/ex-yu/

Aleksandar Seselj edicija

Attached: bazeksandar seselj.jpg (1000x666, 35K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=XzVzCUpxsec
psychologytoday.com/us/blog/evil-deeds/201405/the-psychology-sexuality
bracketchallenge.fifa.com/bracket/kophase
youtube.com/watch?v=nnoCWRCeQWg
blic.rs/vesti/politika/dacic-putin-na-jesen-dolazi-u-srbiju/w9j58mb
blic.rs/vesti/politika/dacic-jos-jedna-drzava-povlaci-priznanje-kosova/5n0fffk
blic.rs/vesti/drustvo/politika-drugi-covek-vatikana-u-subotu-dolazi-u-srbiju/bwvs08z
blic.rs/vesti/hronika/novi-ekstazi-stigao-iz-kine-u-srbiju-pet-puta-je-jaci-a-samo-jedna-tableta-moze-da/khbyygr
blic.rs/vesti/svet/dileri-droge-osudeni-na-smrt-pa-odmah-pogubljeni-na-igralistu-pred-300-djaka-video/6k6l00k
blic.rs/vesti/svet/vredjala-je-velicinu-mog-penisa-ubio-suprugu-nakon-sto-je-spavala-sa-cerkom-njegovog-prijatelja/yg6nq0f
blic.rs/biznis/strategija/analiza-kina-u-evropu-ulozila-318-milijardi-dolara-sve-vaznije-srbija-i-hrvatska/mqdgq9y
blic.rs/slobodno-vreme/vesti/mormoni-osudeni-zbog-poligamije-zenili-se-i-maloletnicama-najveca-kazna-mu-je-da-ide-kuci-kod-24-supruge/q7yr78n
youtube.com/watch?v=psRMHCFmzyE
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412466
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412562
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412457
slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/539782/srbija-se-ne-odrice-svoga-39blaga39-arhiv-ndh-ostaje-u-beogradu-u-hrvatsku-mogu-samo--kopije
beta.rs/vesti/politika-vesti-srbija/92646-ristic-u-pismu-putinu-vucic-se-sprema-na-sporazum-s-pristinom-znajuci-sudbinu-djindjica
twitter.com/NSFWRedditImage

srkara edition

Attached: 27f17410723764251d37c3cb74911ea414dbe33f79758c3edb0342932191c504.png (600x498, 27K)

C вepoм y Бoгa
Зa кpaљa и oтaџбинy
Cлoбoдa или cмpт.

Pish po sirotinji

Attached: Screenshot_20180628-215924.png (1080x1920, 1.89M)

91546373
>ђyбpe зa зacлaђивaњe и дeбљaњe бeлocвeтcких бeдникa.јпг

*blokira ti put*

Attached: BEYAZ BOGA.jpg (500x375, 44K)

*načinim 18 kili salame i kumbasica*

Jel valja to meso kaj? Čuo sam da je dosta žilavije od govedine i suho u pm

Sirotinja iz trecesvjetske vukojebinue okinuta sto ja na grickalice potrosim koliko oni na hranu za pola godine

Attached: 335c35f114ee4faa4272ecdbd7f543e9.jpg (342x600, 26K)

onaj snikers sladoled je jako dobar oprobao sam ga, svaka cast ko se sjetio toga, jos da stave mozda chunkyu sa extra ljesnjacima to bi bio vrh

ima li u Srbiji i jedan politicar vrijedan glasa?

Attached: 1520177145676.png (1196x636, 212K)

LEL

Ottoman Empire > European Union

we are not part of some shitty EU, we are part of the mighty Ottoman Empire whose kingdom spreads around 2 continents

youtube.com/watch?v=XzVzCUpxsec

Attached: 1529425095609.jpg (646x644, 39K)

kako to da sin od šešelja izgleda ko onaj neki torlak sa juga srbije

Scythe is going the wrong way

soon...

