Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (364x347, 36K)

Other urls found in this thread:

instagram.com/p/Bkov-dmj3Pm/?hl=hu
twitter.com/NSFWRedditVideo

jó reggelt, remélem nem lesz több túlóra

>túlóra
Dehát mit??!!!
>túló-ra
Dehát micsodát???!!! Reá!!! a Túló- ra!!! :DDDDDDDDDDDDDDDDDD

Nem vicces
Ömm vagy én taposlak el mint egy férget

Elhallgass, korcs!!! Kizsigerellek, mint a csigát!! Tartsd a pofád, vagy kiöntöm a beled!!

apád faszát fartúróra

>még mindig nincsenek boltban kapható, intelligens androidok
minek egyáltalán élni

Attached: 1529796272183.webm (1280x720, 2.91M)

szagló user itt, szomoró gyászhírt kell bejelentenem, a titkárnő férjhez ment a rusnya törpe pénzeszsákhoz, na mind1

a rusnya törpét a tükörben szoktad látni, a titkárnő meg a csanádhoz ment feleségül

magasabb nála pedig tán 170 a lányka, őrjöng tovább gnóm

gondolj arra hogy a széke miden bukéjával együtt a továbbra is tiéd

nem lídiának hívják?

nem, szép neve van
igazán a popsiját szerettem volna egyszer megkeffenteni csak, szóval nem olyan hatalmas veszteség

elmaó nem tudtál versenyezni a gazdag törpével
mondtuk pedig, hogy járj emelni
mindegy, még megkakukkolhatod, ha ügyes vagy

>székszagolgató fingkorcs
>kakukkolni akárkit is

>I was thinking we should do good in the world and/or put a smile on people’s faces
>So feel free to bring some causes close to your hearts or ideas you have lying about
jajj Istenem, mi a faszért kell ilyen baromságokkal traktálni minket? egy vérszívó szar multinál dolgozunk, honnan tudná közülünk bárki is, főleg a milliós fizetést hazavivő angol főnököm, hogy hogyan kell jót cselekedni a világban

a bnt egy hasonlótól szedtem el, nincs elég motiváció

Mi ez a bögrés béka meme?

mi?

bázisolt pewds

Attached: 7XrE_XDsQXTXPIPkTDAymtH3f0iTalKRJTxshGkAAoE.png (432x768, 226K)

Bögrén jelölések vannak

Tök mindegy amúgy, mert ha akarnál se tudnál semmi olyat tenni ami valós változást hozna. Te egyedül vagy, és van rád vagy 7 milliárd agyhalott normi aki a tömeges médiából meg faszbukról "tájékozódik", nem látja át a saját életét sem, nemhogy összefüggéseket a világban, így bárány módjára jobbra vagy balra szavaz, fenntartva azt a posványos status quót, meg cirkuszt amiből megél a politikus, bank meg média, miközben tömegesen mérgezik meg kifosztanak mindenkit.
Vegyük számba mi vegy a világban:
1. Afrika mindjárt még 5-7 milliárd embert szó szerint hozzábasz a mostani 7.6 milliárdhoz. Azt az 5 milliárdot etetni kell, ruházni, ellátni javakkal
2. Folytatódik a globális felmelegedés amitől millióknak nem lesz otthona, megélhetése, így értelemszerűen elindul majd a sáskajárás Európába
3. A földnek véges forrásai vannak, bár ezt szeretik a hatalmon levők elhallgatni. A jelenlegi 7 millióval számolva is olyan mértékű pusztítást visz végbe az emberiség ami nem fenntartható, és gyakorlatilag ki fogjuk magunkat irtani.
Csak pár nyalánkság ízelítőnek: A megnövekedett széndioxid tartalom a levegőben azzal jár hogy a növények nem vesznek fel annyi tápanyagot mint régen. Pusztul a termőföld is, ami csupa jó lesz, amikor kétszer ennyi embert el kellesz tartani.
Dugig van mikroplasztikokkal az óceán, de már a Duna, a Tisza meg a te ivóvized is. Fogalmunk sincs hogy milyen hatással vannak az emberi szervezetre, de látva a döglött halakat és madárfiókákat a természetben, meg tudva hogy magukba szívják a DDT-t, vegyszereket és neurotoxinokat, semmi jó. Közben ész nélkül vágják kifele az erdőket, meg égetik fel, pálmaolajért, felgyorsítva az elkerülhetetlen karchot. Ami amúgy a faszt se érdekelné, ha nem az én életemben történne, de az előrejelzések szerint nem kellesz rá 100 évet várni, max 20-30-at és akkor kegyes voltam.

