Ex-yu

hvala ti bože što sam rođen u dalmaciji edicija

picdump
1/20

Attached: 120.jpg (2048x1536, 762K)

Other urls found in this thread:

dailymail.co.uk/sciencetech/article-2121548/The-dark-Flipper-Hes-sexual-predator-seas-resorts-rape-way.html
youtube.com/watch?v=pke9ZWNxzew
youtube.com/watch?v=jVoOpFYf-94
youtube.com/watch?v=3rWdTtPuo_o
youtube.com/watch?v=EyxOBHFYVNo
youtube.com/watch?v=yHETwjZoHqE
twitter.com/NSFWRedditImage

hvala ne

Attached: 119.jpg (3968x2976, 1.65M)

Attached: 118.jpg (3968x2976, 1.59M)

vrati picko ribe u more!

Attached: 117.jpg (3968x2976, 1.6M)

ovo je dobra prica

z želucu mi je, pliva u vinu

Attached: 116.jpg (3968x2976, 2.11M)

dobre slike za pozadinu na kompu tepra koji fotoaparat je u pitanju?

salpe.
prije gradela.
mljet. večeras

Attached: 115.jpg (3968x2976, 2.01M)

subshitpost

Attached: 114.jpg (3968x2976, 2.24M)

Vis, zapadna strana

Attached: 113.jpg (3264x2103, 3.28M)

srpska hobotnica

Attached: 112.jpg (2659x2103, 2.07M)

pa djesi apartmanko jebo ti svoje sestre mater

uh oh

Attached: 111.jpg (2903x2094, 2.36M)

.

Attached: 110.jpg (2338x1759, 1.91M)

..

Attached: 18.jpg (3264x2141, 2.75M)

širokokutna leća

Attached: 17.jpg (3264x2448, 1.83M)

e ovo je moja riba

večera

Attached: 15.jpg (3264x2448, 1.84M)

još jedna širokokutna
za jelo je sranje. zlatno pravilo je što više boja to je neukusnije

Attached: 16.jpg (3264x2448, 1.83M)

fjaka
fjaka od 13.00 do 18.00

Attached: 14.jpg (2048x1536, 665K)

test fotoaparata

Attached: 12.jpg (2048x1536, 650K)

zadnja fotka
35 metara test fotoaparata.
preživio je.

slikano sa 35 dubine oko 12 sati.
Korčula, zapadna strana.

Pozdrav momčići, moram u lov na lignje. Ako budem imao još fotki potrudit ću se da ih postam.

Attached: 11.jpg (3968x2976, 3.42M)

Hvala brate

lepe slike nema sta

zar se lignje love nocu?

Uvijek noću. Sinoć sam lovio lignje i prepao me delfin. Nisam ga vidio nego sam čuo puhanje odnosno disanje kako izlazi na površinu uzeti zrak. malo sam se usrao desu

lolara, jesu pitomi delfini tamo, jel prilaze nekad do ljudi ovako dok su blizu obale?

Normalno. Evo ja te pozivam na lov lignji po noći samo da vidiš kakav je to osjećaj. Doslovno NIKAD nećeš to zaboraviti.

nisam znao da je toliko zanimljivo, a ni da se love nocu dbi
nisam nikada ni uzeo stap ni mrezu za pecanje u ruke ali bih mogao da naucim to, nije lose da se zna

uh dobre mi cifre sad vidim
sad si me zaintrigirao ovim lovom na lignje, dodao sam si to na listu zelja u glavi

Nije to baš tako kao što misliš. To su divlje životinje ali imaju neki osjećaj za ljude. Malo je to čudno.. nije pas ali je inteligentan i više od psa ali ne želi se pokoriti.

