/ex-yu/

Yugoslavia boiiis

Attached: everybody-gangsta-ill-yugoslav-parrot-appears-yugoslavia-boiiis-🇷🇸💦💦💦-60814489.png (500x341, 72K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=d89OW4Gueao
youtube.com/watch?v=F3MiTrxVE9Q
youtube.com/watch?v=WX-bE70F4Kg
youtu.be/6mU-mTr0tGw
youtube.com/watch?v=LYa_ReqRlcs
youtube.com/watch?v=XlLFOzsfmms
youtube.com/watch?v=3OSHtiV-6vA
twitter.com/SFWRedditGifs

uga bugarski konac

Hvala bogu da si napravio prije onog kancerogenog

znao sam da ce bit gabor prije nego sam kliknuo. da b*g da poginuo

ovde smo svi

>This is my homeland poster

>31 godina
>postao fit
>postao relativno zgodan i u licu zbog manje sala i kratke brade
>pazim na odjecu i odijevam se kak spada
>uspjesan u poslu, ok zaradjujem
>otvoren, drustven
Uzalud sve kad nisam isao u gimanziju neg u tehnicu skolu i kasnije na tehnicki fax i nemam zenskih prijatelja i vise ne idem po nocnim klubovima jer sam prestar. Nikad necu naci GF. Ali zato sam BOG medju pederima, bacaju se po meni. Rijesio onak dost twinkova i trans ali jebote led kada ce zene? Bannalo me s Tindera jednom jer sam stavio sebe u jbnim boksericama kao debil, ostale mreze su susa jebena.
Gdje da nadjem GF koja nije full on drolja? Da se vratim u nocne klubove? Da pocnem volontirat negdje za trening pasa za slijepce ili nes tak mutavo? Gdje su ZENE? Gdje? Gdje? Ne kuzim gdje su

Attached: nogf.jpg (2524x2513, 1.11M)

bugar

bbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbbb

ubi se bumeru

kupi si siptarku

sve je u licu, ako si ruzan u licu nema ti pomoci, osim plasticne operacije

slomio sam 19 dana nedrka na ove fufice. predobre su

youtube.com/watch?v=d89OW4Gueao

cigan

zasto tako mislis ja mislim da je lepsa od 93% balkanki po mojoj nekoj proceni

pusi kitu
ti ces biti u vecem srenju u mojim godinama
dobit cu samo rabljenu
i samo ce pobjec radit u pekaru i radjat nekom smecu djecu crnu zamzanu kad dobije papire
nisam dbi, cist sam ok
samo ne znam niti jednu zenu osim mame i jedne kolegice s posla koja mi je frendica (rastavljena, 36god, 2 djece pa ocito nije bas neki materijal)

ak nisi 8/10+ (govorim o faci) i prek 185cm cure ti neće prilazit
moras imat veliki društveni krug s puno prijatelja ak hočeš nać curu kao obični norman
ak si stariji od 20-25 i nemaš puno prijatelja i poznanika, gotovo je

slikaj kosu

Idi na zapad i jebi sve redom dok ne zatrudnis neku sa 19 i posle se penzioniraj i budi posten covek

glupko tupko

>Rijesio onak dost twinkova i trans ali jebote led kada ce zene
kaznjava te Bog za razvrat dijaboliku bolesni

youtube.com/watch?v=F3MiTrxVE9Q

>ak si stariji od 20-25 i nemaš puno prijatelja i poznanika, gotovo je
mogu da potvrdim

kako da nadem zenu koja ce da mi rodi 5+ djece i da bude dobra domacica? imam dosta para al sve su kurvetine kad sam bio tamo. upomoc momci molim vas gdje mogu naci zenu finu

deba planinskiq evrein deba

>B*lkinje

Attached: Japanese-women.jpg (1000x530, 82K)

RELEVANTAN VIDEO *teretanabaterije na aparatima*

youtube.com/watch?v=WX-bE70F4Kg

lol makedonche nazad na balk

>rodi 5+ djece i da bude dobra domacica
pa nije ti to 19 stoljece

az sum tatarin be 6umadiec

vidi alternativno uvezi jednu iz nekih od sledecih podrucja: rus/ukr/kaz/severna afrika/sirija/liban/turcija/kenija/kolumbija/venecuela/brazil/argentina/filipini/vietnam/kina

>r-razlog zakaj nemam curu je to sto nema kineskinja blizu mene, d-da ih ima sigurno bi imao djevojku, v-vjerujte mi

u Srbiji neces naci sigurno, odi u jugoistocnu Aziju ili latinsku Ameriku

Moras doci u dodir sa ljudima nekako, nadam se da ce ti tinderom uspjeti no ako ne mozda pokusaj ici u grad na neka desavanja i okupljanja zavisi sta te zanima. Pokusavaj zraciti zelju za kontaktom to se primjeti i vidi koja reagira sukladno

na selu neku devicu kao ovu
youtu.be/6mU-mTr0tGw

Attached: 1569078848047.png (1784x1077, 1.23M)

Imo siptarke su odlicne, jedine sa porducje balkana sto vole da ragjaju decu i sluze (ako te bas to zanima)

sta ti to znaci? da trebam jesti zohare i biti degenerik?

