/polska/

wydanie nocne

Attached: 1532019055510.jpg (1920x1065, 392K)

EBE EBE

psucham sra jak ra

Attached: __mystia_lorelei_touhou_drawn_by_kuroneko_no_toorimichi__7239b3a601c60a525962a5fa97257eb5.jpg (688x1100, 312K)

Kopaczki dzialaja na kazdym poziomie, pracowalem z gosciem w firmie na oko to mial z 140kg z pensja bliska mojej bo to samo stanowisko plus minus negocjacje i na tinderze chwila moment znalazl fajna dupe i sie ozenil po roku.

awatarkurwo...

czy możecie wreszcie coś zrobić z waszą otyłością?
zaczynacie mnie denerwować, bo nie lubie patrzeć na grubasów

to

To jak mnie zmotywujesz user?

polski język to jednak trudny język jest

dojebać podatek od nadwagi to europejski by sobie noge odciął żyd jebany

No to by mnie efektywnie zmotywowalo nie powiem.

Attached: 1365642226458.png (218x210, 28K)

>wydanie
czy możemy skończyć z tym memem, przecież zawsze była edycja, na chuj się bawić w naśladowanie ruskich i ich izdania, zwłaszcza, żę polskie wydanie nie może być użyte w przypadku /nitki/, bo służy określania rzeczy policzalnych, a /nić/ jest niepoliczalna, ponieważ jest kontynuacją, a nie nowym wydaniem. Dla porównania napój w puszcze ma edycję limitowaną, a gazety mają wydania specjalne, bo napój jest cały czas, a gazeta jednorazowo.

dobra chuj wam w dupę idę spać bo przynudzacie

ryj lewaku po angielsku jest edition a polacy nie gensi

w polskim nie ma wyrazu edycja

nie będziesz mi widoku obrzydzać

jesteś upośledzony?

do słownika pwn pewnie edycja zostało dodane przez żydów do propagowania lewackiej ideologii

a ty, kretynie? edycja nie jest polskim słowem

>trudny, bo muh się dużo odmienia
trudny język to mają Icki, bo polsko-rusko-niemiecki ze słówkami wymienionymi na arabskie i starożytny hebrajski to ten sam hebrajski, bo oni byli naznaczone narody i chuj.

bazowyyyyy

idę spać i będę mieć koszmary teraz przez to, że wiem, że jesteście grubi, zmarnowaliście mi już sen

idąc tym tokiem myślenia kretyn też nie jest polskim słowem a jakoś uzywasz

Oficjalnym językiem Polski 966r. była łacina, a więc jest bardziej językiem polskim, niż polszczyzna, która lizała jej buty, aż po XV wiek.

jak się dowiesz, że w polskim jest bardzo dużo słów, które są z różnych języków, to się chyba zapierdolisz spadając z krzesła na podłogę z szoku, ty jebany wieprzu

>oni nadal nabierają sie na fałszoflagowanie lewaczka

ale zapiekło lewactwo o chuj xd
>używajmy specjalnie niepolskiego słowa mimo iż mamy alternatywę polską no bo niepolskie jest i epicko będzie i prawaków dupa będzie bolała hehe pokażemy im >:)

Attached: __mystia_lorelei_touhou_drawn_by_karasusou_nano__07ce467e0c53f2a5ce9ea187b8f0a0de.jpg (897x1222, 161K)

Dochodzimy do poziomu autyzmu ktory nie powinien byc mozliwy.

awatarkurwo...

