/polska/

edycja dziewuszek typu płaskiego

Attached: 1545397419342.png (1027x1003, 863K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=zRzwaktOySk
youtube.com/watch?v=LfTYPrz9EAI
youtube.com/watch?v=mJWMBy6B_BQ
twitter.com/NSFWRedditImage

tylko dla Murzyna

>matka znalazła spermoskarpete

Attached: 1544200552921.jpg (924x571, 82K)

>matka znalazła spermopodłoge i spermościane pod biurkiem

>przez pół swojego życia zachowywałem się jak typowy żydek
czyli ze jak

>matka znalazła spermopokój

DOBRA CHUJ MNIE
DAJ MI KURWA TYLKO 3

>matka znalazła spermothinkpada
>wkurwiła sie że nie jest wystarczająco ospermiony i nie odsprzeda

>wujek znalazł czarę goryczy

oskarżał polaków o to że byli gorsi od nazistów i że w ogóle kamienica w centrum jest jego pradziadka

>on pisze j*zus z dużej litery

jakbym umarł to nie przychodźcie na mój pogrzeb

Prawilnie przypominam aby na jesieni głosować na bazowane PO.

ale sraka pociekła

Attached: 1561927675587.jpg (480x600, 22K)

no taka opaska z brwi mi sie robi jakby

Zadaj mi jako pytanie w sprawie Karty Polaka. Bardzo prosze. Chciał by mieć trening.

jak im powiem że jestem zdrowym, heteroseksualnym mężczyzna który rucha to mi nie pozwolą na PO oddać głosu
to trzeba być pedałem w sukience żeby dało się na PO głosować

a srasz?

ile kosztuje bilet lotniczy z Warszawy do Helsinek?

hahahahahaha kurwa mać, śmieszy mnie to bardziej niż powinno. Zrobiłeś mi wieczór

mouse - mysz
mice - myszy
czy anglicy to debile?

Znaczy księdzem? Cóż PO też kocha Kosciół tylko na swój sposób.

too kosciuł zły lgbt dobre :))

Tak pani konsule czasami chodzie do kiblu. Ale nie rozumiem na ile to kojarzy z tematem.

no odpowiedz żydku, jakie choroby definiują stereotypowe żydowskie zachowania? Można być sknerą przez chorobę psychiczną? Zacząłeś do dokończ bo ciekawe

człowiek małpa?

ja tylko przypominam
youtube.com/watch?v=zRzwaktOySk
youtube.com/watch?v=LfTYPrz9EAI
youtube.com/watch?v=mJWMBy6B_BQ

bolzgla dla pedauf i ciapakuf

Myślę że można znaleźć jakiś low-cost po promocji nie więcej niż za 30-40€

*Tak pani konsul, czasami chodzę do toalety, ale nie rozumiem jaki to ma związek z tematem.

Ale się oenereowiec zesrał. Dlaczego narodowcy są tak pedalscy i słabi psychicznie?

wyobraźcie sobie ssać judejskiego kutasa na forum o koszach wiklinowych
te napływy to z roku na rok coraz głupsze

>oenerowiec
co kurwa? to jakaś słaba zarzutka tak?

no ten yyy jestem pazerny

Attached: vyxrnebknql01.png (1274x938, 795K)

Wklej jeszcze zdjęcie transwetyty.
Ktos tutaj za długo obciągał księdzu w zakrystii i mu się psychika zlasowała.

no smieszne ze mam bardziej owlosione czoło niż twarz

dziękuję za to co dał radę

ale przecież rację ci przyznaje
kościół zły
bolzga dla pedauf i ciapkauf

hahahaha o kurwa

No ale jesteś w końcu pedałem czy nie?
Może zarzutka może nie. Skąd wiem kim naprawdę jestes?

>jeśli nie lubisz pedofili w kościele to automatycznie polska dla murzynów
a więc to jest to legendarne 50 iq n*rodowców

jeszcze go zapytaj czy już ma domek w Palestynie wybudowany

A no tak nie przedstawiłem się.
Witam, nazywam się Anonymous, miło mi.

