Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (364x347, 36K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/AU_PuF59E5g
twitter.com/NSFWRedditVideo

Mennyei aroma

Attached: 15270715412541.jpg (1080x1160, 229K)

I want to bite that apple.

Explain this meme.

P*sten miért van ennyi emberke?

snifferbro

Attached: 1528193665155.jpg (499x889, 288K)

Based and redpilled
Also checked

a rossz városi levegő miatt
elkorcsosítja a magzati DNS-t, emiatt alacsony és gyenge felfogású felnőtt lesz sajnos

Vidéken születtem és élek mégis keci alacsony vagyok

nyilván más is okozhatja, kedves magyarchanos user

debrecen?

Attached: Screenshot_3.jpg (1471x776, 107K)

mémlord vagyok

reggel van és máris herbálozok

Szeretem a rizslányokat

Attached: 0019.jpg (1280x1920, 309K)

Ánon milyen állatokat tart?

Én is
Kis húg

krallava

Attached: 1072.webm (640x360, 2.46M)

én baloldalt

egy kutya és egy cica

képet a cicáról

Enzsi folytatja az új áldozata lelki felörlését. Félek. Nem lesz ez túl nagy falat neki? Ő már nem olyan esetlen nyomi mint a Pálma..

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F16473.png (1080x1920, 1.22M)

áll a kukker

Nem tudnád kezelni...

igaz de attól még áll a kukker :D

én is

Attached: Ai.jpg (680x1024, 119K)

Attached: yj9vuEm.jpg (940x1410, 77K)

hitler vagyok

Nagy igazság

Attached: 235235.jpg (1198x928, 624K)

Ez tényleg nehéz dió lesz megtörni

Én is 2008 vagyok

ma ez lesz csak E3 nézés közben

ma ez lesz csak rpcj, pizza és sör nélkül

Azt álmodtam hogy a buszon hoki ütővel verem egy bázisolt roma fejét :D

örökszűz kezdőszett

hahaha élvezd hogy kidobhatod a nehezen megkeresett pénzedet valami elmebeteg rostira, aki úgyis lelép majd, amíg én egész este rpcj-t nézhetek, és akkor fingok amikor akarok

Gémerek emelkedjetek fel

Attached: 3563456.jpg (801x619, 120K)

Szar posta Dögölj meg
Jó posták

ezt irónikusan posztolták?

A gamer élet nem vicc

Nem

Nem várok rád

P*sten milyen az idő, prolik?

Attached: IMG_20180609_120539.jpg (2976x3968, 2.48M)

pont ilyen

aéa nincs szexmániás bn, minek élni?

Attached: 1521997647784.png (205x246, 4K)

Ez veszteség?

bázisolt géb szabad utat adott az anime ciciknek

száműzlek normikönyvre te féreg

na végeztem a szamuráj lányokkal
mit nézzek kövinek tesik?

Narutó

semmit

Anyám kifejtette hogy a Balaton a nevét az ősi magyar pogány istenségről, Baálról kapta. Kiderült hogy szerinte a föníciaiak is MAGyarok voltak.

A legrákosabb fosmeme, dögölj meg

Ezen kívül még Balassagyarmat iy.

Iligy zsidó

Komfi
youtu.be/AU_PuF59E5g

hallgass nick cavet inkább, ezek mind őt kopizzák szarul

Az 1es villamos egész komfi a 4-6oshoz képest

Az első szösszenet valószínűleg már fel sem tűnne senkinek: az Árpád-híd pesti hídfőjénél a Stadionok irányában délelőtt 9 felé felszáll egy 25 év körüli cigány. Már a megállóban agresszíven mustrálja az embereket, közben üvöltve telefonál, akinek a közelébe ér, azt levállazza. Majd a nagy tömeggel együtt felszáll a villamosra, ahol fel-alá járkálva a vagonban ordítva mobilozik, közben keresve a tekinteteket, hogy kibe köthet bele. Egy ilyen torzszülött már szinte minden 1-es villamoson ott van.

