/ex-yu/

Smrt botovima.

Attached: 4bddf48b82bbde68c986eae4a29e2740.jpg (1024x768, 77K)

Other urls found in this thread:

balkans.aljazeera.net/vijesti/na-cekanju-banjalucki-tepih-za-heroja-ratka-mladica
youtube.com/watch?v=sY8WPPZ4J4k
dnevnizurnal.com/kristijan-golubovic-uclanicu-se-u-sns-uskoro/
m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/Procesori/AMD-Ryzen-5-2400G-3-60GHz-AM4-BOX-64784087-oglas.htm#mhs0-1536573526519
m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/Maticne-ploce/Msi-B350-PC-MATE-66068959-oglas.htm#mhs0-1536573808338
m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/RAM-memorije/HyperX-8GB-Predator-DDR4-3000MHz-CL15-Novo-Akcija--62327565-oglas.htm#mhs0-1536574079599
youtube.com/watch?v=qCyXzIvOatY
youtu.be/QeGDjvCCkfk
youtube.com/watch?v=at4s8qTsDEM
youtube.com/watch?v=oHmSX9Z-5B0
youtube.com/watch?v=jqgnrASbKR4
twitter.com/NSFWRedditImage

Gdje je ovo slikano?

Vračar. To iza je Hram Svetom Savi, a ispred je Karađorđe, rad prijedorskog vajara Stojanovića.

Jel stvarno ne znas gde je Hram Svetog Save lol

Mislio sam da je u Beogradu

...

Upravu je tackasti

kurac je u pravu

Based dots

Pa u pravu je

sta je to u islamu da i bijeli ljudi krenu pricati i pisati na djecijem nivou intelekta o ozbiljnim stvarima ko MEMRI tv
jel ista skola ih ucila kako ili sta?
balkans.aljazeera.net/vijesti/na-cekanju-banjalucki-tepih-za-heroja-ratka-mladica

youtube.com/watch?v=sY8WPPZ4J4k

Attached: Bojshane.jpg (428x425, 49K)

Daj tl;dr

dnevnizurnal.com/kristijan-golubovic-uclanicu-se-u-sns-uskoro/

Je li moze neko da postavi sliku one nudare od onog pedofilka iz bosne

m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/Procesori/AMD-Ryzen-5-2400G-3-60GHz-AM4-BOX-64784087-oglas.htm#mhs0-1536573526519
2400g 130 eвpa
m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/Maticne-ploce/Msi-B350-PC-MATE-66068959-oglas.htm#mhs0-1536573808338
Плoчa ca б350 чипceтoм 80 eвpa
m.kupujemprodajem.com/Kompjuteri-Desktop/RAM-memorije/HyperX-8GB-Predator-DDR4-3000MHz-CL15-Novo-Akcija--62327565-oglas.htm#mhs0-1536574079599
8 гигaбaјтa бpзoг paмa 105 eвpa

Tačkasti jel bi mi sastavio kompjuter na budžetu od 300-400e? Uključujući sve komponente.

Attached: 1331241515151.jpg (1366x768, 83K)

Nisam dobro oprao ruke nakon brisanja dupeta i cackao sam nos i sad ne mogu da se otarasim mirisa govana

Bazirani zaječarci retardi od 70 iq. Aj sad će školica polako

To nije miris govana, to je standardni smrad srbina

s kim ti pricas alo

Бих. Jaви ce пpивaтнoм пopyкoм.

Ma пocтaвиo caм ceби дa имaм y apхиви дa знaм paзликy y цeни кaд ce вpaтим.

UGAĐANJE TUĐEM ŠOVINIZMU

Svakodnevne manifestacije ovih kompleksa mnogobrojne su. Štaviše, one su toliko uobičajene i sveprisutne da su u svojoj učestalosti postale neprimjetne. Dobar dio ih je neodvojivi dio svjetonazora i kulture mnogih bošnjačkih ličnosti, neke su i dio političkih platformi, a, što je možda najgore, i javnog diskursa u svakom njegovom obliku. Kao najilustrativniji primjer manifestiranja ovih kompleksa mogli bismo navesti javno djelovanje određenog broja opozicionih političara ili ličnosti iz bošnjačkih miljea, a koje pretendiraju na “prosvjetiteljsko” djelovanje prema Bošnjacima s pozicija “građanstva”.

