Vakna förhelvete
Sverigetråden - Falla av
hur kan han ha hus och skit?
Jag hoppas alla fina tjejer inte är koncentrerade till sydöst
om jag har ett kaloriunderskott samt tränar hela veckan, men på fredag och lördag tar en måttlig mängd chips och läsk, sabbar jag hela skiten då?
jag klarar inte att jobba på måndag om jag inte får slappna av med lite godsaker på helgen...
gibs antagligen
>ser att jag har två missade samtal från olika nummer jag inte känner igen
>min fullt friska hjärna hoppar till tanken att någon kanske har kidnappat min syster och försökt nå mig med begär om lönesumma för hennes liv
>skickar nonchalant snap till henne bara för att se om hon svarar
>tänker nu att hon dödats
>ännu en helg där svenska grannarna beter sig som idioter
utländska grannar är det bästa man kan ha
visst att man i större utsträckning hyr hus i england, men ändå
han borde vara reducerad till en liten cucklägenhet, som jag som löneslav har.
Jag om 5 år.
>blejzare som börjar före 18 år sjunker över tid med 8 i genomsnittligt IQ
lmao ägda
D1a
ojsan, en avancerad teknologisk civilisation uppenbarar sig för dig och säger att du är den mest patetiska varelsen i hela vintergatan, så de tycker synd om dig och ger dig lite teknologi. välj en:
>svävarcykel: kan bli osynlig, ta sig varsomhelst på jorden på högst 10 minuter, och kallas/parkeras med fjärrkontroll
>ultimata fluktarkikaren: Kan se upp till 200 km bort, genom solida föremål, i upp till 300 000 000x ultrarapid, ned till atomskala, och upp till 1000 dagar bak i tiden. Man måste dock ställa in koordinaterna för allting så det är lite svårt att få total överblick på allt. Kan även filma med särskild metadata som bekräftar att det är 100% verkligt
>morfdräkt: Kan ändra ditt utseende till vad som helst, öka/minska i massa från 0.01-100x, samt biologiskt modifiera dig till att göra vad som helst som någon jordlig varelse kan (gorillans muskeldensitet, spindelnät, eller jästs förmåga att förvandla socker till alkohol, eller alla på en gång)
>fabrikerare: Kan skapa kopior av vilket människoskapat föremål som helst (dock inte raffinerade råvaror), totalt förändra ett 1x1 kms områdes landskap till vilket annat landskap som helst på ungefär 10 minuter och smälla upp vilken sorts byggnad som du vill varsomhelst du pekar
>dödsstråle: Dödar vem som helst och spränger hål i vad som helst, omger dig med en sköld som gör dig 100% omöjlig att skada, ofrivilligt desarmera eller stoppa. Kan artilleri-utrota ett 1 km radius område varje dag via google maps utan att lämna så mycket som en sotfläck på hus och föremål
>började när jag var 19
vilken tur
Jag kanske borde stoppa snoppen i din mun
har kidnappat anons syrra men han svarar fan inte när vi ringer honom för att be om lösensumma, vad göra?
Ni har väl inte glömt att skratta idag?
MEN MEN MEN LEGALIZE IT HÖRRU
Inte pundare men
>möh IQ
Krinsch
jag vet inte vem han är, men varför är han så jävla svettig på alla bilder som brevas
t. hjärnkulting
måste stoppa snoppis i rumpis
Dödsstrålen favä
Hej säpo
>Seagull: so I was flying my usual route today
får mig alltid.
Det betyder att ni måste lämna tillbaka henne direkt.
Haha mm, har faktiskt 400 IQ och är därför smartare än Einstein
>dkn ingen feminist fv
Skaffa en pv/fv (pv)
IQ visar ju bara att du är bra på att lösa skolproblem som aldrig uppkommer i verkliga livet
Ni är får som inte hade klarat er 5 minuter i verkliga livet
morfdräkt uppenbarligen
sdjk.HDGKLÖNSDFÄLGMSÄÖGLXCVBXVBZCGHV HVBN
hjärnkultingkåpa
vad använder ni för browser?
is2.Jow Forums.org/gif/1561223568489.webm
>katten
>j-jag kan ju faktiskt matte!
einstein var en jude som stal allt som han är känd för från andra
Cringe
>Dkn när han kommer för att städa
chrome
kom mot mig om ni vågar
de är ju oironiskt helt besatta, herregud
öh hörru jag är faktiskt en riktig jävel på språk
Chrome, orkar inte använda Mozilla och IE(Edge) är cancer
funderar på att byta från dem, gillar inte deras snokande
Han smörjer in sig med litervis bioolja för att hålla sig ung.
kör du W10?