Evo primjer, vidiš jato delfina i uskočiš među njih. Najprije će te sprdati/podjebavati njuškama pa će otići svojim putem. Ali ako vide da se čovjek utapa onda će mu pomoći, Ne znam koja je logika ali mi smo ih uvijek doživljavali kao nekakve morske "prijatelje". Nitko ne želi uloviti delfina. Delfin je kao prijatelj koji živi u moru a ne na kopnu. Malo je to zajebano za shvatiti. Znaš ono, da vidiš delfina, sigurno ga nebi ubio.

procackao maloprije ~/Downloads smijao se kao debil

evo malo retardiranih sranja
post-captcha-edit: ustvari zajebi ne pada mi na pamet da ispunjavam ovo, odoh drugdje

Attached: croissant.jpg (544x406, 44K)

joj sto volim miris kamijona

ja bi mijenjao 3 prijatelja dupina za jednog pravog

jebeni Jow Forums mi je usadio fobiju od delfina onim postovima o delfinskim bandama sto idu i siluju ljude u vodi

moj otac dok je bio na DIFu je imao prilike da upozna delfina u bazenu, i krenuo da ga zajebava kao da ga dozove da mu da hrane a u stvari je nema, i tako uradio jednom, ovaj video da nema nista u ruci i ode. posle nekog vremena ga ponovo dozove, ovaj dodje i ponovo vidi da ga je prevario i vrati se nazad
i kad je to hteo da uradi treci put, delfin se okrene i svom snagom zamane repom u bazen i okupa ga do gole koze lolara

interesantne su to zivotinje i ja bih voleo da ih upoznam

Dalmatinac ođe
ovo je moža najbolji opis. Delfin ima inteligenciju kao pas ožda i veću ali se međusobno poštujemo iz nekog razloga. Ubiti delfina? Jebote to može samo neki majmunoliki majmun.

dupini su zapravo kao psi iz atlantide

mi dalmatinci zovemo delfine "morski čovik"
uvik sam mislio da su to neke staračke pizdarije.
ali bilo je situacija kad je delfin spasio čovika od utapljanja. bez zajebancije.
morske životinje imaju nekakvu svijest o sebi. nikad neću zaboravit kad sam prvi put vidio hobotnicu kako se pokušava sakriti između kamenja. samo joj je oko virilo. ali brale u tom oku sam vidio smrt i strah.

ja sam lik na 1:38 pitajte me bilo sta

Japanski cigani kupuju Jadransku tunu i plaćaju je masno RRRREEEEEEEEEE

ja sam cuo da su im picke bolje od ljudskih i otad se lozim na njih

jel to stvarno istina?

>Anonymous 23/06/18(Sat)22:43:45 No.913
Apsolutno jebene fotke. Zašto srbi nemaju ovankve fotke? Tamo su sela čista i priroda je nerazjebana.

95% normancina ide u Porec, dal je stvarno toliko dobro, cega ima tamo jebote

ovaj gori je za juhu a ovaj doli je za na gradele
thank me never lol

ja sam nasao ovaj clanak u vezi toga
dailymail.co.uk/sciencetech/article-2121548/The-dark-Flipper-Hes-sexual-predator-seas-resorts-rape-way.html

kontam da je redak slucaj

ne izgledaju lose

Attached: 1529627331320.jpg (790x718, 41K)

imam ja sa obliznje planine ovde koja ima jos uvek netaknutu prirodu ne znam da li si bio kad sam kacio slike, jedino da ih sad trazim po arhivi jer sam u medjuvremenu formatirao telefon pa su nestale jbg

ovo bukvalno lici na ljudsku picku, jezivo
sta ako se ljudi zapravo reinkarnisu u delfine nakon smrti?

pogresan clanak, ovo je u vezi medjudelfinskog silovanja. ne mogu naci sad al evo bar pic related

Attached: 1529633557079.jpg (614x476, 123K)

sedmi vikend za redom proveden doma

Attached: 1501487055633.jpg (800x800, 359K)

>Porec
Istra je drugi kontinent. Kad prođeš tunel Učka nisi više u Hrvatskoj. Istra nije osjetila rat. Istrani su italianojugogovna. Najviše srba ima u Istri. Istrijani naivno misle sa su im srbi braća. Istriane boli kurac za centralizaciju i Zagreb.

Cigani desu
nehrvati desu

Istra je infestirana sa turistima. U najzabitijem dijelu šume možeš naći talijana kako bijesno kopa ko prasac tartufe.

