/tr/

Turkish Jow Forums thread (Yüce Honos Edişın)

Please be civil.
Feel free to reply!

>Reis Bizi Engelliyor! (Wangblows, GNU/Linix)

simplednscrypt.org/
github.com/ValdikSS/GoodbyeDPI

>Olmuyor, giremiyorum ;_;

protonvpn.com/
opera.com/ (OperaVPN'i kullanırken JavaScript'i devre dışı bırak. Yurop server'ı işe yarıyor)

Önceki thread:

Attached: serveimage.jpg (733x557, 62K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/BZd_sAVKqPw
en.wikipedia.org/wiki/Altai_people
youtube.com/watch?v=nlGclIZV5JQ
youtube.com/watch?v=G8ujVJVlGe4
youtube.com/watch?v=78630G2cQrk
youtube.com/watch?v=ch3v-Cy4iPU
youtube.com/watch?v=w0DTBlCB9ko
youtube.com/watch?v=_cpfNZyGyag
youtube.com/watch?v=JlRq0s0Ba2g
youtube.com/watch?v=U0gjwpMb-k8
youtu.be/iH0gl6OXXt4?t=82
citynews1130.com/2019/05/06/the-latest-election-board-orders-istanbul-election-redone/
youtu.be/aBE3c9X0BoA
youtube.com/watch?v=7A1q7v4btbk
twitter.com/SFWRedditImages

Beyinsiz ekşici, millete söyleme şunları, tayyip banlıyor sonra.

Bir daha böyle saçma salak tirad açtığını görmeyeyim.

Noldu millete hacım böyle?? Kime sorsam oruç tutmuyor.

Attached: 1551566563467.jpg (500x498, 35K)

Yıvrım bunları engellemesi için çooooooook uğraşması lazım. Aptal değiliz o kadr.

Ayrıca nerden bilecekler mQ. Az sevap işleyek :))))))))))))))))

Milletin dinini 10 küsür yıldır sömürüyorlar mQ ne olacağıdi

o op ile muho'ya bile komşu olursun mk ne sevap pointi.

Attached: 1556710774656.jpg (474x380, 26K)

>Yıvrım bunları engellemesi için çooooooook uğraşması lazım

Ne uğraşması amk, tek tuşla kapatıyorlar her şeyi

>Az sevap işleyek :))))))))))))))))

Burayı ekşi mi sandın ulan, burada kimse sana şuku veremez VPN linki attığın için.

Sevap sevaptır user, kardeşimiz belli ki sadece yardımcı olmak istemiş, her şeyi yukarıoy için yapanlardan değildir.

Attached: 48fjf9cro.jpg (466x658, 38K)

>s*vap

Attached: 1388538870535.jpg (184x184, 6K)

ah omzum

Noldu QnQ

spor salonundayken bir adam geldi güreşmeye çalıştı omzumu büktü

Would anyone here understand this song without looking up translation?
youtu.be/BZd_sAVKqPw

>Would anyone here understand this song without looking up translation?
no we cant

But it's turkic right? Do you recognise any familiarity with your turkish?

>But it's turkic right?
y its altai turkic

en.wikipedia.org/wiki/Altai_people

>Do you recognise any familiarity with your turkish?
no its like a totally different language to me

We only speak Arabic here

Güreşmek değildir o user, adam başka birşey yapmaya çalışmış sana.
Noldu yarısında bayıldın da mı hatırlamıyorsun?

spordan sonra soyunma odasında oturup dinleniyordum bu piç geldi deri pantolon giymiş dedim aslanım deri giyen gavatların soyunma odası 2 sokak ötede hadi yallah dedim oda bana sikerim seni dedi atletimi çıkarttım üstüne gittim bunun sana bu spor salonunun patronu kim gösterecegim dedim o andan sonra güreşe tutulduk sonrasında ayagım kaydı yere düştüm gerisini hatırlamıyorum

>soyunma odası
>deri pantolon
>sikerim seni dedi
>güreşe tutuştuk
spora diye gay bara gitmişiniz hocem
youtube.com/watch?v=nlGclIZV5JQ

Post based Turkish music
youtube.com/watch?v=G8ujVJVlGe4

LANET OLASI KÖLE GERİ GETIR KIÇINI BURAYA

youtube.com/watch?v=78630G2cQrk

youtube.com/watch?v=ch3v-Cy4iPU

Is selena a meme song?
youtube.com/watch?v=w0DTBlCB9ko

Attached: 1517353962808.jpg (600x485, 25K)

youtube.com/watch?v=_cpfNZyGyag

Attached: R-9241910-1477224481-1101.jpeg.jpg (600x600, 114K)

denizin gezmişi

GoodbyeDPI ölmemiş miydi? Tekrar çalışmaya mı başladı?

