/polska/

edycja czystej miłości

Attached: 1527900981792.png (700x696, 329K)

Other urls found in this thread:

gry-online.pl/S024.asp?ID=188&PART=970
youtube.com/watch?v=t0-XjgUpLfg
twitter.com/SFWRedditVideos

Edycja chorej psychopatki

Attached: 59236.jpg (225x350, 36K)

jak by zareagowali wasi rodzice gdyby się dowiedzieli, że lubicie w dupe?

ale nie homo ok

dios mio..

Attached: unknown-5.png (257x251, 82K)

nom teraz bedzie cwel forsowal jakas jebana youtuberke

Chcę uprawiać secks bez tzw. gumy z czarnoskurom kobietą

Attached: 1532111030502.jpg (750x735, 139K)

yuri = gówno

dobry pomysł
taka będzie następna

Gdybym był magiem i mógł spełnić twoje trzy życzenia, jaka byłaby twa prośba powiedz mi

Attached: c916a5d56c1741b635b497e2b0b4e846--spice-and-wolf-holo-arte-anime.jpg (736x1703, 132K)

mam to w piździe kurwa

ale bym ją uhh

Attached: Bez tytułu.png (359x661, 341K)

jeden cwel forsuje jednego jebanego youtubera od 3 lat

Attached: Screenshot 2018-07-20 22-35-26.jpg (567x70, 11K)

>zdrowie
>pieniądze
>tylko dobre posty na /polsce/

chujeckiego?

la creatura...

Attached: images (2).jpg (259x194, 11K)

ej czemu zdjęcie mojego ojca jest w internecie?

Attached: 9568-full.jpg (324x214, 11K)

Szkoda że scięła :(

Tak
wcale nie postujesz teraz z Azusa
Azusa nie jest psychopata
ja nie jestem Azusa
Azusa jest słodka

Attached: 52813447864f79049294f60fbcd2f63f--jpg-anime-art.jpg (660x900, 57K)

25 GOOD REASONS WHY PSYCHIATRY MUST BE ABOLISHED
by Don Weitz

1. Because psychiatrists frequently cause harm, permanent disabilities, death - death of the body-mind-spirit.

2. Because psychiatrists frequently violate the Hippocratic Oath which orders all physicians "First Do No Harm."

3. Because psychiatrists patronize and disempower people, especially their patients.

4. Because psychiatry is not a medical science.

5. Because psychiatry is quackery, a pseudo-science which lacks independent diagnostic tests, testable hypotheses, and cures for "schizophrenia" and all other types of alleged "mental illness" or "mental disorder".

6. Because psychiatrists can not accurately and reliably predict dangerousness, violence, or any other type of human behaviour, yet make such claims as "expert witnesses", and with the media promote the "dangerous mental patient" myth/stereotype.

7. Because psychiatrists have caused a worldwide epidemic of brain damage by promoting and prescribing brain-disabling treatments such as the neuroleptics, antidepressants, electroconvulsive brainwashing (electroshock), and psychosurgery (lobotomy).

8. Because psychiatrists manufacture hundreds of "mental disorders" classified in its bible called "Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders" (a modern witch-hunting manual); such "mental disorders" and "symptoms" are in fact negative, class-and-culturally-biased moral judgments for dissident ways of coping with personal problems and alternative ways of perceiving, interpreting or being in the world.

9. Because psychiatrists, blinded by their medical model bias, fraudulently pathologize and label people's serious life or existential crises as "symptoms" of "mental illness" or "mental disorder" such as "schizophrenia","bipolar affective disorder", and "personality disorder".

w sensie że każdy zaczyna dobrze postować czy /polska/ umiera z braku aktywności?

anonie ze wczoraj summonuje cię znowu

Attached: columbo.jpg (720x540, 61K)

jaka była waifu Karola Jarosińskiego?

ja widze tylko 9 powodów

Attached: 4359877346734902763465.png (479x415, 223K)

tak

jaka była waifu Karola Wojtyły?

10. Because psychiatrists compound this fraud by falsely claiming, without scientific proof, that these "mental disorders" are caused by a "biochemical imbalance" in the brain, genetic factors or "genetic predispositions", despite the fact that there are no genetic factors in "mental illness".

11. Because psychiatrists frequently misinform their patients, families and the public by claiming that brain-disabling procedures such as the neurotoxins (e.g.,"antipsychotic medication" and "antidepressasnts"), electroconvulsive brainwashing (electroconvulsive therapy/"ECT"), psychosurgery (lobotomy) and other behaviour modification-mind control procedures are "safe, effective and lifesaving". The exact opposite is tragically true.

