/ex-yu/

jos jedna "hr" edicija

Attached: 1531492552561.jpg (720x618, 48K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=pgiN60dekIs
youtube.com/watch?v=R7etC8qOi6o
youtu.be/mfk4iIfyNlA
twitter.com/SFWRedditGifs

idemo

ste opet jeli grah jer sve opet smrdi na ex-yu

Attached: 1540816519316.jpg (660x380, 57K)

pocinjemo

Attached: ....jpg (958x960, 113K)

>srbi u mom gradu se spremaju za nesto

Attached: 1544514885729s.jpg (110x111, 3K)

conjo na aparatima svi na strim ima tesku raspravu sa ocem

spremaju se za tvoju majku i njenih 300 kila

ne salim se,krenulo je neko naoruzavanje

Attached: download.jpg (225x225, 8K)

flankiraju Kosovo, barem se nadam

Bioskop!

spremach

Jebalo vas Kosovo više, vi kao da hoćete da nas opet bombarduju. Jebem ti život, koliko ste glupi.

znas to svi govore i razumem al sta sa srbima na kosovu koje maltretiraju i ubijaju svakodnevno siptaroidi? usrana je situacija

Pa lakše je preseliti tih nekoliko Srba što su još uvek na Kosovu nego da se opet uvalimo u govna kao 90-ih.

da al sta ako oni nece da se presele?
tu su njihove porodice zivele godinama

Pa ko ih jebe onda, neka se ne žale.

Mнoгo лoш oceћaј кaд мe oвaкo пoдceтe дa caм им пpeвoдиo нeштo зa џaбe...

Attached: greske iz mladosti.png (333x147, 6K)

jel bi se ti preselio da ti vucic kaze? i zasto da se ne zale oni su srbi i srbija treba da im pomaze

>oni su srbi i srbija treba da im pomaze
Oni takođe ne mogu očekivati od Srbije da započne još jedan rat zbog neke tamo manjine na Kosovu. Tako da neka se oni lepo spakuju pa nazad u Srbiju.

I da, ja da sam na Kosovu odselio bih se čim mi se ukaže prilika jer nisam jebeno retardiran.

alo bre kosovo presveta srbska zemlja bre nema mrdat odatle bre

niko normalan nece rat. tebi nije tolko bitno sto napustas dom al njima jeste, i oni samo ocekuju da budu tretirani normalno u svojim domovima

kako to mislis NAZAD za srbiju? srbi dosli iz srbije i okupirali kosovo? poserem ti se u usta siptarcino

Nikoljdan

>i oni samo ocekuju da budu tretirani normalno u svojim domovima
Očekujem i ja mnogo štošta, pa opet kurac. Život tako ne funkcioniše. Mogu oni očekivati šta hoće, ali Kosovo je sada nezavisno, ostaće nezavisno i njihovi životi će ostati sranje dokle god žive u državi punoj Albanaca. I nema tu "država d'učini nešto," jedina pametna stvar koju država može učiniti u ovakvoj situaciji je da im pomogne da se vrate ovde.
Da, da se vrate nazad u Srbiju zato što Kosovo više nije Srbija.

poserem ti se u usta siptarcino

PCOPБ

Nisam ja Šiptar, samo nisam retardiran.
Razboli se i ti, mamu ti jebem tačkastu.

razboli se od raka siptare dbi dbi

Hиcи ти вишe Бoгoјe, ти cи Mycтaфa...

nema od toga nista, jedino podmetati bombe na puteve koje siptari koriste i kidnapovati im djecu pa ucjenjivati
Isto bi pomoglo upasti u Avganistan i pomoci talibanima da spaljuju americka polja maka za heroin da se razjebe sva zarada sto siptar moze da ostvari
ne znam kako ali treba se strpiti jos, da amerika se sjebe dodatno da nema vremena ni resursa da se bakce sa nama
Treba nisaniti i siptariju u inostranstvu, placati ubistva najjacih inostranih siptara, formirati blok u svicarskoj glavni
pratiti im putanju kretanja, tok para
onda se okomiti na siptare oko kosova, sabotaza i bojkot pekara, sljastichahrni, buregđinica i ostalog smeca sto zbog nekog razloga idioti srbijanci ne diraju i trose pare tamo
nece ostati pod okupacijom dovijeka, sve padne jednog dana, pasce i ova govna anglo saksonsko jevrejska, pa ces onda da vidis kako kolaboratori sviraju drugu melodiju ali na to ne treba nasjedati vec na najneljudski nacin se osvetiti i oteti teritorija sto je vise moguce i ocistiti od nesrba a onda tek krenuti uvoziti ukrainke ili kojesta sto lici na bijelca da se koti i krsti djecu u spc
ne moze se otvoren rat voditi kad si pod okupacijom zapada i okruzen kolaboratorima kao i uvijek kroz istoriju

