Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (364x347, 36K)

Attached: burger.jpg (225x225, 5K)

Henlo.

a kávéscsajnál tökéletesebben vaskos nőt még nem láttam
elvenném

halál a magyarokra, kibaszott férgek

Jó reggelt! Remélem a mai nap is csodásan fog telni, és mindenkivel történik valami jó dolog

Extrém módon bázisoly

hitler vagyok

bázisolt

HEJJ

Ánonnak mi a pinkódja? enyém 1488 :D

Bejelöltem középsulis zúzásom, kívánjatok sok szerencsét

1144

4 csillag :D

>zúzás
reddit

a bankkártya vagy a telefon :D

bontottam egy fácánt :D

soká éjjék a hitler!

HALOTT
A
L
O
T
T

anyád is

ciganyok vagytok mind

dögölj meg te kibaszott féreg

hű de mérges a szűz

Gyönyörű!

Attached: IdcrFnI.jpg (2048x1365, 347K)

magyarországra érkezik az ateista pápa
az utcán megpillant egy gyönyörű, kimunkált aranykeresztet és szép sukár cigánylegény nyakában. felfortyan és odalép hozzá
azt mondja:
"honnét tudod hogy van-e isten?"
erre a legény elökapja a revolverét és fejbelövi, mondván:
"járj utána magad, testvérem"
ezt a cigánylegényt úgy hivták hogy adolf hitler, ö találta fel a vizibiciklit és a második világháborut

hol a poén?

Van annál komfibb munkahelyi elfoglaltság, mint amikor kávézol, csipszet eszel, és közben videojátékozol?
Mindezt úgy, hogy kész vagy a feladataiddal.
Nem hiszem, hogy lenne.

mivel játszol?
nekem nincs jogosultságom semmit sem telepíteni

de
amikor a csipszhez nem kávét iszol hanem energiaitalt

>Mindezt úgy, hogy kész vagy a feladataiddal.
ilyen sose lesz sajnos

saját laptopon játszom eu4-et, minden közvetlen kolléga szabin van
a kávé céges

nekem is ez a munkám, csak nekem még ma dolgom sincs, játék helyett olvasok, csipsz helyett kesudiót eszek kávé helyett meg tehet iszok
délben elmegyek 2 órát kajálni az étterembe, szarpostázok utána még egy picit és vége a napnak

tejet*

saját laptopom olyan fos hogy nem tudja élvezhetően futtatni már azt se, de ja elég komfi, jobb lenne ha fizetnének és otthon lehetnék

kéne egy bn

mekkora buzeráns lmao

MEGFOGTAD MÁR A KEZÉT?

Niggák iffik á
Niggáknak a spliffi á

Attached: 23421283_137763100213371_4605039539356958720_n.jpg (640x640, 159K)

>játék helyett olvasok, csipsz helyett kesudiót eszek kávé helyett meg tehet iszok

Attached: san_francisco_wojak_by_neetsfagging322297-dc1jtmm.jpg (861x929, 100K)

micsoda eltorzult formája ez a létnek

okádék ízlésed van

tegnap meglátogattam kondiba menet de dolgozott, valami fontosat mert kapkodott ide oda
pár percet beszéltem vele de nem akartam zavarni
de szarok rá ha akar valamit majd keres, megbántam hogy felmentem hozzá tegnap, de hátha így kapcsol hogy érdekel azért valamennyire

ez, ez a gyerek szörnyű

sosem fogod megcsinálni tes
ha nincs semmi dolgom a melóban akkor a saját projektjeimet tolom, havi 150 pluszt simán összehozok - mondj búcsút be az embergyerek életmódnak és kövesd a példámat

Éppek a C2+ német nyelvviszgát tolom srácok

krindzs

ezzel csak azt erősítetted meg benne hogy egy szűz vagy aki borzasztóan szeretne már nem szűz lenni, ergó fel is száradt a nunija

lol én csak itt szarpostázok és 520-at megkapom, ebben a hónapban 600-at is bónusszal együtt hogy cs*hekkel és szl*vákokkal vagyok összezárva

ez tényleg nagyon buzis sajnos

>halálra dolgozom magam
igen mindenkinek így kellene tennie

Attached: J4qXoO6.jpg (300x300, 20K)

nem infós állásom van

jaj gyerekek tudtátok hogy amiért anyámat eladtam havi egy milliót kapok és semmit se kell csinálnom, miért vagytok ilyen szegények elmao

nem mert úgy mentem fel hozzá hogy csak arra sétáltam, mert arra van a kondi amúgyis, és véletlen futottam össze vele
tehát nem tudja hogy őt akartam látni

a sarkon dolgozik vagy mi a fasz, én számtalanszor elmegyek nők munkahelye előtt mégse nézek be hozzájuk, kiadtad magad autista

Tagja vagyok a Palocsa Egyesületnek. Ezzel az egyesülettel még a múlt évezred utolsó éveiben Alcsútdobozon (Fejér Megye), egy több hektáros területet hagytunk parlagon, szándékosan, hogy mi lesz ezzel a földdarabbal a természet törvényei szerint. Első évben teljes területét beterítette a parlagfű (hogy honnan tudta meg, hogy ott van egy üres földdarab?). A második évben már a parlagfű több, mint 50 %-ban visszaszorult és átadta a helyét más növénykultúráknak (megjelent a lóhere, a gyermekláncfű, az útilapu (bojtorján), a lósóska, fehér üröm, máriatövis, paréj, libatop, stb). A következő évben már 20 % alá esett vissza a parlagfű aránya az adott területen, pedig senki sem irtotta!! Öt év elteltével pedig mindössze az eredeti terület 1-2 %-án volt csak parlagfű!! Nem kell tehát irtani, visszafogja az önmagát is a szaporodásban, ha nincs megműveletlen terület, mert neki az a teremtéstől rendelt feladata, hogy megóvja a termőföldet a kiszáradástól, s teszi a "dolgát"!

