/ex-yu/

Majka i svetica izdanje

Attached: 1458235659667.jpg (1080x1351, 402K)

Other urls found in this thread:

serbia.com/22-interesting-facts-serbia-probably-never-heard/
youtube.com/watch?v=x8Unyw-sl80
twitter.com/AnonBabble

kakva deformirana faca jebote

ubio bih za jednu ovakvu

michael jackson je imao dobru prdaru

...

guza joj je ko zitno polje

napadaju kaleta da jede kao svinja

Pas mater retardiranu

Attached: 1543164589846.jpg (640x960, 101K)

cemu sve
nema nazad treba samo
ubit se
nema nista sto bi moglo da
popravi me
moj je zivot jedno veliko
sranje
ja sam mentalno bolestan
ne znam ni zasto da

trudim se
kada zivot nije vrijedan truda
jebo sve
prekasno je da se mijenjam bruda
lud sam i svjestan
ne mogu biti trijezan
jer ja nesposoban sam da budem
normalan

ko ga zavaravam
da sam ista drugo sem obicna
bosanchuga
cilj zivota mi je bit non stop
nadrogiran
kada umrem pricat ce se o tom
jedan dan
jer ja sam nebitan

pogledaj svemir sav
cak i kad postao bih neko jos bih
bio ja
samo jedno malo bice u uglu
svemira
koje trazi nacin da oslobodi se
ne mira
jebeno proklet sam

Attached: suicide.jpg (1024x682, 70K)

Attached: 1542676195965.jpg (1000x1500, 120K)

moj tudi

človek, ki grdo je, ni nič prida, njegova družina pa prav tako

serbia.com/22-interesting-facts-serbia-probably-never-heard/

Attached: komentari.png (814x165, 18K)

kako da pre veze i seksa prepoznam da li je devojka devica? onako dok se upoznajemo itd.

ciscenje nepismene srbadije se mora nastaviti i preneti i na desnu obalu drine
nema stajanja dok sve dok do stare planine ne bude cisto

bosna je bila i ostace srpska

bas je... plodna

This bitch looking like Steven Tyler from Aerosmith

Attached: 60549_v9_ba.jpg (1080x1440, 263K)

pitas joj roditelje, ako su pravi domacini prije upoznavanja ce ti obazloziti situaciju

sto ga vise drkate to ce vam bit tece pricat sa zenama

...

Ovo je neistina al realno, bacam drkicu skoro svaki dan, a imam okej kontakt sa zenama

ovo ali iskreno
cak stavise mislim da je vise drkice bolji odnosi sa zenama

kako joj verovati ako ti kaze da joj je himen pukao sam od sebe , ili u nezgodi itd. ?

I don't care who you are
where you're from
what you did
AS LONG AS YOU LOVE ME!

youtube.com/watch?v=x8Unyw-sl80

kakva nezgoda? da se nije slucajno poskliznula i paala na kurac?

mili

>2000+19
>biti gubava devcuga
ahahah kakvi jadnici, pa cak su alban i kale gospodar vremena jebali a vi niste lolara ubite se

marbella

je li neko raspoložen za novu rundu povijesnih slika?

di cete za novu

kazu da je moguce ako se na primer bavi neki fizickim aktivnostima tipa neki sport ili jahanje konja
takodje moze u nezgodi nekoj tipa saobracajka

>alban
Dobar pokusaj aLbane ali znamo da si devcuga

kod tvoje mame

koje teme imas spremne?

na groblje

povijesni kolaz jebanja tvoje mame

bicu sa drustvom negdje i vjerovatno cu ih upoznat sa vama

to je bilo retoricko pitanje moronu
normalno da nije za vjerovati ni u kom slucaju.

prvo izvadi kurton iz bulje

vidi brate.... onda vidi.....

