/polska/

edycja ustawionej gry

Attached: 1542356184229.jpg (1920x1080, 231K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=5NzCdnFSgTw
twitter.com/NSFWRedditImage

>te numerki
absolutnie bazowany /fred/

Attached: 1560431306679.jpg (450x450, 29K)

idolki to syf

święta prawda

baza jak chuj

Attached: impressive.gif (350x254, 2.76M)

absolutne bezguścia

Attached: 1560309322592.gif (600x313, 860K)

KURWA PAPIEŻ jebany papież polak przyjeżdża kurwa 1000 kamer na niego a ten kurwa zgadnijcie o czym mowi
o czym kurwa papież mowi
>hmmm kremóweczka taka dobra hmm cukier puder i kurwa krem z gówna z 300 kilogramami cukru a do tego karpik raz na rok od swieta
wyobrazcie sobie kurwa papież to jest kurwa człowiek mieszkajacy w tych italiach czy innych gównach on tam moze jesc najlepsze rzeczy kurwa a ten i tak pierdoli o tym gównianym polskim zarciu
dosłownie nosi złote buty i złota czapke i pierdoli kurwa o słodki kremie
no polak

Jebać Polskę, Polaków, a w szczególności to jebaćPolki.

PiS to gówno i wszystkie prawaki do gazu.

Attached: D8UimFTU8AALZ-k.jpg (978x1400, 225K)

to

Attached: 1388973879600.jpg (400x601, 93K)

Czemu boge musi dopierdolić temperature prawie 40C zawsze jak się egzamin zbliża

a gdyby tak pójść na studia dla studentów

Attached: 1559494727020.jpg (707x1000, 213K)

ale od flaków to ty się odpierdol

gorąca w ogóle nie czuję
powietrze jest gęste, trochę duszno i to wszystko

Jprdl jakbym miał jeździć w takim widlaku w którym jest 72 stopnie to bym zrezygnował i neetowal opinie?

dosłownie jesz pokrojone organy przez które przechodzi zwierzęce gówno

po co, inteligentni ludzie zostają fachowcami i zarabiają dużo więcej niż jacyś idioci po gównostudiach
studia to przeżytek i tylko sposób by jak najdłużej brać hajs od rodziców i nie zostać płaconiewolnikiem
t. student

>Zwolnienie z podatku dochodowego marynarzy, budowa tzw. drogi czerwonej w Gdyni i budowa portów zewnętrznych przyspieszą rozwój gospodarki morskiej – powiedział we wtorek wiceminister MGMiŻŚ Grzegorz Witkowski o przyjętych przez rząd trzech projektach ustaw.

>Zwalniamy z podatku dochodowego marynarzy, którzy przepracowali pół roku na morzu – mówił Witkowski, przypominając, że we wtorek przypada Dzień Marynarza. Jak powiedział, projekt noweli stanowi drugi z trzech kroków, które mają zachęcić do przerejestrowania statków z tzw. tanich bander pod polską banderę. Pierwszym – jak wyjaśnił – była ustawa o podatku tonażowym.

>To była ustawa dedykowana armatorom. Dzisiaj wykonaliśmy drugi krok, czyli dedykujemy tę ustawę o podatku dochodowym dla marynarzy. Trzecim krokiem, będzie ustawa, nad którą pracuje Kancelaria Prezydenta, o ZUS dla marynarzy, tak aby on był konkurencyjny i aby oni mogli przejść pod polską banderę – powiedział.

>Jak podało CIR, europejscy armatorzy masowo korzystają z usług oferowanych przez kraje z tanimi banderami. Flota handlowa większości polskich armatorów także pływa pod obcymi banderami, co ma związek przede wszystkim z kosztami pracowniczymi, czyli podatkiem od dochodów i ubezpieczeniem w ZUS. Marynarze zatrudnieni na statkach zarejestrowanych w rejestrze statków Wspólnoty Bahamów, który jest jednym z najpopularniejszych rejestrów wśród polskich armatorów – zwolnieni są w całości z podatku dochodowego.

>Zgodnie z danymi Międzynarodowej Organizacji Morskiej (IMO) listę dziesięciu największych rejestrów statków pod względem zarejestrowanego tonażu na świecie otwiera Panama. W następnej kolejności są: Liberia, Wyspy Marshalla, Singapur, Malta, Wspólnota Bahamów, Zjednoczone Królestwo, Chiny, Grecja i Japonia. Polska – ze względu na niekorzystny system podatkowy i ubezpieczeń społecznych – w tym zestawieniu znajduje się na 109. miejscu. Większy tonaż mają nawet państwa bez dostępu do morza takie jak Mongolia, Szwajcaria czy Luksemburg.