>alternatywę
>epicką

ryj tam szmaty niepolskie, idźcie se protestować na marszu kod-u jeśli się wam nie podoba, elo

>protestować
>marsz

tobie chyba się kołyska zapaliła jak byłeś mały i cudem cię uratowano gasząc cię łopatami, a potem miałeś zabawki przykręcane do podłogi, bo nic innego nie usprawiedliwia twoje potężnego spierdolenia umysłowego

Nie ten user ale to akurat nic specjalnego. Do czasów reformacji językiem oficjalnym większości krajów europejskich była łacina. Był to język dyplomacji, administracji, sądownictwa i liturgii kościelnej. Wyjątkami były na przykład Francja gdzie językiem urzędowym był Francuski i Anglia gdzie po inwazji Normanow aż do XVI wieku również królował Francuski a angielski był zredukowany do języka chłopstwa, plebsu i hołoty.

o kurwa (polska kurwa niepochodząca z łaciny bo nie jestem zjebem z kodu)

ale edycja i wydanie to nie są słowa wzajemnie wymienne i używanie wydania jest niepoprawne, bo polska nie jest wydawana tylko trwa, kuż nie wspominając o tym, że wydanie określa zjawiska dokonane, a edycja niedokonane.

no to daj słowa zamienne wywodzące się z polskiego czekam

zwla mi konia dupom wykopku

cope lewactwa mocny

wybór, możliwość
epicki to dosłownie buzzword który można zastąpić jakimkolwiek pozytywnym przymiotnikiem
sprzeciw, bunt
pochód

>cope
Myślę że po użyciu takiej ilości słów niepolskich nie jesteś już polakiem

włałczać

>wybór, możliwość to to samo co alternatywa
>pochód to to samo co marsz
hmmm
nie

Ale ja nie pisałem o tym jako o czymś specjalnym, ale o tym, że user stwierdził, że edycja jest słowem mniej polskim niż wydanie, bo jest importowana, a tak wcale nie jest, bo polskość definiowana jest przez Polskę, a nie Polska definiowana przez polskość, a co za tym idzie polskość, a więc i język polski nie istniały zanim narodziła się Polska.

większym polakiem niż ty ty niepolska kurwo dmowski takich jak ciebie chciał wybić i rację miał

nom za to edycja i wydanie to to samo

o kurwa jaki krindż, pewnie jesteś tym samym debilem który stwierdził że stroje ludowe to jarmark xd
nom

>oni nadal odpisują fałszoflagującemu lewakowi

Ja pierdole naprawde nie macie lepszych tematow o 4 rano?

Attached: image.jpg (620x400, 55K)

awanturniczek owo

lepiej pewnie rozmawiać o tym jak to he he prafaki som gupie a progresywizm i równe prawa dla pedałów i ciapaków są dobre

to zarzuć coś

status lewactwa: btfo

Nie gniłbym tutaj gdybym spał w objęciach jakiegoś qt chłopaka ale przecież nie dadzo

Juz wole zeby nitka zdychala niz czytac to pierdolenie o niczym.

przecież nikt ci nie każe czytać, czemu lewaki zawsze muszą sie wpierdalać wszędzie nawet jak ich to nie dotyczy

A skad to zalozenie ze jestem lewakiem? Ja pierdole polityczka to najgorszy rak.

to

>boli go dupa że komuś zależy na języku Polskim zamiast używania obcych wyrazów
>nie lewak

Znowu jakies bezpodstawne zalozenia, chuj mnie to jakich slow uzywasz.

to czemu ci przeszkadzała ta dyskusja kurwo?

Bo tak bezsensowego belkotu to dawno nie widzialem i az kluje oczy.

może dla ciebie patriotyzm i szanowanie języka i kultury są bezsensowne ale nie każdy jest pizdą bez honoru

>ściągnij logh z 6 lat temu
>przez ten czas obejrzyj ze 300 innych serii a to dalej się kisi na dysku

Attached: 1532603574464.jpg (896x960, 125K)

No to dobra az lykne bo i tak nie mam nic lepszego do roboty. Jak mozna tu byc patriotycznym jak kraj rucha cie na kazdy mozliwy sposob?
Wedlug mnie to smiech na sali ze kraj uznaje mnie za bogatego i opodatkowuje na wyzszym progu podatkowym. Jak chcialem sie rozliczyc z kryptowalut to z gory traktuja mnie jak zlodzieja bo mialem czelnosc chciec dorobic cos wiecej, juz chyba wszedl ten podatek dla "bogatych" ktorzy maja czelnosc rozliczac sie z jakze to ogromnego 1 milliona cebulionow, a "pol zartem pol serio" zaraz nam wprowadza bykowe. I powiedz mi kurwiu jak tu byc patriota poza slepa wiernoscia dla swojego kraju? Bo ja nie jestem w stanie tego zrozumiec.

