/ex-yu/

Ovaj put sam pravilno napravio konac edicija

Attached: 1515055130348.jpg (377x351, 24K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=XYXczDB8VrY
youtube.com/watch?v=uAl9H8E8pvo
youtube.com/watch?v=y7GKblttlMY
youtube.com/watch?v=fregObNcHC8
youtube.com/watch?v=GLvohMXgcBo
youtube.com/watch?v=7I0jHtxzwaI
youtube.com/watch?v=JHF4uFyTKtI
instagram.com/p/BnbnRB5n6JX/?utm_source=ig_web_copy_link
pulsonline.rs/puls-poznatih/vandalizam-na-sajmu-knjiga-spalili-knjigu-kije-kockar/ky4bbet
blic.rs/vesti/svet/krvavi-poker-bosanka-23-ubijena-u-sukobu-posle-kartanja-u-berlinu-sevale-sekire-bejzbol-palice-i-cekici-a-onda-su-izvadili-pistolje/j3yexwx
youtube.com/watch?v=YSF6sXiXt5I
youtube.com/watch?v=Ipr08MaY7ZE
twitter.com/NSFWRedditGif

nikad nisam imao gf

JA SAM TAKO USAMLJEN I NAPALJEN JA SAMO ŽELIM BENIS U VAGENEEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍EEEE᠍E

Attached: 1540760344122.webm (960x396, 1.76M)

srbe na vrbe

Attached: fix.png (800x480, 248K)

imao sam gf samo u vrticu ona me smarala lelara
svaki dan me ljubila u obraz i terala me da nju ljubim i jos neke gluposti krindzam kad se setim
onda me pokazala mami kad je dosla po nju krindzulja bato

odjebi odavde normane jedan bedni

Krešimir Mišak dbi

Штa cи ypaдиo дaнac пo тoм питaњy?
Кoликo cи eнepгијe пoтpoшиo?

Attached: 1539686469230.jpg (960x925, 110K)

razboli se od raka botino

ti jesi ustasa

Moj bol je konstantan i oštar, i ne nadam se boljem svetu ni za koga. U stvari želim da se moj bol odrazi na drugima, da mu niko ne pobegne.

27kv

kisica neka pocela mogo bi prosetati

96754418
96754422
>23:08:18
>23:08:13
Paзбoли ce oд paкa бoтинo

Haпишaм тe пyнo дyпe
...

20
imam vozacku
youtube.com/watch?v=XYXczDB8VrY

Attached: djocko.jpg (960x950, 66K)

mutička luda, dobar film, baš pokazuje kako su mutikanci prazni i nemaju dušu i da ne bi trebali imati pokajanja ako bi ih slučajem lišili života

ti si ustasa

nije lijepo to sto kunes

ti jesi ustasa

96754577
96754672
96754703
Paзбoли ce oд paкa бoтинo.

И зa тo мe зaбoлe кypaц.

Tačkante Tačvelić

nedostaje mi Abubakr Cimbalic

Ljubica potvrdjena KIDARA

Attached: ljubica kidara.png (748x439, 668K)

Pank muzika nije bila stvorena od ci...cekaj bre

youtube.com/watch?v=uAl9H8E8pvo

ili KIDAS ili te KIDAJU

ovo cu da istetoviram

youtube.com/watch?v=y7GKblttlMY

ovo ali žalosno

Attached: 1539637205476.png (341x382, 267K)

ili PITAš ili te PITAju

Attached: PITA.jpg (834x1200, 259K)

youtube.com/watch?v=fregObNcHC8

>slušam Lanu Del Rej

Attached: cave-entrance.jpg (550x413, 44K)

>ljubica kjutara ispred milija na tabeli

vrisulja

Attached: ljubica.png (704x425, 638K)

Attached: 1540763804608.jpg (1898x727, 208K)

youtube.com/watch?v=GLvohMXgcBo

Kad sam bio decak i kad su me vodili u selo kraj reke Bistrice nisam srao 7 dana jer nisu imali ni poljski wc a kamoli normalan wc. Svi su srali u reku Bistricu. Kad sam dosao kuci israo sam govno od metar i po.

