/ex-yu/

užičko kolo izdanje

Attached: 1528516643973.gif (1200x832, 925K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/MYj-55T6Uzs?t=6m51s
warosu.org/fa/thread/S13238153#p13238153
youtube.com/watch?v=uEuLJydQ1T0
blic.rs/vesti/hronika/tragedija-kod-vranja-decak-2-se-udavio-u-poljskom-wc-u/9cq4gvj
blic.rs/zabava/pljuste-najstrasnije-uvrede-bosanski-muzicar-srpskom-kolegi-seljacino-ja-sam-reper-ti-si-k--cina/r54w5zk
youtube.com/watch?v=MAvgDhI01_A
blic.rs/slobodno-vreme/vesti/kad-duhovi-dodju-na-pice-snimci-pokazuju-bizarne-pokrete-u-ukletoj-kafani-marketinski-trik-ili-nesto-jezivo/hmllp4z
blic.rs/vesti/svet/cuvajte-se-hrvatske-policije-gadno-tuku/3xc68nt
blic.rs/vesti/ekonomija/postoji-fama-da-nas-albanija-hrani-a-evo-sta-zapravo-kupujemo-od-njih/zps4cd8
twitter.com/SFWRedditGifs

>vratite se kroz vreme
>sretnete svoju kevu kad je imala 18
>nabacuje vam se ko droljica
sta radite?

prvi za UMNGQOKOLO
youtu.be/MYj-55T6Uzs?t=6m51s

djuskam ex-yu kolo

stari:

jeben mate'

lolara slicno se desilo i onom liku u filmu povratak u buducnost kad se rodjena keva zaljubila u njega kad je otisao u proslost

vratim se jos kroz vrijeme i ispravim tu gresku tako da pojebem babu

lol

warosu.org/fa/thread/S13238153#p13238153

ljudi
dosta zajebancije
ovo je tačkasti

legendaran film

Prijatelj mi se objesio prije par mjeseci. U sobi dok je obitelj ručala. Zašto se ljudi ne ubijaju na udaljenim mjestima gdje nema nikoga?

Zalosno.
Deda moje bivse se obesio u vikendici i bas je bilo gadno kad smo ga nasli.
Inace je mrzeo mene i govorio je da smo mi sumadinci cigani, on je krajisnik iz Bosne.

dobre cifre. zato jersu ionako sve zasrali pa zasto ne jos jedan rucak sjebati

da traumatiziraju roditelje

jedini dobri srbi su oni iz bh a oni su dobri jer su popravoslavnjeni hrvati

Attached: 1521624011447.jpg (576x768, 72K)

moj najbolji drug je pao s terase u porodicnoj kuci odmah nakon sto se oprostio sa svima iako toga nismo svesni naravno, i nakon sto mu je majka pozelela laku noc i pitala ga da li da zatvori terasu u njegovoj spavacoj sobi gde je legao da spava, sto je odbio i nakon par minuta uradio to sto je uradio...

Ovaj je bio roditelj troje djece. Uvijek nasmijan i kul lik. Nije mi jasno što to treba kliknuti da se ideš objesiti? Ako bi se htio ubiti, onda bi uzeo kredit, i iživljavao se hedonistički par mjeseci po svijetu prije nego odem ili bi se bar ubio u stilu - skok sa balona sa 20km visine ili skok u vulkan ili nešto u tom stilu. Sigurno nebi sjebao obitelji nedjeljni ručak.

