Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

agrarszektor.hu/gepek/megdolt-a-rekord-ennyivel-szaguld-a-vilag-leggyorsabb-traktora-video.15015.html
m.origo.hu/nagyvilag/20190622-soros-migransparti-hadserege-nemetorszag-keleti-feleben-akar-uj-hidfoallast-letrehozni.html
888.hu/ketharmad/tarlos-istvan-nyilt-levelben-szedte-darabokra-az-ellenzeket-4186881/
youtube.com/watch?v=TVKNvvIR7R4
m.privatbankar.hu/makro/orban-retteghet-befut-budapestre-az-isztambuli-gyors-326873
youtu.be/0b6wsd5b0kY
youtu.be/cEAXfozOz4I
index.hu/gazdasag/2019/06/25/80_ezer_forint_egy_atlagos_havi_lakber/
888.hu/kinyilott-a-pitypang/az-elovalasztas-ami-tulajdonkeppen-senkit-nem-erdekel-4186917/
twitter.com/SFWRedditGifs

hal ott

Attached: halott.jpg (1200x675, 178K)

A fogorvos igazi orvos?

Mit hallott a halott hal ott?

Nagy, ha igaz

Attached: Screenshot_20190625-085032-01.jpg (1080x1965, 385K)

hitler vagyok

A nap kérdése:
Mi volt a legszánalmasabb dolog, amit ánon valaha tett?

öltem

magadat legközelebb

max egy hangyát tudnál megölni te alember

agrarszektor.hu/gepek/megdolt-a-rekord-ennyivel-szaguld-a-vilag-leggyorsabb-traktora-video.15015.html

Hogy tudna a többi rostos versenyezni?

Attached: content%3A%2F%2Fmedia%2Fexternal%2Fimages%2Fmedia%2F35456.jpg (1080x1295, 102K)

hogyhogy?

m.origo.hu/nagyvilag/20190622-soros-migransparti-hadserege-nemetorszag-keleti-feleben-akar-uj-hidfoallast-letrehozni.html

milyen mérges a nyugger polgimester, szorul a hurok tarlós úr

>é-érdektelen az előválasztás
*ír egy többoldalas nyílt levelet*
Szenilis már az öreg

FASZSZOPÓ GECI!

Attached: 70E0A49A-1F83-4490-B672-03107BD92B9C.jpg (1826x1283, 103K)

korcs

RÁKOS KUTYA!

Attached: 94887415-8F4C-4FE6-B49C-A3B8FB1312DA.jpg (620x573, 73K)

tudjuk hogy az vagy rikárdó nem kell közhírré tenni

lol hogy őrjöng a cigány

HAJJÁ MEG REGGELRE TE KOPORSÓSZEG TE BUZERÁNS KÖCSÖG GECI!!’

Attached: CAC427ED-CAF8-475A-84C3-DEF9E264AAC0.jpg (644x871, 181K)

befingtam az irodába és nagyon büdös van
de ha kinyitom az ablakot, akkor bejön a meleg

majd kimegy, ki a faszom akar büdösben ülni

milyen csicska kinézete van már
meg mi a faszról beszél
bárcsak betiltották volna

888.hu/ketharmad/tarlos-istvan-nyilt-levelben-szedte-darabokra-az-ellenzeket-4186881/
sakk-matt, ennyi!

Attached: E24809C6-78C7-47CF-9436-81218E3289F7.png (373x343, 113K)

csak az az igazán orvos

>fáj a fogam
>elmegyek a fogorvoshoz
>nem fáj a fogam

>fáj a belsőszervem
>elmegyek belsőszerv-orvoshoz
>tessék röntgeneztetni
>tessék vérképet csinálni
>van egy nagyon kedves kollégám ő majd megcsinálja maszekban gyorsan kényelmesen, tessék itt a száma
>tessék behozni a kakáját 5 egymást követő nap
>hát sajnos ezeken én nem látok semmit, tessék sokat pihenni

rostik kirobbantva
youtube.com/watch?v=TVKNvvIR7R4

>a 444 számon kéri Tarlóson hogy miért nem indul az előválasztáson
lól

utálom a d*nántúliakat különösen a falusi szar cigányokat, svábok kivétel

nekem mamám sváb

m.privatbankar.hu/makro/orban-retteghet-befut-budapestre-az-isztambuli-gyors-326873

isztambuli gyrosnak olvastam

dagattt

Ennyi eszük van. Már elszívták az összeset.

