/ex-yu/

diskorg edicija

Attached: kancer.png (250x86, 5K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/JkjoEHTmn1U
youtube.com/watch?v=bcfHUKsSXys
youtu.be/uqaIOV9K5m0
youtube.com/watch?time_continue=9&v=x2Pz0APmdRE
youtube.com/watch?v=0TOY9isKKnU
telegraf.rs/vesti/1680895-alarmantno-srbi-se-kupaju-u-mokraci-200-000-litara-urina-pomokre-kupaci-za-vikend-u-adu-ciganliju-i-u-bazene
youtube.com/watch?v=nm0xsRzozSw
blic.rs/vesti/svet/skandal-trese-vatikan-italijanski-mediji-visoki-crkveni-zvanicnik-se-predozirao-na/j4jxqwm
usatoday.com/story/news/world/2017/06/29/vatican-cardinal-sexual-abuse-scandal/438000001/
cnsnews.com/blog/theresa-smith/vatican-cardinals-secretary-arrested-hosting-cocaine-fueled-homosexual-orgy-near
ncregister.com/blog/edward-pentin/the-drug-fueled-homosexual-scandal-allegations-at-the-holy-office
thedailybeast.com/the-vaticans-swiss-guards-break-up-a-drug-fueled-gay-orgy-in-pope-francis-backyard
nypost.com/2017/07/05/vatican-cops-bust-drug-fueled-gay-orgy-at-cardinals-apartment/
blic.rs/vesti/drustvo/zna-da-ukljuci-kompjuter-i-vozi-auto-kandidat-za-direktora-doma-omladine-i-njegova-impresivna-biografija/gkjbxck
blic.rs/vesti/svet/najbolji-hrvatski-maturant-pred-kolindom-ovde-se-premalo-ulaze-u-znanje-svaka-cast-srbiji/yypbrvy
blic.rs/vesti/republika-srpska/nesvakidasnji-radovi-osnovaca-podelili-roditelje-u-banjaluci-crtali-coveka-na-raznju-i-odecu-od-ljudske-koze/zyy73vd
youtube.com/watch?v=eGEwsIcvO1M
youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8
kurir.rs/vesti/drustvo/3076647/brnabic-sa-devojkom-na-otvaranju-muzeja-lepa-doktorka-u-svom-stilu-ne-odustaje-od-ovog-odevnog-predmeta-kurir-tv
youtube.com/watch?v=a7vHXtxKcOo
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412362
youtube.com/watch?v=Kk4HaLaegRQ
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412373
youtube.com/watch?v=PoS_C3XnoFI
youtube.com/watch?v=OMEDeyuXZsg
twitter.com/NSFWRedditGif

drugi za osiječanku i đankozu

Attached: 33760864_10212521048516934_3494171889201315840_n.jpg (379x685, 53K)

Attached: 1529886330286.webm (1920x1080, 729K)

postaj svoju pišu molim te

Attached: 16ca3948ebf17ee2b741ae70384c2d2e.png (417x332, 191K)

smrdi haha kapirate decki? xDD

youtu.be/JkjoEHTmn1U

Attached: 1529575871350.jpg (720x480, 40K)

youtube.com/watch?v=bcfHUKsSXys

Attached: teša-vidovdanski-protest[1].jpg (960x540, 87K)

youtu.be/uqaIOV9K5m0

youtube.com/watch?time_continue=9&v=x2Pz0APmdRE
ook nemas bosansku pevacicu gf breeee

Attached: Nezgoda s poljoprivrednim alatom srbosjekom.jpg (1920x1654, 1.83M)

youtube.com/watch?v=0TOY9isKKnU

zašto uopšte poričite genocid nad srbima?

Novo nasilje nad Hrvatima Turske Hrvatske započelo je još u Kraljevini Jugoslaviji političkim progonima, a raspadom Kraljevine Jugoslavije i nastankom Nezavisne Države Hrvatske doživljava kulminaciju, kada Srbi etnički čiste hrvatska naselja po turskoj Hrvatskoj.

ovo je zvanična istorija koju uče u školama, upamtite
nije brat čim je hrvat

ovo kao remzi kad je theonu sekao prst i vadio kost i terao ga da ga theon moli da mu ga odsece
bas bila epizoda sinoc na hbo
preljepo

Attached: 30946822_2065394857015097_1775217353324232704_n.jpg (1080x1080, 127K)

Zasto se smrdi ne kupaju?

izgubili bi identitet

haha xDDDD sprzz

Sad nesto razmisljam od kad nije bila dobra dretva sunce ti jebem zareno. Lose, prelose

Moze li neko da mi objasni ovaj clanak?
telegraf.rs/vesti/1680895-alarmantno-srbi-se-kupaju-u-mokraci-200-000-litara-urina-pomokre-kupaci-za-vikend-u-adu-ciganliju-i-u-bazene

sta raditi kada se parovi zavrse?

