/polska/

edycja upływu czasu

Attached: 46vqg89s2pu11.jpg (669x960, 78K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jXASUIa8380
youtube.com/watch?v=YJQg3OyWauY
twitter.com/NSFWRedditImage

bo tylko tak powiedział żeby jedna dziewczyna której sie podoba dała mu spokój a inna to usłyszała i próbuje go zeswatać z prawdziwym pedałem

pierszy

hot

nice lolibutt faggot

Nigdy nie mialem gf. A ruchalem tylko raz z kurwa z roksy wiec wiadomo ze taka nic nie powie.

>tug 23 lata i zakola jak na dolnym zdjęciu

Czy liczba narodzin czystych nordyckich ludzi jest, pomimo wskaźnika płodności importowanych nasion muzułmańskich?

W Europie imigranci i uchodźcy powinni zostać wykluczeni, gdy kwestionuje się wskaźniki dzietności.

Imię nowo narodzonego dziecka w Londynie to Mahomet. Na szczęście

te dzieci to 10 dzieci bez pracy i są to dzieci, które żyją z pomocą porodową.

Z wyjątkiem tych szczeniaków, prawdziwi biali ludzie, którzy powracają do domu, stracą swoje haki, kiedy będą rodzić dzieci.

zostaw go

od teraz słowa na p., g., i r. (wiecie które) są zakazane

Attached: 1538763532170.jpg (480x480, 46K)

>karyna może sie poruchamy
>chyba cie pojebało lol
>t-tylko żartowałem i tak nie chce

nie wiem, wytłumacz

co złego w pegieerach

ehh pamiętam sachikopostera który postował sachiko zanim ta kurwa od niebieskiej flagi mu ten pomysł podjebała i ukradła obrazki
ten oryginalny pierwotny sachikoposter to był swój ziom

PAŃSTWOWE
GOSPODARSTWA
ROLNE

prawiczki wykryte

nic dziwnego że nie macie dziołchy

Attached: 1533296955877.jpg (1240x1753, 143K)

ale mnie łeb napierdala do chuja pana

>p.
ćśśśśś cichutko już nie postuj dzisiaj okej?

Attached: 1541142846716.jpg (1389x2011, 455K)

Jest gość na /a/ co ją rysuje teraz, jakby ktoś chciał do prawiczkofolderu, to można poprosić.

Attached: 1543847893065.jpg (1214x1001, 411K)

OOOOOOON JUŻ JE ZNAAAAAA
JUŻ ZNA TE DZIEWCZYNYYYY

>orbituj kruszynkę
>znajduje chłopa
>"no szkoda że tak wyszło"
>rozstają się
>odpierdalaj jakąś chujnie żeby się wykazać
>"nie jestem jeszcze gotowa"
>ex ostatecznie znika z horyzontu
>dwa tygodnie później kruszynka znajduje nowego bfa

powiedzcie mi coś miłego

Attached: luigi.jpg (1199x710, 89K)

mam czinkłaczento w holenderskim gazie
siadaj na kanapę jak nie no to narazie wiesz o tym bejbe

>za każdym razem tylko mężczyźni do polski przyjeżdżają
czemu nie ma tutaj kobiet z Pakistanu, Indii i Bangladeszu?
serio zaczynam wierzyć w teorie spiskowe że na serio chodzi i mieszanie rasowe

Attached: Iranka.png (853x567, 771K)

grubasie

jesteś pierdolonym samcem beta i nie zasługujesz żeby żyć

jesteś debilem który zasługuje na wszystko co najgorsze
>beta orbitowanie
ja pierdole

spisek żydów i matek polek
a polacy debile nie ogarniają

Nowy smak sojlentu mają wypuszczać.

zakochałem się

bo do takiego chujowego kraju jak polska przyjeżdża sam ściek którego na zachodzie by nie chcieli tzn. fizole
kobiety to jakieś pojedyncze sprzątaczki najwyżej

jakby przyszedł czas wychować dziecko to kruszynka na pewno się do ciebie odezwie
Poza tym to przestań orbitowac bo to żałosne

dlatego nie ruchasz

pedał gej i ?

bo zatrudnia się niewykształconych facetów do zapierdalania na budowie albo wysoko wykształconych facetów do zapierdalania w it albo w medycynie
w tych krajach kobiety zazwyczaj (choć są wyjątki) siedzą jeszcze w domach i opiekują się dziećmi, także nie ma po co je zatrudniać, ponieważ nie potrafiłyby zwyczajnie spełniać tego co się od nich oczekuje w miejscu pracy

Attached: 1543841874027.png (510x346, 195K)

>ciapaki i hindusi
>wysoko wykształconych
całe zero ich?