jöttök facebookozni? :D

mezőföldi sváb mesterrassz reporting in

Thoughts?

youtu.be/0b6wsd5b0kY

So fucking weird seeing fully white people LARPing around in mongol horse warrior armour pretending to be something they aren't and have never been

Pan-turanism is apex cringe

youtu.be/cEAXfozOz4I

Attached: Magyaryans are centralo-eastern germanic.png (2345x1118, 1.49M)

it was supressed and vaguely connected to countryside culture so now these ppl can fully enjoy this slightly idiotic hobby

Elmentem a sarokig kábé 100 méter és vissza kellett fordulnom mert fújtattam, mint egy gőzmozdony, ömlött rólam a vīz, de úgy, mintha zuhanyoztam volna, és nehezen vettem levegőt?
Mit vétettem, hogy így büntet a sors??? ;(

ne zabálj annyit

80 ezer forint egy átlagos havi lakbér
80 ezer forint egy átlagos havi lakbér
80 ezer forint egy átlagos havi lakbér
80 ezer forint egy átlagos havi lakbér
80 ezer forint egy átlagos havi lakbér
index.hu/gazdasag/2019/06/25/80_ezer_forint_egy_atlagos_havi_lakber/

Kimondottan undorítónak tartom, amikor a fasiszta eszméket valló trollok a demokratikus, liberális jogokból próbálnak maguknak szándékos félreértelmezéssel, rosszhiszeműen fegyvert kovácsolni, és felhasználni azok ellen akiket az eredetileg hivatott lenne védelmezni.

888.hu/kinyilott-a-pitypang/az-elovalasztas-ami-tulajdonkeppen-senkit-nem-erdekel-4186917/
>Amilyen kínkeservesen próbálják sikersztoriként beállítani az ellenzékiek az előválasztást, annyira látványosan csuklik össze a szemünk előtt az egész. Elmondjuk, miért!

Attached: C157350F-C9CC-47A1-AF11-C28F42116423.jpg (538x718, 561K)

Megpakolom a nadràgomat a kakimmal. :3

Kek hülye magyarok. Egyszerűen èletkèptelenek vagytok.

>posztolni valami cikket valami rákos magyar híroldalról erőltetett őrjöngés generálása céljából
vessetek véget önnön életeteknek

>erőltetett őrjöngés generálása céljából
Láthatóan csak téged triggerel, majom libsi, húzd le magad a wécén!

ki?
nem véletlenül nem kapsz te-t a húgyos postáidra rikárdó, öld meg magad

szerintem bazsi jobb mint a c*gány bár azt most bannolták de lehet a kettő ugyanaz

Nemtudom mi a baj ezzel. Bezzegnyugaton a varosokban is 1 havi minimalber a lakber

ánon nyomta ma már el a nőket és a kisebbségeket?

>ne zabálj annyit
hát a kurva anyádat, talán ha árnyèkban nem lenne 40 fok, a napon meg 50, akkor nem lenne gond. Faszom ebbe a szar időjárásba, fúúú, de utálom a nyarat.

Angyalbögyörő, 120 a garzonluk, 150 a másfélszobás még vidéken is a megyeszékhelyeken. A 75 az csak 1 szoba ára egy nagyobb lakásban. Erre jöhet 50 havi rezsi bárhol, meg 80 ami az éves parkolódíj. Még tán kell 10 a lépcsőház/lift/szemétre da van ahol a szemétdíj is külön 10. Mostanság már nem is kell pláza vagy egyetem mellett legyen a kéró, hogy a tarifa ennyi legyen. Számold ki mennyit kell hozzá keresni.

80k? Hol? Pesten 120-130k alatt csak disznóolat bérelhetsz. Hol 80k, vmi putris vidéki faluban a cigánysoron?

Én vagyok az egész 4cián.

A szoba az annyi, a lakás nem. Max akkor éri meg, ha 2 hónapra jössz mert olcsóbb mint a hotel.

Ti vertétek a faszotokat az AirBnB-re, hogy mennyire trendy+fiatalosch, na most felbaszta az árakat és ti szoptok, ennyike. Meg is érdemli TEK .

