/polska/

edycja nocna

Attached: 1566864441569.jpg (2048x1758, 258K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/QBSELrm2-g0
youtube.com/watch?v=eNi4MqJwUkM
youtube.com/watch?v=-RoRUdYXXmg
youtube.com/watch?v=bBy9uUDSl_A
youtu.be/Y_-QonjPdUo
youtu.be/z5C11Lj9fdE
youtube.com/watch?v=MIrvRl7NxPM
youtube.com/watch?v=UQExvq0hLs0
twitter.com/NSFWRedditGif

no nie wiem, jakiś ostatni odcinek z prawdziwym pożegnaniem albo coś
Spike i Jet rezygnują z bycia łowcami itd
no i w ogóle że ta Julia zdechła to też takie forced było

i tak zara zdechnie, nie będę znowu sam postował

proto incel

Attached: 1566340240501.jpg (598x439, 42K)

eh kurwa chciałbym.
ostatni człowiek na ziemi i tylko czekać na śmierć wiedząc, że już cały ten kurwicyrk zakończony i nikt nigdy więcej nie będzie się musiał męczyć, no przecież to jak siedzenie u bram Walhalli

nie postuje bo kurwa po co

ty oglądałeś to na kolanie przeskakując między kartami i fejsbuczkiem, diskordzikiem i innym gównem, robiąc po drodze przerwy nawet nie co odcinek czy faktycznie poświęciłeś 100% swojej uwagi?

oglądałem wszystko bez skipowania

możesz spróbować to zrobić user, tak tylko mówię

kulty doomsdayowe są z góry skazane na porażkę
zajebać 7 miliardów karaluchów to by był gigantyczny projekt co dopiero ludzi, a tutaj jeszcze musiałbyś przekonać same karaluchy do tego żeby zajebały resztę populacji i jeszcze siebie. nie ma tak łatwo.

spójrz jak memiczny jest islamski terroryzm, spójrz na tych japońców co kiedyś sars w metrze rozpylili, to by musiało być coś z zewnątrz, ewentualnie jakiś psychotyczny rozpierdol na poziomie rządowym absolutnie po za kontrolą.

nie myśl, że o tym nie myślałem już kiedyś :D

ale z ciebie krejzol user

eh takiego to strach na ulicy spotkać

postować muzykę
youtu.be/QBSELrm2-g0

youtube.com/watch?v=eNi4MqJwUkM

Kurwa nie mogę znaleźć porządnego wyświetlacza do Xiaomi Redmi Note 4. Czemu Xiaomi części nie sprzedaje? Zapłaciłbym i dwie stówy (dwukrotność tego za ile zamienniki chodzą) za coś jakościowego.

youtube.com/watch?v=-RoRUdYXXmg

Attached: 1401210316931.jpg (983x758, 98K)

po co bylo kupowac chinskie gowno

meh do żadnego prawie fona nie ma jakościowych zamienników dostępnych dla szarego kowalskiego

>ludzkość
>dobrze
no zzargumentujcie mi to miłośnicy życia, w sumie może być fajnie

dobrze bo sam jestem częścią niej
pozdrawiam

Attached: 1539051484864.jpg (854x773, 356K)

w erze hardbassów nawet coś innego

>>ludzkość
>>dobrze
ja jestem tym któremu odpowiadałeś debilu, po prostu krindż
>nie myśl, że o tym nie myślałem już kiedyś :D

co? postuj

bo zamienników się nie kupuje tylko się wypierdala odpad do śmieci i płaci za nowy, to jest XXI globalnie kapitalistyczny wiek, a nie jakieś kurwa januszo oszczędzanie, że jak kuboty do wyjebania jak można skleić przecież warstwy c'nie?

jaki ustrój polityczny najlepszy

kuboty jak i każdy inną maszynę budowlaną to się przez lata naprawia
tak drogich rzeczy nikt nie wypierdala, synku

no i chuj z tym?
czyli się zgadzasz, to do usług, krindż mi na drugie imię dali

>to do usług, krindż mi na drugie imię dali
kurwa jaki krindż

ta nuta

ale postuj jakąś

bo nie były w tej erze robione, ja starej lodówki co siedzi w mieszkaniu, a ma pewnie więcej lat odemnie też bym się nie pozbył

youtube.com/watch?v=bBy9uUDSl_A

komunizm

This is how the average polish woman looks like.

