Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

atomcsapda.blog.hu/2019/04/20/tulelheted_ha_felrobban_paks
rabakalman.blog.hu/2019/02/25/koszegen_a_fideszes_basthy-huber_duo_is_hajlektalan_lehetett_egy_rovid_idore
youtube.com/watch?v=LEfag2mrC0k
youtube.com/watch?v=p_di4Zn4wz4
youtube.com/playlist?list=PL0-GT3co4r2wlh6UHTUeQsrf3mlS2lk6x
youtube.com/watch?v=NtZcesvJ9F4
hu.euronews.com/2019/04/16/greta-thunberg-klimaaktivista-az-europai-parlamentben
twitter.com/NSFWRedditVideo

>kurva anyátok

Attached: gigachad (2).jpg (1080x1331, 97K)

Kicsi a kuki meg akarok halni

akkor is kicsi marad

én keltem fel először, ébresszem fel a többieket? :D

kurva anyátok

Nem úgy volt, hogy jössz haza pár nappal ezelőtt?

ki /puncinyaló/ itt?

kedd van?
20 perc múlva csekkolok ki

ez barátnő matéria?

Attached: IMG_20180701_142835.jpg (1080x1048, 131K)

Személyiség kérdése, bár ha szőrös a hónaljja akkor valószínűleg nem.

szigorú pump & dump

hitler vagyok

mire jó ez a lárp?

minden hozzáférést megtagadok, a rendőrség már úton van felétek

Attached: 57749734-CDD6-4F8B-A921-DC1742529E40.gif (528x528, 1.33M)

sajnos idegbeteg vagy és a szót is helytelenül használod

hogyhogy?

lól hogy őrjöng a lárpi

atomcsapda.blog.hu/2019/04/20/tulelheted_ha_felrobban_paks

Tényszerűtlen, szar és szenzációhajhász fos "cikk"

IGEN?? AKKOR ÍRJ JOBBAT KÖCSÖG

fikázni könnyű

nem értem

Igen? Majd akkor ugass, ha nem anyád okádékát zabálod reggelire, ami visszaböfögött disznógeci, miközben a rüh rágja le a korcs poofádat te tetűlepte koszladék cigány.

a Paksi Atomerőmű vezetői, az Országos Atomenergia Hivatal és a Nemzetközi Atomenergia Ügynökség mind ugyanazon az oldalon állnak. Nem függetlenek, hanem full atompártiak, akiknek az az érdekük, hogy a világon minél több atomenergiát használjanak. Ebből élnek, ezért fizetik őket az atomvállalatok multimilliárdos tulajdonosai

rabakalman.blog.hu/2019/02/25/koszegen_a_fideszes_basthy-huber_duo_is_hajlektalan_lehetett_egy_rovid_idore

youtube.com/watch?v=LEfag2mrC0k

mikor megyünk együtt lil g koncertre?

Análra jó lesz, másra nem

ratyi

Attached: 98664748-F967-4B46-8861-FF058CA37EA0.jpg (1024x1024, 197K)

nem értem

nem értem

mekkora okádék az a rosti, te jó ég
és még neki is több phasee megvolt már

Emberkék btfo

Attached: vlcsnap2019042213h16m22s586.png (1280x720, 558K)

Attached: f52.gif (680x315, 40K)

Attached: Kit-Harington-Height.png (618x788, 720K)

ti szoktatok ilyet csinálni a tesikkel?
szigorúan nohomo :)

Attached: tesi.webm (640x360, 1.99M)

maradj a turulon ratyiskodni

felrobbant egy tesla

A miheztartás végett én személy szerint 183 cm vagyok, de ez annyira felbaszott. Szerintetek egy férfi karakter mikor fog arról beszélni, hogy az előző nőjének nagyobb melle volt? Semmikor. Mert az ugye objectifying, ami nagyon nagyon nagyon csúnya dolog. Amennyiben nőkre vonatkozik.
Meg ha már itt tartunk akkor egy kibaszott fantasy sorozatnak miért kell modern szociális meg politikai problémákkal foglalkoznia, mint rasszizmus meg szexizmus? Főleg amikor egyáltalán bele sem illik a történetbe.

