/tr/

diriliş edisyonu

Attached: ertuğrul.jpg (800x600, 107K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=2J55Bdnsydw
youtube.com/watch?v=ZZyTWaDeFas
youtube.com/watch?v=11YMbhmNF_w&list=PLO7MtlDPN
youtube.com/watch?v=N-if8P17Z4Q
webtoons.com/en/thriller/chiller/bongcheon-dong-ghost-horang/viewer?title_no=536&episode_no=22
youtube.com/watch?v=B-h9XUAbY_Y
youtu.be/9eFPJa95qQE
youtube.com/watch?v=Eq6nR3VL4As
youtube.com/watch?v=MzbdWamGaUY
youtube.com/watch?v=D31LDOkBzHs
youtube.com/watch?v=XHjuXv7G2R8
youtube.com/watch?v=dJZmix_Jgzg
youtube.com/watch?v=LNtQKeFlVl0
youtube.com/watch?v=_Lq0EvQEBK0
youtube.com/watch?v=f6esK4d0gBs
youtube.com/watch?v=PQyFzzldwRI
youtube.com/watch?v=XMN7wKcqEkA&
youtube.com/watch?v=OrvrHdISmP4
youtube.com/watch?v=8J5etE7PDL4
youtube.com/watch?v=kXBISjYal6E
youtube.com/watch?v=piKZmhfxunw
youtube.com/watch?v=pm3rDbXbZRI
youtube.com/watch?v=oet8FMQ_4tc&feature=youtu.be
twitter.com/NSFWRedditVideo

Zort

birkaç hafta önce düzenli olarak açılıyordu tiradlar, neden durdu?

Galiba gene rangeban yedik. Benden başka bir türk bayrağı görmedim burda

hassiktir harbi mi? ben 4channel'a geçmeden önce de girebiliyodum hala Jow Forums'e de girebiliyorum ondan farketmedim.
:/

Aha bende yedim amk :ddd

Tek ben kaldım heralde bayraklı :D

Ben range ban yemediysem kimse yememiştir. Sadece anonlar sıkıldı. Zaten ondan öncede tirada atılan postlar giderek azalmıştı.

siktirin lan ibneler! /tr/ nedir? inc*'de eks*'de lörklerim, daha iyi mk otistleri sizi.

tutan mı var piç :D

kes lan yarrak!

anan yanımda

yo roaches

bazinga !

SimpleDns+GoodbyeDpi'ı çalıştıramadınız/keşfedemediniz mi hala? 6-7 aydır sorunsuz post atıyorum. Eğitilmeyeceksiniz valla...

Attached: 1539711532751.jpg (532x601, 43K)

youtube.com/watch?v=2J55Bdnsydw

>bu kadar mükemmel ol
>intihar et

Attached: chisa3.jpg (704x540, 43K)

galiba "friendzone" dahil oldum, kız arkadaşım "hayatımda kimseyi istemiyorum, bunu kişisel olarak algılama sadece uzunca bir süre kimseyi istemiyorum" diyor. "hiçbir şey eskisi gibi olmayacak" olmasın zaten ben o günlere dönmek istemiyorum, öyle aciz ve tam bir orospu çocuğu olduğum günlere dönmek istemiyorum.

bi siktir git ya

gör ki şimdi kimlere siktiriyor. geçmiş olsun qnq.

bu öfke neden?

Attached: chisa4.jpg (1008x720, 41K)

değişmeye çalışıyorum, bilincinde de büyük ihtimalle bunu görmeye çalışıyor ya da acı çektiğimi görmek ve gerçekten rol yapıp yapmadığımı görmek istiyor. yapmıyorum artık hiçbir şey; seviyorum lan onunla bağ kurabiliyorum, onun gözünden olaylara bakabiliyorum, dürüst yaşamaya gayret ediyorum. ve bu durum onunla tekrar birlikte olayım ya da olmayayım değişmeyecek. yapmacık, samimiyetsiz bir insan olarak yaşamak istemiyorum.

kendine güveni olmayan alt-insanın biriyim, anonim ortamlarda agresif davranarak kendimi tatmin etmeye çalışıyorum.

takdir edilesi

iyi bir insan olmak gerçeğiyle yüzleşmek lazım. toplumla beraber uyum içerisinde yaşamak gerçeğine alışmak lazım. diğer insanlar kahpelik yapıyor diye, onlar çalıyor, çırpıyor diye bizim de aynı şeyleri yapmamızın tamamıyla meşru olduğunu düşünmek aptallık. ama tüm bunları kendimizden, ilkelerimizden taviz vererek yaparsak çok daha büyük aptallık olacaktır. kimin ne yaptığı bizi niye ilgilendirsin ?

