/tr/ - anasını arvadını siktimin t*RRRko köpekleri edition

mavibülbül / nocontxtterk girin efso beeee

Attached: trko.jpg (1691x866, 123K)

Other urls found in this thread:

lichess.org/2EHUTZg6
youtu.be/9NMCgLjGVRU
youtube.com/watch?v=8O1AR46iE_Q
youtube.com/watch?v=S0G6mUyIgyg
xhamster.com/videos/russian-girl-suck-turkish-cock-11107019#mlrelated
twitter.com/SFWRedditImages

okuyanların kendini einstein zannetmesine sebep olan vasat kurum. ben ilkokul mezunuyum ama üniversite mezunlarının hepsinden üstünüm. aylık gelirim 200.000 tl yanımda çalışan üniversite mezunları önümde köpek gibi eğilip bükülüyorlar. sevgililerinin götlerine bakıp laf atıyorum “offf sikilir, off kaymak gibi kayacan buna” vs. ya duymazdan geliyorlar ya da yavşak yavşak gülüyorlar. benim eşim geldiğinde kafasını kaldırıp gözünün ucuyla bakanı bile kovuyorum, çünkü zenginim ve delikanlıyım.iki bayan çalışanım var ikisi de üniversite mezunu, canım sıkıldıkça ofise çağırıp kobrayı yağlatıyorum.

sözün özü üniversite boş iş, önemli olan hayat okulu.

doru demiş

tc feministleri niye zılgıt çekiyo moruQ??

nerdesiniz

Bir haftadır 31 çekmiyorum çıldırmak üzereyim.

>k*Rt ol
>k*Dın ol
>çirkin ol
>f*Ministleş
Bunu da ben mi söyleyeyim

tıRkolardan nefret ediyorum bokböcekleri bi normal yorumlara bi tıRRko yorumlarına bak

lichess.org/2EHUTZg6

rezalet moruq..

t**kler quorayı stackflowu yutubu r*dditi her şeyi bitirdiler, utanç verici

t*RRRRRRRRRRRRRRko PİÇleri niye şampiyonun cep telefonunu yenemediği bir oyunu seviyor anlamadım satranç siKKim gibi bir oyun HİÇBİR işe yaramaz

yanan k*rd edişın

uLLa andr*İT ne boktan bişeymiş mQ tam tıRRRRko işi iOStan(geriLLa) geçen aklımı sikem her şeyi tücgle izliyo mq saçma sapan appleri kaldırmak için uğraşman gerekiyo ROMlar da tam boyunsakal işi vay mq

KÜRDLERDEN daha çok tırkolar ciddi ciddi feministlik yapıyo moruQ kürdlerinki tamamen politik

çek oqlim elini mi bağladık amqqq

youtu.be/9NMCgLjGVRU
Comfy

/tr/ is invited

elmada farksız değil mi bRem iki ucu boklu değnek amqqq tuşlu telefonmu kullansak yauwww

çok yalnızım Lan... ama çoğu zaman sikimde değil moruQq

>kırmızı habı alıp kendi androidini yazmamak
lel

sorumluluk almamayı+ hayatı bitsede gitsek modunda yaşamayı+ sikiş vermemeyi seviyorum moruQ

boyunsakal işi

sanki boyunsakal değilsin amcık

bilmem, öyle miyim?

Attached: 20190625_132843~2.jpg (1910x1487, 338K)

tablette annemin instagram'ı bağlı. anamın iznini aldım, orta yaşlı akrabaların story'lerini açıp gülüyor, keşfet kısmına düşen "hindistan cevizi serpiştirilmiş çikolatalı karamelli mercimek köftesi" tariflerine bakıp kusmamak için kendime meydan okuyorum. böyle böyle ufak bir eğlencem oldu hayatta. tabii, en sevdiğim şey, abimin paylaştığı story'lere annemin hesabından, annemmişçesine cevap vermek. mesela abim, ikimizin fotoğrafını paylaşıyor, ben de annemin hesabından, "ah benim canım kızım, iyi ki doğurmuşum seni. ne güzelsin. kara kuru öteki sen siktir git." yazıyorum.*swh

Bokistanda yalnız olmanın bi sakıncası yok.

youtube.com/watch?v=8O1AR46iE_Q

t?Rklere bak ağaç kabuğu yiyor :DD

attırdım bi tur helal et

HAHAHAHAHAHAHAH

Attached: Screenshot_20190625-144724(1).jpg (1080x421, 122K)

uLLLa düşüyooooooo

andr*İT PİÇini sikem ayarlardan her bir sikin erişim iznini kaldırıyorum kendi kendine tekrar açıyo mq.. tücgle servislerini kaldırmak 4 saat sürdü ama biliyorum hala datayahudiliğine devam ediyor all*X PİÇi belanızı versin andr*İTibneleri. ROMları kurması/sürekli manuel ayar yapması uğraştırıcı + UI çok çirkin altı üstü bir telefon kullanıcaz mq boyunsakalları estetik anlayışınıza sokam.

affet beni Büyük Tüccar Üstadı Steve Jobs.. elmaya tekrar domalacaktım hata ettim

İmamoğlu şamatayla insanları rahatsız etti.

youtube.com/watch?v=S0G6mUyIgyg

ananı sikem tücgle

What kind of people vote for this guy? City people? Boomers? Rural hicks?

Attached: Devlet_Bahçeli_VOA_2015_(cropped).jpg (722x979, 361K)

YOR MOTHER VOTED FOR MY BİG DİCK;))

Are turkish girls really do this?

Attached: 1547383078590.webm (1000x410, 2.8M)

xhamster.com/videos/russian-girl-suck-turkish-cock-11107019#mlrelated
rus girls do this to me at antalya ;-)))))

i am not russian so i dont care

>Jow Forums memelerine inanmak
Vaxxxx

ne ima ediyon yarram

andr*İT menesine düştün mü diyon
tücgle izlemiyor mu diyon
ayarlardan kapatınca izlemiyor mu diyon?

Merhaba my fellow Komünistler

Whats the best anatolian city in terms of living quality?

eskişehir

angora

Fakir Türkolar intiharda bile en ucuz yöntemi seçiyor.

Attached: IMG_20190625_170620.jpg (1800x1800, 165K)

çankırı

Is Imamoglus win as important as western media makes it out to be? I feel like European outlets just exploit every opportunity to dunk on Erdogan much like american libs look for any occassion to dab on Drumpppff

>I feel like European outlets just exploit every opportunity to dunk on Erdogan
while this is true, it is important as erdogan lost an election for the first time in 17 years

elma da toplamıyor mu verileri?

But is it going to have a significant effect on his or the AK Partis electability? I feel like the CHP will change jack shit in Istanbul Ankara or Izmir and the people will have forgotten about the turmoil caused by the 2016 coup by the time the next presidential elections roll around

Sen söyle o zaman piç napak overdose mu, chicken run mı?

Ekşiye her gün bir seks videosu düşüyor amk gerçekten de biz hariç herkes sikişiyor...

Helyum

Attached: ae87736.jpg (530x207, 19K)