Svi ti kolektivno naguzimo staru

Attached: 4fea48bcd85d74dede9c01f65d7e2d93.png (1600x2124, 2.94M)

mislim da je red da nadjemo neki posao

youtube.com/watch?v=nm0xsRzozSw

sinovi tisucljetne kulture

dbi navijao sam za vuka m. djuricica
steta sto je ispao
najbolji igrac ove sezone ubjedljivo

blic.rs/vesti/svet/skandal-trese-vatikan-italijanski-mediji-visoki-crkveni-zvanicnik-se-predozirao-na/j4jxqwm

>Vatikanska policija upala je u stan i nasilno prekinula homoseksualne orgije pre sedam dana. Celu priču odmah je preneo "Il Fatto Quotidiano", ali je zataškana jer je bilo kakav novinarski pokušaj da se dođe do novih informacija ili potvrde postojećih udario o zid vatikanske ćutnje, prenosi zagrebački "Jutarnji list".

Attached: 1497822778678.gif (298x224, 3.59M)

>šlic.rs

>bljuc.rs

amin

usatoday.com/story/news/world/2017/06/29/vatican-cardinal-sexual-abuse-scandal/438000001/

cnsnews.com/blog/theresa-smith/vatican-cardinals-secretary-arrested-hosting-cocaine-fueled-homosexual-orgy-near

ncregister.com/blog/edward-pentin/the-drug-fueled-homosexual-scandal-allegations-at-the-holy-office

thedailybeast.com/the-vaticans-swiss-guards-break-up-a-drug-fueled-gay-orgy-in-pope-francis-backyard

nypost.com/2017/07/05/vatican-cops-bust-drug-fueled-gay-orgy-at-cardinals-apartment/

Attached: 1517878167661.jpg (199x253, 10K)

>nasilno prekinula homoseksualne orgije
>nasilno
hot

ma nee bratee, to su lazne vesti sa blica xDD xP

bolje
Blic je govno

ti si gowno, gownarko

blic.rs/vesti/drustvo/zna-da-ukljuci-kompjuter-i-vozi-auto-kandidat-za-direktora-doma-omladine-i-njegova-impresivna-biografija/gkjbxck

lolara

>kandža
>faking kandža

tako šokiran nad srbohrvaško nisem bil že vse odkar sem v neki ikei prebral vašo besedo za škarje in je bila čisti orient. Živimo in se učimo!

blic.rs/vesti/svet/najbolji-hrvatski-maturant-pred-kolindom-ovde-se-premalo-ulaze-u-znanje-svaka-cast-srbiji/yypbrvy

chokolinda btfo
hint: vidite prezime ovom malom l0l

>ook nikad neces nadrogiran homoseksualno orgijati u vatikanu

Attached: 1478942896454.jpg (225x225, 9K)

ovo
mili kao messi a vuk ko ibrahimovic

prekrasno izgleda gola, kraj ovakve bi se volio jutrom buditi

blic.rs/vesti/republika-srpska/nesvakidasnji-radovi-osnovaca-podelili-roditelje-u-banjaluci-crtali-coveka-na-raznju-i-odecu-od-ljudske-koze/zyy73vd

i love croatia

Attached: 1492219420291.png (1790x1640, 97K)

we don't love you britfag

baza

Attached: 1495807519606.gif (207x207, 1.37M)

Trovach

evo ispravio sam

Attached: W8Wk9lMaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvTldVN01EQV8vYjcyMDgxZjA3ZGJmMmMyMjI1YjU4NmQzODE3YmNkM (578x386, 84K)

Koljach

Izgovor da postam ovo

Attached: woke6yearold.png (756x797, 401K)

dal je ovo realno

Attached: pepelove.gif (250x240, 135K)

sta je mislio s ovo

tamo zive niski ljudi

nazalost, verovatno ne

gledati maldive koji pocinju sutradan

Zamisli rodjen si na ex-Yu prostorima dje su prosjecne visine >182 cm a ti si 165 cm

