(shhh, don't tell zem zat I am Deutsch)

(shhh, don't tell zem zat I am Deutsch)

Attached: flag-slovenia-S.jpg (200x100, 10K)

cringe

alo, Šemso, zašto nijesi na gradilištu kamo sudiš burazore

dela prost dan je bedak

Mujoti ne vejo

Come home white man

Kakve sve glupusti na ovom 4cenu...

t. Fejzo Kapetanović

t. Đevad Omerović

t. Mehmetalija Pašić

>practices linguistic purism to appeal to southern neighbours

t. Klemen Gal Orangutanović Novak

t. Bernard Brščić

t. luka ali osmangoluvić

Kuga s mә glih kәr reku, ti kurba mәjhna? Jest tә puvem, de sәm zvežban holcar pa de sәm biu že doskat zravәn, k sej kramper pubirou; saj 300 gajb ga mam že nabranga. Drva znam cepәt z eno ruko, traktor uhkә pa u miže furam. Tuko tem žvajznu, de teu du Buhina pa nazaj udnesvә, vrjem mә. K to pišem, že brusәm skiro pa vežem štrәk. Mrtu s ti, toja držina, usә toj prjatlә, pa še ceu toj rod za sto generacij nazaj. Ščijem pu grobovәh tojga roda, ungavәm tә use babe u držin pa use drva tәm ud bajte udnesu. Suvata nәjt u cvet pride pa mlek nәj set skisa. Ti nis nәč u primerjau z mano. Upam, de vәm vәs pәrdelk preč pride, pa usa žvina crkne. Dep te kura bәcniva pa pәs puscau. Vem ke žviš pa vem, ke mate kluče ud bajte skrite. Merkej se, k bom zj hmau pršu. Frderbou tem preh, kokr uhkә Učenәš zmolәš.
U moj drušnə so usə jagrə u far; skəp ga pjemo usək dan pu šihtə. Skəp pupjemo več šnopsa, kokr ga u ceumo let u petəh občinah nardejo. Duma mam tri puše, ut tga dve šnelfajərce pa eno pušo z rešpetinəm. Z enmo šusəm uhkə frderbam tri vepre naenkat, auslezvam t jəh pa tuko hit, de tut za pumežikənt nimaš cajt. Ti se kər devej kunštnga, sam de se nauš krvau useknu, pruklet baštart.
Čep ti vedu, s kerga se kle norca devaš, nep tukole guvoru. Tis gutov tak pauliha, de hodəš u gmajno srobret rauhat; jest grem skor usək dan pu južnə u gmajno žagat tuko det puvem de səm že dost takəh pankrtov stumbou, k so pu moj host vandral.

ja ja Hans, gib ein schnitzel

if you're a Janez, then saying ja and enjoying šnicl are a given

my last name is one letter away and yes I enjoy schnitzel

Janež? That's Slovenian for anise and also a local surname

not quite, it's still mostly Croatian

Attached: 234204.jpg (1080x1351, 248K)

>I watched German dubbed cartoons as a kid therefore I am LE DEUTSHC

Attached: 1514639493227.jpg (457x450, 114K)

>(shhh, don't tell zem zat I am Deutsch)
nobody thinks that in Germany tho

Itt Muamer Halifidžafihović schizophrenic rants

hrvat je tat

Come home Krain

Come, let's have gay sex.

krinđ

Srbe na vrbe

What country is this? Im on mobile since im outside so i cant read the flag

Deutsch-Slowenien

Hängt bloß davon ab, ob er akzentfrei Deutsch spricht und (je nach Person), ob er „deutsch“ aussieht.

How the shit did this thread not hit the page limit after almost an hour of no new posts? Am I missing something here?

Slovenians are the most powerful race in the world

Actually incredibly cringe and bluepilled thinking you're a g*Rmoid

Dont listen to the leftypol faggot

Plenty of germans are aware of the histocial and cultural connections between slovenia and germania

(HRE, krain county, Laibach etc)

Puši kurac ustaša.

Fuck off, alemannic nigger

qt

>ustaša

wanna know how I could tell you're a Radovan?

>slavshit larping as kraut

Attached: 1553966320828.jpg (125x78, 3K)

vidimo se na bauštelu, Samke

ja ja

Hrvatska je Avstrija

nije i nece biti