Persze még szájjal szoktunk is segíteni egymásnak de a zacsik sosem érintkeznek

A 2 mocsok zsidó író borzasztóan féltékeny az árja Kit Harringtonra és szándékosan baszakodnak vele már nem először.

lol

Elolvastam a wikipédián a differenciálszámításról szóló cikket de még mindig nem értem

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F17596.jpg (505x567, 43K)

undarázs?

akkor nagyon hülye vagy, a deriválás kurva egyszerű

kurva anyád

De Kit fekete hajú, barna szemű, az árjától elég messze van.
Amúgy szeretnék én nem antiszemita lenni, de baszki így hogyan amikor állandóan ömlik a propaganda ezekből a zsidó kreálmányokból? Olvastam a könyveket is, egyszer sem volt ilyen érzésem

a szüzességedet elveszíteni is az petike

tomika?

próbáld felfogni te autista majd rájössz hogy milyen kurva egyszerű
vagy nézzél valami trutyúb videót ahol jól a szádbarágják
12 centis pénisszel az

fúj geci ez a nő is lepattant a falról

az mit jelent?

De már azt se értem hogy mi az a derivált. Azt írja hogy valami pont ahol valami egyenes érinti a függvényt de milyen egyenes meg hogy jön az egyáltalán oda

minek ez neked??

hát de geci a deriválásnak vagy 4 darab szabálya
annyi hogy a hatványkitevőt leviszed a szorzatba
x négyzet deriváltja az 2X
plusz még van 3 darab deriválási azonosság de azokra már nem emlékszem mert 10 éve csináltam utoljára de azok is ilyen bugyuta egyszerűek

A wikipedia nem eszt írja

lol de fogyaték vagy
erre aztán tényleg érdemes volt verni a nyálad

de ezt írja, azok a differenciálási szabályok arra vonatkoznak hogy szorzatot, összeget hogy deriválsz
bazki tényleg írd be youtubera tele van oktatóvideókkal
15 perc alatt megérted

Kit a tökéletes angolszász fenotípusa az árja fajnak. Minden rostosnak rajta van zúzása és ez rettenetesen bosszantja a két hébert.

de akkor gyorsan összefoglalva annyi, hogy egy konstans deriváltja az mindig 0
egy hatvány deriváltja meg így néz ki
annyi a lényeg hogy a hatványkitevőt leviszed szorzónak az x elé és a hatványkitevőt meg egyel csökkented
zh-kat meg teleszarják ilyen nyakatekert szarokkal hogy szorzatok összeadva annak a törtrésze deriválása hogy belezavarodjon a hülyegyerek

Attached: Untitled.png (504x169, 3K)

Egy függvény egy adott pontjában a függvény deriváltja megadja hogy a következő végtelenül kis távolságban lévő pontig hogyan változik a függvény, amit a minden pontba külön külön behúzott érintő meredeksége ad meg
Lényegében nagyon kis egyenes szakaszokkal közelítesz egy akármilyen görbe függvényt, de nyilván ezt nem fogod ténylegesen így csinálni, erre vannak a szabályok, amin ez a fasz rugózik

de épp ezaz te barom hogy nem érti ezért kell elmondani neki hogy gyakorlatban ez hogy néz ki amúgy sem fogja soha semmire használni az életben

öld már meg magad

Oké ezt értem hogy hogy számolod de még mindig nem vágom a derivált fogalmát vagy hogy mire jó

semmire nem jó, arra való hogy elmondhasd magadról hogy átmentél anal 1/2-ből
egyáltalán milyen szakon tanulszÍ?

>jajj nekem nagyon rosszak a génjeim nem tudok ellátni egy teljesen alapvető emberi funkciót
>LÓÓÓÓL hogy lehetsz ilyen buta hogy képtelen vagy megérteni olyan szintű matematikát, amit az emebrek 90%-ának meg se próbálnak megtanítani te szerencsétlen szar
azért ehhez kell egy elég komoly mentálgimnasztika
amúgy meg 10ből 1 lány talán ha azt mondaná hogy nem teheted be neki mert kicsivel átlag alatti ha már addig eljutottál hogy látja
a személyiségeddel van a gond csak annyira deluzionális vagy hogy soha nem fog eljutni a csöppnyi kis agyacskádik

Nem suliba kell csak olvastam egy posztot itt inten ahol azt írta valaki hogy a kalkulusz a nyugati civilizáció legfontosabb tudományos vívmánya

szerintem az az endlösung volt

őrjöng az incel

>>LÓÓÓÓL hogy lehetsz ilyen buta hogy képtelen vagy megérteni olyan szintű matematikát, amit az emebrek 90%-ának meg se próbálnak megtanítani te szerencsétlen szar
kurvára nem ezt mondtam te cigány, arra akartam kilyukadni hogy a deriválásra mindig úgy hivatkoznak mintha atomfizika lenne pedig kurvára nem az
>amúgy meg 10ből 1 lány talán ha azt mondaná hogy nem teheted be neki mert kicsivel átlag alatti ha már addig eljutottál hogy látja
ez kurvára nem így van de nincs kedvem a hülyeségedhez most