Ezután volt egy kis dolgom, majd fél10 felé újra felszálltam a 1-es villamosra az Ajtósi Dürer sornál, szintén a Stadionok irányába, ahol a következő megállóban a Zugló vasútállomásnál felszállt kb. 20 agresszív cigány, minden ajtónál szépen elosztva 3-4 darabbal, majd egy nagyhangú közülük egy nagyon füttyentett, majd ordítva közölte, hogy most mindenki ki lesz zsebelve, és akinél mondjuk csak 500/1000 forintot fog csak találni, azt szépen kinyuvasztja, és ha valaki vissza mer pofázni, akkor a tesók lépni fognak. Ekkor jött a következő megálló, ahol az utasok nagy része le is szállt, ekkor tűnt fel leginkább, hogy a villamost gyakorlatilag elfoglalták a cigányok, mert annyian voltak.

nem fogok se narutót se bleacset nézni
nani?

a 61es a legkomfibb, legalábbis moszkvától hűvösvölgy felé

a 61-es nagyon komfi hől
az 59-es se rossz amúgy

Evangelion

Akkor pokemon

Szamuráj Jack

de nem akarok ilyen fajta animéket
igazából már a szamuráj lányok se volt annyira élvezetes
az eromanga sensei, meg a jojo egész jók voltak
a monster musuke pedig hercegi ízlés

rákk

Lodoss

krindzs

Turulról jöttem

uhh úgy látszik dórcinak mégse kellett annyira az olasz herceg

ez egész jónak tűnik

kurva anyád dögölj meg

pisilek

muti

már kipisiltem magam.

Hát a Toroczkai magasabb és izmosabb nála végülis...

Ázsiai bikát láttam fehér rostival

hogyan kell több zászlót felinstallálni? nálam nem működik. a hiroshima megint szétbaszta a szájtot?

azért nem látszik annyira magabiztosnak a rostás

Enzsi már biztos ráült egyszer kétszer az arcára

ma E3
ma Dárin
készen áll a testem

Attached: reggie-853f01fd-a3c9-42ca-a98b-5b63f1e093ab.png (480x854, 774K)

Á azt nem hiszem. A pálmával meg tudta csinálni hogy csak úgy simán lenyomja a földre és ráül de ez ellen csak pszichológiai hadviselést tud folytatni.

>én baloldalt

Attached: 1506259251710.jpg (938x821, 109K)

ölni akarok

muti
én jobb
korcsolni akarsz

A programozók miért olyan ratyik?
>Árvai Péter, a Prezi társalapítója és vezérigazgatója arról beszélt, hogy amikor felnőtt Svédországban, még ott sem volt jellemző a buziság felvállalása. Később azonban Stockholm legnagyobb bulijává vált a Pride, amelyre évente félmillióan látogatnak el. Az elmúlt tíz évben a budapesti fesztivál is lényegesen megváltozott: sokkal nagyobb a tömeg, és tavaly már kordonokat sem állítottak a felvonuláson. Árvai Péter úgy vélekedett, hogy néhány év múlva a magyar rendezvénysorozat is olyan lesz, mint a svéd.

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F16477.jpg (500x329, 46K)

>Hogyan lettem Magyarország első nyíltan meleg ügyvezetője?

Nagyrészt másoknak köszönhetően. Többek között annak, hogy Svédországban 25 éve megélhettem azt, ami most itt történik, Magyarországon. Gyerekként nekem még nem voltak nyíltan meleg példaképeim. Volt három ember, akiről tudni lehetett, hogy meleg. Egy műsorvezető, aki AIDS-ben halt meg. Aztán egy ismert énekes és fodrász volt, a harmadik pedig egy humorista. (Én is szívesen lennék humorista, de aki ismer, az tudja, hogy nem tudnék megélni a vicceimből.)

> jajj ezek a kűfődi rendezvények olyan ijesztőek :OOO

Gázba minden degenerált buzeránssal hől

Az aberráltaknak az ábrázatukból, beszédükből, viselkedésükből is süt a deviancia. Nemcsak szimplán azonos neműekhez vonzódnak, az egész személyiségük és a világról alkotott képük is torz, beteges!

csak irigy vagy mert nekik van szociális életük, meg kapnak szekszet.

Nagyon ez, elektrosokk terápia vagy gázkamra lehet csak megoldás, de inkább a gázkamra

>nekik
Le merném fogadni hogy te is ratyi vagy. Annyira látszódik az írásmódodon meg a sunyi modorodon.

>Le merném fogadni

szia, de édes-édes nyári gyermek.

Az hát, azért menekült el szerbiából mert ott egészséges emberek élnek és megkéselték volna a degenerált fartúrót

tegnap leborotváltam a popsimat. féltem h viszketni fog, de nem.

jöttök majd nézni a vb-t csütörtökön? :D

Bázisolt szerbek

>ha elhagyod a szülőfölded, nem vagy a nemzet tagja.

véremben és lelkemben szerb vagyok, és maradok. függetlenül a lakhelyemtől.