t*Rklerin varya t*Rklerin , neyse bişey dememe gerek yok GERİLLA gerekeni yapar

öldür kendini

youtube.com/watch?v=JlRq0s0Ba2g

What do turks think of this poster ???

lol roaches

based

he is based, FUCK WH*TES

>kara boga shitposting
Hes either a shitposter or a Accelerationist/Blackpill shill LARPing as Kara boga shitposter. Either way whatever makes you hateful on chans suits (((their))) agenda so i condemn it. They want to push for holy war, stay woke frens.

ulan b*Yaz yalakası alevi iti bana cevap verirsen oRROsbu ananın madımak gibi yanan ammmCığını sikerim qnq :DD

Attached: 1509481741277s.jpg (250x140, 6K)

So you think he could be a jew? Why would jew do this?

I passed my german test yesterday and I'm ready for a new language.

I was thinking Turkish because I have several Turkish friends and figured it might be fun.

Do you guys have any tips for learning the language?

suck the tip of my penis

They are pushing for holy war because they are running out of time. You should see Jow Forums nowadays after the (((christchurch shooting)))
>"Ye goy go out and take it in your own hands"
>"cmon goy start holy war already"
Meanwhile (((ISIS))) taking responsibility for the Sri Lanka bombings, really takes the noggin for a joggin.

>noo anyone that hates wh*Tes is jewish
ula t*rk PİÇİ vlla kafayı yemişln :DD

>:DD
Whatever suits (((their))) agenda shall be condemned you dumb nigger. Karaboga is still funny but if you fail to see the bigger picture youre just a dumb nigger.

Seething

This one is really good.

Attached: 1556736735340.jpg (640x640, 66K)

then you should try this one too fren
youtube.com/watch?v=U0gjwpMb-k8

DERİN
KARANLIK
FANTEZİLER

Oh demokrasinizi ne guzel siktiler
Gerci zaten sikikti

Idk, you're Kazakh so you're turkic right?

babası belli değil anasını sorma içki kumar hepsi bir arada masonluk desek 10 numara

Only our language [hardly] turkic, ethnicitically we are closer to Mongols then to turks

yauw bu salak tüRkolar insanlar dini tabuları yıktığında herkesin birbiriyle ayırt etmeden sevişeceğini sanıyor amqq hiç mi batının halini görmüyo bunlar. asıl sorun k*Dın piÇinin ta kendisi aQ

önüne gelenle yatmak değil ki mesele
istediğiyle ben yatacam diye bilmekte mesele. ;)))

>istediğiyle ben yatacam diye bilmekte mesele.
>trips of truth
checkd lan

youtu.be/iH0gl6OXXt4?t=82
1:22'ye bakın aryan farslar nazi selamı yapıyor :-D-*D-FD-D--D

süper mario keMAL

Turkey and Pakistani true brothers, brother country love from Pakistan to Turkish brothers Erdogan greatest leader

kafatasımın gıcırdadığını hissediyorum aq

Attached: 1505848875427.jpg (798x826, 196K)

yimah yi güzel kardeşim

ayak fetişi ne beyler ya sapık mısınız amk?

عبدالله اوجلان كوردستان P.U.K abdullah ojalan abdullah oçalan PKK YPG YPJ Հայոց ցեղասպանություն Ermeni Kırımı Partiya Karkerên Kurdistanê Kürdistan İnsan hakları Kürtçe Süryani Katliamı Rum Kırımı Zilan Massacre Dersim İsyanı Taksim Square Massacre Kanlı 1 Mayıs Σεπτεμβριανά 6–7 Eylül Olayları Pınarcık Demokrasi Yeşil Beyaz toros Hizbullah Domuz Bağı Cinayetleri Susurluk Abdi İpekçi suikasti Uğur Mumcu suikasti 1980 darbesi komünist Mehmet Aksoy İnsanlık Anıtı Մարդկության հուշարձան Sekülerizm Kadın hakları JİTEM Hrant Dink THKO Muhsin Yazıcıoğlu DHKP-C Abdullah Çatlı Metmet Ali Ağca Ergenekon davaları Joseph Votel Yurtta Sulh Konseyi Terrorism Adil Öksüz Operation Sledgehammer Avrupa Birliği Gezi Parkı olayları Reza Zarrab 2013 Corruption Scandal Halkların Demokratik Partisi Minority rights Hendek Operasyonları Çözüm Süreci Sabetaycı Dönme Jew Selânik Şimon Zvi Efendi Mektebi Moiz Kohen Munis Tekinalp Eretz Y'İsrail محمد جاويد بك Mehmet Cavit Bey عمانوئيل قره صو أفندي Emmanuel Carasso

Attached: 1549303170904.png (888x894, 520K)

beyaz değilsin

Hi, I'd like one large pitta, with extra onions, a large fries and a fanta please. Thanks.