>HAPA djecu
ne hvala i zene iz azije su odvratne
>latinska amerika
kurvetine i puno tamne

slusha se album godine
youtube.com/watch?v=LYa_ReqRlcs

skk sada volim ciganke?!

probaj u nekim crnogorskim zabitima gde se verovatno jos uvek zna neki red i Casni Krst

>ako sam odem lutati po gradu na nekom sajmu past che mi gf sa neba u krilo

stvarno? albanke su poznate kao velike kurvetine ovdje

>ak nisi 8/10+ (govorim o faci)
nisam
>prek 185cm
nisam i znam za to ne brini
hrpa frendova su mi bili hercegovci. doslovno su im uletavale s:"A koliko si ti visok?"
>moras imat veliki društveni krug s puno prijatelja ak hočeš nać curu kao obični norman
ni kad sam imao 3 ekipe nisam k ulovio
>ak si stariji od 20-25 i nemaš puno prijatelja i poznanika, gotovo je
ja se jako brzo skompam
ALI JEBOTE NIKADA ZENA NIGDJE S KIME GOD SE SKOMPAM
bas prolazim razgovore s Norvezanima, Njemcima, Cesima, Ircima
ali kako da tamo nadjem zene ak ne mogu ni doma?
jel unaprijed? jer to je sve nakon desetljece i pol pokusaja sa curama
ukrajinka bi mogla proc dbi
samo ako nije iz Pripyata
isao ali uvijek samo likovi svuda, full sam drustven ali opet - cesto su to bili nocni klubovi i tada nisam izgledao bas ovako, bio sam nesto losiji
mozda da odem doslovno u birc i uletim nekima koje sjede stol do mene
to nikad nisam zapravo

Attached: bush.jpg (749x831, 135K)

zvizhd

Mmm devojke iznad 180cm+

Attached: Screenshot_20190921-221718.png (720x1440, 673K)

sad kad je poslije ovog videa chadovi izvrebaju

katoli4kite da, muslimajmunkite ne

danes buš je našel jedino na selu i mora bit debela nepismena gadura

budi svoj

tako je

Attached: 1893b8851df23ab4c741f0ce921738ba.png (813x945, 268K)

>nema preko 185cm
gotovo je

e sad malo o no gfs ma idemo na rijalitije

Normalno nije svaki savjet za svakog, ja sam stekao dosta poznanika po raznoraznim mjestima od kina do opera, sajmova festivala sta god, i koje veze sam dalje razvijao isplatile su se.

Jesu, ako trazis 18-24 siptarke su vecinom "spremne" da se ozene sve dok ti imas "yo shit together" i mozes da im pruziti zivot. Po meni su najbolje one iz albanije, tirana i jug

Jugo zene cekaju 28, 30 i tako kad ih stigne zid i ako ih pitas kazu da "nisu spremne"

Znaci ja imam ok facu ali sam zato visok ko kurac I zenske su doslovno slinile po meni
Frfara teska ako nemas 195cm+

>privuci njenu pozornost slanjem poklona
molim te mi reci da ovo ne ukljucuje nikakvo placanje lolara

Jos da nadodam, ne bavim se nicime, doslovno sam nitara djevac

alpha fux
beta bux

:/
i ja se bojim, prek mreza to je death sentence
uzivo se moze i ispod ali jebes to KADA NEMA ZENA UZIVO
0 u srednjoj, 2 na faxu (250 studenata)
buraz jebe jer je radio kao call agent i sada radi u trrgvini i onak je sve 70% zena
ja imam u uredu 4 babe stare i jednu udanu s djetetom. cak nisu ni na mom katu nego dole
sjedim pored 2 55godisnjaka, dva lika mojih godina i jos par takvih po katu
dakle posao - 0
molim te pojasni kako
pa naravno, imao tak frenda debil full
ruzan u faci, retard neprilagodjeni
uletavale mu, radi sad kao potrcko u banci, 50% moje place...

to su virtualni pokloni. to je ko da platis da mozes stavljat posebne smajlice na twitchu ili viberu. nekako moraju uzet lovu jbg...

lik je imao 192cm btw
ne oze otvorti usta da ne opsuje

Jebiga brate, nije casa kriva sto je casa I nije zena kriva sto je bezdusna kurva

hmm al onda sam izdajica ako ozenim albanku

na 10 godina mature, jedini lik koji se ozenio je turbo manlet koji je jos i ocelavio
nije sve u izgledu ima nesto i u karatkeru, ako si autistican onda je stvarno gotovo, ne moze ni visina ni lepota da te izvade

mrrrrk

ma ti da valjaš neki kurac bi se ženil ja uvijek velim

najinselskiji post koji sam ikad vidio

>ako si autistican onda je stvarno gotovo, ne moze ni visina ni lepota da te izvade
p-pare ne mogu da me spase?