12. Because psychiatrists routinely deceive or lie to patients, prisoners, their families, and the public.

13. Because psychiatrists routinely and willfully violate the medical-ethical principle of "informed consent" by misinforming or not informing their patients about the numerous toxic, disabling and frequently permanent effects of the neuroleptics such as memory loss, tardive dyskinesia, tardive psychosis, parkinsonism, dementia (all signs of brain damage), and death.

14. Because psychiatrists routinely threaten, intimidate or coerce many patients - particularly women, children, the elderly, and prisoners - into consenting to health-threatening/brain-damaging "treatment" such as the antidepressants, neuroleptics, electroconvulsive brainwashing, and hi-risk experiments.

15. Because psychiatrists frequently fail to fully inform psychiatric inmates and prisoners about existing safe and humane, non-medical alternatives in the community such as survivor-controlled crisis centres, drop-ins, self-help or advocacy groups, diet, massage, wholistic medicine, affordable supportive housing, and jobs.

Twingo-chan.

chciałbym mieć zarobki jak pan z zachodu

>Azusa zaprasza cie zebys odwiedzil ja w domu
>zgadzasz sie
>razem idziecie do niej
>pytasz sie jej gdzie sa jej rodzice bo dom wydaje sie dziwnie pusty
>ona mowi ze pojechali na zakupy
>mowi ze musi skorzystac z ubikacji i prosi cie zebys sie rozgoscil
>czekajac na nia czujesz lekkie pragnienie
>postanawiasz nalac sobie szklanke wody z kranu
>w trakcie robienia tego z lodówki wydobywa sie smród
>zaciekawiony otwierasz ja i gdy to robisz dostrzegasz odcieta glowe matki azusy
>pod nia sa owlosione nogi, zapewne jej ojca
>zszokowany patrzysz na to co znalazles
>z kibla wydobywa sie dziwny dzwiek
>BRAAAAAAAAP

Attached: azunyan-nakano-azusa-azusa-nakano-nekomimi.jpg (1920x1200, 186K)

trzeba było urodzić się na zachodzie

a taka z animek?

Co kurwa, dwie ma mieć?

>mienie animki jako waifu jak każual

W ogóle to najczystsza forma miłości.

Attached: 1532115735131.webm (1280x720, 740K)

>tug wiesz ze to byla reka Azusy Nakano
>zrobila to specjalnie by wprowadzić nienawiść miedzy siostry
jebana psychopatka

Attached: bainz.webm (720x405, 1.74M)

musisz sie leczyc

>ablu ablu nie lubiem jak widze człowieka płci męskiej w moim anime :(((( ci co lubiejom to rogacze
>mmmm lesby lesbijki ruchanie homoseksualne dziewcząt ale super zajebiste najczystsza forma miłości :))) lubie jak moja ulubiona dziewczynka jest lesbijkom i ją jebią inne dziewczyny fajnie jest wtedy :DD

miłość między dziewczynkami jest fajna jeśli chodzi o przytulanie i conajwyżej pocałunki
wzajemne lizanie cipy i inne zboczone rzeczy są wstrętne żbsz

Attached: 1505482486354.jpg (1061x1500, 1.14M)

fajne kamo na live znalazłem, idę pobrać i do gierki wrzucić

Attached: War+Thunder+Screenshot+2018.04.06+-+17.11.26.39.png (1800x1013, 3.23M)

>t. Azusa Nakano

spoko taihans

Portrety

Myśliwy, po całym dniu polowania, znajdował się w środku ogromnej puszczy. Robiło się ciemno i całkowicie opadł z sił. Zdecydował się iść w jednym kierunku, dopóki nie upewni się co do swojego położenia. Po paru godzinach znalazł chatkę na małej polanie. Ponieważ było już bardzo ciemno zdecydował, że zostanie w niej na noc. Podszedł do chatki. Drzwi były otwarte. W środku nikogo nie było. Myśliwy położył się na znalezionym łóżku, decydując, że wszystko wyjaśni właścicielowi chatki rano.

Rozejrzał się po wnętrzu chatki. Zaskoczony spostrzegł na ścianach kilka portretów, namalowanych z dbałością o najmniejsze szczegóły. Wszystkie portrety bez wyjątku wyglądały, jakby się mu przyglądały. Ich twarze wykrzywione były w grymasach nienawiści i złości. Myśliwy poczuł się dziwnie. Starając się za wszelką cenę zignorować portrety, odwrócił twarz od ściany i wykończony zapadł w głęboki sen.

Rano myśliwy zbudził się. Odwrócił się i zamrugał w nieoczekiwanym świetle słońca. Spostrzegł, że w chatce nie ma żadnych portretów, tylko okna.

dzięki mordeczko
masz tutaj jeszcze jeden
ale pobiorę go dopiero jak odblokuje typ 74 a na razie jeszcze w chuj grindu mam

Attached: 74hokkaido44.png (1600x1150, 2.12M)

gepgunn...

