/poIska/

edycja gierek

Attached: 1532534685997.jpg (1737x1152, 234K)

Other urls found in this thread:

idrlabs.com/tests.php
en.wikipedia.org/wiki/Dissociative_disorder
youtube.com/watch?v=AAZQaYKZMTI
twitter.com/SFWRedditGifs

ja z tyłu

KUURWWWAAAAAAAAAAAAA
DLACZEGO JA MUSZĘ JUŻ MIEĆ DWADZIEŚCIA LAT I KURWA NICZYM NIE RÓŻNIE SIĘ OD PIĘTNASTOLATKA JA PIERDOLE

>region świata gdzie wszystkie grupy etniczne są wymieszane koło siebie
>lol podzielmy je na państwa etniczne rysując granice z dupy żeby w każdym było trochę powyżej 50% jakiejś
dlaczego sowieci spierdolili wszysto do czego się dobrali?

Attached: asptqd7d0q421.jpg (2848x2444, 958K)

zamknij morde zjebie, w tym generalu można postować tylko o anime

przesz to samo było w afryce

>German
o gurwa jak

w afryce było zupełnie co innego

pewnie jacyś przesiedleńcy czy inny chuj

co było w afryce

>ta 10 letnia dziewczynka z bogatego domu co wysiada na tym samym przystanku
to nie fair, taki wygryw od samego początku

ale tam ich musieli gwałcić

nikt nie zwracał uwagi na grupy etniczne w afryce jak rysowali te granice kolonialne ani kilka dekad później jak te kolonie uzyskały niepodległość

w Afryce było tak samo
Brytole i Francuzi dobrali się do tworzenia krajów, w niektórych przypadkach dosłownie przecięli na pół kilkuset letnie plemiona i wrzucili je do tego samego worka jak ich odwieczni wrogowie itd.

jak myślisz czemu tyle wojen domowych jest
Wojna w Sudanie rozpoczęła się dlatego że rząd na który składały się 2 grupy etniczne zaczął walczyć między sobą

porwij ją i zażądaj okupu
a potem zrób jej mindbreak, zapłacą okup a ona i tak będzie chciała cię za męża

jaka jest najskuteczniejsza metoda mindbreaku?

Wejdźcie na mój poziom.
I nie, nie oszukiwałem.
We wtorek mam wizytę u psychiatry.

Attached: 21454687898.jpg (767x646, 116K)

siema adrian

daj linka do tego

>w Afryce było tak samo
nie podczas gdy w związku radzieckim wszystkie SSR-y były państwami etnicznymi i takimi też są te o których mowa
a wcale nie musiało tak być

mi quiz internetowy powiedział że jestem lolitką

powodzenia user
czułość i łagodność na początek żeby wywołać syndrom sztokholmski
potem ostro
a tak na serio user to nie rób tego

Masz anonku
idrlabs.com/tests.php

c-chcesz męża?

za późno

>ale się przystojny robisz user
>pewnie zanim się obejrzę to już cię jakaś młoda dziopa zgarnie mi sprzed oczu
>he he żartuje po co miałbyś się z taką starą babą jak ja marnować

Attached: 1550146450531.jpg (2508x3541, 1.08M)

>dziopa
do śmieci to idzie

mam nadzieję że będą mieli w końcu seks

Attached: 12_423142_1125_1600.png (1125x1600, 960K)

o kurwa

Attached: ssss.png (685x455, 110K)

weź pigułkę!

chyba se pójde pozapierdalać bo nudy

Attached: 1557381730932.jpg (1000x750, 150K)

jedyne czego chciał Hitler to odbić prawowite ziemie z rąk Mongołów, ale to Mongolskie Sowiety wygrały wojnę i dzisiaj się uczy w szkole, że Niemcy sięgały maks do prus wschodnich

won mieszczuchu

zawsze byłem pizdą, co niby mam z tym zrobić

Attached: 1529426509285.png (886x688, 192K)

Ta, przyda się.
Bo już się łapię na tym że nie wiem co robię, bez memiczenia.

być sobą

idź się taplać w gnoju

a cie jebne

alko

zautomatyzowane ruchy?
robisz coś i masz tak jak z zamykaniem drzwi na klucz przy wychodzeniu że tego nie pamiętasz?

dostałem taką maść na trądzik i smaruje już tak z piąty dzień i mi się strasznie skóra łuszczyć zaczęła, aż się normalnie odbarwiła w okolicach ust. To normalne?

jestem schizofrenikiem bo moja dłoń jest moją dziewczyną

Attached: 1495226335112.jpg (1265x904, 716K)