Takve su ličnosti u beskonačnom detektiranju, dijagnosticiranju, a zatim i iskorjenjivanju bilo kakvih pojavnih oblika navodnog bošnjačkog nacionalizma, ali se u svom javnom djelovanju uopće ne osvrću na sveprisutni srpski i hrvatski šovinizam, čak ni kada je on evidentan u komentarima na njihove vlastite twitove ili statuse na Facebooku. Nije da oni nemaju vremena ili da ne čitaju reakcije na svoja pisanja, nego je do toga da oni takav šovinizam smatraju nečim uobičajenim, nečim što se podrazumijeva, ukratko, normalnim diskursom. Takvi dvostruki standardi po kojima se, s jedne strane, ugađa tuđem šovinizmu, ili ga se ignorira poput onog slona u sobi, dok se, s druge, aktivno traži, producira ili izmišlja šovinizam u bošnjačkom korpusu gotovo je pa trademark svakog alternativnog ili građanskog pokreta u Bosni i Hercegovini. Ta paćenička i kompleksaška potreba za prisilnom nivelacijom i za spuštanjem vlastitog naroda u blato balkanskog šovinizma nije, naravno, prošla nezapaženo ni kod srpskih ili hrvatskih javnih ličnosti, pa je postala redovna stavka i u njihovom javnom i, prije svega, relativizatorskom djelovanju.

ovo
u pravu je, ne seri
nemas argumente
sada da budemo ozbiljni, bas je tako kako je i rekao. ja tackastog zajebavam ali je stvarno u pravu ponekad i iskreno ga ne mrzim, vise mi smetaju drugi degeni

Attached: tackastibog.jpg (1090x781, 89K)

ajde ne seri gownarko

ovo, slazem se sa citavim postom

Sprema se več dugo se sprema.

Attached: Jablana.jpg (1600x1202, 806K)

pazi pederka
ajde, daj neke argumente protiv tackastog, pogani izrode
doslovno si glup, jebale te zivotinje, pogledaj malo sta se desava oko tebe, izvan svog gejograda, degenko

Attached: vriss.jpg (226x225, 6K)

Moram priznat da su svi ti EX-YU i trash party eventi jako originalni. Poželim izaći svaki vikend. I ove tehnjave isto..jako originalno. Bar su dj-i dobri kad se napucaju sredstvima za ispadanje zubi. Jako su dobri, baš jako.

youtube.com/watch?v=qCyXzIvOatY

vristara jbt

Attached: 1532666008362.jpg (400x400, 24K)

da li neko ima ovo sa zvukom?

Poslato ;-)

>jedini nacin da se osigura vjernost gf/zene je da budes daleko izvan njene lige
>ni tad nije 100% sigurno
zasto sam se rodio u ova usrana vremena

apoloni kao nikolaj coster-waldau, pierce brosnan, hugh jackman moraju koristiti ovu metodu, gdje sam tek ja

Attached: 1536582256987.jpg (390x376, 25K)

Ti si batica sjeban u glavu, ne znam kako funkcionišeš kada razmišljaš o ovakvim glupostima jbt

los mehanizam za uveravanje sebe kako ti ne treba gf
ako si dosadan ko kurac ima da te prevari i sutne
ako se trudis svakog dana onda vec druga prica

kolko para tolko muzike

u tvom slucaju nula muzike

misljenje o muskarcima sa dugom kosom?

pedercine klosarske

Daj fixone prati nastavu bakero

u danasnjem svijetu zena ima tacno 0 razloga da ostane vjerna ako joj se i najmanja sitnica ne svidi, publiku zednih muskaraca ima u svakom trenutku i bez obzira na dob/izgled/debljinu itd

logicno da ima normalnih kao sto ima zena koje ne piju, ne puse, ne drogiraju se, ne kurvaju se, ne tetoviraju se, samo sto su jedna na pet miliona drugih koje to rade

Zvučiš kao jedan skučeni nedojebani devac

a kad je bred pit imo dugu kosu drugu si pesmu pevo mamu ti jbm

zalosno ali istinito

>u danasnjem svijetu zena ima tacno 0 razloga da ostane vjerna
i muskarac isto

usro sam ti se usta pedercino kosata
sisaj to govno od kose kako te nije blam da neironicno setas takav ulicom

zvucis kao neka neshvacena dusa koja ima jebenu licnost i nula srece
a u stvari si dosadan kao kurac, ne citas, nemas hobije, gledas neke pleb serije i filmove i mislis da si jako zajeban

vices kiselo grozdje jer znas da nemas apsolutno nista da ponudis zenskom rodu, bilo tim tetoviranim kurvetinama ili zapravo normalnim jedinkama

poradi na sebi i mozda se i za tebe nadje nesto

Da li će se ikada oporaviti?