Attached: b0f4e4197996d7b087a113e5eafaf43494336428.jpg (600x850, 302K)

youtu.be/Y_-QonjPdUo

zależy ile masz lat, taka lodówka co ma 40-50 lat to rocznie parę stów prądu więcej zużywa niż nowoczesna
a kuboty są wciąż robione chyba
przynajmniej nic nie słyszałem żeby firma upadła

Attached: bobcat-vs-kubota-skid-loader.jpg (1018x384, 125K)

*boy

nie moge zasnąć

Attached: 27e0464500f85904b4ece9e466993add7e9585c1.png (1100x1639, 1.44M)

mam bardzo wiele imion ponieważ rodzina jest pochodzenia szlacheckiego i gardzę polakami robakami, także jeszcze Psychopatyczny Aspołeczny Krawędziolord Mizogin Chikan-Denshia Weeb Niedotykajmojegodziecka Satanisto Bezbożny Wrogu Ludzkości Kandydacie Auf Psychiatryka Baka-Baka Sześć-Dziewięć i Cztery-Dwadzieścia Trzy Sześć Jeffrey IV (Czwarty) Junior Senior Senpai Hentai Kowalski Pozdrawiam.

Moje pełne imię to user Krindż Psychopatyczny Aspołeczny Krawędziolord Mizogin Chikan-Denshia Weeb Niedotykajmojegodziecka Satanisto Bezbożny Wrogu Ludzkości Kandydacie Auf Psychiatryka Baka-Baka Sześć-Dziewięć i Cztery-Dwadzieścia Trzy Sześć Jeffrey IV (Czwarty) Junior Senior Senpai Hentai Kowalski Pozdrawiam.

Nie próbuj wchodzić w moją drogę gdyż z moim moco-poziomem zniszczę cię samym oświeceniem przyniesionym przez anime i nawet moja peleryna nie załopocze na wietrze,
z wyrazami szacunku i pozdrawiam
user Krindż Psychopatyczny Aspołeczny Krawędziolord Mizogin Chikan-Denshia Weeb Niedotykajmojegodziecka Satanisto Bezbożny Wrogu Ludzkości Kandydacie Auf Psychiatryka Baka-Baka Sześć-Dziewięć i Cztery-Dwadzieścia Trzy Sześć Jeffrey IV (Czwarty) Junior Senior Senpai Hentai Kowalski Pozdrawiam

ale te kuboty robią dzisiaj tak jak je robili wtedy, w sensie technologicznie tam się nie miało co zmienić.
a te nowe lodówki to ponoć się rozpierdalają zaraz moment po przeminięciu gwarancji

do 6 rano dużo czasu jeszcze

youtu.be/z5C11Lj9fdE

to jest oryginał tego sandu ciorby?

a tak bez beki (gdyby nie ten nos), to byście jebali taką?
youtube.com/watch?v=MIrvRl7NxPM

nawet się uśmiechnąłem
a tak na serio to nawet nie wiem co to prócz tytułu, napotkałem i w sumie fajnie brzmi

goran bregovic spotyka allahu akbar

no ale kawalarz z ciebie user, w formie jesteś

ogólnie jest dziwna

gdyby się nie odzywała, owszem

jestem synem paczesia i abelarda gizy, właśnie trenuje do przejęcia na wiele sezonów sceny standupowej w polsce (sejmu), witam

a to fajnie bo sucho coś u nich ostatnio

niby mi nie staje, ale zwalić trzeba

zahukana i w hijabie to i dla nas musi odstawać, takie właśnie by były te szare myszki wszystkie na zachodzie gdyby były pod butem, ale tak jak tu user mówi taki babydoll face, a to ciałko też musi mieć fajne delikatne

twarz dziwna, głos dziwny i zjebana z zachowania
szara myszka zresztą to nie jest
nie czaję czemu wy spierdony każdego myszką chcecie nazywać

