Be 6'2

>be 6'2
>good frame
>literal 5/10 boring unattractive non-ugly face
>live in Chad Croatia
>get heightmogged, framemogged, facemogged and gainsmogged by every fucking dyel teenager in the gym
I won't make it

Pic related is how most mediterranean fuccbois here look like. Sucks to have the Slavic phenotype like Modric or me.

Attached: SmartSelect_20181210-174015_Gallery.jpg (860x1174, 310K)

nice blogpost glupane, nothing achieved with it, what was the purpose?

If you have blue eyes, you're automatically more attractive than any brown eyed shitskin

Back to \pol\

Želim se ubit jer sam incel

swarthy brown europeans win again

>Croatia

Attached: download (2).png (250x202, 7K)

no this is true brown women love blue eyes

Who cares about brown women?

brown men retard

larp

ive been to your poor shithole - half the men are skinny fat cig smoking twinks and the other half are bloatmaxx uggos

t. 6'4 french canadian who mogged half the city

bit ce bolje, jbg, nac ces neku malu i btk, pomalo, itako si vj mlad

21g khv. Obitelj sumnja da sam peder, a prijatelje (medju kojima i zenske) sam ozbiljno morao uvjeravat da nisam. Kako pomalo? Kako cu curi uletit a s 21 godinom se neznam ni poljubit. Zelim samo krepat. Djecu s autizmom se treba abortirat da ne odrastu u osobe kao sto sam ja.
Vjv ce me bolit kurac ako nadjem malu, ali sto ako se to ne desi. Vise se muskaraca radja nego zena. Netko mora ostat sam.

>Chad Croatia
>Not gonna make it
Just be glad you live in the first world mate.
t. grew up in Zimbabwe

Attached: Q1ClaNY.jpg (506x552, 55K)

Please everyone’s knows serbs are the one true Balkan, even though we’re pretty much exactly the same except our religion

to nemora da budes ti bre idiote,i ja sam se osjecao bio bukvalno kao ti. Just lift, groom, get fitting clothes, smell good and you will eventually find one.I was a khv too but then i got a gf at 20 (mostly because of my body) and i was a khv no more.It's not too late.

>exactly the same
>8-10 point average IQ difference
and no, it’s not because Kosovo is included in Serbia I can show you results that were done in Belgrade

Attached: 1D2AA64E-318B-4316-B8E3-07B596128958.jpg (1300x1300, 365K)

cuj srbina jbt, pa sta, nisam ni ja imo curu do 21ve, nit sam jebo prije, i sad lijepo uzivam s malom koja mi je savrseno sjela, nemoj odma mislit bolit ce me kurac ako nadem malu. smrsavi ako si debel i btk, ic ce na bolje.Citaj, odi ca s ove sugave stranice i slicno.

results from studies that were done in Belgrade

im from the balkans but i have an iq of 121 and can speak 4 languages

fuck i brought shame to my countryman

Attached: 1529370371581.jpg (436x413, 38K)

Boli te kurac, samo liftaj i sve ce doci samo.

Boško si to ti?

Baš si pravi incel jebote. Molim te se skini s interneta zato šta ćeš samo dublje ulaziti u ovaj glupi mentalni stav. Ja bi ti savjetovao da te počne bolit kurac za to šta drugi misle.
Ja sam potrošio zadnjih par godina života rješavajuci se svih nesigurnosti i usavršavanju sebe. Doso sam do te točke prije 2 godine i doslovno radim i kažem šta hoću i jebe mi se i osjećaj je predivan jer znam da mi niko niš nemre reć nazad šta bi me "pogodilo" jer izgledam bolje od 99% ljudi. A najbolje od svega je da ljudi oko tebe 'registriraju tvoje samopouzdanje' i da im se to sviđa. Pogotovo curama.
Počeo sam raditi prije 3 tjedna, na treningu sam uhvatio najzgodniju curu tamo kak me gleda par puta. Sjeo sam jedan dan kraj nje i krenuo pričat, par dana kasnije je ona mene pozvala van, prekjučer se krenula zvalit samnom na domjenku od firme i sad smo kao skupa. U kojem god novom okruženju da se nadem ima par cura koje oče penisa što je smiješno jer moje ponašanje je čudno i maksimalno sam 7/10 ali sam visok 190 i jak.
Uzmi u obzir da sam do 21 bio kržljavi djevac i da su me doma zajebavali da sam peder i da sam proveo 5 godina na r9k
Doslovno bee yourself

Who cares about brown men?