Հայոց ցեղասպանություն Ermeni Kırımı Partiya Karkerên Kurdistanê Kürdistan İnsan hakları Kürtçe Süryani Katliamı Rum Kırımı Zilan Massacre Dersim İsyanı Taksim Square Massacre Kanlı 1 Mayıs Σεπτεμβριανά 6–7 Eylül Olayları Pınarcık Demokrasi Yeşil Beyaz toros Hizbullah Domuz Bağı Cinayetleri Susurluk Abdi İpekçi suikasti Uğur Mumcu suikasti 1980 darbesi komünist Mehmet Aksoy İnsanlık Anıtı Մարդկության հուշարձան Sekülerizm Kadın hakları JİTEM Hrant Dink THKO Muhsin Yazıcıoğlu DHKP-C Abdullah Çatlı Metmet Ali Ağca Ergenekon davaları Joseph Votel Yurtta Sulh Konseyi Terrorism Adil Öksüz Operation Sledgehammer Avrupa Birliği Gezi Parkı olayları Reza Zarrab 2013 Corruption Scandal Halkların Demokratik Partisi Minority rights Hendek Operasyonları

Report all Turkish flags.

Attached: 1542755407757.jpg (1000x916, 84K)

Ben, Ak parti'ye oy verirken soğan, patates, fasulye fiyatlarını umursamıyorum. O kadar dar görüşlü değilim ancak, bir lider seçtiğim adam'a bakıyorum bir ona saldıranlara bakıyorum. Bir yapılan hizmetlere bir de verilen vaadlere bakıyorum. Erdoğandan başka adam görmüyorum...

citynews1130.com/2019/05/06/the-latest-election-board-orders-istanbul-election-redone/

hmmmm

HAHAHAHAHAHAHAH

Attached: IMG_20190508_190453.jpg (946x851, 92K)

İnternetten 1500 dolarlık PC Build'i buldum, bir tane sitede birkaç eklemeyle oluşturdum, 25 000 lira tuttu.

Attached: 1471367352419.jpg (720x480, 158K)

youtu.be/aBE3c9X0BoA

Attached: 1465752393813.jpg (1280x720, 139K)

will be visiting your country soon
eleven days
please be nice

Attached: 1557333127662.jpg (500x527, 113K)

We're on the verge of a civil war nigga they'll slit your throat.

enjoy
youtube.com/watch?v=7A1q7v4btbk

Attached: 6532238579_a1be4588f3.jpg (500x375, 106K)

lol roaches

istemsizce, bir şekilde ön yargıya sahip olduğum bir gruptur efendim bu...

zira ben orta okuldayken millet koluna başına iğneyle jiletle nirvana kazırdı, kurt cobaine methiyeler düzerler, smells like teen spirit eşliğinde ızdıraplarından geberirlerdi. aradan 6-7 yıl geçti, aynı hayranları teoman dinlemeye başladılar. ben de "eeaah hayran kitlesinden ne hayır geldi ki ondan gelsin!" diyerek içten içe kıl olmuştum, hatırlarım. ama bunun yaptıkları müzikle hiçbir alakası yoktur, sadece değişen trendlerle vardır, farkındayım.

zaten file çorabı geçirene grunge denilen bir zamanda, nirvana dinlediği iddiasındaki kaç kişi gerçekten anlıyordur da dinliyordur bunu da merak ediyorum.

I only like their anthem. Reminder wartime calls for turkish independence were done in name of islam.

unironically bazlı

Always felt surreal that there are turkic ppl technically native to europe for centuries or is it just me.

So that's why you're exotic :P
>reporting his post
lool.
*rant*
The playstation sequel lel. Finally, something I know about but never finished chrono trigger tho it was a lot of fun but i can't be arsed to go through a new game with the same things again. too repetitive same problem with ff8 but SD3 is different. and it's been so long too for all of them.

WE ARE (TÜRKS OTOMANS SELÇUKS) NEVER EUREPE EUROPE FEARED US AND WİLL BE FEAR US FOREVER

the turk's ourtbust against me and the 2 germans user's (one ITT, the other from previous threads) shitposts getting deleted made me realize one thing : /tr/ mods are actually strict, I'm starting to think the underage thing did not have a underage motive but was just cuz of off topic and that's all.
Also,
>believing what some guy on trchan said
he may have went to the irc but dunno.

just ate one big ass doner kebab, 2 samsa's and a bottle of ayran
also how much does doner costs in Turkey?

