Kurva anyátok

kurva anyátok

Attached: alma.gif (368x349, 49K)

Other urls found in this thread:

en.m.wikipedia.org/wiki/Survivalism
m.youtube.com/watch?v=slKSMms5xBs
youtube.com/watch?v=8fx5hMwC6Zc
youtube.com/watch?v=L0VPVawpN8E
mek.oszk.hu/11800/11864/html/szabad-otletek-jegyzeke.html
twitter.com/NSFWRedditImage

faszért nem vagyunk képesek egy seggbebaszott fonalat életben tartani egy kurva éjszaka alatt?

>up

rohadjatok meg

Lol, hogy örjöng az élettelen korcs

Vannak a fonálban készülődők?

Ja, készülök a nemháborúra.

Attached: Screenshot_20180831-081135.png (1080x1920, 283K)

Wewé

mire készülődők

én, táskámban mindig van túlélőkészlet, pár kés, egy kis fejsze
többi a fejemben
de kajákat meg ilyeneket nem gyűjtök

miért kéne?

én nem maszturbálok a világvégéről meg ilyenek de csúzlikat nagyon akarok

Mert éjjel alszunk te fasz

Ensi milyen cuki ahogy a méteráruboltokról autizmál.

Attached: 37562430_273190463296268_6882612279259430912_n[1].jpg (1080x1350, 82K)

Ja. Most pl éppen munkába készülődök.

Cukiiiiiii
Addig dugnám amíg mindketten megközelítenénk a végkimerülés állapotát, aztán közösen ájulnánk el. Az ebből felébredés áratlan lenne.

remélem mielőbb sikerült szerezni egyet hogy véget vess létezésednek

korcs

apunak így is van pár csak ő vérbeli fudd

en.m.wikipedia.org/wiki/Survivalism

Kéne vadászgatni

nem lehet mindenki NEET mint te, fizukukkereknek aludninkell éjjel

áá, amíg a doktorival kell baszakodni abba biztos hogy nem fogok bele
az is inkább csak álom hogy visszaköltözzek falura, anélkül meg nincs sok teteje

hitler vagyok

hogyne lenne, fővadász városi, ismerem, meg úgy kb mindenki aki számít a szakmában, úri hobbi

mégis miért? nem mindegy honnan hajtasz ki kocsival az erdő szélére?

áá, én akkor már fullba tolnám
kutyák, galambdúc, bn-bek szelídített ünő a tyúkudvarban
operába is szuzuki samurájjal mennék

falun vagyok vikendházat takarítani
csávó aki elsuhan a terepjárójával félóránként unirónikusan egy kiköpött tutuló pál

de akkor csopperrel menne nem?

>tutuló pál
ez valami somogyi tájszólás?

???
paul howler?

igaz
újkorcsok

Attached: is-paul-teutul-sr-still-married-to-wife-beth-dillon-or-have-they-seperated.jpg (728x455, 55K)

eléggé leépült

Hát jah :S

kurva anyád

Dancsó vagy Szirmai?
m.youtube.com/watch?v=slKSMms5xBs

én nem ismerem ezt az embert és a viccesnek szánt fordításod is szar tv alember

undarázs kifelé

ja mert akkor születtél amikor ment ez a szar a tvben mi? undarázs korcs

>2013-ban indult a sorozat
nem ő de senkit nincs jogod újbuzinak hívni, én 2013-ban már rég nem jártam /b/-re a /tv/ meg sose érdekelt

amióta ezt a videót láttam már nem gecitörlésre használom a papírzsepit, hanem a könnyeim felitatására :'(

youtube.com/watch?v=8fx5hMwC6Zc

-ban indult a sorozat
autista szerencsétlen

nem nézek régóta tvt, valszeg énvagyok a legöregebb itt a fonálban, hisztis kislány

szétlapitom a fejedet hülye kis csicska takaroggy a kurva anyád valagjába!!!

miért nem vagy már a sírban, öregember?

mert én foglak falhoz baszni anyád helyett korcs

gyere csak te őrjöngő állat, kiontom a beledet és a pöcgödör mélyén végzed a hulladék nemzetséged rothadó hullái között

tutuló pál legalább 15 éve megy korcsadék

remélem a homok titkaiból is aprakész vagy dzsenifer
ez nem én voltam de nagyon jó őrjöngés

>budapest

Attached: 1515637954339.jpg (201x250, 5K)

halott fonál, agyhalott szennyember postázókkal

>agyhalott szennyember magyarokkal
Az agyhalott szennyember mondjuk rendundáns, ha ott van utána a magyar

Mi a faszért kell az iskolában Adyt tanítani amikor egy magyargyűlölő zsidókitartott degenerált korcs volt? Ilyen példát állítunk a fiatalság elé?!

pont ezért, hogy a nemzetüket eláruló sábecgójokat neveljenek

jobb kérdés, hogy mi a faszért kell irodalmat tanítani egyáltalán, amikor érettségiig eljutnak úgy diákok, hogy nem tudnak deriválni, integrálni, vagy egy kurva honlapot stílusosan, legalább reszponzívan megszerkeszteni

hű de mérgesek a tanyasi örökszüzek

Na, megnyertetek magatoknak egy napra, mer' bannoltak magyarcsínyről.