>jak nie jesteś debilem który atakuje każdego kto się z tobą nie zgadza to jesteś z ONR
a więc to jest to legendarne IQ n*pływów

>no taka opaska z brwi mi sie robi jakby
no nie mogę kurwa xD hahahahahahahahahaha

>tak, jestem faszystą, skąd wiedziałeś?

Attached: 1567253579819.jpg (1140x1280, 113K)

>jak nie jesteś A to jesteś Z
a więc to jest ta logika debilów

Ale po co Ci ta karta? Chcesz mieć zniżkę na przejazd kolejowy?

A w Polsce jak w chlewie

Attached: EEBmmUIX4AEVkRe.png (616x592, 654K)

bo chce wypierdolic do finlandii
nie ma za co naplywie

co sie smiejesz
i tak mam wydepilowane brwi zawsze, to nikt nie wie o tym

Wypierdalaj.

Bazowany neonaziol który ponownie przyłączy do Niemiec pradawnie germańskie Breslau and Danzig.

sosik, chcę komenty poczytać

no nie mam nic do ciebie, po prostu to smiesznie brzmi i sobie wyobrazilem
No jeszcze by tego brakowało żebyś tego nie depilował xD

>tug mam włosy pomiędzy brwiami ale są jasne i drobne tak że i ch nie widać w biały dzień

Po prostu wygugluj nagłówek murzynie

jednej z kolezanek mojej siostry ponoc bardzo sie podobalem ale po tym jak siostra opowiedziala jej o mnie jaki jestem spierdolony jej sie odmienilo

Ja skubię brwi jak już coś zaczyna rosnąć bo potem jest monobrew

wyglądasz jak seryjny morderca albo te dziwaczne foty celebrytów z usuniętymi brwiami

bazowana siostra staje w obronie prawictwa anona

ja też i golę ale i tak widać ale ja mam wyjebane, bo lepiej tak niż jak mam tam widoczne włosy

>tug mam penis pomiędzy nogami ale jest biały i drobny tak że nic nie widać w majteczkach

Chce sprawdzić na ile wy polacy. To jest najważniejsze daty z historyii Polski. Ile znasz i co się tam stało?
1) 966
2) 1000
3) 1025
4) 1138
5) 1226
6) 1241
7) 1320
8) 1331
9) 1335 i 1338
10) 1385
11) 15 lipca 1410
12) 1444
13) 1569
14) 1573
15) 1596
16) 1655-1660
17) 1683
18) 1764
19) 1772
20) 3 maja 1791

Ciąg dalszy nastąpi...

BŁAGAM JA PIERDOLE
DAJ MI TEGO GOTOWCA JUTRO
PROSZĘ NA KOLANACH, PÓJDĘ NA MARSZ RÓWNOŚCI TYLKO DAJ MI TO 3

trapie...

>biały
Niski test.

jestem studentem i mam egzaminy wspominalem juz ze jestem studentem i studiuje i mam egzaminy? mialem egzamin u promotora w ogole studiuje w poznaniu i mieszkam w akademiku i studiuje bo jestem studentem i nie moge zamknac ryja na temat moich studiow bo jestem studentem to znaczy ze studiuje i mam egzaminy ktore zdaje albo moge nie zdac i mam egzamin u promotora bo jestem na piatym roku i mieszkam w akademiku w poznaniu bo tu studiuje i jestem studentem co mieszka w akademiku tu i studiuje i ma egzaminy bo wiecie jestem studentem i studiuje ale na wyklady nie chodze potem egzaminy i spotkania z promotorem ale sie nie ucze bo sa drugie terminy a melanz w akademiku wazniejszy hehe takie zycie studenta wiec tak jak mowilem studiuje w poznaniu i mam egzaminy i mieszkam w akademiku bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku w poznaniu i mam egzamin u promotora na ktory sie tylko rano uczylem a poza tym sie nie ucze bo jestem studentem ktory studiuje i wazniejsze jest sie najebac w akademiku ruchac studentki jak prawdziwy student ktory mieszka w akademiku tak jak ja i studiuje ale nie chodzi na wyklady i sie nie uczy na egzaminy bo sa drugie terminy hehe jestem studentem i studiuje w poznaniu ale nie chodze na wyklady bo nie trzeba i mam egzamin ale wcale sie nie uczylem tylko postowalem tu i mam egzamin u promotora na ktory uczylem sie rano bo wczesniej nie moglem bo mieszkam w akademiku i pilem alkohol i ruchalem studentki wiec nie moglem sie nauczyc bo jestem studentem ktory studiuje i mieszka w akademiku takie jest zycie studenta ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzaminy ale sie nie uczy bo sa drugie terminy wiec nie trzeba sie uczyc i chodzic na wyklady bo tak robia studenci ktorzy studiuja i mieszkaja w akademiku jak ja student ktory studiuje i mieszka w akademiku i ma egzamin jak to studenci ktorzy studiuja tacy jak ja bo studiuje w poznaniu i jestem studentem i nie chodze na wyklady i mieszkam w akademiku i sie nie ucze na egzaminy