*nismo bili svesni

naravno terasa je bila na trecem spratu, direktno je glavom udario u beton i ostao na mestu mrtav

>moj najbolji drug
pa jesi li išta primjetio na njemu?

ljudi koji zele da se ubiju nemaju snage za provode i sve to, to nije cin iz bjesa nego iz ocaja, jednostavno zele da bol koju osjecaju da prestane

cek malo jel se ubio il slucajno pao?

ne, tek sam posle shvatio kako je sve to vesto prikrivao
i sve to zbog neke raspale kurvetine sa detetom, a njemu je to bila prva ozbiljna veza...

zalosno.. nista nece covek postici samoubistvom, jedan se degen bacio sa zgrade prosle godine, keva ga skupljala sa stepenista.. dobro je da je bilo 3 ujutru pa nije bilo dece da vidi taj prizor

>i sve to zbog neke raspale kurvetine sa detetom, a njemu je to bila prva ozbiljna veza...
molim te obrisi ovo

najverovatnije namerno, nemoguce da je bila slucajnost, terasa ima jebenu ogradu

zalosno

od moga prijatelja iz razreda majka se ubila, skocila sa zgrade, on je musliman a polu pakistanac, nez kako je doslo do toga ali neka bosanka muslimanka je spavala sa pakistancem i ostavio je on poslje, siromasi, majka nije radila, nije imao sta jesti, ubila se, nez sta je sad sa njim nisam ga vidio par godina, nadam se da se on ne ubije jer je dobar lik

ajmo promjenit temu molim vas

>zamisli postas pod ovom nakaradnom zuto-plavom kosovarskom zastavom

>zamisli postas pod ovom nakaradnom zuto-plavom kosovarskom zastavom

Attached: turska zatava.jpg (640x426, 26K)

Na zalost ima. To su muskarci takozvanog 'red pill' pokreta. Za njih je, kao i za ovog ovde, zena samo 'vagina' koja cisti, pere, kuva, i koja samo gleda kako da te prevari. Iskreno, jeziv pokret koji okuplja uglavnom zenomrsce i muskarce koji ce potencijalno ili koji vec zlostavljaju svoje partnere. Jezivi su.

>Uvijek nasmijan i kul lik.
e isti takav je bio i moj drug, izgleda da im je to samo bila maska iznad onoga sto se krilo i dugo kuvalo u njima

to sam zapravo ja
vecito lik koji se smesi i zeza i kome se svi ispovedaju a mene niko ne slusa
samo sto i dalje nisam blizu samoubistva...cini mi se

sto najvise zelite, sta vam fali najvise u zivotu trenutno a zelite imati?

samo se pičke ubijaju

gf

hercestovo prijateljstvo

youtube.com/watch?v=uEuLJydQ1T0

ja nikad nisam depresivan jer slusam ovakvu kvalitetnu novu muziku

ovo
doslovno umirem, koliko god to pickopacenicki ili jadno zvucalo, ali jbg ima dosta i biologije u tome, jebeno trebam nesto u sto mogu ulagat vrjeme i da je produktivno i zdravo, evo poceo sam ici u teretanu ima neko vrjeme i jeidno to imam, treba mi zena.....
mozemo bit prijatelji

usro sam ti se usta degencino

voleo bih neku zamotanu blago debelu muslimanku koja je jednako napaljena ko ja

ništa, postigao sam nirvanu

napisi sta si uradio

seks

t. krist novoselic

trebaš dugo patiti za gf, a nikad je ne dobiti
i onda kad se poželiš ubiti, moraš se suzdržavati od toga, i pustiti depresiju da te prožima, postati jedno s njom

jebemm ti mrtvu majku u grobu

Ko ovde /debelibosanskimedjed/

da se napokon odlucim dati otkaz na poslu

dobar redpill

da pobedim demone koji me konstantno napadaju

>usro sam ti se usta degencino
kek.
sad sam se sjetio jednog šiptara u vojsci koji je govorio "Ljubiš mi kurac" narednicima na obuci.
Prošao je bez posljedica jer su se svi smijali.

aj mrs iz autobusa

možeš ih pobijediti samo tako da se uhvatiš u kolo sa djavolima

blic.rs/vesti/hronika/tragedija-kod-vranja-decak-2-se-udavio-u-poljskom-wc-u/9cq4gvj
>ono kad se neko bukvalno udavi u govnima
i to jebeno ovde lol

kaj?