Minek tanítani bármit is az alembereknek, őszintén?

Azért mert érettségi után a legtöbben soha nem fognak olyan szituációba kerülni hogy deriválniuk kelljen.

Pont azért, mert tanítunk József Attilát is.

>neveljünk buta cigány orbánjobbágyokat

LóL, hogy őrjöng a STEM szűz.

milfnek a lánya helyeske és mémnök szakra ment, egy dagadt nyakszakáll a pasija, 1-től tízig mennyire vagytok mérgesek fotelnácik? hogyhogy nektek nem jut ilyen zsenge punszi

általános műveltség

Ja de József Attilát csak mint egy rinyáló szójafiút ismerik meg a gyerekek, míg Adyt mint egy őrjöngő nárcisztikus magyargyűlölőt.

Nem LEHET mást nevelni. Előtte kádárjobbágyok voltak.

Nagyon buta vagy sajnos

Ha hamarabb látom írtam volna, hogy szar csali, de úgy tűnik, hogy ide ez is elég

Be fogod a pofád mert laposra verlek bágyadt nyomorék kisfiú tudjad hol a helyed patkány

>Az ebből felébredés ártatlan lenne.
mi

>szószerintki

nem az van odairva

szomorú, de igaz

a honlapszerkesztés annyira alapkészség mint a hidegburkolás
észből is annyi kell hozzá kábé

>Első epizód: 2003. március 31.
>Utolsó epizód: 2010. február 11.
Miről őrjöngsz már megint te elmebeteg

Attached: f.jpg (1200x1200, 213K)

amúgy tényleg nem értem, főleg, amikor a konszolidált irodalomtanárok még meg is próbálják magyarázni, hogy nem korcs degeneráltak, hanem érzékeny lelkű művészek
először József Attila kapcsán esett le, amikor elmentem egyetemre, és rájöttem, hogy a Btk-k tele vannak a nyomorult fajtájával

nem értem
robbantó vagyok ha erre célzol

Ady lehetséges, hogy tehetséges költő volt, de egyben abszintvedelő szifiliszes degenerált hulladék alember is

képzeljétek el, milyen lehetett, a nemzet legnagyobb költője elkapta az akkoriban gyógyíthatatlan szifiliszt
a szifilisz volt a századforduló AIDS-e

nem

az egyedüli degenerált korcs az te vagy itt a szó legszorosabban vett biológiai értelmében

>a buziknak nem kéne engedni hogy örökbefogadjana-

"Alacsony az anyagi támogatása a nevelőszülőknek és a társadalom is előítéletes velük, sokan félnek a saját család reakcióitól is. Többek között erre jutott az SOS Gyermekfalvak legfrissebb kutatása. Magyarországon 2007 óta növekszik a gyermekvédelemben élők száma, miközben nincs elég nevelőszülő. Az SOS Gyermekfalvak felmérte, milyen okok állhatnak ennek hátterében.

2017-ben közel 24.000 gyerek élt gyermekvédelmi gondoskodásban, 64%-uk nevelőszülőknél. Bár 2014 óta jogszabályi változások nyomán minden gyermekvédelmi gondoskodásba került, 12 évesnél fiatalabb gyermeket nevelőszülőnél kell elhelyezni, ez nem tud megvalósulni. Miközben a gyermekvédelembe kerülők száma fokozatosan nő, a nevelőszülőké nem. "

geci undorító az a sültkrumpli

nincs annyi ratyi hogy azt mind örökbefogadja
meg cigányokat ők se fogadnának örökbe

>tehetséges költő volt
ki nem szarja le, hogy tehetséges költő volt? Ki a faszomat érdekelnek a költők? Bazdmeg az orvostudomány fejlődéséről nem tanulnak annyit az iskolások, mint a költészetről, amikor később kurvára semmi szükségük nem lesz rá. Orvos meg nővér meg legalább kell, meg az se ártana, ha alapszinten mindenki értene a saját szervezetéhez.

ezért nem fogadják őket örökbe, mert rohadt korcs cigányok, akik senkinek sem kellenek. Inkább sterilizálni kellene őket és utána eladni rabszolgának Líbiába vagy valami, a szüleiket meg kivégeztetni, hogy gondot okoztak a Magyar Államnak.