Attached: hqdefault.jpg (480x360, 32K)

Zato sto je upravo to

posvojen je?

moja cerka, moja jedinica

Attached: slavica.png (472x300, 160K)

kakva je ovo kisa neprestano 24 sata dnevno jebote

ma rusi kontrolišu vrijeme, nigđe kapi po vrasiji a ove ogđe kopolji

Gospodin Aleksandar Seselj. Rektovao je EU i Crvatsku u roku od 10 sekundi pre par dana u Briselu.

debili, oni izgleda ne znaju da se i po kisi moze igrat fudbal

i jan im to kazujem vli rosi ne shvaćaju da je kišulja dobra za bosaneske kuruze

psychologytoday.com/us/blog/evil-deeds/201405/the-psychology-sexuality

dobar clanak

Nismo mi nikakvi slaveni, to sto pricamo slavenskim jezikom ne znaci nista, mi smo neka nesveta nakarada

bracketchallenge.fifa.com/bracket/kophase

pričaj u svoje ime

konjusaru

t. zoharski izrod

vise smo voljeli okupatore nego bracu svoju, to doslovno nigdje nema

ima li vecih gmizavaca od vas koji se ujedno ulaguju i vrijedjaju "bracu" hrvate koje totalno boli cosak za vama
cuck extraordinaire

nesveti izrode

Ovo je bilo u marcu.

Attached: Moja predikcija.png (1349x3245, 164K)

>Kekara kad prodjes na faks a pola retarda ovde NEETuje i propada

Attached: 1527353836213.gif (680x499, 1.49M)

Danas je na dnevnom redu tema: pic related

Podsetnik da se ignorisu trolovi koji pokusavaju da skrenu temu sa pic related sa trol temama poput nedrka, nogf, ispovesti, antizene diskusijama itd.

Attached: djocko i thotovi.jpg (960x950, 66K)

tvoja majka je htjela da abortira s tobom, al ja joj nisam dao, govorio sam nosis musko, greota je

a đe te tad ne izdrka u neko džbunje, oca ja sam sebi u vrh nosa jebem

>kekara kad imas odlicno placen posao sa fleksibilnim radnim vremenom bez fakulteta a svi retardi ovde NEETuju i studiraju

Attached: 1530043865058.jpg (633x640, 87K)

sigurno ih je izjebao posle casa u wcu

Bazirani Djocko boomer

ovo je odlicna tema thread, ja sam sedamnaestogodisnja tackasta boomercina iz lazarevca

>Ono kad si napunio 30 i ribe se neskidaju sa tebe

Attached: 1530060986216.png (1032x1242, 303K)

Ideš za Kanadu

Attached: 1530234104248.png (716x537, 484K)

Ovaj bumer sam ja ali imam 22

Hrvatska uzima svjetsko, nema se vise sta kriti

ovo je danasnja tema momcidrzite se teme da ne bi uvodio restriktivne mere koje se nece svideti ni vama a ni meni

Kuda si posla sa tim tamnim ocima? I cije ime ti na usni pociva kazi mi ko ti guzva postelju i ko ima zlatne kljuceve od tvojih tajnih odaja?

jedi govna kurvin sine

AUUUU IDEMO

youtube.com/watch?v=nnoCWRCeQWg

youtube.com/watch?v=nnoCWRCeQWg

youtube.com/watch?v=nnoCWRCeQWg

ljudi neironicno se plasim to sto ovi satanisti na silu ubacuju ovoliko imigranata u evropu zeleci da istrebe belu rasu, dok silovanja zena i kriminal se povecavaju drasticno
plase me levicari jer su isprani bezdusnici

Odose nasi fudbaleri s ovog svetskog prvenstva.
Svim srcem sam navijao za njih ali svi mi znamo da kod nas reprezentacija nikada nije bila nesto posebno.
Ovih dana sam morao malo da odlezim pa sam imao prilike da pregledam sve utakmice koje su nasi igrali.
I iskreno receno , ispali su ali se nisu nimalo obrukali.
Igrali su od srca i meni se cini vise nego dovoljno se trudili.
Ko nije igrao fudbal nemoze da razume sta znaci seckanje igre i kaznjavanje za glupsti a protinika za gore faulove ni neopomenuti.
Malo je ekipa koji mogu izdrzati takvu situaciju i po meni je to jedan od osnovnih razloga sto su nasi izgubili od Albanije.
Albancima ne da se sve dozvoljavali nego i cist penal nisu dosudili i cist crveni karton, sve to utice.
Mada ruku na srce siptari su goreli od zelje da pobede i videlo se da imaju dogvor sa sudijama jer na svetskom prvenstvu niko tako nebi grubo igrao sem ako zna da nece biti kaznjen.
Ovo nije opravdanje za poraz nego prosto realno sagledana situacija.
Najvece razocarenje prvenstva su nemci.