OH NE NE NE NE NE

sprzzzara

>osmansko carstvo
>nacije i države balkana
>drugi svetski rat
>hladni rat
>dezintegracija jugoslavije
>balkanski identiteti

nema nade ni zasta , sve je trulo

usro sam ti se usta pedercino

COKA PRVA NA TABELI
SVI SMO ODUSEVLJENI

ovo bre pishaj po celavim pederima conju i onom drugom

pucaj bakero

Attached: 1526751321244.jpg (760x1203, 142K)

mmmmrrrrk

tackasti ajde redpiluj nas malo o danasnjim zenama
ti si imao kontakta sa njima
vredi li se boriti, kako naci dobru neukaljanu

Attached: 1543071715271.jpg (1263x1920, 701K)

bajazit stiže u pomoć nikopolju opkoljenom od krstaša (1396)

yikes

Attached: 1.png (379x574, 626K)

prijavljujte spamera istoricara

osmanska pobeda na mohaču iz 1526 (minijatura iz 1588)

Attached: 2.png (378x557, 660K)

zarobljeni stanovnici beograda posle osvajanja (1521)

Attached: 3.png (603x526, 419K)

Šestoro nominovanih za izbacivanje: Aleksandra Tasić Coka, Igor Pavlović, Slađa Alijoski, Saška Karailjaz, Nikola Jovanović Conja i Ilijana Vagić.

Glasovi gledalaca su iznenadili učesnike "Parova", pa ni oni nisu mogli da predvide ko je na kom mestu.

Otvoreno je prvo polje na tabeli na kom je Aleksandra Tasić Coka sa 24,7% glasova publike.

U nastavku programa, produkcija će otvarati polje po polje, zato ostanite uz ekrane srećne televizije.

Attached: coka-28.jpg (750x450, 65K)

plan dvorca topkapi

Attached: 4.png (380x621, 309K)

de je tackasti jebem vam

Ratkova prijateljica se javila u emisiju i pozdravila ga u ime bivše supruge. Od koje je, prisečanja radi, razveden samo na papiru.

- Ratko čestitam na veridbi, čestitala ti je sinoć i žena i rekla je da si umro za nju. Da je ne diraš i ne spominješ - rekla je Ratkova prijateljica

Attached: rade zorica ljubica.jpg (750x450, 46K)

habzburški poslanik na audijenciji (17. vek)

Attached: 5.png (529x603, 437K)

drago mi je sto ce bar neko od ovih ispasti

Attached: 333455555.png (218x234, 127K)

Zorica Trajković je javno priznala da se udaje zbog interesa jer čuveni Zmaja od Banata raspolaže deviznom penzijom.

Ljubica Stankov gaji veliko poštovanje prema njemu i prema selu i poslu kojim se bavi, i osuđuje namere njene suparnice, kako je ona rekla.

U toku same proslave upao je Kale i najstrašnije je počeo da vređa i jednu i drugu mladu.

- Ti si Zorice katastrofa od žene ona je uništila brak čoveka i ucenjivala je čoveka za 15000e, a ova Ljubica ništa ne radi, samo leži ovde i spava i imala je sex sa Conjom. Ima dečka napolju a ljubi se sa Ratkom - rekao je Kale.

- Ti samo voliš pare, ti nisi duhovni čovek ti si "fake" lažna ženo. Hoćeš samo da ga uništiš. Svi su došli da se grebu ovde. Bludničite ovde, vi ste bludnici grada Beograda.

Attached: zorica-1672951797.jpg (750x450, 72K)

Od svih postera najgori su srbi

gozba tokom vojnog pohoda, negde u okolini zemuna

Attached: 6.png (380x620, 739K)

Ratko ima tremu, nije mu lako, veriće DVE verenice!

Kao meru predostožnosti produkcija je obezbedila aparat za merenje pritiska, s obzirom da je Ratko čovek u godinama.

Mili tvrdi da će Zorica Ratka da oživi, no njemu je visok pritisak.