J
E
S T U D E N T E M
T
E
M

no i to jest baza

no debil

jak zostać fachowcem?

musisz się nauczyć synku

stary musi cię nauczyć, a jak nie masz starego to lecisz do janusza na staż za darmo przez kilka lat

W biurze 30,3 C, nie da się pracować, dosłownie pływam po tym biurku. Mówię do szefa, żeby zorganizował nam jakiś klimatyzator chociaż bo ten wiatrak to gówno daje i tylko dmucha to ciepłe powietrze w środku. Powiedział, że mu się nie opłaca na jeden "troszkę cieplejszy" dzień w roku kupować klimatyzatora. To mówię, że skoro to tylko "jeden cieplejszy" dzień to niech nas wcześniej do domu puści bo nie da się tak pracować. I trochę się zdziwiłem jak odpowiedział: "Jak Ci się nie podoba to możesz wyjść wcześniej i już wgl do pracy nie wracać". Zero jakiegokolwiek szacunku do pracownika.

Drukuje wypowiedzenie na koniec dnia, kładę na biurko i wychodzę stąd bez słowa nawet. I tak miałem plany, żeby się przeprowadzić, ale brakowało mi tego impulsu i w sumie dobrze, że tak wyszło. Mam nadzieję, że również będzie zdziwiony tym bardziej, że jest masa roboty i dodatkowo jeden z naszej trójki idzie za 1,5 tygodnia na urlop na dwa tygodnie. Zesrają się tutaj ze wszystkim, ale może to ich nauczy jakiegokolwiek szacunku.

fajnie wykopski

ale nudy

Attached: fb6114e53e38e18034e23e82ed7b822f.jpg (750x1200, 315K)

>niemiec zatrudnia
>"prosze nie przychodzic dzisiaj do pracy za goraco"
>"haha praca nie ucieknie user"
>"co? masz spotkanie? oczywiscie ze mozesz wyjsc wczesniej :)"

>polak zatrudnia
>KURŁA JA TU MAM 200 OSOB NA TO MIEJSCE!!
>kurła!!!! za moich czasow to ja pierdole TAKIEGO to kurłaaa zaraz wylatujesz i sie kurwa skonczy gadanie
>NIE PODOBA SIE? ja cie tu kurwa nie trzymam, ja pierdole. juz w kolejsce sie tutaj ustawiaja zeby tu pracowac ja tutaj nie potrzebuje takiego jak ty

nie jego wina, że polska jest 2x biedniejsza

>znam polski

Attached: 1548517644728.png (476x814, 336K)

eh fryteczki z dostawy nie są zbyt dobre

Attached: 1545140300096.jpg (632x1000, 253K)

czemu ona ma tyłek odsłoniony?

Attached: 3c0c9693d4a44f1bdb67833eaf89a162.png (1000x952, 547K)

ale przynajmniej kilka zł tańsze

nie interesuj sie

Attached: 62bb741b8ba47958b5573cc950f17e46.png (1260x1333, 1.85M)

ufffff, jak ja uwielbiam jak jest gorąco. Teraz tylko soczek z lodem i relaksik

Dostałem 4 z egzaminu.

siedzimy z gf w klimatyzowanym pokoju i się z was śmiejemy prawiczki

>Większy tonaż mają nawet państwa bez dostępu do morza takie jak Mongolia, Szwajcaria czy Luksemburg.
X---------DDDDDD

zaczynam dzisiaj diete i picie czerwonej herbaty co godzinę na zmianę z zieloną, opinie?

>Zjednoczone Królestwo

Attached: 1544667020230.jpg (630x630, 23K)

s t u d e n t e m

Attached: Screenshot 2019-06-26 15-48-59.png (272x158, 11K)

graty, miłej pracy na kuchni w macu

Zapraszamy Pana do Warszawy, oferujemy 10k, darmowe owoce i klimatyzację

youtube.com/watch?v=5NzCdnFSgTw

>29 lat
>5 dzieci
>facetom co mysla tylko o jednym dziekuje

Attached: i_wonder.gif (200x233, 817K)

bazowany korwin rozpierdala k*rakopków

>chce wolnosci i zero rządu dosłownie ;)))
>karaczan trzeba do sadu pozwać
jebany komuch prorosyjski

no i stało się anomy, wprowadzili bykowe xD czas stąd spierdalać

bazowe trójeczki

Attached: 1449005938783.jpg (900x900, 95K)

poka

>uuu bykowe złe uuuu
>co z tego ze zarabiam i tak za duzo jak na jedna kurwa osobe a inni musza utrzymywac dzieci
>uuuu nie chce placic podatku zeby kobieta mogła dziecku na stół obiad położyć bo ja musze miec giereczki

>bykowe
PiS to dyktatura jebańców nad dojeńcami

Attached: 1560992154924.jpg (1197x927, 640K)

nie pokaże bo było w telewizorze

>byń seba
>rzuć samochoduwke bo majza huj
>zaruchaj karyne
>rób gówniaki
>dostawaj 500+ i inne z dupy