Prvo fudbaleri koji nisu prosli dalje a zatim i sudija koji je sudio nama , a zatim sudija koi je takodje nesebicno pomagao nemcima.
zaboravio sam sa kim su igrali to im je bila jedina pobeda sudija je kao i siptarima kada su igrali sa nama pomagao nemcima.
Takodje penal protiv njih i cist crveni karton je rposto ignorisao kao da se nista niej desilo, to su trenuci koji menjaju tok utakmice.
Tako da nemci nisu pobedili nijednu utamicu za njih je obedio sudija.

Ono sto je bio nemacki fudbal uopste nije pokazao na ovom svetskom prvenstvu.
Nasi odose ostalo e navijati za ruse>

Koliko sam uspeo da odgledam utakmica po nekom mom misljenju Hrvatska je najrealniji kandidat za osvajanje svetskog prvenstva.
Disciplina , borbenost , samokontrola uigranost je naizrazenija kod njih a to je najbitnije do konacne pobede na svetskom prvenstvu.

Nsim orlovima svaka cast na pokazom na ovom svetskom prvenstvu.
Kako vec rece izgubili su ali se nisu obrukali.
neznam za vas ali meni licno su doneli veoma mnogo pozitivnih emocija samim plasmanom na svetsko prvenstvo.
Nisam se nadao nijednoj pobedi tako da psole prve pobede prosto se htelo pevati od radosti.

Orlovi vama hvala i nadam se u buducnosti sa malo vise truda i monogo vise srece u dodeli sudija da ce biti i boljih rezultata

PS. Mnogo prijatelja rusa je boravilo u fan zonama nasih navijaca i jos vise su zavoleli nas narod.
lepo je sto smo imali toliku podrsku domacina, ipak smo mi braca

koga boli kurac za te debile vise, obrukali su srpski rod

imali su samo jedan posao, da pobjede siptare, i ni to nisu mogli. Nek se ne javljaju vise

Kenjach

fikson lemar fikson lemar
moj je drugar moj je drugar
nikada ga se ne odricem
nase kumstvo trajace sve dok timok zajecarom protice
fikson lemar ima dugu kosu
obuva vans tike na svoju nogu bosu
fikson lemar clan produkcijske kuce azgang
dok lagang i 6teengang nisu uopste azgangov rang
skrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrt

nek ti je haram svaki moj uzdah
i suza sto kreneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

plip plop

Attached: 1522996123420.gif (326x300, 817K)

tfw no muslimanka thot gf

Attached: bosanke.jpg (1024x576, 58K)

fit fok

ovo dbi

Attached: zerina sise.png (692x430, 611K)

blic.rs/vesti/politika/dacic-putin-na-jesen-dolazi-u-srbiju/w9j58mb

blic.rs/vesti/politika/dacic-jos-jedna-drzava-povlaci-priznanje-kosova/5n0fffk

blic.rs/vesti/drustvo/politika-drugi-covek-vatikana-u-subotu-dolazi-u-srbiju/bwvs08z

blic.rs/vesti/hronika/novi-ekstazi-stigao-iz-kine-u-srbiju-pet-puta-je-jaci-a-samo-jedna-tableta-moze-da/khbyygr

blic.rs/vesti/svet/dileri-droge-osudeni-na-smrt-pa-odmah-pogubljeni-na-igralistu-pred-300-djaka-video/6k6l00k

blic.rs/vesti/svet/vredjala-je-velicinu-mog-penisa-ubio-suprugu-nakon-sto-je-spavala-sa-cerkom-njegovog-prijatelja/yg6nq0f

