Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Utálom a magyarokat desu

kurva anyátok

Megkeresett a HirTV propagandistája, Szarvas Szilveszter, hogy kiállok-e a műsorukban vitázni a tükörsimára vasalt heréjű Berki Krisztiánnal. Válaszom az alábbiakban olvasható.

A Berki Krisztiánra leadott ajánlások Kubatov Gábor listájától bűzlenek, nem hiszem, hogy törvényes eszközökkel gyűjtötte össze azokat. Remélem, az általunk kezdeményezett rendőrségi vizsgálat hamarosan kezdetét veszi, bár az sem lepne meg, ha Polt Péter és a nemzeti együttműködés rendszere ezt is elszabotálná.

Csakhogy a fenti feltételezés bármilyen valószínű is, jelenleg akkor is csak gyanú. Nem zárhatom ki, hogy Berki Krisztián valóban ötezer budapesti állampolgár bizalmát élvezi, így akárcsak Tarlós Istvánnal és Karácsony Gergellyel, vele is készen kell állnom a vitára, mert ez a demokratikus minimum: egy kampánynak igenis a vitáról kell szólnia.

Világos ugyanakkor, hogy Berki Krisztián producere, Hajdú Péter egy valóságshow népszerűsítésére használja a főpolgármesteri kampányt, abból igénytelen trash-műsort, nézettséget és bevételt gyárt. Nyilvánvaló, hogy ezért a vitáért gázsi jár, úgyhogy piaci áron hárommillió forintot kérek, amit jótékony célra ajánlok fel. Nekem mindegy, hogy ezt az összeget a HírTV vagy maga Hajdú Péter fizeti-e ki – ismerve e szereplők politikai kötődését, úgy hiszem, nekik is.

Bázisolt Berki epikus stìlusban kaffantja majd az örökszűz puzsìrt

nekünk miért nincsenek elmebeteg szektás őrültember celebjeink? nekünk miért csak puzsér jut?

Szar orszàgnak szar celebek

a punci milyen érzés a pénisznek?

Sosem fogod megtudni. Én sem.

Attached: 1567485370266.jpg (319x331, 15K)

valóban, jòéjt
remélem örök lesz az álmom

Hasonló jókat, user.

igazából ha jól szopnak az jobb

na ezért kár volt új fonalat nyitni

csak akartam végre egy rendes almát

befejeztem a Controlt, nem is értem mért mondják hogy szar a vége
úgy egészében nézve viszont nem szopom le magam állva a játéktól

Hàt elèg szar volt pedig, azt hittem most indul be a játék erre vège

hát jó engem úgy készítettek fel hogy nincs is befejezése
ehhez képest van, csak benne hagytak két sztorihurkot
viszont azt nem értem hogy a Pierce-et miért nem tudtam fejleszteni
ha a DLC-re marad az már disznóság

A szerbek nem emberek.

>

nem rossz összességében, de túlértékelt

ez az emily rudd?

Hát ezt nem is igazán lehet befejezèsnek nevezni, unom már hogy a játèk rendes befejezèsèt dlcben kell kiadni

Nagyon nem

lol de mérges az emilycsicska

Attached: tarsadalom.jpg (1080x1457, 131K)

mi az a muhar?

szerintem MAHART akart lenni

anyád már szarbán lassan kitörölhetem a seggem a forintjaimmal

>dollárban keresek pénzt
>geci paypal 290-ért váltja át
REEEE

>>dollárban keresek pénzt
twitch streamer vagy vagy mi?

lel