lako je tebi da sedis za kompom i ovako pises, a lako je i meni. to sto je kosovo nezavisno ne daje pravo siptarima da maltretiraju srbe jel shvatas ti to? oni samo oce da zive kao normalni ljudi i imaju pravo na to, i drzava ima pravo da im pomogne, tako da ako oni odluce da ostanu tamo, drzava treba da im pomaze dokle god im treba pomoc.

Oвo јe peaлнo нaјбoљи плaн кoји јe икaд икo cмиcлиo дa бyдeм пoтпyнo иcкepн.

>to sto je kosovo nezavisno ne daje pravo siptarima da maltretiraju srbe
normalno da daje, ko ima moc ima pravo, ne znam sta je tu nejasno

>smrdi
>normalni ljudi

heham ali iskreno

brate pokusavas debilima objasnit stvari
odustani jer je uzaludno

pazi da se ne poseces

>to sto je kosovo nezavisno ne daje pravo siptarima da maltretiraju srbe
Zapravo daje. A isto to su činili i Srbi kad su još bili na vlasti.

Doduše mene iskreno boli kurac i za Šiptare i za Srbe, ali ne bih voleo da moram da idem u rat.

treci milenij a ljudi jos ne shvacaju od ceg polaze sva prava na bilo sta u materijalnom svijetu
a ti se onda pozovi na magnu kartu i svetog hristosa, sta da ti kazem

oj Atila aljo
jebo sam ti sestru madjarsku govno mongolsko

ti ljudi vjeruju u neku mitsku verziju povijesti gdje bog srbin intervenira da zastiti narod svoj i koji vec kurac ma ludnica

malo mi je zao ove sacice njih koji nisu toliko zaglupljeni

pa ako idemo vasim razmisljanjem onda je rat neizbezan u buducnosti ako nisi primetio kretencino glupava.

ko prica o tome ja pricam o normalnim ljudima. al sta bi ti znao o normalnim ljudima kad ne izlazis iz podruma

Nije neizbežan ako se vratite u Smrdiju jebem vam mater glupavu. Mislim znam da pričamo o naciji koja i dalje misli da je Princip junak zato što je ubio austrougarskog predstolonaslednika i time uvalio sopstvenu državu u žešće sranje, al' dajte se kontrolisati malo.

meni je od svega najinteresantnije kako degenerizam unistava sve pa i najkonzervativnije

muslimanke docu iz nekih vukojebina i kako dodje na zapad postane degenska kurva hahahhaha predivno
globalisti i satanisti su pobedili
sve ce biti jedna pogana gomila ljudi bez identiteta,nacije i tradicije, sve sami degeni enpisijevi koji ce biti bez ikakvog moralnog kodeksa i ljudskog dostojanstva i casti koji ce sluziti eliti koja zna svoje korene i ima svoju tradiciju
predivno

Attached: atiamat.jpg (259x194, 3K)

ahahahah auuu al si ti gluuup. hvala sto si mi ovim komentarom nagovestio da ne treba pricati s tobom vise

ahahahah auuu al si ti gluuup. hvala sto si mi ovim komentarom nagovestio da ne treba pricati s tobom vise

>bez argumenata
Dosta si mi traćio vreme, govno smrdsko.

oj atila aljo

zamisli postat pod varta zastavicom ili paz ovo zastavicom drzave cije ne zelis da si clan pa ja bih se ubio lolara

ne mogu da verujem da meni, madjaru, servin jebe sestru madjaricu
kako je mogla da izda madjariju tako? jebe je u susednoj sobi dok sam ja na 4chinzu :(

obesi se siptaroidu bolesni

curi ti sperma iz usta

Attached: 1537687155252.png (710x577, 38K)

>Hej , ja bih se vratila u Srbiju ako ces da mi napravis decu i budes dobar otac!