Attached: 1564347018538.jpg (720x709, 36K)

Jesi samo se nekako provlaci ako izgleda dobro

Ovde na balkanu si to sto je tvoj otac, tvoja deca nikad ne mogu da budu siptari

mogu ako ti je dosta da budes betabux

kakav gnus hleb ti jebem
dam se kladit da si neka dobrica kad nemres pojebat iako si nabildan i solidne visine

ja sam tu neki agresivni zumer drogeras a i dalje svako malo zbarim neku solidnu picku jer pazi sad ovo, prilazim zenama

Siroka je to tema za ovako preko interneta, cuj pametan si momak po svemu sudeci prokontat ces ti to vec samo ne prestaj pokusavati

na balkanu da, al u americi se gleda drugacije

ne, fala

Pa to je realno, zato momci iz dubrave najvise trpaju posto nemaju morala I etike, samo hedonizam brt

hoču velika djevojka

>sam prilazi ženskama haha, kod mene to pali

Attached: 1506715111970.jpg (640x853, 46K)

u Americi ste svi Ameri, bitno je da si belac, boli kurac nekog koje nacionalnosti

Taj idiot I dalje jebe duplo manje od nekog klosara iz djubrave

Attached: 3d8.jpg (680x699, 39K)

jos nije potrvdeno da su albanci bjeli ovdje

Incelchugi: The Thread

gdje ju je upoznao?
nisam autist totalni samo mi treba netko treba rec gdje su se skrile mamu im jebem retardiranu
koji me k tjerao u programere i inzinjere?
nisam u depresiji nikada bio, nadam se da se nece promijeniti sada :(
brijem kako mogu, ak naletis na neku
ima njih koje zele dijete i da se pobrines financijski za nju i derista i ona ce srediti onaj drustveni dio
many such cases
ali opet, primjere koje znam su svi stari, druga su vremena...osim ak ulovis neku oronulu s 29 godina kojoj ide bioloski sat i mora nekog nabrzaka
nisam bas pizda samo nemam KOME ULETITI
ne znam gdje su
reci mi, molim te

je li moguce da je 51% populacije zensko a da gdje god odem vecina su likovi?
da pocnem provaljivat po stanovima? da odem kampirat na uciteljski fakultet?

ti ko da nisi normalan to ce ti samo odmoci u potrazi za dobrom zenom osim ako neces da kupis nevinu albanku koja je bila pod staklenim zvonom
youtube.com/watch?v=XlLFOzsfmms
youtube.com/watch?v=3OSHtiV-6vA

Odi na rujanfest danas

najbolje ti je da Ocek ozenis

>onaj ook kad no gf
Bogu hvala pa ne znam taj osjechaj

Doslovno me cuckovao brazilac frfffff

pa odes po festivalima ljeti, po koncertima kojekakvim, na prezentaciju nove knjige na fakse ili nesto slicno

>gdje ju je upoznao?
ne znam, nisam ga to pitao, al lik je dosta drustven, ima sirok krug prijatelja, svira u nekom bendu, pretpostavljam kao i svi normalni ljudi preko nekih prijatelja ili kroz desavanja koje posecuje sa svojim drustvom

>kaze mi to u 22:41
Fuck, to je zapravo jako dobra ideja
Ima li sto slijedeci vikend? Traje li i tada? Ujutro cu cimnut frenda koji se upravo rastaje (lolara, toliko smo stari) bas zeli loviti opasno
festvali su nes za zene bas, kaj ne?

sve bih dao da mogu

>svi normalni ljudi preko nekih prijatelja ili kroz desavanja koje posecuje sa svojim drustvom
moji svi debili bili kolosari napuseni li neki supci
ali oni znali cure jer su isli u gimnaziju... jesu li ih ikad zvali? NE JEBEM IM MAJKU
a rekao i molio da ih zovu, nisu htjeli dijelit sigurno
drago mi je da sam ih odjebao
e da
kao sto je i predlozio
svaka cast decki, odlican prijedlog :*

Attached: bbbbbbbbbbb.jpg (640x960, 187K)

vrati se na Fejsbuk

Ne znam brate pogledaj na netu

nemam ga

sutra zadnji dan :(
ajde bar ste mi dali ideju dobru
budem se sutra zaletio, mozda bude jos cura

idi kod psihologa i tako ces naci devojku a sada spavanje

isao sam i ja u gimnaziju pa nisam jebo, jebiga sve sam se druzio sa muskima i sa zenama nisam znao da pricam