15 userów

ej jak wy to sprawdzacie ile jest osób?

16 nagich userów

>myśl nad zmianą roboty
>rozglądaj się orientacyjnie w sieci
>dwa stanowiska o dokładnie tej samej płacy (2500PLN netto śmiech na sali ale czytajcie dalej)
>jedno z nich to praca z AutoCAD wymagająca dwuletniego doświadczenia z programem.
>drugie z nich to sprzedawca w sklepie rybnym
dlaczego polacy są tak chujowymi pracodawcami?
Bo o ile sprzedawanie ryb jestem w stanie zrozumieć to kurwa tego autocada już nie

ja tak na oko sprawdzam

Co sądzisz o zakazie aborcji w Polsce

Attached: 200px-Slowpoke.svg.png (200x218, 20K)

trzymajcie to 3 setki
jak rzymianie

>autokad
>2500
jakie miasto?

ale świeżak
dobrze bo piecze matken polken katoliken ;)

>natalizm

>miej inna falge
>i tak postuj z tripem
>zadawaj specjalnie kontrowersyjne pytania zeby dostac duzo you

>antynatalizm

>trybadyzm

to kpina cyrk w tak dużym mieście cad za 2.5k

>trubaduryzm

polska GOWNO
anime GOWNO
communism DOBRZE

NO kurwa dlatego postuje.

I będzie profit zawsze. :)

W każdym razie celem jest komunikowanie się z Polakami.

Attached: Screenshot_20180721-000454.png (720x1280, 747K)

jakie masz wykształcenie?

ratownictwo medyczne. Szukam roboty żeby skończyć magisterkę i wypierdalam do armii. A obecna robota mnie frustruje.

>polska GOWNO
Mylisz się
>anime GOWNO
Mylisz się? A może nie...
>communism DOBRZE
Chcesz iść do Gułagu?

Attached: 1531862470685-int.png (1200x1200, 787K)

nigdy nie gralem w FEAR i mysle czy sobie nie zalatwic z zatoki piratow

Ujscie?

Attached: 440px-Wojewodztwa.svg.png (440x411, 80K)

siema
wlasnie gralem w morrowinda i mnie ujebal wampir
co mam zrobic?

łódź

poka cipe

kurwa nie wiem

rozpierdol go

marcela sie spytaj marcel lubi morrowinda

rozjebalem go ale nadal jestem chory

zesraj mu się na klatę

nie wiem czy na to gra pozwala ale moge mu co najwyżej gowno guara do prochów włożyć

siema
gram w kejona i ujebała mnie azusa
co robić?

gry-online.pl/S024.asp?ID=188&PART=970
Google nie boli.
Mam nadzieję, że pomogłem
______________________________
Piszę poprawnie po polsku

jest 90% na to ze zostaniesz psychopatą

*jej

Czy jest ktokolwiek kto mógłby pokonać Azuse w 1vs1?

Attached: azusa_nakano_colored_by_miodaisuki-d3d6xw4.jpg (900x1200, 128K)

Musisz używać mikstur przeciwko chorobom. W przeciwnym razie 3 dni i jesteś wampirem.

Attached: 372dca4d43621059163f56e378eec4bf.jpg (700x695, 112K)

gdybyście nie byli polakami lub/i słowianinami to nie mielibyście żadnych problemów

jakbym miał a*Use w zasięgu ręki to bym ją zajebał jednym pierdolnięciem

>trawka jest bardziej zielona po drugiej stronie
No spoko

Jestem polakiem i słowianinem i nie mam żadnych problemów, pozdro

jestem zydem i nie mam zadnych problemow

ale nuta
youtube.com/watch?v=t0-XjgUpLfg

Attached: __konpaku_youmu_and_konpaku_youmu_touhou_drawn_by_hayama_eishi__f8166d38508722a0aa65abffda87534f.jpg (868x1228, 437K)

obiektywne kłamstwo
obiektywna prawda

jesteś w błędzie

Attached: Screenshot_20180721-002525.png (720x1280, 907K)

a więc to jest ta słynna polska komedia

nie postuj ćwoka

Attached: 1486306197637.png (793x1004, 404K)

>obiektywizm

zajebiście jest być słowianinem możesz pić wude i kucać w bramie i nosić dres i cziki briki i wogule nie to co te zdegenerowane zachodnie lewactwo -.-

Głupota.
Powinno się zapobiegać rodzeniu się dzieci, które z racji defektów genetycznych będą cierpieć.

jestem stoikiem