/polska/

edycja majówkowa

Attached: d3b7bb5f5a3a4c3738df11c624e5999a.jpg (640x640, 172K)

Other urls found in this thread:

pl.wikipedia.org/wiki/Godzina_„W”
youtu.be/VSKqvEDVmfk
youtu.be/O9pFP5VzhYA?t=4m02s
gazetawroclawska.pl/osiemnastolatek-rzucil-sie-z-parkingu-galerii-dominikanskiej-nie-zyje/ar/13993189#wiadomosci
twitter.com/NSFWRedditGif

pierwszy dla grillowanych skrzydełek z kurczaka

Attached: 1541852235859.png (799x887, 1.51M)

z kim bedziesz grilowal podczas majówki?

z rodziną

szanuje

nudzi mi się na lekcji -.-

a czego lekcja

mamy caly czas kontakt, gramy razem w gierke ale no nie jestesmy razem bo jest z tamtym z innym 17 latkiem ktory mieszka 250km od niego i widzieli sie raz poki co
bylem dzis u niego no ale tylko siedzielismy i gadalismy, powiedzial mi ze teraz nie mozemy sie juz dotykac bo sa oficjalnie razem
no i nie wiem co zrobic, nie chce urywac kontaktu bo zakochalem sie w nim i nie potrafie tego zakonczyc
najgorsze jest to ze w maju na majowke maja sie jeszcze raz spotkac i to jeszcze na jakies 2-3 dni, mam caly czas zludna nadzieje ze sie rozstana do tamtego czasu
ten jego chlopak to zreszta jebany spermiarz
mial konto na fellow na ktorym szukal na seks, pokazalem to temu boyowi no ale on powiedzial ze hehe tamten mu wytlumaczyl ze to stare konto i takie tam
ale ostatnio znalazlem jego stary profil na fotce gdzie mial foty penisa i chcial sie wymieniac z innymi zdjeciami
znalazlem kontakt, jego gg do wymieniania sie
napisalem wczoraj i odpisal mi pokazujac swojego benisa, planuje powymieniac sie z nim zdjeciami i zrobic to tak zeby bylo widac ze to on jest na tych zdjeciach zeby potem ujawnic co robi
szkoda ze przez takiego spermiarza zboczenca ktory pewnie i tak go zostawi tyle ze pewnie zrobi to dopiero wtedy jak wyjada razem do tej warszawki za 3 lata bo teraz to sobie moze go bezkarnie oszukiwac bo i tak sie nie dowie nie mozemy byc razem szczesliwi, mi na nim zalezy, na dodatek mieszkamy blisko siebie i wiem ze mu sie podobam bo mowil naszemu wspolnemu koledze gejowi ze jestem bardzo ladny dla niego
nie wiem co z tego bedzie, fajnie jakby tamten znalazl sobie kogos i go zostawil dla mnie no ale jest nadzieja ze wysle mi jakies kompromitujace fotki i bede mial 100% dowodu na to ze go oszukuje
nie piszcie mi zebym sobie kogos znalazl, probowalem, spotkalem sie z dwoma ale nic do nich nie potrafilem poczuc mimo ze ladni byli ale co z tego jesli zjebani, a tak to nie ma nikogo innego u mnie w miescie
zapomnialem o wisience na torcieon jest bi

ciekawe wincent

>on myśli że ktoś to czyta

Attached: 1551194912991.png (540x641, 266K)

dzisiaj wstałem, fapnąłem zjadłem i zaraz będe leżał, życie wygrane żbsz

Attached: The-Couch-Potato.jpg (1387x1009, 1.6M)

bądź mój copypastowy ja się tobą zaopiekuje dobrze

1 sierpnia syreny wyją tylko w pewnym miejscu w Warszawie lub w całym mieście?Po raz pierwszy słyszałem o tej tradycji. Czy to wygląda dość przerażająco?