997

tylko jak jesteś prawiczkiem

>masz tak jak z zamykaniem drzwi na klucz przy wychodzeniu że tego nie pamiętasz?
nie on ale ostatnio cały dzień się srałem, że zapomniałem zamknąć
okazało się że wszyskto ok

Kardiolog mikrofonu sam tak o soobie mówi bo prosto w serce tralala zapierdala

no zależy jaki powod tradziku i jaka masc. Zobacz ulotke

Też,ale nie tylko.
Np. dzwoniła babcia i prosiła żeby jak ojciec wróci ( a wrócił dosłownie 2 minuty później ) żeby oddzwonił. I ja o tym zapomniałem. Ocknąłem się jak zadzwoniła ponownie za 2 godziny.
Jak byłem młodszy to pamiętam miałem tak że obudziłem się we wtorek w wakacje o 11 a potem znowu, tyle że w czwartek.
Dosłownie czasem czuję jak by mi się mózg przestawiał.
Ciekawie się w moim życiu zrobiło, nie ma co.

a no tak, zobaczyła że mam dwadzieścia lat i dała maść dla ruchających, ups haha.

no jest w działaniach niepożądanych, czyli chyba okej

no to ok.

jakieś traumy z przeszłości user?
>en.wikipedia.org/wiki/Dissociative_disorder

>czytanie nazwy jako ajdi softłer
mam nadzieję że tego nie robicie

Attached: dg.jpg (400x400, 28K)

no ja czym idy software

>idy
ydy

jaka mnie depresja jak się na siostrę patrzę
nic z niej nie będzie a ja chuja mogę z tym zrobić, są młodsze dzieciaki od niej które są bardziej rozgarnięte

Attached: 1566091030200.jpg (432x529, 146K)

no już nie posraj się, myślę że rozjebałem cię bezproblemowo

Attached: file.png (708x501, 180K)

W sumie raz skoczył na mnie rottweiler jak byłem mały. Nie pogryzł mnie ani nic, no ale obsrałem się ( nie dosłownie ) za gówniaka że ho ho. Psów się od tego czasu zacząłem bać, dopiero od niedawna jak siora ma na spółkę z chłopakiem i czasem psina u nas jest to jest lepiej. Bezmemicznie i serio, nigdy mnie nikt nie molestował ani coś takiego, raz czy dwa się na dupsko dostało od ojca i tyle.
Ale pamiętam np. w świetlicy w podstawówce to od innych dzieciaków stroniłem i siedziałem sobie robiąc jakieś takie "bieda-dioramy" z papieru. Np. rzeka czy pustynia z doklejonymi kaktusami, pokolorowana.
Aha, jak piszę na klawiaturze to czasem tak uderzam że literki pozamieniają kolejność i muszę je poprawiać.

>autyzm 93%
aha, specjalnie takie odpowiedzi dawałeś

to ostatnie mam i praktycznie kazdy post musze poprawiać. Zauważyłem że to mam od kiedy w gimbazie mi ojciec kompa na rok czy 2 zabrał i od tego czasu w ogóle pisac nie umiem

makiemu sprzedasz i będzie dobrze, problem z głowy

nawet nie wiem które podliczane są do autyzmu, mam tylko pewność co do lękówek

>wszystkie okoliczne roksy są nagle droższe
co jest kurwa

to ostatnie to umiarkowana dysleksja jest
nic groźnego, dużo ludzi to ma
jeśli miałeś jakąś nagłą zmianę w charakterze której nie pamiętasz to powinieneś się martwić

czy reporotowanie postów robi cokolwiek
nigdy nie widziałem żeby posty które reportuje były usuwane a nie reportuje za byle co

inflacja pchana socjałem

4000 minimalnej

zależy od deski i od ciecia

Ja to tak od liceum w sumie. Wcześniej nakurwiałem po klawie jak przedwojenna sekretarka po maszynie do pisania.
W sumie od pewnego momentu w życiu zacząłem być zamknięty w sobie ( jakkolwiek to brzmi ) i dosłownie mówiłem sobie że nie zasługuje na szczęście. jak np. miałem 16 urodziny to zamiast się cieszyć, że o prezenty itp. to się jebłem na kanapę, przytuliłem do moich pluszaków i miałem jakieś ciężko depresyjne myśli.
a 4 lata temu pochowałem matulę, także pewnie teraz jest jeszcze lepiej.

jak jest z banowaniem na /vg/

taka chujowa decha że nawet mody mają wyjebane

takie zmiany mają przyczyny user
zastanów się co się wtedy w twoim życiu i otoczeniu działo
ja podobno byłem duszą towarzystwa kiedyś a potem zacząłem zamykać drzwi przed wszystkimi kolegami

nie prawda
jak kiedyś generalik gierki zaczął srać na chińczyków to po 3 minutach wyjebali cały do kosza