Cześć, siema, witam :D Chciałbym coś sprostować. Jestem tym gościem od szybkiego czerwonego auta. 09.09.2019 ul. Sikorskiego godzina 11: 20, włosy cholera wie jaki to kolor bo facet zna podstawowe, strzelam- ciemniejszy blond. Widzę sporo heheszków w komentarzach więc chciałbym się odnieść do nich.
Niektórzy piszą, że mają czerwone auto np. Skode ale nie jest zbyt szybka, śpieszę z wytłumaczeniem.. Skoda pewnie została przemalowana jak wyjeżdzała z Niemiec, korzeni i DNA nie oszukasz.. nie da się przemalować i mieć szybkie auto, już lepiej rolki czerwone kupić. Jeden chłopak napisał w komentarzu " Multipla się nie liczy...-czytaj czerwona multipla" to ja odpowiem tak, nie interesuje mnie czym byłeś wożony za dziecka gdy ciągnąłeś z cyca i jeździłeś na wate cukrową draniu.Wy kompletnie nie rozumiecie jakie szczęście miała ta dziewczyna, ostatnio piszczały mi klocki hamulcowe tak, że nawet zakonnica by się za mną obróciła, więc zakupiłem nowe klucuszki warte 700zł wiadomo w salonie bo wiadomo auto z salonu bo wiadomo czerwone to wiadomo, że szybkie i tanizny nie wsadze w auto,co nie?! Możecie się teraz śmiać ale dzięki temu, iż mam czerwone zajebiście szybkie auto, super zawieszenie i nowe klocuszki to pruje po ulicach jak Flash w ostatnich odcinkach.. ogromne dziury w Tarnowie?

jaka różnica wieku?

Epicki KEK

chrzest polski
tysiąclecie króla polski jezusa
bolesław chrobry się zesrał
rozbiór polski
nic
(..)
nic
konstytucja trzeciego maja

>996
chrzest polski
>1410
bitwa pod grunwaldem
>1791
konstytucja 3 maja

po prostu nastawiam żagiel i płyne przed siebie, gdy wy mówicie pewnie pod nosem.." ała, kolejna, ałaaaaa". Dziewczyna była szczęściarą bo nowe klocki miałem w ten dzień a leciałem po Tarnowie jak wspomniany flash albo jak Potter który narzucił na siebie peleryne niewitkę, który szuka nowych przygód, a do tego puściłem jej zajebiście zajbiste spojrzenie spod uniesionej brwi czego normalnie nie robię bo, gdy ostatnio puściłem przenikliwe -dirty look - to Notre-Dame zaczęło się palić. Do konkretu.. sporo dziewczyn dało łapke w górę (ładne nogi macie Tarnowskie dziewczętaale mi zaimponujecie mądrością i inteligencją) i jak ja mam znaleźć tą która będzie dziewczyną flasha i razem będziemy fruwać jak Polskie Pendolino?(tyle, że mniejsze koszta - 95 paliwko, gdy tankuje czerwone auto to zaczyna się świecić jak pi*przona żarówka na choince, tak bardzo smakuje ta 95). Jeśli nie zobaczę jej w komentarzu to przed wami stoi wielka szansa moje piękne PANIE, jeśli chcesz zobaczyć jak to jest gdy jedziesz autem z super nowymi klockami z salonu i poczuć zawrotną szybkość która umożliwia nam wyprzedzić promienie słoneczne i Tom'a Cruz'a w filmie TOP GUN to napisz na snapa- redcarfastcar

6

ty starszy?