- Žali Bože penziju - povikala je Zorica

Pali bre entitetu nebitan si

Attached: ratku mere pritisak.jpg (750x450, 44K)

decko je prosto teska dijabola. ne izlazi iz kuce, ceo dan se raspada pred kompom, pitaj boga kad je poslednji put recimo oprao zube. i sta ce mucenik, ovaj konac mu je sve u zivotu. a ima neke fiks ideje kako ex-yu treba da izgleda, naravno tu zamisao deli samo njegov topli brat. i onda tako dva bolida zajedno spamuju do besvesti govna koja svi drugi ovde preziru, cim neko napise post koji nije po njihovim nakaznim merilima. teska dijagnoza

19kv

...

Ratkov kum Pera iz Plandišta se javio u program i poručio sledeće:

- Zovem da čestitam i da mu kažem da to ne radi. To nije lepo od njega imao je jedan nivo, ima ženu, čerku, unuke. On mora da povede računa o svom ponašanju. Ja razumem da je to šou, ali imaj neki limit, neke granice. Nemoj da radiš to , nije lepo sa tvoje strane - poručio mu je kum

Attached: RATKO-03.jpg (750x450, 46K)

Jeo bih joj guzicu satima

lov bajazita III u blizini plovdiva

Attached: 7.png (484x618, 781K)

Večeras je otkriven tajni razgovori između Nikole Lakića i Elvina Kadrića.

Elvin je sa Nikolom razgovorao o Lakićevoj bivšoj devojci Izabeli Alijoski, a posle Nikolinih reči da se Bels samo igra sa Kadrom i da je on još jedna njena igračka, Kadrić je istakao da je svestan toga i da je duboko razočaran u nju.

Izabelu su Kadrine reči pogodile, te se i dalje ne odvaja od njega, provocirajući ga kako nema svoj stav:

- Moj bivši ti menja mišljenje o meni.Pa volela bih da uvedu neku tvoju pa da vidiš kako bih se ja postavila.Grešiš Elvine i biće ti žao -

- Misliš da igram igru i da je sve tačno ono štop ti drugi kažu o meni,a u stvari nemaš samopouzdanje, ne veruješ sebi - govorila je Bels.

Tokom razgovora sa Elvinom, Izabela mu se približila usnama, namerno provocirajući ga,a Kadra je zanemeo pred njenom blizinom.

Vala bas, ja se nadam da onaj celavi visoki smarac ode.

Attached: bels elvin.jpg (750x450, 45K)

devširma ("danak u krvi")

Attached: 8.png (375x603, 676K)

Nova ljubav na pomolu!

Nakon što su sevnule prve varnice između Elvina Kadrića Kadre i Izabele Alijoski, Kadra je prokomentarisao pred svima kakav je njihov odnos.

-Ja ne mogu da kažem da sam zaljubljen ali mi Izabela jako prija. Ona nekada ne može da dočeka reklame da bi pričala sa mnom-

Izabela je tvrdila da su njih dvoje samo drugari, ali bivši dečko Nikola Lakić je imao komentar.

-Ova devojka se toliko srozala da ne može više-

Attached: LAKIC-2095245915.jpg (750x450, 76K)

objesi se šizofrenko

husein-pašina džamija, pljevlja

Attached: 9.png (533x329, 538K)

Dešavaju se neviđene izmene! Ljubica ostaje verenica ali verenik se menja!

Naime Igor se javio sa željom da on Ljubicu učini svojom.

- Ljubica mi se sviđa sad trenutno. Rekao sam joj da uvek izgleda kao danas, želim da verim Ljubicu, da bude moja žena - objasnio je Igor

Attached: igor i ljubica-01.jpg (750x450, 53K)

Naime, niko nije očekivao preokret u veridbi! Svi ukućani misle da je Zorica ljubomorna na Ljubicu!