>ook ti je toliko mali da ti zena ode u lezbejke

blic.rs/biznis/strategija/analiza-kina-u-evropu-ulozila-318-milijardi-dolara-sve-vaznije-srbija-i-hrvatska/mqdgq9y

blic.rs/slobodno-vreme/vesti/mormoni-osudeni-zbog-poligamije-zenili-se-i-maloletnicama-najveca-kazna-mu-je-da-ide-kuci-kod-24-supruge/q7yr78n

kako da potanem mormon

jebem ti isusa

NE PSUJ BOGA !!!!

Onaj sto godinama kaci svet i skandal je gospodin covek za ovu jajaru sto kaci bljuc

nebojsha je legenda

youtube.com/watch?v=psRMHCFmzyE

Дoбap дaн cвим дoбpим љyдимa жeлим јa.

>Sputnjik: Režija da se proglasi "agresija Srbije"
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412466

.

Pa i jeste tako

neko gleda me ko avet
neko gleda me ko boga
i neafirmisan znam da sam meta neurologa

>EКCКЛУЗИBHO!!! БИЛ КЛИHTOH ПЛATИO BAHЗEMAЉЦE ДA ХPBATCКA ПOБEДИ HA MУHДИJAЛУ?!?!?!

mozhe mishljenje o ovom skrinshotu?

Attached: AZG.png (408x54, 7K)

jebo sam ti mrtvu majku

>"Uopšte nije slučajno – u Srbiji se ćuti zbog Rusije"
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412562

ko mrzi i ne postuje ez geng
dobije u glavu metak beng beng

>Skupština Beograda odlučila: 30.000 za treće dete
b92.net/info/vesti/index.php?nav_id=1412457

uh jedva cekam da se cigani prenamnoze, hvala ti smrdograde

razlog zasto smrdi toliko uralju na sve druge da su neke sluge tudje ili da puse tudji kurac je cista projekcija njihove meglmanske rusofilije
smrdstvo se naime zanisva na samo 10 principa ili ti ga 10 smrdskih zapovjedi
>laz
>rusofilija
>satanizam
>komunizam
>imperijalizam
>cetnistvo
>smrt
>otimacina
>turcizam
>svetoslavlje

ubi se herceste

slobodnadalmacija.hr/novosti/hrvatska/clanak/id/539782/srbija-se-ne-odrice-svoga-39blaga39-arhiv-ndh-ostaje-u-beogradu-u-hrvatsku-mogu-samo--kopije
vratite arhiva majkata vam jebata

>impliciras da necete unistiti kompletnu arhivu odmah nakon sto je vratimo i posle tvrditi da ndh nije postojao

>t. maloumnik

t. crvat

Izgleda iznad 195, mozda i 2m

Ovako izgleda pravi Srbin

pogledaj me
ja sam srbin sad

Attached: seselj-eu-26062018.jpg (700x395, 17K)

stvorenje...

beta.rs/vesti/politika-vesti-srbija/92646-ristic-u-pismu-putinu-vucic-se-sprema-na-sporazum-s-pristinom-znajuci-sudbinu-djindjica
>"Glavni razlog za ovakvu 'preteranu kooperativnost' predsednika Srbije leži u tome jer je on to obećao Zapadu prilikom dolaska na vlast. Tragična sudbina pokojnog premijera Srbije Zorana Djindjića jasno upozorava Aleksandra Vučića šta se dešava sa onima koji ne ispune obećanje. Gradjanima Srbije ustupanje Kosova i Metohije vlast pravda boljim životom po prijemu u Evropsku uniju", naveo je Ristić.

Valjam neku robu

>starija sestra dovela dve drugarice na kafu
>"gde je user što je tih"
>pravim se da spavam
>ako im se pridružim biću autista i sjebati im kaficu
>ova jedna je waifu tier, crvenokosa i qt, starija skoro 4 godine od mene

Jebem ti život

Pičko!

>sto si tih tako haha
Najgora stvar