/tr/

güldür güldür kırmızı haptır edisyonu

youtube.com/watch?v=OK-4ITN9ngs

Attached: büyüktür.jpg (250x250, 13K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=YNnoP1jkTF0
youtube.com/watch?v=_Prpk5KKfBA
youtube.com/watch?v=BtyHYIpykN0
youtube.com/watch?v=BfXGz5fz4Gw&index=81&t=0s&list=WL
twitter.com/SFWRedditVideos

tl;dw yapsana qnq 14 dk güldür güldür izleyecek atençın sıpenım yok şuan

1.73manlet+fakir+çirkin=BETA olmak kötü hissettiriyor moruQ

Attached: 1544126475997.jpg (225x225, 3K)

too long; watched: anan orospu moruQ
youtube.com/watch?v=YNnoP1jkTF0

AHAHAHAHAHAHAHA EFSO AMK D:

aynı postu 5 senedir atıyon be moruqQ

şu hayatta en çok ihtiyacı çektiğim şey salih bozok gibi bir arkadaşımın olmayışı. bir çıkar olmaksızın benimle beraber ölecek, güvenebileceğim... bayağı ve aşağılıklar, dalkavuklar. çıkar delisi orospu çocukları

how do I get a Turkish girlfriend like her?

>debedit: arkadaşlar kadıköyde özel bir hastanede yatan minik laiksu için acil 0 rh+ kan aranıyor. ilgilenenler yeşillendirsin.
>edit 2: berkin elvan ölümsüzdür.
>edit 3: yar-gı-la-na-cak-sı-nız!!!
>son edit: istanbulda doğal güzellikleri ve sokak hayvanlarını fotoğrafladığım bir instagram hesabım var. takip ederseniz sevinirim: @eksicinin_gunlugu

bu ne user?

zerafet, karakterdeki incelik, ruhen ve bedenen güzellik sadece bunları istedim. evet belkide ''sadece'' istemek yeterli değil hele hepsinin bir arada bulunması çok nadide bir şey. fakir kısmını sadece kendimi hepten ezmek için ekledim yoksa para hiç bir zaman umurumda olmadı. benim hayalim avare gibi beş parasız dünyayı dolaşıp gelecek kaygısı olmadan yaşamaktı. yukarıdaki saydığım nitelikleri arzulamamın sebebi başkalarına hava atmak yada üstün hissetmek değil, sadece kendimi sevebilmek içindi. yüzüm aslında estetik operasyonu ile arzuladığım hale gelebilecek şekilde ama sahte bir güzelliği arzulamıyorum. bu gece bu postu son atışım olsun çünkü içim ölüyor, çirkin veya kısa olduğumdan değil kendimle barıştım ama hayallerim tekrar aklıma geliyor. eğer postlayan olursa ben değilim demektir. şunu da açıklağa kavuşturayım fotoğraftaki kişi en yakın arkadaşım, shaggynin pozunu yapmasını istemiştim. kendisi onu çok sevmeme rağmen varlığımı unuttu kendisine çok kırgınım fotoğrafı sileceğim kendisini unutmama yardımcı olur. oturup bencilce kendi derdimden bahsetmemeye özen gösteririm ama bu gece duygusallaştım mazur görünüz efendim

Attached: 1548727188577.jpg (903x714, 133K)

dökül be user, anonimite başka ne için var

seni seviyorum user :DDdd

moğol muhlis değil mi lan bu?

kendimi ketlememem için tek bir sebep sunun

>23
>175
>85
>hilkat garibesi
>el tutuşmasız
>irl+online arkadaş sayısı = 0
>2 sene uzamış boktan üni

anan üzülür

birbirimizden nefret etmiyoruz ama çok nadir konuşuyoruz. üzüntüsü en fazla birkaç hafta sürer, sonra unutur.

Bokistanın SJWsi bile kalitesiz aqqq

Attached: _20190123_214452.jpg (1080x1413, 260K)

Eşşeğin siki.

TÖVBE YAREPPİ BU NEDİR GÖZLERİNE BAKMAYIN

Attached: DzmP20oWsAAdZkg.jpg (675x1200, 58K)

AHAHAHAHAHHAHAHA gargamel

youtube.com/watch?v=_Prpk5KKfBA

youtube.com/watch?v=BtyHYIpykN0

youtube.com/watch?v=BfXGz5fz4Gw&index=81&t=0s&list=WL

ZUHAHAHA

Attached: yalnızca.jpg (319x410, 30K)

harbiden diyorum arkadaşlığı sikiyim, güvenilecek bir kişi bile yok anasını satayım. kimse yok anasını sikiyim etrafta güvenilecek tek bir kimse yok!

meymun nini xD

Attached: 1544473505744.jpg (250x208, 10K)

zort yapmaktan götüm soldu