- Zorice ti si sada ljubomorna što si sa dedom od 74 godine, a htela si Igora a sad ti ga je Ljubica preuzela - poručila je Saška Zorici

- Imala si šansu da budeš moja, otišla si za pare, nakazo jedna - rekao je Igor Zorici

- Imala si priliku da imaš ljubav a sada imaš penziju - pridružio se Masttor

Attached: ZORICA RATKO-01.jpg (750x450, 55K)

vaznesenje hristovo, osmanska minijatura

Attached: a.png (369x557, 588K)

KADA CU I JA DA BENIS U VAGENUJEM
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAARRRRRRRRRRRRRRRREEEEEEEEEEEEEEEEEEE

- Moji roditelji su počeli sa gradnjom kuće u Resniku dok je moja majka bila trudna, ali ih je moj deda, tatin tata, isterao jer su se posvađali. Oni su otišli u Zemun u podstanare i do moje pete godine mi smo živeli bez struje i vode jer tu apsolutno ničeg nije bilo. Mojim roditeljima je bilo teško, ali ja sam imala veoma lepo detinjstvo. Mama je radila kao sobarica, tata me je ostavljao samo po sat vremena u vrtiću. Uživala sam kao dete, imala sam životinje i ljubav, a to je stavrno bilo dovoljno za sreću - rekla je ona.

Cokina mama uključila se u program da potvrdi njenu priču i dodala da ne bi volela da je njena ćerka trudna, upravo da ne bi prošla kao ona.


- Sve što je Coka ispričala, bilo je tako. Mi kao roditelji borili smo se i nikada nismo odustajali. Mnogo smo ljubavi pružili tom detetu i zato sada ovako reagujem. Najbolje znak kako sam se žrtvovala zbog nje. Odrekla sam se posla, njen otac je sam radio, a ja sam do njene pete godine bila dan i noć uz nju. Ne želim da ona prolazi kroz to. Mlada je i rano je za decu. Trebalo bi da proživi, a ne da brza - rekla je Cokina mama.

Attached: cokaaa-02.jpg (750x450, 44K)

Attached: botina.jpg (136x15, 9K)

Uprkos nameri da se veri za Ratka Dimovskog, kako bi nasledila deviznu penziju, Ljubica Stankov
promenila odluku i prihvatila Igora Pavlovioća za verenika.


- Ovo je pravo – vikala je Dina Galorini, - A, ne za starca!

Ljubica Stankov je rekla da je njen otac bogat, ne mora da se udaje zbog para, nego zbog ljubavi,
odabrala je momka od 27 godina.


Ali, pored njima je novo iskušenje – Igor je večeras jedan od nominovanih, preti mu izlazak iz vile.

Attached: IGORRR.jpg (750x450, 51K)

osmanska vrteška. česta pojava u carstvu prilikom bajrama.

Attached: b.png (333x560, 143K)

1. Kako ti se dopao pristup Cokinog oca Nenada prema tebi i da li smatraš da te je prihvatio ili to čini isključivo zbog svoje ćerke?

- Sa tata Nenadom je uvek neizvesno, što bi narod rekao: "Kako vetar duva". Mislim da je za sada malo više prevagnulo da je za našu ljubav, s obzirom da Coku voli najviše na svetu, da želi da je uvek vidi srećnu i nasmejanu, moraće da prihvati budućeg zeta.

2. Da li razmišljaš da je odluka da postanete roditelji posle tako malo vremena poznavanja ipak prenagljena? Da li smatraš da stvaraš lošu sliku o svojoj devojci takvim postupkom?

- Ne idem parolom svog oca kada kaže: "Dok kilo soli ne pojedete ne znate kako će biti" , već sve isključivo radim srcem i glavu retko uključujem kada je ljubav u pitanju. Loše slike nema definitvno.

3. Da li misliš da Izabela još uvek gaji osećanja prema tebi? I zašto vas dvoje često imate sukobe?

- Ne znam i ne zanima me dotična persona!!!
sisaj ga govno usrasko licemerno

Attached: lakiććć-09.jpg (750x450, 44K)

devojka iz severnih brda albanije, početak 19. veka

Attached: c.png (525x581, 405K)

/ex-yu/ me uvek podseti koliko bi ovaj svet bio lepše mesto bez Srba.