Attached: 1547516027756.jpg (334x506, 22K)

Reee i'm still fasting, fatty. Jk, youre probs skinnier than me considering your location.

Hülya Koçyiğitli, Orhan Gencabaylı karşı celebrity hamlesi çok gecikti. Reis formunda değil.

I'm meh about samsa, they're my foods when i don't have my preferred foods available >_>. don't know about ayran. and kebab is just kebab.

Üstlerden hiç almamış fönle yatırdı farketmedim, kim jong un gibi geziyorum.

yaw sikeCem bu t*Rkoları yutun şarkı yorumları ağlama duvarı gibi mQq

milyonlarca suriyeli siyasal islamın güçlenmesi için getirildi, başka bir açıklaması yok bu olan bitenin.

Then what about all the libyans in tunisian lmao? True explanation is that AKP wants their votes, didn't they also want to give them citizenship?

doğru diyon kardeşim.
not: atatürk ;))

siyasal islam... 1984 okununca türkiye'nin geldiği durum anlaşılabilir...

debedit: (bkz: köy okuluna kütüphane yapıyoruz kampanyası)
edit 2: bornova'da ilik nakli bekleyen minik laiksu'ya destek için yeşillendirin.
edit 3: sokak hayvanlarını fotoğrafladığım instagram hesabımı takip ederseniz sevinirim: @eksici_am_pesinde

ben de bir kadının memesini avuçlamak istiyorum. arz ederim.

Attached: 2m.jpg (750x422, 31K)

bu b*Rberi kılıç artığı tüm Jow Forumste mi bokpostalıyor yoksa sadece /tr/ mi

I finally found the *correct* name of my favourite traditional ramadan food, kalb el louz. Always typed it karbelouse before.

cumhuriyet. cumhuriyet müthiş bir şey. birçok ülkenin ekonomisini ve tarihini inceledim. cumhuriyet kadar bir ülkeyi değiştiren bir şey olamaz. cumhuriyetten sonra bağımsız finans kurmuşsun, kadınları sosyal yaşama dahil etmişsin, köy enstitüleri, dünyada eşi benzeri yok. hala köy enstitülerinden yetişen ailelerin ahlakıyla ayaktayız. bilimde, gençlikte, kadında, finansta ve en önemlisi çok seslilikte benzerliklerin bizi bir araya getirmede benim ilham kaynağım. ve tabii ki atatürk. dünyada bu kadar zeki, bu kadar stratejik düşünebilen, bu kadar yumuşak kalpli bir lider yok. heyecan duyuyorum her okuduğumda. bir dehayı okuyun. okudukça kendi tarihinizden gurur duyacaksınız. bundan daha ilham olabilecek başka bir zemin olabilir mi? buradan besleniyorum.

Bokistanın yazı da böyle olur.

Attached: Ekran Alıntısı.png (315x112, 4K)

100 tl su parasini dahi odeyemeyen herif kalkmis izmir'i karalamaya calismis. ne kadar issiz gucsuz vasifsiz varsa dolustunuz izmir'e. madem bu kadar rahatsizsin, ustelik su parani odeyecek kadar bir isin bile yok seni tutan nedir izmir'de? gotu acik adam nasil yasayabilir bu kadar pahali bir sehirde? ustelik nasil bir bulasik yikamadir ki o komsu bile duyup rahatsiz olmus? kazanin icine kasik catal doldurup sokakta mi salliyorsun ne yapiyorsun bulasik yikiyorum diye? bunca yildir elektrik daha ucuz diye bulasik camasir ne varsa gece yikanir bizde daha bir kelime eden cikmadi. sen nasil bir yerde oturuyorsun, duvarlariniz kagittan midir nedir? bence artik senin gitme vaktin gelmis. anadolunun cok guzide sehirleri mevcut. sec kendine haritadan yer. bosuna ac susuz gezinme buralarda.

sevmek bir ömür sürer
sevişmek 1 dakika

Attached: 2078070_o70fa.jpg (499x359, 44K)

yaw bu t*Rkolar be fakir yauww hayatımda ilk defa duydum elektrik daha ucuz diye gece çamaşır yıkandığını efso amQQQ

ihtişamlı gövdeme uygun külot bulamıyorum

Attached: 5846228917_c33806073d_b.jpg (640x905, 145K)