1)ch
2)u
3)j
4)m
5)n
6)i
7)e
8)t
9)o
10)j
11)a
12)t
13)u
14)m
15)i
16)e
17)s
18)z
19)k
20)a
21)m

tak

No elo. Tomek jestem.

xD

Attached: 1545017201164.jpg (960x960, 95K)

Co się stało w...
21) 1791
22) 1793
23) 1794
24) 1795
25) 29-30 listopada 1830
26) 22 stycznia 1863
27) 1914-1918
28) 11 listopada 1918
29) 1919-1921, 12 sierpnia 1920
30) 1 września 1939 i 17 września 1939
31) kwiecień 1943
32) 1 sierpnia 1944
33) 8 maja 1945
34) 31 sierpnia 1980
35) 13 grudnia 1981
36) 1989
37) 12 marca 1999
38) 1 maja 2004

Co z tego znasz?

>1385
Murzyn Zawisza rozdziewicza Jadwigę.

co sie stalo sie pod jechrzewem
co sie stalo sie

przecież komuchy dosłownie zamordowały cara i jego rodzinę

chrzest, zjazd w gnieźnie, koronacja chrobregop, rozbicie dzielnicowe, konrad mazowiecki sprowadza krzyzakow, nie wiem, łokietek zjednacza dzielnice, nie wiem, nie wiem, koniec dynastii piastow, grunwald, warna, unia lubelska, nie wiem, nie wiem, potop, wiedeń, nie wiem, pierwszy rozbiór, konstytucja. PLZ R8

Attached: 1565181500352.png (945x845, 371K)

tak wygląda peak vatnik

patrzcie jaki nerd hahahahahhahah

>21) 1791
>22) 1793
>23) 1794
>24) 1795
najlepsze lata w historii tego kraju

no ja raz też i gówno z tego wyszło jestem jebanym debilem, do widzenia

jak sie wykul pupilek nauczycielki

po chuj za niego odrabiacie pracę domową

prawiczku

38) zdrada stanu

Attached: 1565808699619.png (384x282, 116K)

Wujek Stalin był wiernym agentem carskiej Ochrany, którego zadaniem była inflitracja struktur bolszewickich i przywrócenie porządku w Mirze.

co to za jakieś archiwum X

baza, ale i tak tobą gardzę wsiurze

Chciałbym żeby ty poszedł do egzaminu zamiast mi. Bo jesteś osobą bardzo mądrym i inteligentnym.

Attached: 1557833411308-int.jpg (880x900, 177K)

według mnie się ma, burgery to debile nie mający absolutnie nic wspólnego ze swoimi przodkami poza wyglądem, podczas gdy zachowanie żyda może być definiowane jego chorobami
oszczędny (oczywiście), dumny, perfekcjonistyczny, obrotny w sytuacjach społecznych, manipulatywny, zdegenerowany, perwersyjny, niemoralny, nie wiem jak przetłumaczyć fence-sitting więc piszę po angielsku, nie ma dobrego tłumaczenia anxious więc piszę po angielsku
żydzi aszkenazyjscy są predysponowani do większego ryzyka zaburzeń dwubiegunowych, schizofrenii, stanów lękowych, parkinsona a także całej gamy problemów natury nie-mentalnej
to nie jest coś co sobie sam wymyśliłem ja albo jakiś bezmyślny Jow Forumstard, to są faktycznie występujące choroby psychiczne wśród ludności żydowskiej
prosty google search typu "ashkenazi genetic diseases" daje w chuj badań, artykułów i wyników jeśli jesteś dalej zainteresowany

Attached: jew train.gif (472x360, 2.18M)

Czy obciagnelibyscie Murzynowi gdyby od tego zalezalo wasze zycie?

>podszywanie się pod makiego
nie tylko maki postuje anime debilu