Attached: 0d2.jpg (499x500, 41K)

Idę spaciulki branoc

ojczyzne masz jedną, w innych krajach masz jeszcze większe podatki a jakoś nie srasz na te kraje tylko na Polskę

J-ja nie będę płacił bykowego jest z-zajęty

Poki pracuje i zarabiam w polsce to co mnie interesuja podatki w innych krajach? Gdzie tutaj logika bo nie rozumiem.

to po co srać na Polskę i Polaków skoro gdzieś indziej wcale nie jest lepiej?

user mylisz pojęcie kraj, ojczyzna =\= państwo

Attached: __mystia_lorelei_touhou_drawn_by_daifukumochi_qquuiieett__3dc0cf6885319d6fbff3286c5c07ad92.jpg (1600x2240, 386K)

Ja wciaz lubie polske i dlatego jeszcze nie wyjechalem, gdzies moze byc lepiej lub gorzej ale jednak nie w domu, nie u siebie i tego nie da sie przeskoczyc, w innym kraju zawsze bedziesz obcy. Jednak jest pewien limit rzeczy ktore jestem w stanie tolerowac i jestesmy prawie przy mojej granicy tolerancji. Jeszcze troche bawienia sie naszego rzadu w robin hooda i trzeba bedzie sie spakowac i wypierdalac jak najdalej jak to mozliwe.

to szczerze powiedz mi co lepsze? jak PiS podnosi podatki żeby rodziło sie więcej dzieci czy jak PO chciało przyjąć tysiące ciapatych? już wolę płacić trochę więcej i za to żyć w białym kraju

>Fampily o 4 nad ranem
poza tym anime chłopaczki >>>>>>>>>>>> jakaś kurewka nietoperka

Wiesz, ja też narzekam na ten kraj ile tylko mogę a dalej nie zamieniłbym go na żaden inny bo czuję do niego duże przywiązanie zwyczajnie. To przywiązanie nie sprawia jednak że zamykam oczy i chowam głowę w piasek kiedy coś dzieję się nie tak jak trzeba. Nie lubię się zgadzać z eurosem ale ma rację narzekając na obecny system podatkowy bo nie działa on najlepiej. Rozsądna krytyka to nie to samo co "hehe jebać praffakuw piecze dupal xD". Wskazane jest zabrać głos i dyskutować jak można poprawić sytuację aby nam wszystkim w Polsce żyło się lepiej.

Attached: 26571-1-1504581918.jpg (670x376, 27K)

No to akurat to jest argument z ktorym trudno mi sie nie zgodzic, tak rozumiem ze alternatywa do rozdawania pieniedzy jest sprowadzanie taniej sily roboczej zza granicy ale przy takim tempie opodatkowania niedlugo przestanie sie oplacac pracowac w tym kraju i co dalej? Ludzie cokolwiek soba reprezentujacy wyjada, biedota zrezygnuje z pracy i kto bedzie podpora systemu? Rzad zacznie drukowac pieniadze, dojdziemy do hiperinflacji i zrobimy europejska wersje wenezueli? No nie wiem user, staram sie trzymac z dala od polityki ale nie widze tego kolorowo.