>byń user
>idź na studia być studentem egzaminy mieć
>dostań robote w korpo za 10k
>imigranckiej myszki nie dadzo a polki to kurwy
>kupiłby sobie łajfupoduche chociaż ale nie ma pieniedzy bo trzeba bykowe zapłacić

co tam pierdolisz prywaciarzu? im sie należy

może po prostu zróbcie dzieci i żyjcie z pieniędzy od państwa a nie płaku płaku

Attached: 1546272497786.jpg (900x851, 50K)

>10k w korpo
>po studiach
lol, przecież euras nie studiował a piotr który zarabia jeszcze więcej nie ukończył studiów
st*dia to przeżytek, powtarzam

I don't mind being shot by an idol.

Attached: Staretarded.png (3000x1847, 1.34M)

część jebańców zapłaci, a część nie zapłaci

ale prawiczki zapłacą wszystkie

Attached: 1532503485991.png (700x1090, 815K)

ja też robię w korpo ale nie żałuję studiowania bo fajnie było sobie przedłużyć dzieciństwo i nie mieć żadnych zmartwień ani odpowiedzialności

czyli albo bykowe albo alimenty ech

dojeńcy zapłacą a kumaci nie ;)

siema kupuje switcha
opinie?

cha cha sojak :)

chłopak wie o takim wydatku?

sooooojaaaaak

prywaciarzu jebany na bombelki polkom byś oddał a nie na siebie wydajesz na chuj ci ten słłycz

PiS z lewej
ja z prawej

Attached: 1559745155946.jpg (1280x1819, 691K)

a zarabiasz 10 k?

jeszcze nie ale i tak zarabiam tyle że 3/4 mi zostaje na koniec miesiąca więc nie narzekam

no widzisz, trzeba było nie studiować to byś teraz tyle zarabiał

>user TY PŁACISZ BYKOWE AHAHAHAHAHAHA?

Attached: 1558705504731.jpg (458x418, 26K)

a ja nic nie zarabiam bo moja mama zarabia
haha pozdro

to poczekaj aż cię wypierdoli na bruk

>stawka bykowego to 1800 zł miesięcznie

Attached: 1541063597854.jpg (674x960, 85K)

>owszem, płacę bykowe ponieważ jestem polskim patriotą i uważam że rząd ma zawsze rację, po czym posnałeś?

Attached: 1541755970715.jpg (600x814, 63K)

nie zależy mi jakoś bardzo na tych dodatkowych paru tysiącach, nie zamierzam na razie kupować mieszkania więc nie robi mi to zbyt dużej różnicy jak dużo odkładam
na studiach podobało mi się to jak przez większość semestru wystarczyło przyjść może ze 2 razy w tygodniu na zajęcia a resztę dni mogłem się opierdalać i grać w gierki w samych gaciach

bazowany

Pamietacie jak jeden user szedl do pracy do Playa? ciekawe co u niego?

gdzie pracujesz?

co rok dostaje darmowego iphona za prawo darmo ale to by było tyle

nie powiem bo polski oddział nie jest zbyt duży (jedno piętro w biurowcu) i boje się doksa

głupia cipa

Pracuję w skarbówce przez 4 godziny dziennie, ama

Mam nadzieję że w Warszawie

TO KURWO NIE MOW
uuu juz cie doksuje kurwa niszcze ci zycie pedale jebany
jedno urwa pytanie nie umiesz odpowiedziec?
Spoko ale jak ty do mnie przyjdziesz po przysługe, a uważaj nie tacy jak ty kurwa przychodzili po nia, to ci powiem wiesz co?
powiem ci tak
>a pamietasz jak sie spytalem gdzie pracujesz?
wtedy spojrzysz na mnie ze zgroza
>pamietam
>to spierdalaj
i kurwa napluje na ten pysk jebany smiecia pierdolonego jestes kurwa nikim

well hello there pooland

Attached: polska btfo.png (1280x800, 1.87M)

oczywiście że w warszawie czyli jedynym mieście w polsce

no elo cwelu

Attached: 1534318764426.jpg (985x510, 58K)

baza

Attached: 145286092561.jpg (1400x1400, 240K)

Baza
Ja też

baza

dlaczego piszecie baza? nie rozumiem

jajks

rozepchaj se

>wróć do chaty
>sprawdź termometr we wnęce od północy od ogrodu
>37 °C

Attached: 1498041447232.gif (640x360, 189K)

kurwa co to znaczy rozepchaj se? co mam se rozpechac?
co to znaczy jajks?

idź już z tym marnym larpem

co to znaczy larp? czy ma to cos wspólnego z jajkami?

co za chujowa nitka, spierdalam grać w might and magic i wrócę wieczorem, żeby się wysrać przed snem, bo /polska/ to dosłownie kibel

Codzienne przypomnienie, że