>Azt az 5 milliárdot etetni kell, ruházni, ellátni javakkal
nem kell, dögöljön meg az összes

hitler vagyok

kalap

Attached: 5eb.jpg (600x750, 26K)

>globális felmelegedés
nálatok még mindig felmelegedésről van szó?

FIGYELEM EZ PRÓBA!
FIGYELEM EZ PRÓBA!
VÚÚÚÚÚÚÚÚÚúúúúú
A PRÓBÁNAK VÉGE
A PRÓBÁNAK VÉGE

>Azt az 5 milliárdot etetni kell, ruházni, ellátni javakkal
kell a francokat, ők lesznek a kutyatáp

>ide már javarészt szó szerinti elmebetegek járnak
Ez Orbán VIktor Magyarországa, aki itt ragadt, annak megbomlik az elméje.

Attached: vitya_gabo_számol.png (416x284, 122K)

És szerinted hagyni fogják magukat, hogy megdögöljenek a szarfészkekben vagy megindulnak tömegesen Európa felé?

majd a taposóakna és a puskagolyó útjukat állja

>implikálni szarmagyar fizetésedből tellne rá

lol tesi nem mindenki közmunkás

semmilyen fizetésedből nem telne anyuci pici fia

és pontosan hogyan fogják elfoglalni Európát? Gyalogsággal? Ne legyél már ekkora barom.

hehe lügenpresse KAF

A világ legveszélyesebb biológiai fegyverével, a BBC-vel

>Egy tetovált volt. Mindegy, én csak egyet láttam, egy tetovált volt. De a többi rendben volt.- mondta a miniszterelnök időszámításunk szerint 2018-ban, amikor szinte már nehezebb tetoválás nélküli, mint tetovált huszonévest találni az országban.
bázisolt

Attached: orb.jpg (354x422, 20K)

már megint itt vagy félvér kurd barátom?
merre jártál?

TÉNY: HA AKARNÁK, az összes szarbőrűt a tengerbe lövethetnék az európai országok MÁR HOLNAP

Ma hozza a futár az új mobilomat. :D

ez hől, mondjuk nem velük kéne kezdeni
először otthon kéne kitakarítani, tehát az összes zsidót és libbantat tarkón lőni

Orbán egy fasz de itt igazat kell neki adjak. Én is le szoktam írni magamban azt akin látok tetoválást. Őszintén szólva okádék ahogy kinéz a legtöbb.
Amúgyis csak a két kezi munkások meg aljanép szokta magát tetováltatni. Ki akarna olyannokkal barátkozni?

ez

nekem könyvet hozott :D

de nem fogják mert nem tehetik meg

bika
sziszi

Attached: Nemo_lnyok2014[1].jpg (2367x2712, 1.59M)

Kezelhető?
instagram.com/p/Bkov-dmj3Pm/?hl=hu

ömm ostoba cigány, kinti orvosokon/politikusokon is van tetoválás
>kétkezi munkás
te mi a kurva anyáddal dolgozol? A lábfejeddel?

jaj nem is ezt a képet akartam

Attached: 20160228_UszonyosuszoVK_0666.CR2[1].jpg (1800x1200, 265K)

Attached: 2015_4x100_Országos_Csúcs[1].jpg (2041x1143, 276K)

Tariq, most már ide is jársz?

>kinti orvosokon/politikusokon
magyarul a nyugati zsidók szolgáin?

lol azt hiszi itthon nem a zsidóságot szolgálja

micsoda helyeskék

>nem tudja mi a kétkezi munkás
Sajnálom, de nagyon buta vagy

itt van még egy Anitáról

Attached: 35449699_261677367718674_6226796517194203136_n[1].jpg (768x960, 141K)

ez lol
abszolút kékpirulázott kakukk

meg akarom nyalni a vádliját...

ki is ő egész pontosan?
nem voltam egy ideig itt

tudom általánosságban mikre mondják de eleve faszság mert pl a szopás, na az nem kétkezi munka, de az irodapatkány is a 2 kezével dolgozik

Beleszarnék a hajába hől.
ki lenne, valami kurva

anyád

Ki bánthatta meg vajon az Enzsit?

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F16609.png (1080x1920, 1.43M)

>ömm ostoba cigány, kinti orvosokon/politikusokon is van tetoválás
Nem jelent semmit, a történelem egészében mindig is az alacsony osztályúak státuszába tartozók csúfították el a testüket tetoválással, vagy lett rájuk kényszerítve. Rabszolgák, börtöntöltelékek, bűnözők, zsidók náci táborokban. Sorolhatnám.
Ez olyan mint amikor egyesek nekiállnak fület meg szájat tágítani oszt úgy tesznek mintha ez valami értékes kultúrális tradició lenne, nem pedig valami kőkorszakból szalajtott ötlet, mert szerencsétlen nyomik Afrikában még nem találták fel a fülbevalót, nyakláncot, gyűrűt, szóval kénytelenek egy kibaszott lábszárcsontot átszúrni az orrukon és azt tettetni hogy szép.
>te mi a kurva anyáddal dolgozol? A lábfejeddel?
NEET vagyok. Amúgy valóban bántóan fogalmaztam bocs.