ben kaypakça yaşamak istemiyorum; içten, samimi, dürüst, onurlu... yeter ! istediğimizi siktik, istediğimizi içtik, daha ne kaldı geriye ? bunca zaman hep bir ağızdan pompalanan bu boktan yaşam tarzı bize ne kazandırdı ? anı yaşayalım, sahip olduğumuz biricik şey bu. ama öyle sieadıllı esrarkeş serserilerin övdüğü tarzda değil, her an hesap verecekmiş gibi, her an ölecekmiş gibi.

youtube.com/watch?v=ZZyTWaDeFas

bu videonun yapılma amacı neydi acaba

youtube.com/watch?v=11YMbhmNF_w&list=PLO7MtlDPN
Türk-Makedon kardeşliği

sentüpteki cimnastik videolarında kızlar bilerek mi götlerini gösteriyor? yoksa gerçekten saf bir şekildemi yüklüyorlar o videoları?

bunları ekşiden kopyala yapıştır mı yapıyorsun

ananın amına her gece yapıştırıyorum zamko

>sentüp

az da bana yapıştır :((

Funny Turkish Old Man Dancing Electro/Tactonic

medeniyet nedir ki ? heykeller dikip, denize karşı rakı, bira, şarap içmek mi; yoksa hurma yeyip, deve sikmek mi ? kendini tanımaktan aciz hatta kendine yalan söyleyen zavallı ölümler sürüsü için doğaya uygun, insanca pek insanca yaşamanın değeri, bu kıt ve bayağı "medeniyet" anlayışıyla sınırlı.

lise 2'ye gidiyorum ve sınıfta rick and morty izleyen ağır /reddit/core tipler var mQ

YENİDENA YENİDENA AUĞUĞĞUĞUĞUĞĞ

anaokula gidiyorum geçen sınıfta ayşenin pıttığını gördüm morQuuu

ibne iran
youtube.com/watch?v=N-if8P17Z4Q

ne yapalım ? dünyadan el etek çekip, kötülüğün, zulmün karşısında susup dilenci gibi mi yaşayalım ? içgüdülerimizin bizi yönlendirmesine mi izin verelim ? hırsın, tutkunun kölesi olup acizliğimizi, kendimize olan güvensizliğimizi para, ün, şöhret ile gidermeye mi çalışalım ?

webtoons.com/en/thriller/chiller/bongcheon-dong-ghost-horang/viewer?title_no=536&episode_no=22
efsoo :DD

Mk sen yutupun ne taraflarında dolaşıyorsun?

youtube.com/watch?v=B-h9XUAbY_Y
beyler lazım olur izleyin

İÇİME İÇİME VURSUN RİTİM İÇİME
BASSIN VOLÜMÜNÜ AÇ TA İŞLESİN İÇİME
RAGGA MÜFFİN STYLE BİNEVİ BENİM ADIM
SOKAKTAN GELEN BU KÜLTÜR REÇETEM VE İLACIM

MELODİMLE KALKIN DANSA RİTMİM İLE GİRİYORUZ TÜRBÜLANSA YENİDENA
REPİM İLE GİR BALANSA YİNE DİSKO PİSTİ TOZ DUMANSA YENİDENA
NEGATİFİ AT DA AT DÖNSÜN SANA POSİTİF KAT VE KAT YENİDENA
BENİ BENİ BİR KEZ YADA BENİ BİN KEZ BİLE BİLE DİNLESENDE
YENİDENA YENİDENA YENİDENA AUĞAĞĞUA YENİDENA YENİDENA YENİDENA AUĞUĞUĞĞUA

Attached: 2LR_rpMLSUSj0vnpVmSqUhCW_WMsiunLMSR-oh0Caps.png (354x286, 28K)

youtu.be/9eFPJa95qQE

Noice!

0-4 CARDİ B
5-9 GUCCİ MANE
DUBS NİCKİ MİNAJ

youtube.com/watch?v=Eq6nR3VL4As

Tractatus Logico-Philosophicus kitabının son önermesi:

''...Mutluluk, dünyayı olduğu gibi, bir bütün olarak görmek, korku ve umutlardan azade bir biçimde dünya ile karşı karşıya kalmaktır. Mistik olanın deneyimi anlatılabilir veya gösterilebilir mi? Tam bu noktada Tractatus’un son önermesi uygundur:

''...Konuşamadığımız hakkında sessizliğimizi korumalıyız...''