Az a tény, hogy az orvostudomány gyógyítani nem tud, csak kezelni, régóta ismert. "Medicus curat, natura sanat." Csak a beteg tudja saját magát meggyógyítani. Az orvos csak kezel (kúrál), a (saját) természet gyógyít. Hippokratész és Galénusz óta semmi sem változott. De a gyógyszeripartól sem várhatjuk el egészségünket. Az is egy iparág - méghozzá jövedelmezőbb, mint a hadiipar -, amely a gyógyszerek eladásából él. Ha a gyógyszerek meggyógyítanának, nem csak szimptómákat szüntetnének meg vagy enyhítenének, rövidesen minden beteg egészséges lenne, és senki nem venne többé gyógyszert. Mindenki előtt világos, hogy egészséges nép egyidejűleg "halott gyógyszeripart" jelentene.

hogy tudod havonta eladni? megszökik folyton?

nem, az irodában van a konditerem, és az irodában dolgozik

hát mert okosba csinálom, nem képzeled hogy felfedem ezt az óriási üzleti titkot

>kesudió
buzi bemérve

igen azt eddig is tudtuk, hogy a parlagfüvet elnyomja a hamarabb kinőtt kellően sűrű aljnövényzet
de a több hektáron a 2% is allergén annyira, hogy szétbasz, ha érzékeny vagy rá
honnan másoltad ezt ki?

a konditerem egy iroda?

újbuzi

felébredt
miért kell mindenkinek hanyatt leszopnia magát pár génhibás pesti korcs miatt?

ez

külön helyiségben van, de ugyanabban az épületben, ami egy irodaépület

te mit dolgozol?

lol az újköcsög

szójagyárban dolgozik a soron

tökmindegy, én se járkálok minden nap a milfhez pedig már dugtunk, fenn kell tartani a látszatot hogy a péniszedet bármikor punciba márthatod, mondjuk nekem van bn szal úgy könnyű

boltvezető végülis, jobban nem megyek bele mert könnyen doxxolnám magam

A kesudió kurva jó, szar ízlésetek van

>A kesudió kurva jó, szar ízlésetek van

Attached: c61.png (800x750, 106K)

ez

most komolyan képes voltál idekommentelni mobilról és utána a saját postádra válaszolni?
krindzs szójafiú

t. kesudióárus

krindzs ömm

bázisolt

kivételesen nem

egy szójaárus jár ide őrjöngeni

Attached: 2ec.png (600x580, 572K)

miért van az hogy a zsidólelkű emberek még a v*dékieknél is alantasabbak, van valami a kereskedelemben ami megrontja az embert, másra nem tudok gondolni

én nem árulok már semmit,eladóként kezdtem de annyira utáltam zsidóként larpolni hogy kiharcoltam hogy helyezzenek át, nem is végeztem jól pedig a munkám csak kedvelnek mert helyes vagyok meg jó a kisugárzásom, viszont bármi baj volt gépekkel vagy nyomtatókkal szívesen megcsináltam mert addig sem kellett zsidót játszanom
aztán 7hónap után előléptettek
igazad van amúgy, ha nem léptettek volna elő, nem szabadultam volna meg a kereskedelemből akkor inkább mentem volna építkezésre

100% szója

Felmentél hozzá? Bazdmeg.. És mit csináltatok? Kávé és szóváltás?

megbeszéltük a kesudióárfolyam alakulását

ja, láttam hogy tényleg fontos dologban volt benne, szóval 5perc után mondtam hogy nem zavarom inkább aztán leléptem
meg vagy 8 szandi volt körülötte, az is zavart
biztos most menni fog a pletyi

Kek

Ez egy kicsit kínosan hangzik. Legalább leizzadtál és dadogtál mikor bejelentetted hogy elhúzol?

nem volt az amíg meg nem látta a rózsákat amiket vittem neki...

nem szoktam, autista vagyok de csak érdeklődésben, viselkedésemen nem látszik

üüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüüü gyerekek most mi lesz? Még 20 év és ezek többségben lesznek

Attached: Képkivágás.jpg (256x89, 14K)

bárcsak a németek szaporodnának úgy mint a cigányok, hogy aztán átvegyék a hatalmat és kiírtsák ezt az undorító magyar népet

ebben azok a bázisolt romák is benne vannak akik magyarnak vallják magukat?

akarod mondani a bázisolt szlávok

ha az 1 csepp szabályt alkalmazzuk akkor 40 alatt van a magyarság

>2011
már többségben vannak

dehisz szlávok vagyunk

dobar dan moj prijatelj

pofán bazlak elterűsz

jestem hezká wegrem kurwa

Bárcsak vaják lehetnék és egész nap Ciri csöcseit fogdoshatnám

jöttök a balesetire? :D