/tr/

Welcome to Turkish Jow Forums thread
Feel free to reply!

Attached: ICjYyqt.jpg (312x300, 9K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=oGm7hvZTgMg
vm.tiktok.com/dDvQjY/
vm.tiktok.com/dDtRd5/
vm.tiktok.com/dDvWuq/
youtube.com/watch?v=cKUqy8H0NM8
vm.tiktok.com/dDpU7Q/
youtu.be/Y_NYZH6e4c8
youtu.be/KQ6zr6kCPj8
9gag.com/turkey
eksisozluk.com/akplilerin-muslumanligi--6030969
twitter.com/SFWRedditImages

Axxxxxx götüm ne yanıyo be

Ananı sikeyim senin.

Türk genci, devrimlerin ve rejimin sahip ve bekçisidir. Bunların lüzumuna, doğruluğuna herkesten çok inanmıştır; rejimi ve inkılapları benimsemiştir. Bunları zayıf düşürecek en küçük veya en büyük bir kıpırtı ve bir hareket duydu mu "Bu memleketin polisi vardır, jandarması vardır, ordusu vardır, adliyesi vardır." demeyecektir; hemen müdahale edecektir. Elle, taşla, sopa ve silahla; nesi varsa onunla kendi eserini koruyacaktır.

Polis gelecek, asıl suçluları bırakıp suçlu diye onu yakalayacaktır. Genç, "Polis henüz inkılap ve cumhuriyetin polisi değildir." diye düşünecek fakat asla yalvarmayacaktır. Mahkeme onu mahkûm edecektir. Yine düşünecek: "Demek adliyeyi de ıslah etmek, rejime göre düzenlemek lazım."

Onu hapse atacaklar. Kanun yolundan itirazlarını yapmakla beraber beraber bana, İsmet Paşa'ya, meclise telgraflar yağdırıp haklı ve suçsuz olduğu için tahliyesine çalışılmasını, kayrılmasını istemeyecek. Diyecek ki, "Ben inanç ve kanaatimin icabını yaptım. Müdahale ve eylemimde haklıyım. Eğer buraya haksız olarak gelmişsem, bu haksızlığı meydana getiren sebep ve amilleri düzeltmek de benim vazifemdir."

İşte benim anladığım Türk genci ve Türk gençliği!

Atam ne göt yaktı bee

adaçayı

kim reklam yaptı amk gene /tr/ yeniibne dolmuş

kes lan k*Rt

z-zort

Sup Törks, are people still protesting in Istanbul?

they never started protesting lol.

Oh, boring. So do you guys hail from a noticeable city or are you from bumfuck east?

>WE never started protesting lol.
ftfy

So were the Istanbul elections legit or not

every t*rk on Jow Forums is from noticeable cities

YOR MOTHER HAİLS TO MY DİCK MY HODJA;)))

legit, there was no way imamoğlu could cheat.

doubt that
also rude

#herseycokguzelolacak

Attached: 1556440077144.jpg (1000x800, 77K)

Gâvurlara (You) vermeyin vatan hainleri

Hello, you are very nice

Do turks know that alot of arabs worship erdogan and think he is the best leader in mena. What do you think about this arabic admiration for erdogan

her iki gencin de bilgisayarlarına el konuldu. sosyal medya hesapları kullanmayan, fotoğraf çektirmeyi sevmeyen, arkadaş ortamına çok fazla girmeyen karakoç ve ileri’nin, buluştuklarında genelde savaş oyunları oynadıkları belirlendi.

Attached: RBBDVAXOSRCFFLPL2ORWDMYMRY.jpg (360x384, 20K)

yes and not just arabs, pakis worship him too. no idea why.

Is Turkey "safe" for tourists? I'm sick of getting Visit Turkey ads every 5 minutes.

Also is it fun to live under a dictatorship?

Attached: 5965007+_8025f2d101e4d619bf1934fcd9de9cb3.jpg (1440x900, 377K)

>ınGaa ınGaa yağız KÜRD gençleri t*Rk götlerimizi sikiyor

Attached: 1557187624534.jpg (742x418, 74K)

çok boş yapıyonuz amk.

i would say its safe if you are male.
>is it fun
fuk no. internet is shit here everything is censored, banned or even slowed down on purpose. its hell for a neet

1 yıldır dolar almayı kolluyom şuan alınır mı???

i am not sure about the legitness of the elections but one think i am sure is YSK(the court that responsible for the elections) has made a twisted decision because there were 4 ballots in 1 election envelop (city council,headman of the neighborhood, district mayor and mayor). they only lost the mayor election and did not canceled the other 3 because they win the other 3

Attached: 1557170936206.png (640x640, 11K)

Gerizekalı mısın evladım. Niye almadın en baştan, tl'nin dolar karşısında kalıcı bir şekilde değer kazanması ihtimali mi var?

Get used to it, turks online are a very bitter and rude ppl.
Cuz ottomanist and turkey is a more attractive leader for the muslim world than saudi.
Not safe for females? And turks believe they are better than rest of mena lool >_>

keşke ailem dönerci olsaydı.

not safe for European females. you will attract too much attention anywhere in mena if you are a blonde blue eyed white European women.

