/tr/

duygubie edişon

Attached: 2019-05-20-07-57-47.jpg (962x1200, 192K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=yF3JWJksP9I
reddit.com/r/europe/comments/bqfn5f/today_marks_100_years_since_the_greekpontic/
eksisozluk.com/18-mayis-2019-ts-bjk-taraftarlarin-hirsizlik-ani--6045348?a=popular&p=1
youtu.be/4-s2SDTYdeE
instagram.com/p/BoHiwxBBW3p/?hl=tr
instagram.com/p/BldsVIMBkVu/?hl=tr
instagram.com/p/BGrrqFISBY7/?hl=tr
instagram.com/p/BmwM9J1h4h1/?hl=tr
youtube.com/watch?v=W65JhGY-z6Y
youtube.com/watch?v=xa8ZScXkc4M
twitter.com/SFWRedditGifs

9999 olaymis iyimis

post eastern roman empire pure blooded girls for me to check
In return i give you sea shanties
youtube.com/watch?v=yF3JWJksP9I
>

Why do Turks always choose the white late balkan immigrants into Turkey instead of their mongoloid girls

The fuck

Well, you are welcome to come again and pick up your mongoloid girlfriends you left here

You arent white nor European.

Damn brown cockroach don't be pissed. I'm just telling to come back for what you forgot. Maybe do some exchange of women as well.

I like her

Attached: 1498008143826.jpg (1080x1080, 127K)

:3

Attached: 2019-05-20-07-56-53.jpg (596x747, 68K)

Uyanın mq kukuraçları

uyanığız aq ama tirad boktan

Attached: D69oGbIW0AUI8ox.jpg (879x586, 103K)

Hello i am going to Turkey next week
And i love Kebab
Tell me the best kebab restaurant in Turkey
I didn’t like it in Korea

götü yanık gâvurlar toplanmış gene

armenian genocide

reddit.com/r/europe/comments/bqfn5f/today_marks_100_years_since_the_greekpontic/

ÖFF :d

+rep

i thought bulgarians were one and only turkey-friendly european

roach subhumans , how does this make you feel?

You could have a completely homogenous community of middle class roaches. A nice town with almost no crime, an all round good community. However because of the weakness of the roachs all it would take to destroy this community is one KÜRD bull?

Just imagine, it's a nice sunny Sunday afternoon, imagine the bustle of this 100% roach town until suddenly a couple of KÜRD bulls walk up. Women would feel more attraction to these superior, strong bulls infinitely more than their pathetic roach husbands. Every woman would be begging, grovelling to be impregnated by these overlords, the new kings of the town who earned this position with nothing but their superior presence. And these bulls wouldn't stop until every girl was carrying their children, the roach women's original children would probably be neglected. Who the fuck would want to raise these inferior children? They are only going to turn out like their fathers.

The Men? The men would flee after realizing how futile their attempts at winning back their wives attraction would be. They would flee to Japan where they will try to win over FAS looking ugly Jap girls because they are the only things disgusting and lonely enough to accept them. Many would probably be rejected after the Japs hear of their shameful and dishonorable display, even they probably would have killed themselves to avoid the shame.

Back home in the once nice town, every woman will be raising their KÜRD children and will be queuing up for their second or maybe even third pregnancy. They wont stop until they hit menopause, because they know deep down that their purpose is to populate the world with superior KÜRD bulls who will then move on to destroy other towns. This is REAL colonization. You can't take over a place without winning the attraction or respect of the people, that method will always collapse

Pırt

bu benim

chok yhaLnizim LaN

götümü siktirmeyi seviyorum moruQ

selamün aleyküm götünüzün vesikalık fotografını atar mısınız?

eksisozluk.com/18-mayis-2019-ts-bjk-taraftarlarin-hirsizlik-ani--6045348?a=popular&p=1

Bir gofret için yaptıklarına bak mqq

Only caucasian turks have a right to exist

yakında anzac jenosidi derlerse şaşırmayacam çanakkale savaşına falan :DDD

Attached: 1557985703316.jpg (1002x419, 209K)

kamulaştırmışlar

Attached: YAvNxm7P_400x400.jpg (400x400, 21K)

Kekso : DdDDDddD

bu e*şici liboşların mı yoksa r/turkey'deki çomar milliyetçilerin mi daha kanser olduğu konusunda kararsızım. sizce hangisi daha ölümcül?

donanımhaber mağribileri

Libişler+gavurlar daha kanser bkz

e*şici liboşlar en azından türkçe biliyor.

şehidimiz var

teşhirci kadınları seviyorum moruQq

ula eriyom

BENİM ŞEKLİM BENİM HİDDETİM

Attached: tenor.gif (320x180, 1.01M)

melek gibi be abi..

Vax gavat Türkolar vaxxxxx
youtu.be/4-s2SDTYdeE

al-Bab'a gidiyorlar amk orasıda Türk kontrolünde.

liseli kız etek altı

tiktok atın

r/turkey'de milliyetçi mi var amk?