Moonrock wit the glocc I can't milly rocc
Tear drop on my homie face he caught a body
No DM, I'm her MCM on Instagram

>Istra je infestirana sa turistima
zar nije i dalmacija? koji je najbolji mesec za letovanje u hrvatskoj kad je podnosljiv broj turista?

prijateljski savjet:
remove pics i nastoj to održati kako je. turisti su stoka. STOKA!

zvuci kao cudno mesto dbi

107...

Attached: 3126475867987.jpg (209x241, 8K)

znaci komfi se mogu preseliti u istru?

ne znam, meni su sami srbi najgori sto se unistavanja prirode tice ali nisam upoznao puno turista pa ne znam jel ima gorih

istra je komfi za zivot dbi samo da nije prebukirana turistima na sve strane

>letovanje u hrvatskoj
bilo gdje. iza 25.10.
Nemoj me krivo shvatiti, ali zadrani, šibenčani, splićani, dubrovčani, imaju neku potpuno neobjašnjivu averziju prema srbima. Stvarno mi nije jasno zašto je to tako. Možda ti ovo pomogne

šibenik
youtube.com/watch?v=pke9ZWNxzew

zadar
youtube.com/watch?v=jVoOpFYf-94

dubrovnik
youtube.com/watch?v=3rWdTtPuo_o

pa dobro nemoj tako

Tek se završio rat..

A sad bez zajebancije: gledaj ovo, kronologija rata, mi vs vi: youtube.com/watch?v=EyxOBHFYVNo

Nema Istre! Nema je! Istrijani su nastavili živjeti u Jugi. Jebote kad dođeš na Brijune, sve je kao nekad. Samo fali Tito. Sve su sačuvali do detalja. Nije sad da crnim srbe za rat ali tako stvari stoje.

Another crofag here. Brijuni su zlatna meka za lov ribe jer je nacionalni park i nema srba. Jedino Rade Šerbedžija tamo sere sa svojim Usrakazalištem

Najviše srba i cigana što sam vidio je u Puli i Veneciji

Potvrđujem za srbe.
Cigane nisam vidio ali ima masu crnaca.

mene zaista do dan danas nije jasno kako se sve to odvijalo dbi
oficijalno pise na primer da je rat trajao 91-95 i zar se svaki dan tamo ratovalo
nekako mi tesko sve to da zamislim, bilo bi dobro da ima neki dokumentarac s arhivskim snimkama podredjen tako geografski i hronoloski

Pa Veneti jesu Srbi hrvoje
taj naziv je nastao od nemackog wends, vendi, vindische a poljaci zovu talijane wlochi, iliti vlasi

Nemoj tu glumiti nekog retardiranog ajvarskog paprikaša. Imaš Internet pa gledaj. Pa neću ti ja servirati video materijale onoga što se događalo u Hrvatskoj i Bosni.

Gladan sam i dobro bi mi pasalo gravče na tavče sad.

Evo evo bre. Venecija je bre cpcka pokrajna i centar velevenecije koja je istorijska cpcka teritorija. Svi venecijanci su zapravo srbi.

To sto se javljam odavde, tvista pedeset metava ispod vazine Tevazija, svedoci da je ugvožen ne samo moj fizicki integvitet, nego i vasceli svpski navod!

Govovili su mi da sam kveten, gadali su me joguvtom i sapunom, kao da se ne pevem i da zaudavam...

A ja im povucujem; možete da me nevvivate, možete da me živcivate... Sve je to vezultat belosvetske, amevicko-bevlinsko-vatikasnke uljuduvme koja nastoji da svpski navod uguva pved svvšen cin!

Pvozivali su me i nazivali vaznim pogvdim imenima kao; vojvodo pedevu, pa onda, Cvvena vojvodkinjo, kava te Ðovde, tvoj vektum je naša obecana zemlja, tako su uvlali... Vetvibutno im povucujem da svpski navod ima isovijska pvava na: Belu Palanku (Island), Južnu Palanku (Antavtika), sevevno move (Avtik) i vekovnu pvadedovinu, SAO Paolo koji je glavni gvad Velike Svbije.

Bvaco, nemojte se obazivati na Opevaciju Oluja, koja je divigivana od stvane amevike i gde je u 74 casa vazjebana SAO Kvajna, nego se okvenite osvajanju vekovnih svpskih svemivskih prostvanstava!