Ánon megy holnap VOLT fesztiválra?

Attached: 1557812539911.png (919x919, 1M)

Az árak spekuláció miatt vannak fent, minek dolgozni ha van fejőstehén. Már lassan 10 éve így van.

Minden egyes nap csakis ezen mesterkedem.

Airbnb óta van így, román, te nekem ne magyarázz, pestiként csak jobban tudom már!

>nem véletlenül nem kapsz te-t a húgyos postáidra rikárdó, öld meg magad
szétbasz az ideg amiért itt nem tudsz senkit se bannolni mi? te ócska magyarcsen mod seggfájj még picit hiszen annyira szórakoztató a dühöd!

Frusztrált picit, mert a szaros magyarfost 2 ember ha látogatja, és igen, kábé annyit is ér, a /ka/ meg pörög ezerrel.
Csak ebben a fonákban egy fél nap alatt több hozzászólás érkezett, mint magyarfos összes boardjára per hó IKSZDÉ!

A lidl filológus professzoroknak 2015 előtt sem futotta albérletre.

22 posztert ír, de max 5.

sose jártam oda és nem is fogok de ti visszamehetnétek cigány tanyasi alemberek

ha elolvasnád az első bekezdést megtudnád

az árakat a szabad piac határozza meg ;)

wc pucoló parasztként arányaiban jóval többet fizetsz

Ez hazugság!

>Az ENSZ szerint klímaapartheid jön
>továbbá az ENSZ szerint mindenki hülye, a kormányok, a civil szervezetek, a cégek, és maga az ENSZ is
Hogy őszinte legyek ez a jó irány, nem vitatkozni kell, érvelni is belátásra bírni/meggyőzni másokat, hanem hisztizni mint egy klimaxos hülye kurva.

Kérdel valamit, hogy aztán rátromfoljál egy közhellyel, hogy okosnak érezd magad egy fingóparádén.
Mindennek annyi az ára, amennyit ki tudsz zsarolni 2008 óta.

>Free trade is fair trade
hülye parasztok vagytok

Mi a rosseb bajod van a filológusokkal?

Miért nem határozza meg az albérletárakat az egyház vagy az állam? Minden más az spekuláció ugyanis.

>banned and expelled
hazug féreg

Tetkód van-e?

Hogy lehetnek ilyen hülyék? Puzsi önállóan indul. Ha Olga nyeri az előválasztást esélyes, hogy Karigeri is elindul csakazértis.

D-dehát már 50ezer ember szavazott!

dehát a CSOK verte fel az árakat!

továbbra is mocskosul keményen megbasznám olgi mamit

mert azt nem szabad

ménem

mert az piacellenes

És Berlinben meg még sok helyen nem piacellenes a bérleti árak befagyasztása? Ja hogy az a hanyatló nyugat...

csitt, nem szabad kiderülni, hogy azt nekik szabad

Ánon szokott-e a Fidesz migránspolitikájáról beszélni az első randin?

Attached: 740full-kiernan-shipka.jpg (740x740, 86K)

a szabad piac csak közhely és mindennek annyi az ára amennyit ki tudsz zsarolni érte jobb lenne ha a biblia szabályozná eszt mer így annyit kérnek amennyit nem is ér

>Krnen Šipková

ha van olyan aki megadja, akkor bizony ér annyit. üzletelj vele.

>mindennek annyi az ára amennyit ki tudsz zsarolni
>annyit kérnek amennyit nem is ér
Mindennek annyi az ára, amennyit ér. Komcsiknak takarodó van.

Miért beszélnék. Addigra már úgyis tudom, hogyan vélekedik a dologról.

EZ

mi a kurva anyja van ezzel a gugli kapcsával? minden egyes alkalommal 3-4-et megoldat velem mielőtt enged postázni

Nincs.

A zöldek nyomták hogy a megélhetési jogokat sérti a magas lakbér. Aztán mivel egy rakás helyen verik a CDU-t magukévá tették a helyi CDU és SPD társaság, hogy elejét vegyék a populizmusnak.

Neked van 150 ezer forintod csak lakbérre? Milyen jól keresnek mostanság a pestisrácos szamizdatosok?

Mese.