megöregedett

>nagyon hóle vagy
>te autista
>kurva egyszerű
>jajj hát én nem is mondtam azt hogy ánon buta csak hogy hát annyira nem nehéz azért mint mondják
erről beszélek egy elviselhetetlen kis szar ember vagy aki ha valamiben jobb másoknál azt egyből az orruk alá kell dörgölje de közben meg rinyálsz hogy milyen igazságtalan a világ hogy téged senki nem szeret
hát valószínűleg nem véletlen
>ez kurvára nem így van
igen r/incelst meg r9k-t olvasgatni az biztosan a lehető leghitelesebb forrás ebben a témában és nem csak a hozzád hasonló begyöpösödött autizmók circlejerkje

nem akartam az orra alá dörgölni te autista, segíteni akartam neki mert azt hittem hogy most kezdte az egyetemet és szopik a matek tárgyakkal te féreg, neked is olyan könnyű állandóan a számba adni mindent szemétláda
>igen r/incelst meg r9k-t olvasgatni az biztosan a lehető leghitelesebb forrás ebben a témában és nem csak a hozzád hasonló begyöpösödött autizmók circlejerkje
akkor is úgy van ahogy mondom megdögölhetsz

>nem akartam az orra alá dörgölni te autista, segíteni akartam neki
ja gondolom azért hívtad hülyének meg autistának
>akkor is úgy van ahogy mondom megdögölhetsz
ánon erre már nem is tudok mit mondani, látod szerintem te is hogy mennyire alaptalanok az állításaid
de mindegy jobb is lesz valószínűleg ha eltávolítod magad az emberi génállományból

itt mindenki így beszél egymással újkorcs
>ánon erre már nem is tudok mit mondani, látod szerintem te is hogy mennyire alaptalanok az állításaid
az állításom egyáltalán nem alaptalan körbenézhetsz bármilyen médián és láthatod

Wikipédiáról gimisnél komolyabb matekot nem fogsz megérteni
youtube.com/watch?v=p_di4Zn4wz4

Most látom, hogy még a sima kalkulus sem megy, nézd meg akkor ezeket
youtube.com/playlist?list=PL0-GT3co4r2wlh6UHTUeQsrf3mlS2lk6x

Levetkőzött a goblina

Attached: Game.of.Thrones.S08E02.1080p.AMZN.WEBDL.DDP5.1.H.264GoT.mkv_snapshot_44.jpg (1920x1080, 143K)

Egész jó melle van mondjuk

ezek nem az övéi

Kurva anyját, dögöljön meg akkor
Nem volt terv eddig, de ezért kiverem majd az instájára

hát ez köztudomású hogyha nem látszik rendesen az arca akkor valószínűleg testdublőr

Trónok közt E02

Attached: 1555701065231.png (800x750, 106K)

De itt látszik. Azt hittem arról beszélsz, hogy CGI.

Attached: Névtelen.png (388x397, 166K)

ja akkor nem érdekel, amúgy se nézem ezt a szart
de értesítettem a jánost azért

Jaj ne bazmeg erre kurvára nem voltam kíváncsi minek kell ez most komolyan

Ismertebb magyar lányok közül kinek a feketézését néznétek meg legszívesebben?
Nálam első az Enji aztán a Párkányi Eszti és végül a Kunhalmi

Attached: 1555655004316.webm (1280x720, 1.74M)

anyukám és a húgom természetesen

gugli alapján 2 centivel vagyok magasabb nála
HALÁL RÁTOK ROSTOSOK REEEEEEEEEE

Én is szénné kurnám a kis goblint

Attached: 1555930215005.webm (500x1080, 1.9M)

Attached: Screenshot_20190422-115429-01.jpg (1080x1136, 431K)

youtube.com/watch?v=NtZcesvJ9F4

egyre jobb, egyre jobb

Attached: 212313123.jpg (1487x963, 200K)

melltartó és bugyi volt rajta amit leszedtek cgi-vel

E01 - 50 perc semmi
E02 - 50 perc semmi + cliffhanger
Jövő héten majdcsak történik is valami...

>kőbányai behűtve és cisszentve
>alsónadrágig levetkőzve
>szüzesség biztonságban
igen, ez videójátékos idő

Attached: hF97172A7.jpg (680x681, 131K)

Szerintem érdekes volt

Dörög a ég

>hu.euronews.com/2019/04/16/greta-thunberg-klimaaktivista-az-europai-parlamentben

>legyél 16 éves svéd seggburger
>legyél lusta geci, aki tanulás helyett értelmetlen iskolai sztrájkokat szervez a klímaváltozás ellen
>találkozz a pápával és szólalj fel az európai parlamentben

Attached: 12312.jpg (700x394, 56K)

éppen kakilok