Attached: Capture+_2019-03-25-14-13-09.png (1440x2392, 946K)

w calym kraju

Japierdole historia i znowu oglądamy film po chój ja do tej szkoły chodzę

Attached: 1508150022981.jpg (316x341, 24K)

pastowy to szymborski potwierdzone info

>zludna
Od złudzenie
Czy trzeba poprawnie pisać zawsze "złudna", lub "l" też jest spoko?

w której godzinie?

godzinie W - 17.00.
pl.wikipedia.org/wiki/Godzina_„W”

popawnie jest z ł, ale Polacy potrafia spokojnie czytac bez polskich liter

ej wytlumaczcie mi jeszcze cos bo ulomek tutaj hier generalnie jak to jest moja pierwsza praca to od nowego roku mam z automatu 20 dni urlopu czy dalej co miesiac przybywa mi 1,65 dnia wolnego?

w pierwszym roku co mesiac

Rusin, Ogladasz czasami Biełsat?

szymborski jest cuckowany xD

Widziałem duży piękny budynek w Warszawie z dużym znakiem "Polska Walcząca". Dokładnie nie wiem co to jest, ale ja mam na myśli że to jest jakiś budynek radio... Oczywiście ten budynek jest jednym z symboló w powstaniu. O jakim budynku chodzi rzecz i co możesz o tym powiedzieć jeszcze?

Chyba chodzi ci o PAST-ę. Powstańcy zdobyli ją z rąk Niemców, jest tam teraz radio i Światowy Związek Żołnierzy Armii Krajowej.

ale jak np podjalem zatrudnienie w sierpniu 2018 to w styczniu 2019 nabylem mozliwosc wykorzystania 20 dni urlopu?

Tak jest, Panie, oglądam. Istnieje biegi w języku polskim (Czy "biegi" będę dobrze w tym po kontekstu lub lepiej mówić "filmiki"?):
youtu.be/VSKqvEDVmfk

Moim zdaniem spiker ma bardzo mocny wschodnie akcent. Czy będzie Polak słuchać podobny nowiny?

>biegi
nie ma takiego słowa. Mowi sie filmik - filmiki, Albo klip - klipy

przecież on nikogo nie ma

No właśnie? Na tym polega bycie cuckiem
Przeczytałeś jego post w ogóle

przecież to przeklejka z kara

dobra to nieważne
ale musisz wracać

a ty kto

Czy ten kanał telewizyjny są nadawane w Polsce? Lub może być oglądany tylko przez Internet i na tej samej stronie, jak obexnie na Białorusi.

Mam na myśli że może nie podoba Polakom jakieś nowiny o tej Białorusi. Po co im oglądać? Lub ten kanał telewizyjny możliwa znaleźć na jakimś kablową telewizję?

nie wiem. Chyba nie, ale może gdzies jest. Telewizja publiczna ma wiele kanałów. Nie mam pojecia czy gdzies tego nie puszczają.

Dajcie mi chłopaka w końcu będę dobry przysięgam

chyba Biedsat lmao

epickie XDXDXD

i tak cię zcuckuje, szymborski

Nie szymborski ale w sumie to go może sobie wezmę za chłopaka

nie polecam, czytałeś ty jego posty

youtu.be/O9pFP5VzhYA?t=4m02s
Na jakiej ręce ma prawo nosić ten bandaż i jak właściwie się go nazywa?

Jestem zdesperowany

>bandaż
opaskę. Bandaż to jest jak mas ranę (opatrunek)

juz ci sie marcel znudzil prisonek? a to moze on ci kazal dac mu spokoj XDDD

ale nudy

Attached: 1528648823488.jpg (850x638, 115K)

murzynie po prostu się nie nudź

Attached: 1553509857069s.jpg (250x180, 6K)

okej
fajna miniaturka

Attached: 1429560455475.jpg (850x635, 136K)

pedofilu....

o ja pierdole jakie kompro, zapisałem gifa jako obrazek

Attached: 1552246491031.jpg (672x672, 87K)

typowy maki jest typowy

>Co roku w Warszawie 1 sierpnia o godz. 17.00 włączane są syreny. Autobusy, tramwaje, wiele aut i przechodniów zatrzymuje się, a pod pomnikiem Gloria Victis na cmentarzu Wojskowym na Powązkach rozpoczynają się uroczystości rocznicowe[26].