Attached: Аpek se pita.png (680x521, 115K)

zene ne trce za muskarcima koliko oni za njima, i najdeblja ruzna cura dobije bar 5 ponuda za seks sedmicno, kad je zadnji put ikog od vas nepoznata djevojka trazila za seks

t. nije procitao i samo projecira

zivite u drugoj galaksiji kompletno a niste svesni toga

Attached: svet iz zenske perspektive u jednoj slici.jpg (1080x1350, 85K)

Ajde ubedi me kivna bosancugo sta ti imas da ponudis jednoj zeni?

Prihod i mogucnost da izdrzavas porodicu? Jel si zaposlen?
Jel imas svoj dom, svoju kucu/stan? Auto kojim ces dete da vozis u skolu i vrtic sutradan?
Krug prijatelja koje mozes da pozoves u 2 ujutru ako nesto nekad zapne, ako treba ugalj da se unese, ako treba da se pozajmi 200e do prvog u mesecu?

Genetska zabokrecina koja ziva truli i ceka zeleno svetlo, nista vise. To sto te zene nece je poslednji od tvojih problema.

kakav? mamu ti jebem bre ja vodim racuna o higijeni, nisam jebeni metalac govno celavo huligansko
jok treba cela drzava da se sisa na keca ko vi tifusari

jebeni vlasnik sportske radnje opet baca svete crne tablete

Attached: hq pepe.png (1092x1037, 65K)

kakav si klasican beta degen
cuj molim te sve treba zeni da se obezbedi samo zato sto ima otrovnu rupetinu izmedju nogu hahahah
i to u danasnje vreme kad nijedna ne zasluzuje ni 10% od toga
ti si onaj tip koji ne potpisuje predbracni ugovor lolara

>Prihod i mogucnost da izdrzavas porodicu? Jel si zaposlen?
da, imam primanja negdje 4x veca nego prosjecna za sredinu
>Jel imas svoj dom, svoju kucu/stan? Auto kojim ces dete da vozis u skolu i vrtic sutradan?
da, kucu, stan, i vikendicu, dva auta
>Krug prijatelja koje mozes da pozoves u 2 ujutru ako nesto nekad zapne, ako treba ugalj da se unese, ako treba da se pozajmi 200e do prvog u mesecu?
da

nisam rekao da me zene nece nego da mi sve to ne garantira da me nece ostaviti jednom kad joj eventualno dosadim kao sto je prirodno da ljudi dosade jedni drugima

argument je bio da je jedini nacin da budem daleko izvan njene lige, jer ako je ikakva prezentabilna imace red od 30+ muskaraca koji bi je izjebali u bilo kojem trenutku, socijalne mreze itd

>cuj molim te sve treba zeni da se obezbedi samo zato sto ima otrovnu rupetinu izmedju nogu hahahah

ne zeni nego deci majmuncino
njeno je da cuva decu, tvoje je da obezbedis sve sto treba

jedino bitno u ovom svemiru i postojanju je seks

Ako imas sve to, a verovatno samo larpujes, ali ukoliko stvarno imas onda nece nijedna da te ostavi.