on

Attached: profimedia-0015539197_1000x0.jpg (1000x666, 296K)

youtube.com/watch?v=7I0jHtxzwaI

CEKAMO LAJV CEKAMO LAJV

crvatima i krajisnjicima je strina izgleda najveci rod na svetu dbi

AUUUUUUUUUU SPREMTE SE SPREMTE

youtube.com/watch?v=JHF4uFyTKtI

youtube.com/watch?v=JHF4uFyTKtI

NOVA HITINA KOLA KOLA KOLA

youtube.com/watch?v=JHF4uFyTKtI

youtube.com/watch?v=JHF4uFyTKtI

IRMA X JUICE X PUNANI

Attached: irma juice.png (485x579, 738K)

ima da se slusa a bogme i da se gleda

Attached: mmmmhhmmm.png (535x433, 417K)

hahaha koja seljačina bosanska

nema žene do bosanke

Attached: irma bulja.png (554x427, 410K)

oklagije, molerski roler, sta je bre ovo hehe

instagram.com/p/BnbnRB5n6JX/?utm_source=ig_web_copy_link

ide ukola bez razmisljanja
moracu da ga izdrkam sad nema druge

ogavna odurna lopata grabulja

kako bi joj ja oblikovo guzove mmm

sta nam se to desilo...

kakva thot himna jebote isus

uz ovu stvar sam neironicno skinuo nevinost tamo davne 2007me
kakav sma jebeni bumer dbisvmm

ziljo?

kako je devchuge incelchuge okinuo ovaj post lmaoara

>zovnem bivšu van da joj se izvinem za neke stvari koje sam joj uradio
>opravdano me ignoriše
>sedmicu kasnije mi se javi, izvine što me ignorisala, kaže da je zauzeta ali da će mi javiti kad bude slobodna "iduće sedmice"
>prošlo je 2 mjeseca i još ništa nije javila
hehara

nemam sliku da postam ali uveravam vas da je lepa kao ikona

Attached: 469.jpg (489x499, 37K)

ako je bar upola lepa kao Irma Semjanic-Ilic onda si na konju

Iole, 18 sa vozackom ovde

a jel imas ti goriva u tom autu

dok si ti ovo iskucao ona ili guta neciji kurac ili se dopisuje kurvinski sa nekim na instagramu
a ti kiselis muda na eks-ju ko nekakav KHV dripac

inace KHV mi je postao vernakular u stvarnom zivotu, izgovaram kao kahva bez samoglasnika

napunio sam goriwom twoju odurnu ogawnu kewaru

Attached: lolara.jpg (770x621, 82K)

Ja sam nju ostavio radi bolje lolara, neću da se mirim nego da mi ne bude na savesti

postaj sliku te bolje

dobaaar

Attached: 143813468935646.jpg (1015x1015, 92K)

>zvao sam bivsu da joj se izvinim
>m-mislim imam ja drugu gf samo je zovem eto onako, da se izvinim
>n-ne razumes

lol ne seri molim te

Da, zvao sam je da joj se izvinem radi toga što sam je ostavio i jer mi je prijatelj rekao da se ona još ljuti na mene, ta bolja je mene ostavila nedugo zatim, to je sve davno bilo, već deceniju sam nitara zapuštena bumerska

zenama se ne izvinjavaj nikad ni za sta, bez obzira

kakva greska u koracima al ok tu je verni eksju lokal da te nauci bitnim lekcijama zivotnim

Attached: comfy badger.webm (404x720, 1.3M)

kako je lako trigerovati ove siromasne govnare bez auta i goriva

nemam brate pare a nemam ni kola

>već deceniju sam nitara zapuštena bumerska
ovo sam inace ja

vazi tackasti!

ja sam baziran i tu nema sta da se prica dragi moji

nisam visok ali sam zato glup ko kurac

ono kad znas da si krupan ali ne shvatas koliko si ogavno debeo dok ne vidis svoju sliku iz drustva

cemu sve

Attached: 9wGTA1ujx5oto1_640.png (551x731, 15K)