Geneli ibne

Yak bi sigara

Attached: 32.jpg (639x461, 33K)

akıt oqLim

gecen nederdraadda bunlarin utrecht bulusma fotograflarini gordum hepsi sivilceli beta veledler mk

Utrecht mi? En son Zwolle'da yapildi ve oraya da liseliler gitti

Attached: 27.jpg (600x450, 21K)

Lan birkaç ay önce tr bayraklı birisi sürekli intihar edicem diye postlar atıp duruyordu en son boynuna kablo geçirip kendimi burda öldürcem diye postlamıştı noldu lan ona bileniniz var mı?

yaktım

siktim öldü moruQ

Burdayım kanka

Kanıtla lan
At bakam şu fotoları ben hatırlıyorum

duman savaşçıları kaldı mı moruQ??

noRmilerin dejenere olmasını seviyorum moruQ

pırt

Dejenere oluyolar da bize bişey düşmüyo aqqq

düşmesin sikimde değil ne olduğunu anlamadan çürüyüp gidecekler mis gibi amQQQ

sicaq

tc işgali ne zaman başlar??

götüne kınamı yakacan

türkler beyaz ve avrupalı

Önce ekonomi çöksün hele bi moruq.

Avrupa'da t*rklerin otobüs'de metroda falan yanına oturmuyorlar amk.

götü yanık k*Rdolardan tiskiniyorum.

Sjsjjs niye amk

Sen Türkiye'de k*rtlerin yada şoparların yanına hiçbir şey yokmuş gibi gidip oturuyor musun? Aynı hesap aq.

Kokuyolar çünkü.

çünkü çaldılar

bu da KANITI
instagram.com/p/BoHiwxBBW3p/?hl=tr

Ula bu T*rko piçleri zencinin bile en kalitesiziyle evleniyo amk :DD:d:dD

HAHAHAHAHAHAHAHAHAHA

KONTRAST BURDA DAHA YÜKSEK QNQ
instagram.com/p/BldsVIMBkVu/?hl=tr

«İnsanın kendini diğer insanlardan daha çok sevmesine rağmen kendi hakkındaki yargısına diğerlerinin yargılarından daha az kıymet vermesine hep şaşarım.»

Korkuyorlar mı yani bizden?

Efso

b*yaz çocuğun yanında suratı nasılda düşmüş amQ EFSO
instagram.com/p/BGrrqFISBY7/?hl=tr

Tiksinti diyelim. Ben şahsen bunları direkt gidip görmüş insanlardan dinledim. Götümden atmıyorum yani. Asya'da bokten değilsen yada at hırsızı gibi görünmüyorsan beyaz gibi takılabiliyorsun ama. Asya'da çekik değilsen otomatik Amerikalı oluyorsun zaten aq.

instagram.com/p/BmwM9J1h4h1/?hl=tr

radyo tv de iyi sikiş dönüyomuş d0ru mu???

oRRRosbular daha özgürce sikişebilsin diye şehiD olunur mu???

yaklaşık 1 aydır işsizisim. bu kısa süre bile insanın psikolojisini bozmaya yetiyor.

Asyalılarin amk. Bana Avrupalı gf lazım

Böyle karıyla evlenilir mi laaa. Zenci gibi beynini sikeyim senin.

Attached: 59310747_3411510752208509_7988869043519502224_n.jpg (1080x1186, 74K)

çöp

benzerine az rastlanır otistlikte bir 15iq post.

Attached: 1555601090980.jpg (720x910, 84K)

Radyo TV ne AMK

Gerçekler acıdır Türko.

hepinizin amk boktenli t*rkolar

Attached: raid-home-perimeter-insect-control-scj645281-64_1000.jpg (1000x1000, 60K)

yok la yanlış olan düşünceler değil, otist olan sensin.

???

B*yaz kızlar bok gibi. Japon gf istiyorum ben. O yüzden b*yazlar pek sikimde değil
Avrupayı git bi sana orada s*riyeli muamelesi yapsınlar aklın başına gelir.

Özürlü müsün

b-bilmiyom

japonlar down sendromlu şebeklere benziyolar

Siz, yaptığınız o çocuktan izin aldınız mı ?

Ben neden 2 kere bisiklet kazası 1 kere asansör kazası 1 kere motor kazası 1 kol 1 bacak kırığı 2 yıl aşk acısı, yıllarca sabah 6-7 de okula gitme derdi yaşadım ailem yüzünden ? Şimdi düşündüm de cinsellik ve bilgisayar oyunları dışında hiç keyifli sayılabilecek anılarım yok.

Zevkine sokayım senin amk. Japon kızlar (kore ve çinliler to a lesser degree) dünyanın en güzel kızları aq. Al laptop reklamı izle aklın başına gelsin.
youtube.com/watch?v=W65JhGY-z6Y
youtube.com/watch?v=xa8ZScXkc4M

Yeni doğmuş bir bebeği Evlat edinebilirsin. Yenisini getirmek zorunda değilsin. Sadece gen donörü oluyorsun onun dışında herşey duygusallık...