Attached: 1526688366665.png (657x527, 22K)

>njeno je da cuva decu, tvoje je da obezbedis sve sto treba
zvao te 18. vek kaze ti da se vratis lolara

pa ko ce da cuva decu ako ona radi i ti isto radis?
baba i deda? ulica? onda uzgajas debila i dobijes tos to si ti sad trenutno.

opet devci i pickopacenici kmeche o zenama lolara

krindzulja bato

boli me glava, opila me trava

nekad je bilo bolje
pricali smo o rijalitijima i ostalim bitnim zivotnim stvarima

klip leta

to imati nije nista posebno, svaki odrastao muskarac bi to trebao imati, samo sto cu ja prestati biti interesantan nakon 5-6 godina a drugi isti kao ja ce izgledati zanimljivo

u zivotu sam bio samo u dugorocnim vezama (godina-dvije minimalno) i svaka se raspala jer one nisu trazile nista ozbiljno nakon tog citavog vremena (citaj treba kurcev ringispil provozati), imam problema sa povjerenjem

good show

Attached: MV5BN2E0YzA5M2EtYTA3Yi00ZWE3LWI5NjItNmJjNGJlNGMxYzllXkEyXkFqcGdeQXVyNTEyMjM5MDM@._V1_-lud-zbunjen-no (658x350, 69K)

svako moze da ima dva auta ali da li mozes da imas mercedes i bmw? hahahahah

Objectively wrong.

youtu.be/QeGDjvCCkfk
ustaška ambient muzika

TRPPPPPPAAAAAAAAAAAAJ

Attached: hehara.jpg (830x553, 72K)

klati tackastog

po rerni mi skaču pogačice vruće

what do you watch

Attached: MISTY210117kdp10long1600-1080x675-koala-sleeping.jpg (1080x675, 124K)

pa sta ako sam celav?

pa sta ako sam neljubljeni devko?

>watching anything
Create your own fun brainlet NPC.

ma samo opusteno aco pejovic brt

pa sta ako nemam sofersku dozvolu?

Only Zadruga bajo moj.
youtube.com/watch?v=at4s8qTsDEM

I ja imam ista iskustva. Isto sve. Ne moze zensko danas da ceni muskarca koliko mozes ti nju, nikad. Ti nju sutnes, ona prekosutra pojebe nekog novog jer joj se moze. Tebi prodje godinu dana do sledece veze. Sta je tu je. Guras dok moze, kad pukne nadjes novu i u krug dok se neka ne zalepi. Treba prestati da se emotivno vezujes za njih, to je najteze.

Njima je dosta veca konkurencija, one do 30. godine sta nadju nasle su. Danas se klinke srednjoskolke slikaju gole za instagram. A ti mozes do 40te da se zajebavas ako imas para.

Ali isto tako si i ti debil ako si sa nekim u vezi dve godine i ne mozes da ukapiras da ona nece nesto na duze staze. Sledeci put ozeni umesto da se vucarate po vezama 2+ godine ko neka deca. Videla devojka vrv da nema perspektivu sa tobom i pobegla. Samo kazem

Dve pljeskavice
330 dinara

jebiga gladan

>Dve pljeskavice
>330 dinara
daj rokni se pederko, kakve to sojaske pljeskavice jedes lolara?

>zene ne trce za muskarcima koliko oni za njima
koji urnebesni uvidi u dinamike dajtanja, ovaj momak je genijalan ovaj momak ima dara nek ga brzo neko komisionira za dalju studiju ne smije nedostajat para

youtube.com/watch?v=oHmSX9Z-5B0

Crvati su fino rektovani u ovom filmu, cudi me da je malo serva gledalo.

>oni nemaju dvoriste
>oni ne zive sa roditeljima gde doruckujes pogacu,kajmak, slaninu,ajvar,koziji sir... umesto neka peciva i govna iz pekare i brze hrane

stvarno zalosno kakvi bednici postuju ovde

Attached: Osmrtnica.png (960x962, 260K)

>koziji sir

jebeni gorstak koji cuva koze i ovde lolara

>Videla devojka vrv da nema perspektivu sa tobom i pobegla.
ne poricem, realna je opcija jer sam "siguran", ali za dvije znam da su pocele pricati sa drugim likovima meni iza ledja, odjednom vise nisu bile raspolozene za vezu, "trebalo im vremena nasamo", sedmicu-dvije kasnije su bile sa tim likovima

placcem

Attached: lolara.jpg (770x621, 82K)

frfara

moja zena devica

Attached: IgnXJ5DXSRc.jpg (1937x2160, 1.32M)

deluje kao fina i postena devojka, reklo bi se da ima dobru dusu

ovo je onaj tip zena koje se samo jebu kad se pravi dete i to je to za zivota

ubio bih za takvu jednu

youtube.com/watch?v=jqgnrASbKR4
video pocinje od 3. min