Attached: __mystia_lorelei_touhou_drawn_by_moja_moja4192__cfad7e9c885fafd3fdc011f3add5cd18.jpg (573x809, 78K)

>nie widze tego kolorowo
trzeba było głosować na peło to byś codziennie widział kolorowych na ulicach

Pojebany? Im gorzej tym lepiej. Gdy gospodarka zacznie upadać, trzeba wziąć potężny kredyt i zainwestować w mało opłacalną wtedy gałąź rynku, która współproporcjonalnie słabła wraz ze wzrostem obostrzeń na rynku. I ostrożnie poczekać, aż to wszystko jebnie i będą lata 90" po raz drugi, a wraz z nimi inflacja jakiej świat nie widział. Wtedy motłoch znowu obali system, a żeby podnieść gospodarkę z nóg zdewaluuje walutę 10000x i wypierdoli ograniczenia rynku, aż po niezbędne minimum, żeby zachęcić obcy kapitał do napływu do kraju w celu uwierzytelnienia nowej waluty poprzez oparcie jej w wartości walut inwestowanego kapitału. A potem to już z górki, bo waluta ustabilizuje się i powróci na stare tory, ale kredycik wciąż w starej walucie będzie musiał być przeliczany przez przelicznik użyty podczas dewaluacji.
Dosłownie najbogatsza osoba u mnie w powiecie była biedna w chuj i na tyle pojebana, żeby wziąć w chuj kredytów na produkcję rzeczy odgórnie kwotowanej pomiędzy potrzeby państw bloku wschodniego, a co za tym idzie narzucone dozwolone ceny. Ale po wielkim kryzysie kredyty dzieliły się przez 10000, a wcześniej upadająca produkcja wyzwolona spod jarzma kwotowań okazała się strasznie dochodowym pomysłem, bo wypełniła niszę spowodowaną niekompatybilnością sterowanego i wolnego rynku.

Dzień się zaczyna zdechnijcie nitke

Właśnie to wysokie opodatkowanie skutkuje napływem taniej siły roboczej do Polski. Koszty pracy w Polsce są niestety bardzo wysokie ze względu na wszystkie składki i opłaty jakie trzeba uiszczac przez co pracodawcy tną koszta gdzie tylko mogą, nierzadko poprzez zatrudnianie tanich jak barszcz obcokrajowców. Wysokie podatki i niskie zarobki skutkują wyjazdem młodych Polaków na zachód co z kolei otwiera wrota masowej imigracji tutaj co skutkuje stagnacją płac. To zamknięty koło imigracji gdzie każdy jeden problem rodzi następny.

kommunisty zrobili wiele źlego. ale socjalizm to dobrze.
Nowa Polska musi być ludowa + nacjonalistyczna.
I Białoruś z Litwą musi być jej częścią

I tak widze na codzien w warszawie, jest to maly procent w porownaniu do takiego londynu np. ale jednak.
Ok, robcie sobie co tam chcecie z waszymi konspiracjami i teoriami, dlatego na ogol nie chce miec nic wspolnego z polityka, po prostu chce siedziec w domu i robic swoje.

Attached: 1534033758831.png (754x720, 585K)

Attached: 1529982110349.jpg (1200x900, 190K)

wstałem

Attached: 20187.jpg (199x205, 10K)

co to za kawaler

elo europejczyk ty cwelu na bank jestes tajniakiem bo kto inny siedzialby tu i postowal 24/7

są tu dziewczyny co chcą zostać moją żoną? piszcie jak macie na imie i jakie anime lubicie

Attached: [gg]_2010_Young_Animator_Training_Project_-_Super_Veggie_Torracman_[5EFED6D9].mkv_snapshot_07.39_[20 (1280x720, 461K)

1. Igor
2. Cory w domu

ale mnie wkurwiają stojańczyki

elo robale

elo mordzia

jak leci

Attached: [anon] Hugtto! Precure - 18.mkv_snapshot_13.38_[2018.06.05_16.17.38].jpg (1280x720, 164K)

wlasnie koncze swoj pierwszy kubek kawy

Attached: 1507598300446.png (600x400, 147K)