šipci na aparatima

merim 190 cm in kljub temu se pogosto počutim majhno v primerjavi z mimoidočimi

verjetno zato, ker živim blizu delavske soseske in je naokoli precej Bosancev

Hocete li vi retardirani hrvati da prestanete da smarate vise sa vasim sranjima i kompleksima jebem mu mater. Ima i Srba koji to rade ali ste vi to podigli na olimpijski nivo, znaci takmicite se u shitpostu oko tog ratovanja i sranja.
Koja gomila debila jebote, kada god upalim ovo sranje gledam armiju guzobolnih Hrvata koji samo seru nesto kroz top cec cuc kek internet meme.
Auuu u kurac vise, kako ne dosadi jebote.
Jel to toliko jebeno kada zivite u podrumu i nemate sa kim da provedete vreme nego da kucate ovde o tome.
Nemam nista protiv 4china ali vi ste toliko jebeno cringe da ste usrali ovaj exyu majke mi!
Internet pacovi, cringe klinci i matori wizzardi koji picke videli nisu i idu pognute glave ulicom a ovde nadoknadjuju to tako sto postuju neke cuvene Hrvatske "herojske" ratne podvige iz 90tih.
Veliko herojstvo vase nacije.
Priklonili se i naguzili svakom vecem osvajacu kao kurve, ubijali neduzne srbe, zene i decu, pobili nenormalno mnogo ljudi u Jasenovcu gde ste se i nacistima zgadili koliko ste besramni i kukavicki nemoralni.
Bili ste jebeni nacisti, kukavice a ne ratnici.
Hvalite se time sto ste 90tih oterali mucene Srbe koji su mirno ziveli u svojim kucama, digli se na oruzje i oterali babe, dede, zene i decu i od toga pravite meme kao "TRAKTORCE KEK CEC CUC LUL".
Srbija ratovala sa celim Balkanom i pritisao je ceo zapad jebeni poput sila kao sto su USA, Nemacka, Francuska, NATO u globalu.
Bravo Croati, sjajna istorija, sjajan narod, pogotvo junacki, muski i ponosan.
Koj kurac vise sa tim vasim glupostima jebote kada god dodjem ovde.
Kako sami sebe niste smorili, sitni pederski internet ratnici koji se trigeruju na svako sranje koje vide??
Ja i znam neke Hrvate ovako uzivo a ne preko 4china, zaba meme sranja i momci su do jaja, ovo ovde jad i beda.
Cast izuzetcima, ima vas gotivnih i dobrih.
Kao sto mi je neko rekao od Hrvata izgleda da to samo jedan vas debil ne prestaje da smara.
Decko bukvalno idi ubij se ali bukvalno. Nisi dostojan zivota retarde

youtube.com/watch?v=eGEwsIcvO1M

youtube.com/watch?v=SYM-RJwSGQ8

uu uu
uu uu

Attached: ac38fac62d554cd5df4ccdcf5aef9628.jpg (236x259, 9K)

retko ruzna kurva

rokni se ustasho

kurir.rs/vesti/drustvo/3076647/brnabic-sa-devojkom-na-otvaranju-muzeja-lepa-doktorka-u-svom-stilu-ne-odustaje-od-ovog-odevnog-predmeta-kurir-tv
krindzulja bato

kakva klosarka jebote

Attached: 1529621328977.png (787x520, 49K)

prelepa je boze

Attached: youngandfree.png (583x156, 26K)

Attached: #yolo.png (557x137, 28K)

visok sam 190 i nosim air max

ovo cu morati prevesti na engleski da postam ustasama na Jow Forums

ko ovde /only god can judge me/ ?

Jebiga svi volimo da smo generali, geopoliticari i analiticari, poznavaoci vojske i politike ali je cinjenica da sila poput Turske nece lako uci u rat a i sa kim da udje?
Vidis da ameriku odjebavaju polako, Turska se izvinila Rusima, napravili dil, Rusi ratoborni ka americi, mislim taj im je stav, sada su extra i sa Turskom jer USA nema vise sta da ponudi kao nekada.
Kina koji je ogroman igrac je i dalje nekako neutralna ali opet na strani Rusije, isto i Indija.
Sve je to lepo na Jow Forums-u meme kao slav, poo in the loo i to ali brate Rusija/Kina/Indija u vojnom savezu bi bili neprejebivi a vec skoro i da jesu to, zajedno sa Brazilom.
Cela juzna Amerika ne voli USA.
Evropa je pocela polako da se okrece od USA.
Gde ti mislis da ce puci rat.
Bosnu bi Srbija zgazila za 1mesec totalno realno sada pricam, nisam pristrasan, drugo to se nece ni desiti.

