attached: Cugach.jpg (286x296, 12K)

degeniki newfagovski

da, ne smeta
opet bolje nego nepostojece male sise

owo l0l

youtube.com/watch?v=jyx4TyGoXmM

t. kakcina

ovo ce mi biti nova zena, s njom cu proslaviti sledecu novu godinu i poljubicemo se tacno u ponoc

Attached: dragica.jpg (620x802, 74K)

ni ja, ali pazite sad, jesmo mi ludi il sta? izgleda da prosjecni normi negleda bas to puno, evo ja gledam ljude sa faksa doslovno imaju u povjesti slike sebe sa bivsim momkom kako se grle i sada sa trenutnim, kako to?
jesu nama previsoki standardi ili njima preniski?
strah me da cu doci u zivotu u tu poziciju da sam u kasnim 20im i da upoznam neju super djevojku ali da nije djevica i da osjecam da mi je ovo jedina sansa pa da se izedam cjeli zivot od misli da joj je netko stavio kurac u picku i da mu je lizala kurcinu, a joj, kako ovi na zapadu mogu kad su im zene primile minimalno 5 do 21?

bilo bi tužno da prođe neopaženo

niko ne ume tako jako da voli kao sto to ume upishana dragica

vidimo se za 3 dana

E vidim napravio si novi pa htjedoh samo da kazem ovoliko:
Majmuncino pravoslavna steta sto si nastanjen sa svojim stakorima tamo gdje biste se dosljedno svojoj plemensko-kamenjarskoj vrsti branili traktorima i lopatama, inace bih te razapeo kao tvoga gospodara propovjedaca mira i ljubavi u kojeg se ugledas dok ubijas neduznike prvi put nakon sto si se spustio na zemlju s konja sa kojim si preputovao srednju Aziju ali znamo obojica da bi u potpunosti promijenio svoje misljenje o muslimanima kada bi imao priliku ispoljavati svoje potisnute homoseksualne tendencije na mojoj obrezanoj alatki, probija ostrije od najtvrde lopate

sestra mi opet skida

iskreno bolje ti je cijeli život onda biti čist od tih bludnih bića jer ćeš inače sam sebe obesčastit na načine koji nisu nikako rješivi
bolje ne riskirati prijatelju, prljavi su to demoni

ubi se poturice lol

čak i nisam. nego su mi prve cure koje su mi se svidjele bile drolje i jbg sad me takve najviše napaljuju , doživotno

ne znam brate, ja bih radie bio sam do kraja zivota nego sa nekom koju su burgijali kurcevi

to je isto sad kao da bi uporedjivao bogate i siromasne ljude. Ti meni kazes vidi kako je vecina oko nas siromasna, bolie me kurac zasto da pokusavam da budem uspjesan kad je vecina siromasna

pa majku ti jebem budi siromasan ko te jebe

ne razmisljaju o tome jebeni retardi
isto ko kad im padne hrana na pod kojim su gazili zapisanim papucama iz posrane kupaone pa samo puhnu i pojedu to

ko ne gleda parove roditeljski sastanak je mutava degencina

hoces me gledat kako ti jebem zenu?

zamisli ozenis ne-devicu
rodi ti decu
kupujete zajedno u marketu a ona vidi lika u drugom redu koji ju je jebo zivotinjski i svrsavo u picku i po face bezbroj puta u srednoj skoli/fakultetu

youtube.com/watch?v=ybxHZBiLzIg

sta je to bilo izbrisano, koji post?

Kakvu otmenost glumis avarcino smrdljiva? Upropasticu ti svaku pojavu na svakom eks-ju tredu sve dok ti se ne skloni ta zastava nad glavom, ali na tvoju stetu nece sve dok ne odselis u Srbiju

bukvalno sam povratio sam sebi u usta sada

pa nije isto jel imala dosta partnera prije mene i jel ih ima istovremeno samnom jebote

pusti coveka da bude to sto jeste (hrvat)

nemoj da bi mi se obratio vise poturice jedna, kako te samo nije sramota da ispovjedas tudju vjeroispovjest, sto ce Turska vjera medju nama? Djecete sa kletvom pradjedovskom?