W rzeczywistości w całym kraju czy tylko w Warszawie? Słyszałeś te syreny w swoich wioskach i miastach?

Tak. w calym kraju. Tam gdzie sa syreny alarmowe. W wikeszych miastach samochody sie zatrzymuja i trąbią

>odpierdol happening
>robią z ciebie animkę
w sumie też chciałbym tak skończyć

Attached: 1553452280764.png (1423x1566, 631K)

pamiętacie test z monetą?

>wystrzelaj ciapaków
>zostań anime dziewczynką i żyj wiecznie w 2D świecie
jebany wygrał wszystko

ja bym wolał zostać 2d ale boiem animkiem

tylko odpierdol coś sensownie, a nie memy z Jow Forumsditta

niech rozpierdoli sejm owo

szanowne abw wszystkie posty tutaj to ironia, /polska/ jest nitką pokoju

właśnie jak to jest że ci happeningowcy nigdy nie rozpierdalają kogoś ważnego tylko zawsze jakichś przeciętniaków

niech uda pedala zeby wina spadla na nich

anty żydowski manifest gejowski

u nas to chcial rozpierdolić senat ale jakieś niewypały miał, wiadomo że to wszystko jest kontrolowane jaki debil idzie strzelać do muzułmanów jak są 1% procentem społeczeństa a azjatów 30 lmao

to
zamachowy wezmy slub

brunek chciał rozjebać sejm, stefek zajebał prezydenta gdańska
widać polak potrafi

Stefan to był kurwa jebany Czad i nie powiecie mi że nie

Attached: 857.jpg (768x960, 126K)

prisonek jest dummy thicc

jest dumb whore*

piecze nie-marcela

fajnie szymborski

bedzie mu klapsy dawal a ty nawet nie zobaczysz

jest i on

Attached: Bez tytułu.png (582x272, 18K)

szpitalny nadal mnie nie dodał

fajnie szymborski

tug sposobem na atencjonowanie się szymborskiego jest orbitowanie innych

a co gdyby szymbek marcel i olus zrobili trojkacik

chciałbym popatrzeć

fajnie szymbuś

>jakaś grupka chłopców robiła sobie triki na tym pomniku smoleńskim
>policja przyszła, kazała pokazać legitki i powiedziała żeby nie robić
>chłopacy poszli i tyle po sprawie
>lewaczki robią z tego aferę jakby policja z ulicy na życzenie pisu pałowała losowych przechodniów

mam wyjebane na polityczke a zwłaszcza pis ale obłuda i takie kłamanie prosto w oczy lewaczków sprawia że nieironicznie chyba zagłosuje na PiS, normalnie bym zagłosował na jakiś mniejszych kandydatów bo nie lubię monopolu PO-PiS ale te chuje naprawę mnie wkurwiają

przecież on szczerze liczy na to że ktoś go w końcu polubi xD

"obłuda" jest spoko jak uderza w pravvaków tbw

>nie lubię X więc jest OK
radzę się zajebać

ja go lubię

fajnie kaworu

to z desperacji

>tak nie powinno być ale nie lubię ich więc to jest ok
el polaco....

odkąd kupiłem te 100g nie mogę przestać o nich myśleć
wie ktoś jak działa Ceneo? wystarczy że podam adres oraz numer karty i będzie git?

Attached: żelki.png (1288x826, 180K)

nie forsuj

gazetawroclawska.pl/osiemnastolatek-rzucil-sie-z-parkingu-galerii-dominikanskiej-nie-zyje/ar/13993189#wiadomosci

ale sie uwal na pizde jebany karaczanersie bo u siebie nie jestes

marcel wszystko okej z prisonkiem?

jednego pedała mniej 2bh

>wkurwiają mnie debile to zagłosuję na innych debili
brawo user

tak wybiera 90% polaków

a może przestań być degeneratem?

Attached: 1527277509462.jpg (640x1201, 219K)

nk takie z p*dałami