Brazilian vpn, you're probs still here? (gee, generals where all the flags are mostly the same suck).. tell me the history behind the vpn persona pls :3

huh :P

çok yalnızım lan

Attached: 1452990562861.png (747x491, 30K)

Buradan yazacağınıza yeni thread açsanıza orospu çocukları.

bende.

@105280236
öldür kendini

Sen geber vatan haini orospu çocuğu

Attached: 1508947503192.jpg (1387x702, 85K)

@105280284
geldiğin yere dön

Ananın yanına yani?

yan

>Welcome to Turkish Jow Forums thread Feel free to reply!
niye

youtube.com/watch?v=oGm7hvZTgMg

0-4 csgo
5-9 tf2

yaşım kaç olursa olsun boş salıncak(yaRRaq) görünce sallanırım ;)))))

I think i'll just go to sleep __ __;
cya~
Almanci peasants best turks ^__^.

koklanır mı?
vm.tiktok.com/dDvQjY/

*HMPFSSSSSSSSSSSSSSSSS*

HAHAHAHAHAHAHA
vm.tiktok.com/dDtRd5/

KRİİİİİİİİİİİİİİİİİNJ

efso
vm.tiktok.com/dDvWuq/

AHAHAHAHAHAHAHAAHA ZORTLATMAKTAN PANTULU ÇÜRÜTMÜŞ AMK :d

aynıibnelik yapmaya utanmıyor musun? utanmıyor musun? utan. utan.

Attached: 2.jpg (741x209, 26K)

yauw niye hiç ÇARŞAFLI BACILAR tecavüze uğramıyo??? hep seküler kaRılara tecavüz ediliyo amqq

bende

aLL*X piÇi oRuç tutuyo mu???

youtube.com/watch?v=cKUqy8H0NM8

yorumlar efso tc son derece marjinal moruQ
vm.tiktok.com/dDpU7Q/

makina öner bremin emanetsiz gezmeyeQ

pırt pırt

baban

ölüyom ula yardım edüüün

noldu moruQ

akranlarımın gerisinde kaldım ne yap???

takam kafana

ölene kadar neet kalamam bremin

yakın zamanda iç anadolunun en büyük akp oyunu alan 2. şehrinden kakıp gerçekleştireceğim eylem. yazdıklarının hiçbirini yaşayacağımı düşünmüyorum. geçen hafta game of thrones 3. bölümü izleyip hemen ardına devam ettiğim grafik tasarım kursuna gittim. haliyle insanlarla paylaşmak istedim.bölümün heycanını nasıl yaşadıklarını,bölümün sonunu beğenip beğenmiklerini merak ettim. 10 kişinin 1 i bile hiç got izlememiş ve üstüne 3 ü 'ben yabancı dizi izlemem abi' dedi. okuduğum kitabın kapağına bakıp güzel çizmişler yorumunu aldım. kitapla ortalama alakaları da bu kadar. bütün sanal arkadaşlarım da izmirli. söylediğin herşey bu yaşadığım şehirde zaten.

KeS LaNnMnN..!!

entelektüel açlığını ifade etmeye çalışırken bunu g*t üzerinden veren koca yürekli insan. soyaoğlanların, ılıkların izlediği diziyi izlemeye utanmıyormusun.

geceleri niye akmıyo?

Sen ne diyorsun hacım asıl gece vakti akıyor, gündüzleri tirad sürekli ölümden dönüyor normi piçleri okulda/işte olduğu için.

YAV Bİ SUSUN MQ

Attached: 1548282327936.jpg (311x362, 30K)

BaBaNı SiKeYiM

suRiler ne göt yaktı bEEEEE ula sanki her şeyin sorumlusu onlar mq
youtu.be/Y_NYZH6e4c8

Fotoya bak bırakın ölsün thread utanmadan yazıyorsunuz birde yazık olsun hepinize

fakiR tüRkolar saraya yürür mü?

bu turol mü

Why can’t American Turks make döner like european Turks do?

nerdesiniz ula yaNlız kaldım

Çok yanlızım knk

Come to America and sell kokorec

*pırt* nerdesiniz *pırt*

ananın amındayım knk

;))))
youtu.be/KQ6zr6kCPj8

pırt+zort+nerdesiniz+çok yalnızım lan

Burdayım qnq :DDDddddd

9gag.com/turkey

Attached: 1556823570692.png (666x500, 239K)

ula gavurları davet eden + PİÇ resmi koyan redditçi gavat sizin all*Hınızı sikeyim

hele birde ingilizce 2 sayfa yazı döşeyip araya t*Rkçe klime sokan t*Rk PiÇlerinin bayrağı+kitabı+ataPİÇini sikeyim

uLa t*Rk piçleri iyice soy olmuş eskiden bi orjinalliği vardı t*Rkoların incicapsler bile bu gavurdanuyarlama boklardan marvel den bin kat daha iyi valla sikem tc

herkesi sikmişsin qnq

eksisozluk.com/akplilerin-muslumanligi--6030969

aq ataPİÇçiler ciddi ciddi müslüMALlığı savunuyor muhoPİÇin 3-5 altın sikke için götten uydurduğu şeyleri aslında böyle deil diyor amerikalı alt-right soycu PİÇlerin birebir aynısı