/polska/

edycja po/l/ska

Attached: 1551682509149.jpg (960x633, 372K)

Other urls found in this thread:

youtu.be/LObY2kHVb_U
youtube.com/watch?v=FCeupkKSAtQ
twitter.com/NSFWRedditVideo

stonoga jest przykladem na to, jak panstwo potrafi zniszczyc czlowieka za prawde

e kurwa nie ma spania

Attached: 1567520081253.png (832x696, 705K)

thoughts on polish women enjoying the bbc?

I do not think about it, you absolute cuck

>stonoga

literally nothing wrong with women enjoying foreign penis. Sometimes variety is good in life.

tyłek?

Attached: 0c301117033f735045c13.png (1447x2046, 1.7M)

elo wstałem i nawet nie czuję się specjalnie chory

Attached: IMG_20190920_065446.png (637x800, 663K)

a ja wręcz przeciwnie

Attached: a_remiiiiii.jpg (1796x2048, 626K)

zdeh

Attached: by_kawahirako1227.jpg (1040x1099, 170K)

Is it good idea to study abroad in Poland and settle down?

Attached: 1536106457164.png (657x527, 34K)

maybe. You may find korean companies here. Although we are full, fuck off.

word, foreal though big ups

Kto zagra go w nieuniknionej biografii w reżyserii Patryka Vegi?

Attached: zbigniew-stonoga-c935ac9b-9ff1-4dfa-bd3d-5267274150f-resize-750.jpg (658x438, 38K)

cześć zuchy, odkąd zacząłem2 dni temu sypiać po 7 godzin to budzę się nie wyspany. Jednak 5 godzin jest chyba optymalniejsze

Attached: 1544752796591.png (418x392, 176K)

to fajnie, ja nigdy się nie wysypiam, nawet jak śpię po 10h

Attached: 1568064961488.jpg (957x1200, 234K)

na studiach sypiałem 10+4h to już wgl niewyspany chodziłem całe dnie

Attached: 1559628214851.png (600x789, 165K)

anonki weźcie coś piszcie, bo o 9 na szklarnię będę jechał i już do końca dnia pewnie nie popiszemy, bo po robocie dzisiaj znowu na grzyby pojadę

Attached: 1547818782300.jpg (1999x2048, 338K)

a o czym chcesz?

Attached: remiblush.jpg (422x600, 36K)

dzis dzien sprzatania ziemi i kurwa wszedzie pelno podwiekow

Attached: kobiety_mezczyzni_zagrozenia.jpg (960x600, 39K)

o czymkolwiek, ale teraz to już trochę mało czasu zostało

Attached: 1557295974120.jpg (2024x2048, 365K)

sprzątanie ziemi nie jest czasem 30 kwietnia czy coś takiego?

Attached: 1559632512113.png (1600x1200, 594K)

nie. Traz na pewno. Zawsze cos bylo na poczatku szkoly

nie, bo zawsze było wiosną jak się ciepło zaczynało robić. Wpisałem w googleżyda i wyskoczył 22-gi kwiecień

Attached: 1562562138426.jpg (500x720, 191K)

>wierzenie żydowi
>W piątek 20 września „Sprzątanie Świata”.#Sprzątamy Polskie

no to jedyne co dziś robiłem to pogłaskałem kota i pokazałem pani doktor moje siki

Attached: 68429644_p4_master1200.jpg (729x1200, 247K)

u mnie w szkole było wiosną
pozdrawiam

nie każdy uczy sie na Białorusi

>sprzątanie świata
za mnie mówili na to Dzień Ziemi i się do szkoły nie szło tylko każdy na swojej wiosze chodził sprzątać z wyznaczonym nauczycielem.

Attached: 1563428585001.gif (300x224, 734K)

to raczej Dzień Brnięcia w Gnoju po Kolana

elo wstałem

No, the standard of living is far worse here than in Korea (north)

nie zesraj sie

Co kurwa mi się śniło
>walczyłem z Kliką z Guagsi (czy jak się to gówno z hoia nazywa) na widoku z kolorowanki map, linia frontu wytyczona
>przeteleportowało mnie na widok z Twierdzy i obtoczyłem granicę murami (ten kraj był rozmiarów twierdzy Wilka)
>przeteleportowało mnie na widok z COHa/Warhamerra 40k, obstawiłem mury łucznikami korzystając z zielonych osłon
>wypowiedziałem wojnę (był dźwięk jak z victorii 2)
>rozpierdolił mnie gówniak z vinland saga
>Mob z mob psycho przyszedł i go rozjebał

I na koniec miałem widok z Warcrafta 3, nekromantami zaczynałem budować baze ale się obudziłem

ja tam normalnie całą noc śpie w ubraniach, czasami światła nie wyłączę, się wybudzam co 2- 3 godziny coś tam pomajacze, ide spać dalej za dnia nawet piwka czy zioła nie potrzeba mózg jest dosłownie ogłupiały i chuja możesz z tym społeczniak. polecam taki tryb życia

srogie grzyby kurwo

nawet nie czytałem, ale z wysrywu już widzę, że mózg masz nieźle spierdolony, pomyśl, żeby trochę giereczki i komputer odstawić dzieciak