Sledeci pvojekat je Mavs koji pvestavlja vekovni svpski planet na kojem je pvedvidena Mavs-Svbija bez tvaktova Zetova i slicnih Hvvatskih šacovanja. Planivamo kolonizovati i Satuvn ciji pvstenovi govove o istoviji svpskog navoda u svemivu.

Svpski navod je pokvenuo u južnoj amevici i Cpcki kavtel sa kojim pvodajom dvoge želi pomoci Kapetanu Dvaganu kupnjom pilula pvotiv tvudoce jev hvvatska policija planiva valikalno i bvutalno pokušati od njega da napvavi tvudnu ženu.

Attached: šekica.jpg (568x330, 34K)

ve ne ci ja srce srbije , srce srbije
ve ne CIA srce srbije

I onda su hvvati kvivi sa sve bve.

Milano je srpski grad, dobio je ime po drevnom srpskom imenu Milan, tamo zive najcistiji srbi

Evo zašto ne možemo imati lijepi konac. Evo zašto. Zbog jebenog nacionalizma. OP je dao najljepše slike bez ikakvog naci govna i onda se pojavi neki debil i sad imamo ovo. MAJKU VAM JEBEM NENORMALNU CIGANSKU

zasto mislis da je prosecni mladi ajvarko upoznat s vaseg rata, to bi isto bilo kao da ja ocekujem da ti znas o naseg sukoba iz 2001

zanima me samo faca osobe koja je ovo napisala

Je baza je ali možeš li onako lagašno odjebati sa tim pizdarijama na trenutak?

ja sam bukvalno iz polu sprdnje to napisao i evo sad nesto googlam cak i na talijanskim sajtovima raspravljaju o mogucnosti porekla iz luzica. al da to je velikosrpska mitomanija sta znaju italijani

Attached: Untitled-1.png (1781x834, 2.03M)

hajde, ozbiljno sada, sta te muci Mario?

Pa zato jer su vam se šiptari nakotili ko jebeni zečevi. Za par godina neće biti Makedonije bog te jebo blesavog.

Daj neka mu neko objasni.

ne znaju ništa, ovo je ko iransko poreklo hrvata

PTSP najverovatnije, u nekim trenucima stvarno deluje zabrinjavajuce dbi

To je copypasta od emisije SpikanaSpiku koja se emitrala na HTV-u za vrijeme rata. Jedino su Šešelja uklonili ta youtube

tuđman: youtube.com/watch?v=yHETwjZoHqE

ako nađeš šešelja, dam ti jedan jebeni bitcoin

Spika na Spiku
Nećeš nikad naći

HAHAHAHAHAHA, go ahead, make my day

>Za par godina neće biti Makedonije bog te jebo blesavog.
zabole me kito, makedonci to i zasluzuju

Attached: 1525717181830.png (374x363, 151K)

"I BOMBE NA BEOGRAD Za Dom spremni,Allahu Ekber,Alibaba"

To je kazališna predstava koju je CIA uklonila sa neta.

pa i vama će za koju godinu, samo da prejebu nas i eto njih

da imam vremeplov glavnu stvar sto bi uradio je otiso nazad hiljadu i kusur godina i ubijo djordja manijaka, jebo ga bog prokleti

Makedoci su najbolji narod. Bio na Bledu prošle godine i zahtjevao gravče na tavče. Dao konobarici kilo dalmatinskog pršuta za 2 kila fažola (grah) i 3 litre piva. Najbolji put ikad.

POCINJEMO

Attached: djocko i thotovi.jpg (960x950, 66K)

I mene. Odustani jer to nikad nećeš naći. Mislim da su izbrisali jer nije bilo podobno za to vrijeme. Nemoj njuškati jer ćeš biti markiran.

Mislis da cu izvristi samoubistvo, 3 hica u ledja, ako budem njuskao malo?

što njega brt

vidi

Spika na Spiku Vojislav Šešelj
kek. doslovno nitko ali NITKO nije u stanju isčupati snimku.

zasto niste u gradu okruzeni prijateljima i devojkama?

Attached: 5ef2a3692e731551134b3e2b134cb44f.jpg (500x281, 18K)

nemam prijatelje