koliko si star pa si sluzio vojsku sa sipcima? jesi boomer?

to ti nije dobra prica

blic.rs/zabava/pljuste-najstrasnije-uvrede-bosanski-muzicar-srpskom-kolegi-seljacino-ja-sam-reper-ti-si-k--cina/r54w5zk

umri u vatri sljamu ljudski

kako naci gf?
ali realno, ajmo malo o ovome

/ex-yu/ je bukvalno boomer centrala

Sad sam se najeo graha sa duplom zaprškom, kobasicama, suhim, po štruce kruha, biber, vegeta, čili, bukno sam ko žaba dbi

chad boooosooooonoc vs virgin smrdin

moraš shvatiti da djavoli zapravo nisu djavoli, nego samo malo zločesti andjeli. al nisu ništa strašno zapravo.

>Kako li će Edvard i žena preboleti gubitak jedinca
ko li se jos zove tako

a vragovi a vragovi?

youtube.com/watch?v=MAvgDhI01_A

Pesma nad pesmama

EPIC MODERNA MUZIKA B0S0N0C VS TURBOFOLK SELJACINA SLUSA CECU I STANIJU........................................

vragovi su zapravo vargovi (thulean perspective)

stvarno ne znam
ne mogu blejim po klubovima, svirkama i tako tim mestima
muvanje preko neta je smaranje
jedino nesto spontano ako se desi i to je to sto se mene tice

FUCK YEA STRANA MUZIKA ROCK END ROL RIBLJA CHORBA BELO DUGME 8)

blic.rs/slobodno-vreme/vesti/kad-duhovi-dodju-na-pice-snimci-pokazuju-bizarne-pokrete-u-ukletoj-kafani-marketinski-trik-ili-nesto-jezivo/hmllp4z

ja imam osjecaj da nisam dovoljno dobar pa ocu da se dotjeram do nekle da nadjem fin posao udjem u formu i to ali sam usamljen :(

pomozite mi u imenovanju mog world of warcraft karaktera

ciganska muzika je isto strana

plasim se

blic.rs/vesti/svet/cuvajte-se-hrvatske-policije-gadno-tuku/3xc68nt

BEMBO

posto smo sada prijatelji odgovoricu ti
kad tad ce se pojaviti zensko da ti sve to zasere

gownarko

umri vise jebo te blic botino jadna sto ih reklamiras

Zamisli da si Bosanac i aludiras na Elvisa Prislija i Roling Stonse kad neko pomene rokenrol i pravis se da nisi polumedjed-polubalvan \mmmmmmmmmmmm/

blic.rs/vesti/ekonomija/postoji-fama-da-nas-albanija-hrani-a-evo-sta-zapravo-kupujemo-od-njih/zps4cd8

xxx_XXX_Warrior_Of_The_Darkness_1337_XXX_xxx

crko dabogda i ti i blic

46
kek

jaoo bre deco, pa vi mislite da ovo nesrećno mesto postoji šest meseci bre!


Jow Forums je honeypot već duuuugo godina. ja samo shitpostam ođe jer mogu dobiti odgovor 300 puta brže nego na Redditu.

"Boomers?"

boomers are architects. don't ever forget that.
also, pic reated

Attached: a1e.png (600x439, 258K)

ubi se gownarko

Ozbiljno kako da resimo muslimansko pitanje sramim se sto se moram poistovecivati sa Bosancima

e jbga onda, sta da se radi?

religije će ionako umrijeti ubrzo, ne treba ih požurivati

>46
jebote pa ti otac mozes da budes 99% ovog zborista

mgtow i usput neku gf da je jebes u mozak a i ovako

moj stari mladji od tebe

pa i jesam otac desu

pa nista, navikni se da budes usamljen i samostalan, posle cete boleti kurac za gf i sve

>46
kakva slucajnost, ovo je isti broj puta koliko sam ti karo kevu larpersku

jesi bazzirani ćale nitara?