Ne zelim da mi se random fufe motaju oko kurca. Zelim kvalitetnu curu da me voli. Al to se nikad nece desit jer sam previse autistican i previse mentalnih problema. Sad kad se posvetio usavrsavanju sebe kroz gym i faks i posao mi je drustveni zivot mrtviji nego sto je bio. Nemam nikakav social approval da cura zakljuci da sam okej i zabavan lik ako mi da vremena da prijedjem preko svog autizma. Sto god radio uvijek cu bit nedovoljan bilo kojoj curi koja vrijedi.
Nije boško, ali mu želim svu sreću ako je u mojoj situaciji

pa prestani drkat po 4chanu i netu i doc ces na svoje u glavu. Jbg ako i sam kazes da imas mentalnih problema, ova sugava stranica nije za slaboumne, utjece na tebe previse, samo se makni i ne vrati, i nastavi s faksom i teretanom, i pricaj s ljudima, zovi nekog na kavu...

je l' ovako izgledaju hrvati?

OH NONONO

Nas treg las mage se coras myry ygyr abme san deser posta saf gran?
hahahahaha nasm portas anem garh grabe en dotre san zave ge roga....

Nisam siguran jeli ovo š*ptar, pijanon, ili Burger koji pokušava oponašati crnogorski (taj jezik naravno ne potiče niti iz Hrv*tske niti SMRDije -- Crna Gora (tj. Duklja) je NAJSTARIJA balkanska država, a Dukljani su (za razliku od ukrajinskih Vlaha i Hrvata te kavkazkih Šiptara) DIREKTNI potomci ilirskih starosjeđeoca!!).

i ti si malo autistican u pm

>be a subhuman slav
reroll

>>live in Chad Croatia
also jfl. i've also been to this slavic shithole and no chads were detected not a single male above 5'10"

I'm a slav and I look better than your 56% face guaranteed buddy

*starośedioca

Tfw 24 godine i djevac, barem imam Jow Forums tijelo. :)

>slavs
>low iq
>low looks
>low sentience
>high aggression
they are white niggers essentially without the big dicks

Lie

Naučno je dokazano da je autizam izmišljen u Srb*ji g. 1389 kada je prvi proto-autista Uroš Mišić iz notorne islamofobne krstaške bande "Delije Sever" tokom odvratnog autističkog napada mučki ubio progresivnog i tolerantnog Sultana Murata I.

Taj inferiorni gen se od toga dana dugo vremena širio dukljanskom populacijom, dok ga 2006 plemeniti gospodin Dr. Precjednik Milo Đukanović I, mag. nije retroaktivno i za sva vremena iskorenio iz našeg narodnog tkiva. Slava mu bila!

Hvala na popravci zemljače! Zaista previše vremena provodim među ovim došljačkim pacovima.

Forgot pic

Attached: received_10215618491201051.jpg (1280x720, 377K)

White women love darker eyes, though. Which is the only thing that matters.

e neka si mu reka! sve ti veselo i srećno bilo

Hello mutt.
Gee I wonder who could be behind this post...

Attached: slav vs shitskins.webm (720x720, 1.65M)

No offense, but, your language looks like a baby randomly hitting characters on a keyboard.

Well, duh. That's how most languages (especially when its typd lyk dis) from foreign language groups sound -- to my grandma, English texting jargon would also look like a baby hitting random keys.

tfw 26 and virgrin
what do i win?

Roditelje koji te svaki dan pitaju kad ćeš se oženiti i rodbinu kojoj je neshvatljivo kako nemam curu sa tijelom za koje bi normiji dali sve.

>Croatia
>First world

It's kinda rough that even though my body looks way better than any normie I will never raise above a 6-7/10 because of my weak chin. I'm not an insecure teenager wtf I shouldn't be bothered anymore about this stuff, I don't know why it's hitting me now.

too real

Koji kurac. Il' si nizak il' si ružan il' ne izlaziš iz kuce. Nemoguće da te neka ženska već nije pokušala silovat s tim tijelom.

Izlazim iz kuće ne brini, samo ne baš često van sela osim vanka sa ekipom. Vjerojatno su mi cure davale znakove, samo ja to nisam mogao skontat kak sam totalni autist što se tiče romanse. Visok 181 cm, što je nisko za Hercegovca, lice valjda neki prosjek makar mi većina ljudi govori da sam zgodan (usto izgledam kao da mi je 18 godina prema poznanicima).

Taj "ajme ja sam jadan i imam mentalnih problema i niko me ne voli" stav je razlog zaš nemres nac nikog ko hoće bit oko tebe. I normalno da nećeš naći nekog ko će te odmah voljet kretenu glupi ali zato se moraš malo potruditi ili imat sreće. Prekini jebeno cvilit na 4chanu i ulaziti u tredove koji su napravljeni ISKLJUČIVO da učine slaboumne pickice nesigurnima.
Aj mi molim te u par crta objasni koje si si to izmišljene mentalne probleme dijagnosticirao i kaj znači "tvoj autizam" baš da vidim kolko si točno glup.