>neet
>ő aljaemberez le másokat

Autista vagy ha szó szerint veszel egy kifejezést

>neet vagyok
>szar kétkezi munkások hől
kekkentés, a légkalapácsos cigánybrigád aki 2 órára megáll egy óra után többet ér mint te

Bázisolt romák!

nem öleltem meg miután a popsijába élveztem

Nem mindegy? Eltartanak, nem az állam nyakán élősködök.
Csak irigyek vagytok, mert én megtehetem hogy szabadon élek anélkül hogy aggódnom kellene a jövő iránt vagy hogy hogy jövök ki a fizetésből.

Attached: 1519906082089.png (1280x809, 210K)

bárcsak én lennék az az ajtò

implikálni, hogy feminácik nem próbálják meg tönkretenni
>békának még a szexrobotja beleegyezését is meg kell szereznie

Attached: 123.jpg (1018x793, 137K)

ezt egy hajléktalan is mondhatná, amúgy se vagy szabad, az állam nyakán ugyan nem élősködsz mivel szűz vagy, anyádék tartanak el kek

mi lesz, ha anyu és apu nyugdíjas lesz?
úgy hallom, az idősek nem keresnek valami sokat

implikálni hogy nem az erőszakfantáziák kedvéért építették be

Petra csapattársa

Attached: 11371135_879819465430266_1985558420_n[1].jpg (923x923, 89K)

Istenem de szép leány

hát. azért egy hajléktalannak aggódnia kell hogy mikor fog megfagyni, meg mikor jut legközelebb kajához.

Amire te gondolsz az a remete. És valóban, a NEETek sokszor a modern világ remetéi, elutasítva a szocializációt, a rostosokat, az értelmetlen rabszolgamunkát, az aszketizmus eszméit tudattalanul átölelve, önmaguk folyamatos fejlesztésére törekszenek.
Remeték mindig is voltak, és mindig is lesznek,valamilyen formában.

Hát az nagyon a jövő zenéje. De amúgy nem tellne sokba munkát találni, mert kiváló az angolom meg értek a számítógépekhez.

Attached: yrOmyHR.png (624x434, 59K)

>kiváló az angolom meg értek a számítógépekhez
az pont arra elég hogy steameld Jow Forums-en ahogy felakasztod magad
sajnos nincs olyan munkahely ahol csak angolt meg számítógép-használatot várnak el
de ha szüleid vastagok csak örökölsz tőlük valamit

>barna szem
nem lenne szaporodás

>sajnos nincs olyan munkahely ahol csak angolt meg számítógép-használatot várnak el
Lol hogyne lenne
Ha ezek megvannak a legtöbb irodai munkába simán betanulsz

nem te fogyatékos béka a jövője felől nem kell aggódnia mert annál lentebb nincs, szart sem értesz semmihez

ha ilyen back office munkákra gondolsz azokat mindig úgy hirdetik meg hogy angol + még egy nyelv vagy egyéb releváns végzettség
lehet hogy soha az életbe nem fogod a felsőfokú franciádat vagy a közgazdász BA-dat használni de megtehetik hogy csak olyanokat vegyenek fel akinek van mert van akkora a túljelentkezés

nem tom mi köze a szemeinek ahhoz hogy a golyóid hagymatejet termelnek

Jajj a faszóm!!! Kirobban a gecím!!!

hát nem Magyarországon az biztos. Aki értett bármihez is, az már lelépett külföldre, itthon még a hulladék emberekből is hiány van. Felvesznek akárkit, és utána megpróbálják maguk kiképezni. Midenhol ez van. Persze ehhez jár a bangladesi bérezés is.

Ezek szerint te nem értesz semmihez hogy itt vagy?

mérgesnek hangzol

Logan Paul vagy KSI az erősebb?

Attached: 1530292634380.png (337x330, 31K)

ánon hogyan ünnepel amikor nyer Fortniteban?
én a hugi popsijába szoktam rakni a kukimat

Attached: 1523310449334.jpg (1080x1350, 77K)

>releváns végzettség
lolmi tele vannak a cégek kommunikáció meg szociológia szakos bölcsészhulladékkel

kéne egy kis csipsz

A magyar zàszlò wc papirnak jò? Vennèk egy csomaggal.

és is a hugid popsijába szoktam rakni

nézd hogy őrjöng a jugoszl*v korcs

és érzel egyáltalán valamit?
a vastag faszom nagyon szét szokta tágítani neki