SAID LITTLE BITCH, YOU CAN'T FUCK WITH ME
IF YOU WANTED TO
THESE EXPENSIVE, THESE IS RED BOTTOMS
THESE IS BLOODY SHOES
HIT THE STORE, I CAN GET 'EM BOTH
I DON'T WANNA CHOOSE
AND I'M QUICK, CUT A NIGGA HUSTLE
DON'T GET COMFORTABLE
LOOK, I DON'T DANCE NOW
I MAKE MONEY MOVES
SAY I DON'T GOTTA DANCE
I MAKE MONEY MOVE
IF I SEE YOU AND I DON'T SPEAK
THAT MEANS I DON'T FUCK WITH YOU
I'M A BOSS, YOU A WORKER BITCH
I MAKE BLOODY MOVES

Attached: 1512870329_1494205722431.png (354x286, 29K)

Sana da sokayım Wittgenstein'a da bi Siktir git ulan!

>küreklerin askerlerin kılıcı olduğunu biliyorum
>sopaların savaşın silahı olduğunu biliyorum

Attached: nice.png (1366x1102, 136K)

youtube.com/watch?v=MzbdWamGaUY

gerçeklere kızmayınız efendim, gerçekler ne kadar acı olsa da...

canımı aşırı sıkan iki husus var;
1. budizmin ve onun mistik bilgeliğinin gerçekte aşırı hiyerarşik bir toplumsallık gütmesine rağmen hippilerce barış, kardeşlik temeline indirgenmiş olması,
2. black metal’i vitaminsiz puştların çokça dinlemeye başlaması

BU TİRADA BAĞIRSAKLARIMI BOŞALTTIM ZAMQOLAR SSJSJSJJSJJSJSJ D:ddDDDDD:d:DDD ZORT OHHH PIRTTTTTTTTTT OHHHHHHHHH PIRTİNGEN BOKKKKKK SİDİK

youtube.com/watch?v=D31LDOkBzHs

youtube.com/watch?v=XHjuXv7G2R8

ZORT-LA-DIM PIRT-LA-DIM GÖTÜMDEKİ BOKLARI A-KIT-TIM

bester Burzum track amk
youtube.com/watch?v=dJZmix_Jgzg

youtube.com/watch?v=LNtQKeFlVl0
KEEEEEEEEEEEEEK almanyayı bile bok kokutmuşlar kürdfest :-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

teceye kapalı ema demokraside çareler tükenmez.

Ş*HİT MEZARINA POKİMİ YAPTİM

öncelikle şu düsturu beyne iyice kazımak lazım:

"güneşe sırtını dönüp gölgesini kovalayan onu hiçbir zaman yakalayamaz; güneşe yüzünü dönenin gölgesi ise hep onun peşinden koşar"

aç kediler gibi cemekandaki ciğerlere bakıp yalanmak istemiyorsanız, yüzünüzü güneşe dönmek zorundasınız.

tabii burada hemen "güneş nedir ve yüzümüzü güneşe nasıl döneriz?" diye soracaksınız. güneşin anlamı kişinin dünya görüşüne göre değişir. bana göre güneş hak'tır; ama bu söz sana bir anlam ifade etmiyorsa o zaman şunu anla:

"onların peşinden koşma; kendini geliştir. o kadar geliştir ki, yıldız bir şahsiyet ol. o zaman onlar senin peşinden koşar"

"bende o kabiliyet yok" diyorsanız yanılıyorsunuz. o kabiliyet sende var kardeşim; ama şekilci bir eğitim ve endoktrinasyon sonucu istidatın perdelendi. mesela mesnevi gibi düz mantık değil de, üç boyutlu ve sarmal bir mantıkla yazılmış bir eseri sürekli okuyarak yeteneğini diriltebilirsin. ancak azimli olmalısın. her gün 15-20 dakika okumalı ve ömrünün geri kalanında bunu sürdürmelisin. işte o zaman peşinde koşulan olacaksın. garanti veriyorum

mobilden nasıl polde tirad açabilirim?