Bels i Ivan u izolaciji, kakvi madmani

ma vi ste

Giorgos Charismatis

cec ovo je dobra mema

Kakav cmarobol hahaha
pulsonline.rs/puls-poznatih/vandalizam-na-sajmu-knjiga-spalili-knjigu-kije-kockar/ky4bbet

Attached: 878k9lLaHR0cDovL29jZG4uZXUvaW1hZ2VzL3B1bHNjbXMvWW1VN01EQV8vOTliYjdmOTY3OWQ3ZGUwMTgwMmU2NWFiNzJhZTMyO (910x605, 92K)

Prelepa je Boze

blic.rs/vesti/svet/krvavi-poker-bosanka-23-ubijena-u-sukobu-posle-kartanja-u-berlinu-sevale-sekire-bejzbol-palice-i-cekici-a-onda-su-izvadili-pistolje/j3yexwx

jebene bosancuge

Kako da prihvatim, da ću zauvjek ostati samac.

Imam 35 godina, Nikad nisam imao djevojku, Nisam se čak ni poljubio nikad sa curom, Razlog tome je što sam povučen i nesocijaliziran, Nemogu ostvariti kontakt s drugim ljudima, Inače zaposlen sam i živim u svom stanu, u tom dijelu nemam problema, Problem samoće muči me još od srednje škole, već tada sam počeo jako patiti zbog toga, Pokušao sam to promijeniti na puno načina, ali ništa nije upalilo, išao sam drugo vremena kod psihijatra, dobio sam puno savjeta, ali ni jedan jedini nije upalio, kad bi ga napravio u praksi, Nemam prijatelje, sa rodbinom nisam u kontaktu, Večinu slobodnog vremena, provodim doma, Kada izađem van negdje, tužno se osječam kad vidim, druge ljude kako imaju sve ono, što ja nikada neću imati, već 2 desetlječa gledam kako život prolazi pored mene, a ja se duboko u sebi nadam, da će se to jednom promijeniti, da ću barem na jedan jedini dan, doživjeti ljubav i sreću, Mislio sam da će godine donijeti promjene sa sobom, ali sve je ostalo potpuno isto, Stalno o tome razmišljam, Često plačem zbog toga, Kako da prihvatim da će zauvjek ostati tako.

Ja fakat ne znam što da ti kažem. Ipak 35 godina i da se nisi ni poljubio je malo manje uobičajeno.

Jedino što mi pada na pamet je da mogu da ti čitam tvoju natalnu kartu kad će ti se što dogoditi, da te malo oraspoložim i nasmijem.

Plati kurvu. Ili više njih, pa se praksiraj. I sve će se riješit kao domino efekt.

Ti nisi normalan. Pa ja sam napokon dosao sebi u ova dva mjeseca nakon prekida i nema sanse da sljedecih 10 godina udjem u vezu vise. Sex only. Nebih ovaj mir mjenjao vise ni za sto. Al dobro, shvacam, nikad nisi pa te to privlaci.

Nadji boljeg psihica.

Ja se covjece radujem sto sam sam i nadam se da ce potrajat a ti places. Svasta. Lud svijet. Da je bar vise ljudi cool kao ja. :DDD

U sličnim sam "problemima" kao i ti autore (također 35 god), samo što sam ja društveniji i realno uvijek okružen curama/ženama kojima sam uvijek bio prijatelj jer za nešto više jednostavno nisam bio dovoljno zanimljiv/privlačan.


Nema tu nekog recepta, ili ćeš "skočiti u hladnu vodu" ili ćeš do kraja života tapkati na suhom i gledati kako se drugi zabavljaju. U prijevodu ostaviti se izlika i navaliti na npr. online upoznavanja (ako nemaš prilike u živo).