ale na zachodzie jest dokładnie tak samo, lmao

najgorsze co możesz zrobić to beta orbitować
jak poznasz jakąś dziewczyne i chcesz z nią być w związku to musisz postawić sprawę jasno na samym początku że jesteś zainteresowany

inaczej ona zaczyna cię widzieć jako przyjaciela a z tego związku nie zrobisz
to co ona ci powiedziała
>>"nie jestem jeszcze gotowa"
to było kłamstwo, ona była gotowa na związek ale nie ze swoim przyjacielem tylko z innym chłopakiem user

> Usiadł z powrotem swoim ciałem. Poczucie bezradności zmiażdżyło go bez przyczyny. Przede wszystkim nie mogłem stwierdzić, czy ten rok ma 2019 lat, czy nie. Było prawie pewne, że tylko dwadzieścia jeden lat było wiekiem. Wiem, że urodził się w 1999 lub 2000 roku, więc na pewno tak będzie.

jak masz pierdyliard ludzi i kilka całkiem niezłych uniwersytetów to znajdzie się kilka wysoko wykształconych, owszem

jajks az odpalilem tefałen mati to chyba jest ameba ze to oglada

na zachód jadą mimo wszystko też wykształceni ludzie, nikt z zagranicy nie ma jako ambicji zdobyć wykształcenie żeby pojechać do polski

u mnie w korpo prawie cały dział IT to drące ryja pajeety

To biologia. Najpierw mężczyźni opanowują teren a jak sytuacja się unormuje to dopiero wtedy sprowadzają swoje rodziny, kobiety i dzieci. Zawsze tak było. Im bardziej patriarchalne jest dane społeczeństwo tym mnie mobilne są kobiety. Na Bliskim i Dalekim Wschodzie kobiety często nawet same do sklepu nie chodzą, a co tu dopiero myśleć o podróży do innego kraju.

youtube.com/watch?v=jXASUIa8380

Attached: 1513851418368.png (178x200, 12K)

to to akurat prawda, ale również tam większośc imigrantów to faceci

spoco euro

>IT
>wykształcenie
jemu nie mówcie

Chcę kochać literackiego chłopca, który dobrze nosi okulary.

czyli jedyna opcja aby zdobyć Irankę w hijabie to wstąpienie do Isis i przeprowadzka do Iranu?

Attached: 69235202_p0.png (1058x1500, 1.29M)

>drące ryja
to kaz im sie kurwa zamknac, a jak odmowia to obij im te ryje. Niech spierdalaja do siebie

>tug nieliteracki
umu

>obij im te ryje

Attached: 1513513740895.png (800x800, 456K)

ale że isis to organizacji sunicka i najchętniej wymordowałaby sziitów (czyli irańczyków) to ty wiedz

>user doszły do nas słuchy o tym że jesteś rasistom
>zwalniamy cię z naszej firmy oraz ostrzegamy każde inną firmę że jesteś rasistą

każdy ciapaty to isis lewaku

pojebane

toco jak co ale burger powinien wiedzieć co się dzieje jak brązowemu próbujesz naskoczyć

CZY TE OCZYYY MOGĄ KŁAMAĆ

kurwa, u was tez tak? szefa nie wkurwia ich darcie ryja, zeby ich pozwalnial?

jestem prawakiem, pedale, ale nie znoszę debilstwa

>bij ludzi w miejscu pracy
>czemu mnie zwalniajom :( gupje lewactwo :(

oczywiście że tak

nie ma nadzieji na tym swiecie, chyba sie kurwa zabije

>zwracanie uwagi żeby nie drzeć ryja jak debil
>abu abu czemu ich bijesz
jakie to uczucie być jebanym debilem który nie potrafi robić nic innego niż stawiać strachy na wróble?
jebany lewicowiec, pomyśl czasami tępaku

>pajeet ma prawo srać gdzie chcę bo inaczej rasizm
kurwa brawo bamboleo

jak nie umiecie tresować pajetów to macie chlew a nie firmę proste

kurwa debilu naucz sie czytać

youtube.com/watch?v=YJQg3OyWauY

nutencja

Attached: 1534556229514.jpg (1034x1459, 498K)

u was nie ma ludzi do IT? myslalem, ze w polsce kupa ludzi po studiach komputerowych. Czemu swoich nie zatrudniacie?

a czy ja zgodziłem się z tym Amerykaninem jebana amebo lewicowa?

u was deszcz? nie powinien byc snieg?

to na chuj odpowiadasz do mnie skoro to co napisałem tyczyło sie tamtego posta? ale ty jesteś zjebany

>Czemu swoich nie zatrudniacie?
bo pajeet zrobi o połowę taniej

tutaj tak, ale u was az tak duzo nie placa, zeby mu sie to oplacalo

te liczby sa troche z dupy bo ci ludzie sa zatrudniani do projektow z konkretnymi technologiami i wypierdalaja stad po.