1. Srećan ti rodjendan sa malim zakašnjenjem i od novinarske redakcije. Kako se osećaš posle rodjendanske žurke ali i iznenadjenja koje ti je priredila produkcija srećne televizije?

- Hvala puno. Jučerašnji dan mi je protekao lepše nego što sam planirala. Drago mi je što nije došlo nidokakvih sukoba i stvarno sam se divno provela. Zahvalna sam produkciji na svemu što mi je priredila juče, počevši od ručka, dolaska moje porodice, etno suvenira koji će mi ostati kao uspomena za ceo život. Ovo je jedan od najlepših rodjendana koje sam proslavila i hvala još jednom produkciji na tome.

2. Sinoć je tvoj otac Nenad blagoslovio tvoju vezu sa Nikolom. Gledaoci tvrde da on nije zadovoljan tvojim izborom, šta ti imaš da kažeš o tome?

- Moj otac je zadovoljan svakim mojim izborom, ukoliko vidi da sam ja srećna. U ovom slučaju mislim da je i više nego zadovoljan tim izborom jer bi svako poželeo da njegova ćerka bude sa osobom kao što je Nikola.

3. Čekaju se tvoji rezultati trudnoće. Kako se ti zaista osećaš po tom pitanju, da li je to zaista ono što ti želiš u ovom trenutku? Da li misliš da si u drugom stanju, odnosno, da li ti tvoje telo odaje neke signale? Da li bi više volela da imaš dečaka ili devojčicu?

- Ukoliko voliš neku osobu i želiš sve sa njom, svaki trenutak je pravi trenutak. Svaka trudnoća je drugačija i ima drugačije simptome, a neke žene ih i nemaju. Ja sam se ovde samo ugojila, i to može biti jedan simptom. Najbitnije je da je dete živo i zdravo, a ja sam već u par navrata rekla da sebe vidim kao majku devojčice i to mi je najveća želja.

Attached: coka-06.jpg (750x450, 84K)

valjda spaming/flooding.
treba govnu dati rangeban pa da se konacno oslobodimo reality smeca

deo drugi

slovenački tabori (1869)

Attached: 1.png (599x487, 709K)

proglašenje albanije u valoni (1912)

Attached: 2.png (500x565, 471K)

kad malo razmislis zivot zene je pacenicki jer vecinu zivota ce zivjet kao raspala hrpa sala i jebive su najvise 25 godina

1. Koliko te je pogodila vest o stanju na Kosovu koju vam je otkrio Vojislav Šešelj?

- Mnogo me pogodila vest o stanju na Kosovu, jer odlično znam šta taj narod preživljava i ne mogu da pričam o tome jer me mnogo potresa.

2. Da li mislite da Đorđe Tomić nije iskren prema vašoj kćerki Anđeliji, posle Saškine izjave da i dalje ima osećanja prema njoj i da simpatisanjem vaše ćerke samo njoj tera inat?

- Đole je iskren dečko i ja mu verujem. Na početku nisam jer nije isto dok sam gledala preko interneta, sve dok nisam ušla u vilu i upoznala Đoleta. Naravno da ne tera inat Saški, oni imaju drugarski odnos. Čovek ima pravo da se zaljubi u koga hoće.

Attached: MAMA MArjanovic.jpg (750x450, 66K)

Bazirani kroasanko brat moj itd itd

jel radis nesto sa ovim materijalom il ga samo postujes ovdje?

pa jeste tako ali barem do 25-e godine su ok

Na vrata najpoznatijeg rijaliti programa "Parovi" pokucao je trubački orkestar!

Najstariji učesnik Ratko otvorio je vrata vile a kada su ugledali šta se dešava svi ukučani su skočili i zaigrali!

Attached: trubaci 3.jpg (750x450, 57K)