isti ovaj:
na dnu prošlog konca

počelo je

plavuse su stvarno dar od boga

ne mogu se zamisliti da se druzim sa nekim ko nema plave oci i kosu

Attached: 97AAB13.jpg (454x963, 191K)

nije

ako cifre odoh da sklapam sendvic

Attached: EBF419B.jpg (500x681, 55K)

zamisli ozenis ne-devicu
rodi ti decu
kupujete zajedno u marketu a ona vidi lika u drugom redu koji ju je jebo zivotinjski i svrsavo u picku i po faci bezbroj puta u srednoj skoli/fakultetu
usadicu vam ovo u podsvest za vase dobro

kotrljam

klasicna kamenjarka ona razvaljena
*sakrije post*

Crvati na kisiku

Attached: 1527106742625.jpg (453x500, 39K)

A jebiga ovi na zapadu su razvili cuckold fetiš kao defense mechanism za društvo u kojem moraju plaćati kurvu koja je primila 15 crnih kurčeva da im bude majka djeci. Mi tu nismo ništa bolji, kao mamlazi šutimo i ne pričamo o takvim stvarima kao "dobri katolici," no ženska hipergamija počinje biti sve realnija, a očajni beta kreteni kupuju gym članstva dok žene idu na faks i uskoro ćemo bit pod njihovim štiklama

Nikola Tesla 21. stoletja?

Attached: dejan00.jpg (960x300, 87K)

ako se ikad budem zenio zenicu se strankinjom, srpkinje su mi nekako odvratne

slusam BARABE - ŽENE SU ZAKON (OFFICIAL VIDEO)

Ista prica vec cih hiljade godina i prije poslije dolaska Turaka, nista konstruktivnije ni nisam ocekivao od samomrzeceg bijednika kojim tece bosnjacka krv banova koje se odrice gore od najsugavije poturice, duvaj mi obrezanog

ja cu sa crnim andjelom

ako jedinke idem baciti smeće

>navest ću ti razlog zašto sam kakčina
>prema tome nisam kakčina

cjenim tvoj rad covjece
ovo bi moralo biti postano bar jednom dnevno a dobro bi bilo siriti i dalje po internetu da se kurve posrame

>srpkinje su mi nekako odvratne

zakaj ne maraš MENA lepotičk, user?

Attached: an.jpg (517x808, 73K)

OVO
youtube.com/watch?v=G7LbHecI7KI

Ovo, hocu jednu Svedjanku, da je blekujem

moj osijek...

>očajni beta kreteni kupuju gym članstva dok žene idu na faks i uskoro ćemo bit pod njihovim štiklama
vrijeme je za

Attached: 1489776729952.jpg (752x938, 83K)

jednostavno je to lek, sramiti kurve, ako bi se muskarci ujedinili u tome sve bi se popravilo
za sada je sve u haosu, ali neko mora zapoceti da siri tu ideju koja je nekad bila norma a sada totalno zaboravljena

јa ne znam odakle su vakva majmunoidna stvorenja dosli ovde dbi
vidi to, pa na sta lici

smiri se ba sta ti je

>dva konca jedu govna o vezama i zenama
>burek jeftin

ajde balavci na spavanje sutra skolica

boze ne znam sta mi je...

Tko to radi takav sat?

grmi sjeva nevrjeme se sprema

jaz sem probal pogovor speljati na to kako dober je Underrail/kako temni so Srbi, pa sem dobil samo ron_paul.jpg

Ovdje je več prošlo.

ne odricem sa ja svojih bosanskih banova, meni srce zaigra svaki put kad neko pomene Kulina Bana i Kralja Tvrtka Prvog naseg Nemanjica

uostalom Turci su prvo napali zemlje Pavlovica, pa tek kad su oni pali onda su krenuli na Tvrtka kojeg su presisali isto tako iz mjesta

Attached: Bosnia_around_1412-sr.png (800x748, 310K)

mada do duse kad razmislim nije MENA nego vise d*naroidna
kako su tako uh ne bas grdi nego daj pomozite pravu rec...

Attached: dinaridf.jpg (282x376, 13K)

provetale bele lale

jebote jesam se danas najeo jagoda uf

vagene

Srpkinje

Attached: cd144147db870adea9661cc4eb377ea0.jpg (900x600, 87K)

picko otkud ti tolike pare za Jow Forums password?

OOOOд Tpeбињa дo Билeћeeeee

karpatke bar nisu s kockastim facama i pored to sto su vecina tamne

Attached: carpathidf.jpg (316x379, 15K)