ACAYİP POKİM GELDİ EN YAKIN Ş*HİT MEZARI NERDE ÇABUKKKKK UCUNDA DURUYİ POKİM ÇABUK SÖYLEYİN

fersteh ich nicht moruq

BEYLER ANANIZI SİKİM BEYLER :d

:d

İnstagram başı çeker bu konuda. Kişilik karmaşası yaşayıp sanalda ve reelde zengin olanlara anlam veremezsin, fakir olmana rağmen zengin görünmeye ve kendini öyle göstermeye çabalarsın. Türk hava sahasının altındaki tüm organizmalar zenginlerin kullandığı araçlara binebilmek için böbreklerini satar kredi çeker. Güçsüzlüğünü gizlemek için güçlüden taraf olurken mazlum kalmayı da sever. Gülmez, arebesk dinler; çok çalışıp az para kazandığını görür, kolay yoldan para kazanmak ve zengin olmak için varını yoğunu verir. Yeni tanıştığım tüm insanlar dişi-erkek fark etmeksizin instagram veya yüzkitabı hesaplarından takip etmek istiyorlar. Sosyal medya kullanmıyorum diyince çekinme ver diyorlar. Avrupa'da sosyal medya kullanım oranı %53. Teceye ahlakım elvermediği için bahsedemeyeceğim. Fakirin önde gideni, zeka yoksunu kaltağın teki sadece beğeni sayısı sayesinde motive oluyor, popülarite adlı tüccarchain mekanizmasında kendine kat çıkıyor. Allah adlı masal kahramanı hepinizin türbesine sıçsın. Kahverengi leş teneke peyniri kokulu kaltağın altın kaplama amına girmek gündem konusu ola ola gençliğimiz heba oldu. Bu ülkeyi sikmenin tek yolu intihar etmektir. Yaşamanız hata, doğmanız hata. Türkiye simülasyonunda doğa kanunları bozuk. Üreyeceksen şımarık bağırsak parazitini ikna edebilmen gerek, okuyacaksan dünyada sije takılmayan bokiversitelerden lise diploması ayarında a5 kağıt alman gerek, fiyatlar pahalı, zihinler maneviyat adlı tasavvuf hipnotizanlığıyla kirlenmiş. Yaza yaza herkesi kanser ettik.

OSURDUM ÇOK PİS KOKTİ

AGA DIESES LAND YANI ARTIK BIZIM. DIYOM KI BURALAR BANA AITTIR ARTIK YANI. HADDINIZI KENNT YANI. NEYSE BABA KONUYU DEGISTIRIYORUM. ICH ÄNDERE DAS THEMA YANI, GECEN BI MÄDCHEN ONUMDE ABI COK GUZEL YANI ZIEMLICH BABA. BEN BUNU ALDIM SIMDI VURDUM, DAYADIM WASSERHAHN BUNUN AGIZA. VUR BABAM VUR. SONRA ATTIM BUNU ELLERIMLE YATAGA HIZLICA. SONRAKI IS BASIT ZATEN AGA, DIYOR "ACH ACH" BEN DE ARADA TABII KI DRILL. BAGIRIYOR "SCHNELL SCHNELL" DIYE. BEN DE DAHA DA BASTIM ISTE MORUK. NEYSE ISIMIZ BITTI TABI BANA HAYRAN KALDI BABA. BEN DE EVDEN CIKARKEN BIR JAWOHL VERDIM TABI EKSIK ETMEDIK, IYIYDI YANI BABA.

youtube.com/watch?v=_Lq0EvQEBK0

youtube.com/watch?v=f6esK4d0gBs

youtube.com/watch?v=PQyFzzldwRI

prensesler sikimi dimdik yapıyor

annen de benimkini dimdik yapıyor

youtube.com/watch?v=XMN7wKcqEkA&

youtube.com/watch?v=OrvrHdISmP4

biz kardeşiz

ermenilerin üzerine dabbledim.

Attached: 1539909817.gif (662x488, 1.39M)

youtube.com/watch?v=8J5etE7PDL4

berkin elvanın mezarına zort yapam

youtube.com/watch?v=kXBISjYal6E
Ölümsüz birinin mezarı olamaz ;)

oge amk

Attached: 1542971908858.jpg (483x593, 68K)

youtube.com/watch?v=piKZmhfxunw

youtube.com/watch?v=pm3rDbXbZRI

Çıraklık
Kalfalık
Ustalık
Alfalık

üstada saygı duruşuna geçin ulan kamallar

Attached: images.jpg (197x255, 4K)

YOREKOK ITI BURDASIN BILIYORUM GÖSTER KENDINI KELTOS

Buyur koçum

NIYE FACECAM ISINE GIRDIN AMCIK ESKIDEN GÜZEL GÜZEL IZLERDIK SIMDI BIR KUSMA GELIYOR

efe aydal ve nebuch dışında t*rk youtuber takip eden siktir olup gitsin bu tiraddan.

eyes wide shutu izlediniz mi beyler ullimematiyi anlatıyomuş efso

her aydın birey gibi barış özcan izliyorum

siktir ol git

satanist rpsi yaparak ortaokullu kız düşürebilirmiyim

Attached: 03b.png (400x381, 108K)

youtube.com/watch?v=oet8FMQ_4tc&feature=youtu.be

Zort.