Living the dream.

>dobry tydzień po podziale stronki
>dalej nie możesz postowac obrazków na /a/
>po prostu kup pasek za BTC goju
super strona Hiro ty kurwo jebana

Attached: 1535028443553.png (1440x1335, 1.56M)

u mnie dosłownie sprowadzają pajeetów w pracy bo podobno nie ma wykwalifikwoanych ludzi na miejscu lol

21 lat i ani razu mnie dziewczyna nie przytulila ja pierdole nie jestem czlowiekiem nie moge sie nazywac czlowiekiem jak mozna byc czlowiekiem ktory rozwojowo ma 10 lat majac dwa razy wiecej

moj plemnik musial oszukiwac jakies skroty brac do jajnika jak w need for speed bo to jest niemozliwe

smiec juz nawet nie ludzki

pajeety sa kurwa brudasy. Jeden (tez z IT) mi opowiadal jak jako student mieszkal z kolegami i mieli taki syf, ze w mieszkaniu karaluchow do chuj, spadaly im karaluchy z sufitu na twarz jak spali. Myslalem, ze kurwa sie pozygam. Potem jak poszedlem do niego uzyc lazienki to tez tam byl taki syf, ze myslalem zie sie znowu pozygam. Ale klop byl tak zasyfiony, ze wolalem zygac na zewnatrz.

Musiałbyś najpierw zmienić wiarę na Islam szyicki. Bez tego nie da rady. Te które nie mają problemu z umawianiem się z innowiercą nie chodzą w hijabie. Muzułmanki ogólnie lecą na białych a Polacy cieszą się raczej pozytywną opinią w Iranie. Barierą jest religia bo Muzułmanka nie może wyjść za innowierce. Co ciekawe Muzułmanin może ożenić się z Chrześcijanką, Żydówką i w drodze wyjątku z wyznawczynią Zaratusztrianizmu. Samo poznanie twojej wymarzonej dziewczyny też wygląda inaczej niż umawianie się tutaj. Najpierw musisz znaleźć sobie przyjaciół wśród Muzułmanów i jak ciebie polubią i zmanisz religię na ichszą to z czasem któryś zaproponuje ci ożenek ze swoją córką / siostrą albo przyjaciółką. Kobiety w Islamie nie szukają same sobie mężów. To zadanie dla ich ojców, braci i prawnych opiekunów.

są ale szefostwo woli zaoszczędzić i sprowadzić pajeeta z którym nie będą mogli się nawet dogadać
już nie mogę się doczekać za 15 lat kiedy w szkołach nawet na kompletnych zadupiach 3/4 klasy to będą pajeety

tug dosłownie gorszy od pajeeta bo mimo inżyniera nikt nie chce cie zatrudnić

Attached: 1524741729815.jpg (4032x1960, 2.13M)

jest 10C na dworze

tak, juz twoim szefom wierze. Kurwa, korporacje sie powinno za mordy trzymac, zeby takich cyrkow nie odpierdalali. W kazdym kurwa kraju tak robia. Libertarianie sa kurwa pojebani.

>Co ciekawe Muzułmanin może ożenić się z Chrześcijanką, Żydówką
bo Islam to Mati Chujogrzmot Religi i facet ma prawo kłamać, brać inne kobiety za żony byle by tylko na korzyść Islamu a nie jak pizda prawiczek katolicyzm który każe ci wybaczyć gościowy który zgwałcił ci żonę

jebaci komunizm ale trzeba kontrolowac firmy zeby nie zatrudniali tych ktorych ja nie lubie

co tak kurwa cieplo?

odwiedzałem ostatnio mój były januszsoftex, za papierami, i szefu się żalił że mu ukraincy nawet spierdalają

jak się płaci 3,5k na rękę to faktycznie nie ma

>gościowy który zgwałcił ci żonę
jakzes ta zone pilnowal, ze ci ja jakis lamus zgwalcil? Twoja wina za bycie cipa

nie potrafie traktować poważnie kogoś kto nie potrafi sie wypowiedzieć bez wrzucenia słowa kurwa w każde zdanie

> kurwo jebana
Oh man, what exactly jebana means?

zamknij kurwa ryj

tug gorszy od inżyniera bo boisz sie złożyć aplikację

chuj mnie to kurwa obchodzi

nom to kurwa

fucked

i co kurwa z tego?

kurwa z ciebie i tyle