Nawet nie złe, mi się śniło o wiele gorsze
>na IG trafiam na posta jednego kolegi który pisze coś w styl "O nie, jak to mogło się stać?"
>post ws. śmierci mojej crush z gimnazjum
>on jej nawet nie znał, dla mnie totalne załamanie
Takie sny są najgorsze bo biorą się znikąd (np. jak dużo grasz może ci się marzyć coś w stylu gry) i budzisz się smutny w chuj.

chrum

>śni ci się że grasz w skajrima
>wchodzisz do jakiegoś zamku
>goły trup babski na stole
>zaczynasz go ruchać
>zacznij dochodzić
>obudź się
>nadal dochodzisz
dosyć dziwne żbsz

Attached: _remilia_scarlet_touhou_drawn_by_fkey_d643419f06bf6a30f9a61440df58969c.jpg (1200x1659, 273K)

>poznajesz dziewczynę 8/10
>ona się w tobie zakochuje
>jesteście razem
>w życiu nie czułeś się szczęśliwszy
>budzisz się

Attached: d75d678.jpg (1440x1362, 124K)

Jedyny sen seksem jaki miałem był o tym że się stykałem peniskami z bratem

to zły seks

Wczoraj nie grałem w komputer, to od odstawienia

I saw Polish people probably for the first time in Hungary and they all behaved like germ*nic whiteboys.
I thought you were something like us bros...

so what did they do? were polite?

dlaczego polacy to pedofile?

bo są bazowani

bo tej bazy się ukryć nie da

Attached: 1566774280758.png (321x231, 162K)

Seemed fake in all they do, kids seemed to have that somewhat autistic white behavior.
But yeah, generally overly polite I guess.
I’ve never been to Poland so it could be that these guys just had typical rich tourist behavior when they’re amazed by everything they see just so they could savor that little holiday time probably.

kiedyś mi się śniło że walczyłem z wojowniczkami typu cena wojownicza księżniczka i po zajebaniu jednej druga uciekła a ja ruchalem trupa póki ciepły

dostałem maila zwrotnego z działu obsługi klienta w sprawie tej paczki z hongkongu. Jakaś pani Anna Wong from USA representin' HongKong czaisz nigga wysłała mi pdf i mówi, że normalnie jak wysyłaja do bolzgi to wystarczy urzędasą na granicy celnej.

No kurwa tak lalka, bo tak powinno być, oni jebania nie dają dostali by deklaracje i tyle paczka by przeszła, bo kurwa w środku plastik elektroniczny z chin, który z wyglądu jak rzeczy, które kurwa na allegro śmigają po 50-60 złotych, to jak oni mają sprawdzić ceny i elo z tematem, bo to też nie są rzeczy za kurwa 50 tysięcy, żeby się jebać z tym, no ale oczywiście nie z tym pierdolonym DHLem, bo oni to muszą kurwa donosić jak jakaś kurwa spruta spod celi makowiec pierdolony biurokratyczny na spinke za 50 groszy do chuja.
Pan Robert PałaCoMiWyglądaNaPedała, deklarant ds. celnych. Słuchaj Robix, bycie kurwom to nie jest coś co jest dobre w życiu, bo kurwy to się jebie, więc nie zmuszaj człowieka, żeby był niemiły i bądź człowiek.
Kurwa wykładają się z nogami przed tym urzędem celnym jak matka polka kurwa szmata przed jebanym murzynem afrykańskim co małpie anal palcował, a tera tym samym paluchem w wielkim nochalu grzebie.
Weź spierdolino i kurwa jeżeli robisz tą deklaracje w moim imieniu, to rób to tak jak by każdy normalny zamawiający z zagranicy zrobił. DAJESZ kurwa MINIMALNE wymagane info i tyle kurwa, a nie całe kurwa sprawozdanie ze swojego życia do tego punktu, a jak urząd celny chce, albo coś mu nie pasuje to mu dosyłasz co potrzebują i CHUJ, TYLE i nikt się z kawałkiem szajsu nie pierdoli, bo po jaki chuj.
Ewentualnie kurwa zadeklaruj minimalne dane, a daj klientowi znać, żeby W RAZIE CZEGO - JEŻELI, będzie potrzeba miał przygotowane to i tamto, żeby nie przedłużać kwestii odprawy.
I tyle ty jebany, korporacyjny, spierdolony idioto.

kurwa

jebana mać, jeżeli jeszcze cokolwiek z tą paczką będzie to ja ten DHL pierdole chujem wieloryba, a jak gdzieś na mieście zobaczę te ich spierdolone kolorowe samochody dostawcze to kierowce jak ojciec syna zjeba zwyzywam, bo jebać takie usługi, że zamiast robić wszystko pod klienta, żeby wyszedł jak najlepiej i był zadowolony to mu wychodzą z chujem w dupie.

a ty japońska kurwo żydawa mi nie pierdol, że limit kurwa znaków, a komentarz za długi, bo ja wiem co mam do napisania i zamknij morde z tą twoją czerwoną ramką idź tam lepiej kurwa sprawdź czy w hiroszimie się psom dupy w nocy nie świecą kurwa, będziesz do mnie startował z jakimś gównem ryżowy kutasie zjebany.