>fobia przed psami bo kundelek na niego skoczyl
pizda

>zespół lęku
>pizda
NO NIEMOŻLIWE

Hm, alkoholizm rodziców to na pewno jedno.
W sumie jednym z pierwszych wniosków na terapii było to, że nie ma mnie jako mnie, w sensie osoby która sama się wykształciła. Jestem tylko ja jako zlepek różnych życzeń/żądań/treści wpojonych we mnie przez otoczenie.

no hej

Attached: nohej.jpg (1169x501, 162K)

typie jak mialem 5 latek to u prababki na wsi prawie zagryzl mnie jakis zdziczaly wilczur i od tamtej pory panicznie balem sie kazdego psa, nawet gowien wielkosci przecietnego buta, spierdalalem gdzie pieprz rosnie jak psy rozmiarow zabawki otwieraly pyski zeby zaszczekac
jakas dekade temu zaczelo to lagodniec, teraz mam prawie 3 dychy na karku i tylko czasem wzdrygam sie jak jakis wiekszy kundel nagle szczeknie gdzies 2-3 metry ode mnie

>zlepek różnych życzeń/żądań/treści wpojonych we mnie
jak dużo miałeś swobody jako dziecko?
wiesz, nie chodzi mi o dosłowną możliwość włóczenia się gdzie chcesz tylko np. wybór drogi życiowej, stylu ubierania się, fryzury takie rzeczy

aha i po co mi to mówisz

wstalem i sie wysralem. pora zaczac dzien

Attached: 1430419519119.jpg (800x800, 344K)

co wygrałem

Attached: kuba.png (731x626, 152K)

add

W sumie sporo. Np. mogłem sobie iść gdzie chcę tylko miałem powiedzieć o której wrócę.
Z jednej strony starzy zawsze mówili, że mogę zostać kim chcę a z drugiej pokazywali np. panów sprzątających miasto i mówili "tak skończysz jak się nie będziesz uczyć ( nieważne że tatulek wielki pan marynarz sam zaczynał od zapierdalania ze szczotą po stoczni co zawsze uwielbiał podkreślać). Co do ubioru to w sumie zawsze mnie matula ubierała w jakieś koszule, elegancko, itp. a ja nawet nie protestowałem, bo nie znałem żadnej alternatywy to raz ,a dwa "no jak ja mogę podważyć zdanie rodziców?"
A i pamiętam jedno. Pod koniec podstabazy miałem problem z matmą - funkcjami dokładnie. Starzy zamiast wynajęcia jakiegoś studenciaka z polibudy który by mi to ogarnął spokojnie to wyjebali mnie na jakieś koło matematycznych geniuszy za w chuj pieniędzy gdzie jedyne co się dowiedziałem to co to jest silnia.

nuta
youtube.com/watch?v=AAZQaYKZMTI

>Jestem tylko ja jako zlepek różnych życzeń/żądań/treści wpojonych we mnie przez otoczenie.

ale co wy gadacie
to się tyczy dosłownie każdego

czyli w zasadzie polski standard
jak twoja sytuacja pogarszała się z biegiem lat?
i jakie wydarzenia miały największy wpływ na twój stan?

ze jestes pizda bo masz fobie od tego ze piesek byl za blisko

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Attached: 1568195973284.png (976x2886, 1.86M)

no nie każdego
wiesz, ludzie mają jakieś inspiracje, pomysły na życie, marzenia których nikt im nie wdusił do głowy

tylko ja nawet nie jestem tamtym anonem debilu, a to że ktoś z zespołem lękowym jest pizdą jest oczywiste idioto

aż se przesłucham na koniec dnia. dzięki

Attached: 1537591140517.png (633x900, 543K)

ale oni sami też nie wymyślili od nowa tylko wzięli z kultury wokół
może nie rodzice ale telewizor/znajomi powiedzieli o tym ale to nic nie zmienia

jechałem se autobusem i przy samochodówce wsiadły same ładne blondynki długowłose

no nie pierdol

Rozumiem ze polaczki zrobiloby to twoim zdaniem lepiej ty cwelu oenerowcu

Niemcy Nadwolzanscy
Sprowadzeni przez Katarzyne II do poludniowej Rosji. Zostali wysiedleni w 1941

ciągle osoba dokonała wyboru między dostępnymi opcjami a nie został on jej wmuszony
ktoś może oglądać programy o policji cały dzień a i tak wybierze coś innego

>oenerowcu
co ty pierdolisz schiolu

Ehem...
cyce

Attached: 653456457.jpg (1426x2000, 454K)