>opet seru

Attached: 4edebd65c6eca50a5f8c52c52d852c31--manga-anime-girl-anime-chibi.jpg (498x750, 43K)

>air max

danas mi stigle ove

Attached: 63be4b19f2c3e75a106a60523ff6a2ec.png (844x799, 453K)

Koliko si svapskih guzica obrisao za to

Attached: 385.jpg (317x267, 21K)

Hrvat sam i zivim u becu. Jedan od mojih boljih prijatelja je Srbin. Jednom smo zajedno izasli, bilo nas je 4 Srba i 2 Hrvata i zakaci se on sa nekim idiotima u klubu. Izadjemo mi van kad cekaju nas njih 10. Samo vidis kako oni njegovi prijatelji (Srbi) pocnu bjezat. Ostali on ja i onaj drugi hrvat. Prvo su oni kao razgovarali u cemu je problem, to trajalo jednu 5 minuta kad zaradi on prvu saku. U tom trenutku znam samo da sam iz reflexa nokautirao tog lika i u sebi mislio jebiga sad kad smo vec poceli i nastavio... nije dugo trajalo stigne policija kod njih 5 nokautirana a nas 3 jos uvijek rame uz rame.. dobro jest da ja treniram boks vec 6 godina a on 3 godine ali opet, mislio sam da cemo dobiti po picki.. saznamo mi nekako da su oni svi srbi i da je jedan imao noz sa sobom... sutra dan zove on mene i kaze mi cijelu noc nisam spavao cijelo vrijeme razmisljam dali je to moguce da mi Hrvati spasu zivot 4 srba bila su sa nama niti jedan nije ostao cak mu je jedan bio bratic.. od tada je zavolio Hrvatsku i kad god neko nesto rekne protiv mene ili Hrvatsku bio Srbin, Turcin, Arab on prvi skace..ovu pjesmu je prvi put cuo kod mene u autu i od tada kad god se vozi samnom moram mu pustiti tu pjesmu i zajedno pjevamo haha pozdrav za njega posto znam da je slusa kod kuce na jutubu hahahaha

kod kojeg sanera uzimas?

zanima me sta BGD LBN misli o i

youtube.com/watch?v=a7vHXtxKcOo

sta ti je to saner

Zene su kurve i treba ih genocidirat

Attached: anime-anime-girl-art-cute-Favim.com-2265781.png (500x706, 293K)

>Nova sintetička droga na ulicama Srbije odnosi živote
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412362

youtube.com/watch?v=Kk4HaLaegRQ

germanko pricaj nam o nemice koje si karao,

/pink panteri/

prirodna selekcija

>Cerar: Uskoro podnosimo tužbu protiv Hrvatske
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412373

gde ima da se kupi ovo

karao sam jednu pre dve nedelje iza diskoteke i dobio herpes, eto toliko

pa greentextaj to

i nije valjda samo jedna

youtube.com/watch?v=PoS_C3XnoFI

postaj njenu sliku

Pacijentkinje od 90 godina se ne racunaju dupebriserko

Attached: download (2).jpg (225x224, 10K)

youtube.com/watch?v=OMEDeyuXZsg

kako bih je otkino hnnnnnnnnnnnnnn

sprzz

Pa ne zele svi turske gene kao tvoja stara

Attached: images (10).jpg (227x222, 9K)

>budi ja
>izadji sa drugarima na neki festival
>upoznaj jednu devojku
>plava kosa, plave oci
>sve u svemu veoma lepa devojka
>posle festivala uzmemo taksi i odemo u jednu diskoteku
>tamo ja i ona pocnemo da igramo uz neko Ed Sheeran sranje
>poljubim je
>jos ne osecam herpes
>kaze mi da izadjemo na cigaretu
>ja je uhvatim za ruku i odvedem je u malu sumicu iza diskoteke
>tamo mi prvo pusi pa je ja navalim na drvo

>dve nedelje kasnije imam herpes

nemam njen social media, znam joj samo ime

*obrise debelom boomeru cmar*