>a Csanád Ady
>a szűz József Attila

Puppolgatok. Putty putty putty!! :33 :##

nem tudom eldönteni hogy technikás költő volt-e mert igazán csak a prózát tudom értékelni de Ady témái kimerülnek a szarmagyarozásban, az éleskedésben meg a kalapszeder-löttyintésben

>nincs annyi ratyi hogy azt mind örökbefogadja
Ha már egy vagy két gyereknek stabil hátteret meg jövőt adsz, és nem lesz 18 évesen kidobva az utcára, már nem megérte?
>meg cigányokat ők se fogadnának örökbe
Van ott rengeteg magyar is.

>Van ott rengeteg magyar is.
van a faszt!! MIND CIGÁNY te is az vagy fogd be a pofád

hála az égnek egyik sem szaporodott. A költészet még művészetnek se nevezhető bohóckodást, az össze irodalomtanárt először is ki kellene rúgni, majd kamatostul megfizettetni velük a taníttatásuk költségét, és a egész tantárgyat valami értelmesebb dologgal helyettesíteni. Vidéken megtanulnának tetőt fedni, retket termeszteni, városban meg vízvezetéket szerelni vagy kódmajomkodni. Aki meg nem teljesen hülye az tanulhat biológiát, fizikát meg matematikát helyette, hogy valami haszna is legyen és mások vérét szívja.

komolyan kérdezem: minek költeni az adófizetők pénzét egyáltalán az oktatásra, ha úgyis mindenki elhúz az országból és nem térül meg a befektetés?

>Van ott rengeteg magyar is
van a szart, ne hazudj, akinek van személyes tapasztalata, az nagyon jól tudja, hogy minden nem hulladék gyereket elkapkodnak az impotensek

objektíve írt jópár fasza verset, a témájuk már más kérdés nyilván

ami egyébként nem meglepő, ha belegondolsz, hogy milyen szar, féreg emberek szarják tele a goblin fajzatukkal a világot gondolkodás nélkül. Három héttel a születés után kellene meghúzni az abortusz határát és a kórházak rögtön kukázhatnák a fattyakat. Amúgy meg alap kelelne hogy legyen, hogy minden cigányt, meg segéjből élő, leszázalékolt parazita szart kényszersterilizálni kellene, ha már az eu miatt nem lehet csak kiirtani őket.

Diskuràlnak az èlősködők. :3 kitàrgyaljàk a sulikàban tanultakat.

szerintem High on Fire-t kéne tanítani az iskolában
youtube.com/watch?v=L0VPVawpN8E

Napi emlékeztető, hogy józsef atti jó költő és bázisolt autista volt

vacsorázva jól mulattak az asztalnál, engem nem keltettek föl, sohasem pótolhatom
dögök
ennek már vége
minden előlről
a pinájával megeszi az embert, a faszán kezdi
szétmorzsolja
a faszán kezdi
a combjaival összefogja
fából voltak a combjai és röhögött a katona tiszten
leleplezték a szobrot
mutasd a faszod s én megmondom ki vagy
kivagy
aus
heraus mit uns
buta zsidó
— szabad ötletek jegyzéke

hát ennél a mi békapoétánk jobb

de hiszen ez egy szar

de nincs mindenkinek tehetsége a STEM-hez vagy a szakmunkákhoz

Én valahogy úgy gondolom, hogy az emberiség életének mindig is része volt történetek mesélése, leírása, bennük pedig tudás és bölcsességek továbbadása. A reáltudományokból nem lehet következtetést levonni sem az erkölcsre, sem a helyes társadalmi berendezkedésre nézve, ezért van szükség a humán tudományokra, vallásra, filozófiára. Az embereket meg kell tanítani írni, olvasni, hogy ne legyenek hülyék. Ezenfelül az emberek csak úgy szórakozásból is szeretnek történeteket hallani, ezért jársz pl. moziba vagy színházba. A történelemből pedig lehet tanulni, hogy ne kövessük el ugyanazokat a hibákat, mint korábban. A pszichológia pedig segíteni tud bajban lévő embereken, még úgy is, hogy nem értjük, hogy miért és hogyan, csak azt, hogy a gyakorlatban működik.

Ez nem az egész, csak a részlet amire emlékeztem
mek.oszk.hu/11800/11864/html/szabad-otletek-jegyzeke.html