>dodje govnarko u konac
>srbi novopederi mu daju (You)ove

nije me dugo bilo
gdje ste?

дoђи вaмo дa пpaвимo мaлe чeтникe

Attached: 1485623984511.jpg (696x696, 47K)

...

youtube.com/watch?v=pgiN60dekIs

ja bi bas volio biti cetnik, dobra mi je ova estetika bugarskih hajduka

seveda bo vojne, in trst bo naš

sedim u stolici obavijen plavim dekom i bas mi je comfy

nista me vise ne zasmejava

...

mmmBauwau
youtube.com/watch?v=R7etC8qOi6o

ovo lievo nie ironicno prolazi za bielo u turskoj

ti prolazis za govno u svakoj drzavi

TOLIKO SAM JEBENO NAPALJEN

svi reply na ovaj post ako bi je rastvorili kurcem

Attached: hqdefault.jpg (480x360, 18K)

kakav bezdusni npc
nek umre

kek

Ja sam hteo dok nisam video kako izgleda bez šminke.

youtu.be/mfk4iIfyNlA

Attached: hqdefault (1).jpg (480x360, 18K)

zato me tvoja keva jede svaku noc dok ti smrdis u sobi

sta ti imas protiv Varte? Varta bas jaka kompanija, ima vise para i zaposlenih nego bosna stanovnika prije rata kad se mogla iole nazvati drzavom tj federalnom jedinicom
i to kvalitetnijih ljudi a ne bosancuga podjeljenih po linijama nacrtanim u americkoj kancelariji i etnickim ciscenjem

pa nije losa bez sminke,ali sad cu stavit novu kraljicu ex-yu

>odgovarati varta podljudima
>biti veci novopeder od toga

>odgovarati turcima bez izlaza na more

to samo jedan novopeder odgovara madjarima i niko vise

>jedna šansa u životu
>rođen kao Srbin
Tragično!

>jedna sansa u zivotu
>rodjen kao Srbin koji jebe madjaricu
10/10

bazza!

Attached: 1537658911759.jpg (720x720, 236K)

>smrdi zene albanke i prave siptarsku djecu
>srpkinje se udaju za hrvate i madjare radi eu pasosa
apsolutno stanje beogradskog vilajeta

cudna vremena su iza nas
bit ce bolje

TFEJS VEN NO GF

srbi su orci

Пoздpaв, Бpaћo, дa ли cтe ви cпpeмни зa paт кoји ћe ce дoгoдити нa кocoвy cлeдeћe, двe хилјaдe дeвeтнaecтe гoдинe?

nova kraljica /ex-yu-a/

Attached: 47674936_2593795470646812_4946017355002813891_n.webm (640x1136, 1.19M)

>napisem na strimovima zadruge i parova par tackastih kletvi
>pola sata samo o meni pricaju

bazirane tackaste kletve

ja znam ko nije spreman..tackasti! elem on je spreman za dom, spreman da ode u smrdu goru da prodaje krofnice na plazi i spreman da dezertira kao sto je izbegavao sluzenje vojnog roka pa posle slavio kad ga je sutanovac ukinuo

kako kraljica moze da ima braon oci nije mi jasno

Dobra je ta Asuka, još i liči na Emmu Watson.

Attached: GG1yUFC_d.jpg (640x959, 43K)

pa kraljice samo imaju braon ili tamne oci, samo pezanti poput slovena imaju svetle oci zato i jesu robovi

totalno je nemoguce da bude rat
kako bi to i pocelo uopste? ko protiv koga? jel zaboravljate da je to americka drzava sa americkom bazom? siptari su tu sporedni faktor

dbi odmah bi prodao zivot vragu za malo ove pizde,nikad socniju osobu nisam vidio

Attached: 45513050_279186202730292_5172107655367755768_n.jpg (1080x1080, 47K)

TOLIKO SAM JEBENO NAPALJEN REEE

Redpillovan

jbt dok sam napravio ovaj webm moro sam 3 put izdrkat

da li je nevina

>ja znam ko nije spreman..tackasti! elem on je spreman za dom, spreman da ode u smrdu goru da prodaje krofnice na plazi i spreman da dezertira kao sto je izbegavao sluzenje vojnog roka pa posle slavio kad ga je sutanovac ukinuo

vrisstim

naravno

Attached: 25005688_173517453245016_4385548714618388480_n.jpg (1000x1250, 121K)