Ja sam već xy puta rekao da odustajem ali zapravo ne možeš odustati jer je jednostavno prirodno željeti ljubav (primiti i dati), to je dio nas. Iako se ne sjećam koje godine sam zadnji puta bio na dejtu to ne znači da mi se ne bude nešto "otvorilo"


Kako se ja nosim s time?! Pa moj recept (koj funkcionira za mene) je da se zatrpam s obavezama, uz regularni posao imam i honorarni (hoby), zabavljam se s nećakom koji ima 1god, pokušavam se družiti s ono malo prijatelja koji još nisu otišli u Irsku/Njemačku/Kanadu... Ako si većinu vremena doma, ne pokušavaš online upoznavanja onda se ništa ne bude ni dogodilo. Ono ne možeš dobiti loto ako ne igraš, jelda?!?

Treba biti realan prema sebi, cura dugoročno gledano neće riješiti "problem". Ako problem uopće postoji. Zašto ti vodiš tako osamljeni život? Ok, ne možeš naći curu, ali zašto si se općenito isključio iz društvenog života? Jesi ti osoba koja na neki način voli svoj mir, svoju komfort zonu, drugi ljudi te uglavnom živciraju, ne voliš pričati, ne voliš slušati tuđe probleme ili što misliš u čemu je stvar? Jesi depresivan, jesi asocijalan? Jel uživaš na neki način u svojoj depresivnosti i uz takve aktivnosti koje isključuju druge ljude? Jel te strah nečeg? Jel to jednostavno tvoj izbor živjeti tako? Jel smatraš da nemaš razvijene socijalne vještine?

Stvar je u tome da kad i nađeš curu, svi ti problemi neće nestati. Lako moguće da jedina stvar koja se promjeni je to da kroz par godina imaš uz sebe osobu koja ti samo kvoca oko tog tvog takvog asocijalnog karaktera i forsira na promjene koje ti ne želiš, a sve ostalo ostane isto. Ni to nije neka sreća? Znam da misliš da je to nemoguće, jer ti to zamišljaš skroz drugačije. Da lako moguće da bi ti takav bio odmor za mozak većine cura, neiskvaren, u svom filmu, puno toga bi htio dati, vjerojatno voliš maštati kad si stalno sam i sl. Ali s vremenom bi počeli problemi sto posto, ona želi van, ti ne želiš, ona želi više pričati, ti ne želiš, ona tebe živcira, ti nju, ona hoće vikende provoditi u društvu više ljudi, ti ne želiš, ti puno vremena želiš provesti sam, njoj to smeta, ti želiš da ona priča samo kad ima što pametno reći, ona želi da ti non stop pričaš itd.

Ok, možda sam u krivu, ali ja mislim da je to lako moguće.


Trebaš malo popričati sa sobom i biti realan, kakva bi tebi veza uopće odgovarala, što osim nalaženja cure bi htio ili želiš promjeniti i sl. Mislim svjestan si da bi većini ljudi bilo teško funkcionirati s osobom koja nije društvena, koja je navikla funkcionirati sama i sl.

al izdudla na pastu gownarko

koliko mladih ribica zeljnih BBC-ja

Attached: jason-derulo-dz-ejson-derulo-arena-2018-stefan-stojanovic-4.jpg (940x627, 145K)

osim psihijatra kod kojeg sam išao, ovaj eksju je jedino mjesto, gdje sam se povjerio nekom, ali današnje društvo nema razumijevanja za druge, nikog ne zanima tuđa patnja, a ironija je, što je meni život zapravo vrlo sređen i dobar, imam dobar posaao, auto, živim u svom stanu, i mogu si priuštiti sve što mi treba, dobra sam i mirna osoba, možda jednog dana neko to prepozna, a do tada, isključivo pasivnost i samosažaljevanje.

Attached: ex-yu op2.png (634x358, 86K)

da li iko od vas ima neku tajnu koja mu stoji na dusi i tisti ga

secam se ove meme bila je LIT jedno vreme
t. staropeder

imam ja

drkao sam na ovaj video
youtube.com/watch?v=YSF6sXiXt5I

teleprompter vaskrso i ovoga puta je protiv vucica
youtube.com/watch?v=Ipr08MaY7ZE

pravi NEET sati

>i ovoga puta je protiv vucica
a kad ta zutacka stampa nije bila

pred prosle parlamentarne su bili za vucica i prcali zutace i dveri samo

znaci prodali se jos tad