Han snodde dock från en annan jude
Bli ihop :3
Vad gör du på kanalen, uppsala?
nej, ubuntu
firefox
baserad smak
funkar bra?
Wtf jag trodde Hitler ville mörda alla icketyskar öst om Elbe
Firefox.
ja väldigt kommer aldrig byta till chrome igen
is2.Jow Forums.org/wsg/1561012618920.webm
härligt, tar nog och byter till den eller vattenräven
Tänk om hon kväver en med sin rumpa som straff för att man är en sexistisk man
VARFÖR KAN INTE TJEJER I DETTA LANDET DEEPTHROATA, VILL KÄNNA HUR DET KÄNNS AAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
WT to da max
varför snodde du mitt klipp?
Jag tror inte att ni som inte är i Stockholm regelbundet förstår hur jävla illa ställt det är. Sv ho + st sv = sant. Rasförstörelsen är ett faktum nu - lätt var tredje ungt par är blandat.
Jag ögnade bara de andra men jag väljer tveklöst dödsstrålen och blir mänsklighetens räddare.
Jag hade börjat med att turas om att utrota Amerikanska, Ryska och Kinesiska storstäder inkl. deras ledarskap, för att bibehålla en geopolitisk terrorbalans och förvirra misstankar om vem som ligger bakom förödelsen. Bryssel och vissa andra Europeiska huvudstäder hade nog också fått sitt. Sedan hade jag rensat de Asiatiska och Afrikanska storstäderna för miljöns skull. Sedan hade jag fortsatt att arbeta mig igenom tätbefolkade urbana miljöer.
Men före allt det hade jag kollat på Death Note igen för att se hur jag ska gå till väga för att undvika att bli identifierad av ett autistiskt supergeni.
Frågan är om jag skulle kunna motstå frästelsen att gå runt i Stockholm som en jävla Terminator och förånga alla sojapojkar, blatteniggers och sv ho.
haha jag skojjar bara lite säpo :))) jag är väl inte galen heller haha :)))) jag hade valt svävarcykel för det vore ju kuligt att flyga runt lite
mindre körd men fortfarande körd
N-namn på bruden?
Martina
Efternamn?
Jävligt het.. vill strypa henne medans jag knullar henne utan kondom haha
Svensson
>Stevie Wonder: yo jag såg inte skit
skrattar gott varje gång
>Jag tror inte att ni som inte är i Stockholm regelbundet förstår hur jävla illa ställt det är. Sv ho + st sv = sant. Rasförstörelsen är ett faktum nu - lätt var tredje ungt par är blandat.
ok?
Iskra Lawrence. Hon låtsas vara överviktig (även fast hennes kropp är nära de flesta mäns ideal) och kör hela body positivity-gimmicken för kultmarx-cred. Lyssna inte på henne prata, då kommer du utveckla en Pavlovsk reflex av rent hat så fort du ser henne.
is2.Jow Forums.org/wsg/1561165954328.webm
vad är fel på katten ;_;
80% säker på att hon horar
zoomzoom gillar detta
vad borde man använda?
Vad betyder det gula hjärtat bredvid odugans ålder?
"gillning" vilket man ser genom fnöske guld
erogen zon vid arslet på katten kan bli mer känslig när det är dräktig
Vad betyder det då? Att den personen har swipeat höger på en?
idka älskog
ja
Är ni hajpad inför SGDQ som startar imorgon?
Har ni era stickor redo?
Bara nej. Har för många anekdoter om hur invandrargrannar beter sig som as. Svenskar gör det till och från också, men i vissa andra länder är hänsyn inte en grej.
De enda grannarna som är värre än svennar är somalier
Hur tror ni det är att vara med i en sexscen? Tror nog jag hade fått råbånge.
breva bra dåjins
Hur länge brukar en lågkonjunktur vara?
1-2 år brukar en recession vara. "Lågkonjunktur" är mer luddigt.
F1h1
Varför bildar inte trådens neets en armé som gör trovärdiga fakeprofiler på Tinder och får sv ho och blattemän att åka långväga för att träffas, men självklart aldrig åka dit själva.
Skulle nog gå att kaosa rätt rejält, kanske slå ut Tinder i en hel stad under en tid.
>dkn kan ingenting om ekonomi
Hoppas bara allt löser sig själv
Mycket jobb och sedan får man ju inte se resultatet om det väl lyckas
varför försöker japanerna systematiskt göra transor av alla?
nej bidragen kommer dras in och packet vi importerade kommer bli galna