DZIEŃ DOBRY KURWA ZAPIERDALAĆ

>srbia
>rich tourist
also poles are generally polite and well mannered. No idea whats with this white behaviour.They were just enjoying the stay.

>No idea whats with this white behaviour
Potwierdził, że Serbowie to ciapacy.

chodzi mu o to że Serbowie to pierdolone zwierzęta i jak ty sam nie jesteś zwierzęciem to jesteś dla nich wrogiem

>p0lki dają 0 jebania o demografię i "gwałcących" ich rusków
Pomaluj mnie na niespodziankowo

kickouter got up

wstalem zrobilem kawe teraz czas na prace zdalna w sensie granie

ah. Bo nie zrozumiałem

>jeszcze tylko 8 godzin i dwa dni wolnego}
AAAaaa

Attached: 1568929729463.png (1044x869, 507K)

mmmmm dupy dupeczki cysie cycunie pusie pizdeczki aaaaaaaaaaa byndzie SPOOOOOOOOOOOOOOST

Attached: 1558418794292.jpg (576x1024, 45K)

Niedługo zaczyna się rajd, być może nie wrócisz już nigdy do domu.

nie dla polskiego śmiecia brązowe dziewki, dla zachodziarza one

mm skóra z gówna

Ty tak na powaznie grecki?

Attached: south park.jpg (480x360, 93K)

tez podniecaja mnie takie dziunie z prowincji

Gabi mówi: bądź szczęśliwy!

Attached: 1568926858484.jpg (836x459, 217K)

dajcie polke z dużym dupskiem ze wsi

youtu.be/LObY2kHVb_U

youtube.com/watch?v=FCeupkKSAtQ

Attached: 1558671749218.gif (56x56, 9K)

niech spierdala
jezu kurwa chryste jak skryndzowałem

Attached: Jebla idzie dostać. Trzymajta się w tej Polsce.png (620x554, 195K)

jechalem dzisiaj pierwszy raz taksowka ama
edit. nie, nie faketaxi

idę do sklepu po ristorante hawajską opinie

jak to jest mieć 15 lat?

>jajka 11 zł
>sok 5 zł
>ser gouda 10 zł
>FAKT
czy ty grecki masz nasrane na łeb?

>hawajską
przypomniało mi się jak w generalu gierki zeszło na temat pizzy i włosi dostali takiego bólu dupy o hawajską że mod musiał całą nitkę wypierdolić

Attached: images.jpg (275x183, 15K)

nie wiadome o jakich ilościach mówimy, sok 2 litry to się może zgadzać, jeszcze zależy jaki.
masło na pewno poszło mocno w chuj do góry także ta margaryna 90% też może się pokrywać

postujcie sraciatelu

mam 20 lat
a z tego co pamietam to w wieku 15lat bylo fajnie calkiem, duzo bajek ogladalem

t. nigdy ni robil zakupow
A wiesz co jest najsmieszniejsze? ze polowa cen jets tam zawyżona a polowa zanizona. Za 1.5 nie kupisz chleba, mleko nie kosztuje ponizej 2 zl. Te ceny sa losowe

Po to pisze Fakt.pl kurewko mała żebyś wszedł i przeczytał całość artykułu jak chcesz.

Attached: KDTktkqTURBXy8zMWQwMjIxODVmN2ZiYmUwNjg5ZTg0MTZlMDVhZmJkZC5qcGVnkZUCzQJsAMLD.jpg (620x930, 57K)

Attached: EBb37p_UEAERKe3.jpg (2578x4093, 573K)

pruk zesrał siue

najbardziej w biedrze chyba srajtasma podrozala

mie dziewczyna rzuciła i zaczołem się staczać z towarzystwem i pić. stamtąd już tylko gorzej ;/

ale zjebana anatomia
nogi 20x grubsze od rąk

perspektywa taka, ale rzeczywiście powinny być grubsze ręce

>kilogram margaryny
grubasie pierdolony

nie wiem nie kupuje w biedrze i nie patrze na ceny ELO

kto kurwa margaryny używa

nie wiem
t. masmix user

ja nieironicznie uwielbiam margarynę
nk czemu wszyscy jej nie lubią

mam nadzieje że nie smarujecie kanapek masłem ani marganyną

>jajko 1.20zł/sztuka
dołownie wczoraj kupowałem jajka 50gr/szt w jebanym kerfur express który i tak ma zawsze zawyżone ceny
fajna manipulacja cwelu

spermo