>każdego
>ego
to wtedy szczur jest

nie bo szary myszek

dobra wiesz o co mi chodzi, że czasem jakieś alternatywki, tu jakąś łebselebkę niby szarą myszką nazywacie
kurwa zaraz na aktorki albo klasowy rowerek będziecie mówić szara myszka

>wy
ja nigdy kurwa nie użyłem tego wyrażenia bo się nim brzydzę i tylko głęboko incelskie łapska je wklepują

to słuchaj tego, taki mój wstępny tekst na występ c'nie? jeszcze nad nim pracuje w sensie testowe i do poprawki.
Więc tak:
Szanowny panie marszałku, rado ministrów Polska to jest poteżny kraj (tutaj komediowa przerwa),
wszyscy dobrze wiemy jak bardzo szanujemy naszych obywateli (przerwa krótsza, bo inteligentni to już powinni już załapać co i jak i są na pokładzie razem ze mną),
nasza pozycja na scenie światowej rośnie i jesteśmy ogólnie szanowani (charyzmatyczny uśmiech), za niedługo będziemy liderami europy (to jest taki żart generalny używany przez bardzo wielu komików w sejmie także na pewno siądzie i też wszyscy ogarną, że jestem zajebiście dobry w te klocki i znam obecną mete gry także zdobywam ekstra punkty i zaufanie, że dalej będzie jeszcze więcej ognia, więc uwaga i skupienie multiply x3),
naszym celem jest dobro polski (jeszcze umacniam powyższe),
(tutaj daję dramatyczną pauzę, żeby podbudować napięcie przed przypierdolenie puentom) pod naszą władzą jakoś życie pójdzie w górę (gra słów), a podatki spadną w dół. Ukłon i czekam na brawa tylko.

nie wiem jeszcze tylko puenta nie czy nie za słabo i generycznie, ale mówię to pracuje jeszcze nad tym, choć w sumie nie wiem ;/
może narkotyki jakoś mi pomogą przełamać

youtube.com/watch?v=UQExvq0hLs0

no nos spierdolony, głos może być od akcentu, bo mówi w nie swoim języku, z resztą kurwa kto mówi żeby jej słuchać pytanie było czy byś jebał.

tak powiedzmy sobie szczerze porównując do zachodu to jest mysza w chuj, ale widać przez ten metal, że chce się z tego wyłamać

no ja tylko kurwom pisze, ale w sumie to jakby wyglądały szare mysze na zachodzie?

dobra czyli user debil który nie wie co to jest szara myszka
pozdrawiam (nie pozdrawiam)

aż go z klapków wyjebało XD

szare mysze to takie nieciekawe, introwertyczne, brzydkie (do ledwo przeciętnych) i nieśmiałe że nawet w wieku 25 lat mogą być dziewicą

jedynie jakaś laska z aspergerem, albo jeszcze innym spierdoleniem.
pozdrawiam (nie pozdrawiam)

no to kurwa w rzeczywistości, a w tych fantazjach anonkowych?, bo ja lore biore z szamba, na szambie jesteśmy

jakie lore jak to jest dwóch spermiarzy na krzyż którzy źle tego tutaj używają
czy o lore jakiegoś kara lub vikopa ci chodzi

i kurwa znowu zdechnie bo z was tacy słabi zawodnicy, idę walić konia

niech ginie

Attached: 1cc333c68449b50b2c6c1410761ec4c4.jpg (855x2048, 292K)

a, zapomniałem odpisać:
zabij sie

ładna animka ale nie ma cycków

nie mogę mam wielkie powołanie na przejęcie polskiej sceny standupowej (sejmu) jestem synem paczecia i abelarda gizy presja pochodzenia jest zbyt wielka, aby zawieść moich kreatorów

>tołcz
>cycki
Wybierz jedno, podrawia Yuugi Pękłaguma

i na choy podbijasz diaspora

bo mnie stać kurwa

no znowu ten zjeb

a kurwa ten user fantasta, to leje sage

zdechły jak żyd w auschitz i taka twarz tej nitki, nic prawilności na nocnej.
zahiviony chuj wam w dupe normizny jak się pobudzicie i będziecie zaczynali redditowo wykopkowe postowanie o 8 ranko.