Milogorac detected
Ae izadji iz lokala prije no sto ts ja izbacim jebem ti mater

Ovaj ti je sve objasnio. Retard si ako se ne maknes s channa ili jos bolje cijelog neta osim za faks/chat il tako neki kurac

Brown women

And that's a good thing
Better to be a white nigger than a naive west europid cuck

By 4 languages you mean like your local ones and english? Cause i'm Russian and it'll take me like a month to learn another slavic language, they all are basically the same, just slightly different spelling, by that logic i can speak 20

Who allowed you poverty slavshits to speak your gobbledy gook commie language here? Jannies delete this thread already

>van sela

pa normalno da ne jebes kad si sirotinja seljoberska. Idi i obrazuj se lol

Autizam potjece od tog da nemam mnogo iskustva u socijalnim situacijama pa sam spor sto se tice pracenja razgovora. Inteligentan sam i akademski uspjesan, ali onda u razgovorima znam ispast low iq retard jer ne citam cuese ispravno pa zato najcesce sutim. I onda mi frendovi kazu da ne govorim puno al kad izvalim neku foru onda je fakat dobra. Anksioznost zbog autizma me tjera da uvijek sutim i ispadam dosadno.
A što se tiče ostalih mentalnih problema, imam teze body image issues. Bio sam neko vrijeme anoreksican u 7 8 razredu do te mjere da su me poslali skolskom psihologu.
Imao sam epizode depersonalizacije/derealizacije jedna od kojih je trajala tjedan dana koje su bile tako ozbiljne da su me skoro natjerale da se ubijem iako inace nisam sucidalan.

Ak par puta uhvatis curu koju neznas da gleda u tebe; privlačan si joj. Vrlo jednostavno. Naravno ako imaš tumor na glavi, oči u križ ili si jednostavno odvratan možda zato gleda.
Kaj ćeš dalje napravit je na tebi. Nažalost ti nemogu dat savjete za prilaženja curama posto su cure uvijek prilaze meni pa sam retardiran po tom pitanju

>the city of Albania

Attached: 1543333898330.jpg (556x561, 15K)

Završio sam pravo prije mjesec dana. Sad tražim zaposlenje jer se želim maknut van sela.

Dubi potvrđuju. Utemeljen i crvenotabletičan. Takve sam savjete već dobiva, no realno izgleda da samo trebam skupiti hrabrosti i prići curi (i napit se da nemam inhibicije).

Točno sam znao da šutiš ko idiot u društvu jer misliš da si autist. Zato ispada dosadan ko što si i sam reko. Ak izgledaš normalno i nisi ružan, govori šta hoćeš boli te briga.
Ako te strah nekom reć da si bio takav i onakav prije nemora te bit. Otvori se ljudima i najčešće će se oni otvorit tebi i imat ćeš nekakav značajan razgovor s nekim. Naravno nemoj reć da ideš na Jow Forums gledaš anime i drkas na trapove ali možeš se otvorit ljudima ak je situacija takva. Samo uvijek reci da se trudiš poboljšat i radiš na sebi i takve stvari.
Da znaš kak se ja ponašam i kakve stvari govorim ljudima nebi mislio da imam jednog prijatelja a kamoli toliko kolko imam.
Znam da ovo kaj ti govorim nije baš povezano, ali daj se opusti. Za tvoje dobro.

Također, post body

>never been to Croatia
t. Not a croat

Who allowed fat americans to speak your shitty nigger-influenced language here?

Hahahhahahahahaha reading this autistic drivel in croatian is a refreshing experience.

Dvajstjedna, ravno dva metra, mozda jesam skinnyfag al jebao sam cca skoro 10 cura.
Bu bolje :)

Hvala na riječima ohrabrenja, ali mislim da je moj autizam nepremostiv. Kad vidim koliko kaskam za ljudima u socijalnom razvoju jednostavno izgubim nadu. Jedina nada mi je da cu jednog dana bit dovoljno interesantan nekoj curi kad postanem Jow Forums da ce zanemarit na prvu moj autizam.
I moje skinnyfat tijelo, cca mjesec dana nakon sto sam poceo trenirat. Treniram oko dva mjeseca tek.

Attached: 220408.jpg (892x1134, 447K)

2 dudes (Dad and Son) from Croatia occasionally visit a tavern near me. I live in Western USA.

They have these matching cowboy-ish looking hats. What are those called ?

To me, Croatian sounds like Russian consonants with Italian vowels.

>could be wrong.

Attached: morning.jpg (1440x2560, 296K)

BETTER DEAD THAN RED

Samo nastavi trenirat molim te. Ono šta ćeš skuzit jednom kad se zjacas i izgledas dobro je da onda autizam postaje "zanimljiv i smiješan i interesantan" a ne jeziv i zabrinjavajuć ko kad neko zgleda za kurac. Tak da moš bit autistican kolko hoces

>Croatian sounds like Russian consonants with Italian vowels
its true since theyve been venecian and hre cocksleeves since the 14th century

Look at the cunt in green who just wants to use the lift

Attached: mfw.gif (399x369, 39K)

t. Nikola Preradović

You need to stop taking the memes on Jow Forums so seriously