ÄTA?
DRICKA?
SPELA?
KOLLA PÅ?
LYSSNA PÅ?
LÄSA (lmao nördar...)?
Sverigetråden - Fredagsfest
vill börja på någon ny serie, tips?
ska ha en fest imorn i min 70kvm lägenhet på 15 pers
kommer alla att få plats?
Vill se båda, jag känner inte för att se någon mer än den andra
Får väl rulla
1-5 Sopranos
6-0 X-files
Dexter
Duktiga flickor städar upp efter sig
O-oschysst. Vad gjort jag fel? ;w;
>nyduschad
>nyvaxad
>insmord med mina finaste krämer över hela kroppen
>stjärtpluggen insatt
>finaste trosorna på
Vem mer här /redoförenmysigkväll/
sök hjälp
Genuin fråga, vad gör man på afrikanskt kulturcenter?
>griffith kommer aldrig kunna gå eller hålla i ett svärd någonsin mer
>men guts kan få en jävla armprotes som är precis lika flexibel som en hand
hmmmm
Jag var med dig tills stjärtpluggen och trosorna
Sluta vara så degenererad
>ÄTA?
Oxfilépasta
>DRICKA?
Fanta
>SPELA?
Inget
>KOLLA PÅ?
'Child of God' eller 'The road'
>LYSSNA PÅ?
Venne
>LÄSA (lmao nördar...)?
Blodets meridian
The shield
>KOLLA PÅ?
HNNNNNNNNNNNNGGGGGGGGGGGGGGG
i.4cdn.org
funderar oironiskt på att gå till ett kulturcenter och träffa nyanlända, "lär känna din fiende" som man brukar säga. tankar?
Om jag var era föräldrar och ni var minderåriga så skulle jag skicka iväg er till psykakuten
snälla sig inte att du precis börjat läsa bärsärk...
Tycker inte att någon förtjänar att få ett duktig flicka bara för att de ber om det
haha brukar säga åt er bögar att ta livet av er men det här brevet var så komiskt bögigt att det gav mig ett gott skratt
VILL KNOLLA
Svara på min fucking fråga era satans horbögar
>tankar?
ta med glidmedel
Din förlust~ Finns inget skönare än ett par välsittande trosor på ett nyvaxat kön
Okej, jag ska vara en exemplarisk bebis, nu ge mig lite mat
>Säger åt människan att sluta bete sig som ett degenererat djur
>Du vill få mig till psyket
Jävla nbög
Hårda tider
i.4cdn.org
Bara jag som tittar på ninjas ström just nu?
Önskar jag kan bli en strömmare också favä
F1h1 OwO
Du kan vara oduktig flicka, dummer!
D1a
Så ska det låta!
Varför beter du sig såhär äckligt och sedan delar med dig av det?
Väx upp och sluta leva med dessa synder
Det var duktiga flickor
Bli det då.
åt en bamse meal från sibylla
dricker vatten
spela forza horisont 4
kolla på bättre ringa saul
lyssna på kero kero bonito
läsa vägen
High Stakes Poker
>Armidex
Tror inte det var du, känner då inte igen detta. Tvivlar på att det är något man får utskrivet. Läs nedan
>som behöver opereras bort? kontakta vården, om den är grov borde det betalas av skattemedel.
Blivit nekad remiss 3ggr. Sist fick jag höra att jag kan göra en undersökning för att se om jag har gynocomnestia, men fick samtidigt höra att även om jag gör denna undersökningen och får reda på att jag har det så behandlar man inte vuxna män mot det, bara tonåringar kan få hjälp av behandling. Har inte gjort utredningen för det känns bara deprimerande att gå dit och visa upp kroppen och få höra att man är biologiskt misslyckad också, men att inget kan göras. Mitt alternativ är betala för operationen själv, vilket jag borde göra men svårt att bry sig nog mycket att ta tag i det, känner mer som skadan redan är gjord och jag är redan trasig.
>lindköping
Ajdå, nej då bor vi inte nära varandra.
>Sibylla
youtube.com
Jag gjorde det inte med avsikt
>får reda på att jag har det så behandlar man inte vuxna män mot det, bara tonåringar kan få hjälp av behandling
va? hur kan man inte behandla vuxna män mot det?
Känns som att man lider lika mycket av det som vuxen som tonåring.
Hur uppstår gyno? Går det att träna bort eller är det kört utan operation?
>då bor vi inte nära varandra.
hur långt bort?
>Vet inte om detta är bögbrev eller satir
Vi börjar passera gränsen nu...
Fin user
Du är hopplös~
Du vet nog redan svaret på det~
sparad
>pojkgravid
>strypsex
f1 h1 favä
snälla fogde fixa tråden annars jag kommer arg
>Går det att träna bort
Nej. Speciellt inte i mitt fall.
>hur kan man inte behandla vuxna män
Vet inte exakt varför men det är vad jag fick höra. Tror behandling inte är effektiv efter en viss ålder, hade jag till exempel gått dit när jag var 14-15 hade jag nog inte haft detta problemet idag men nu är det för sent.
>hur långt bort
väldigt.
Får jag vara med?
Känns som det blivit en explosion. /svt/ är ju Jow Forums's version av källaren under en bögklubb i Berlin.
jösses vilken påle
>>stjärtpluggen insatt
>>finaste trosorna på
>gick till läkaren när jag var 14 för jag höll på att få gyno
>"det är inget ovanligt, sådär har många ungdomar"
>är 22
>har asmycket gyno
>de vill inte operera den heller
skjuta sig i huvudet j/n
krinsch
Bra jobbat. Jag rapporterar alla bögbrevare.
>året är 2019, sötbrevare och deras eviga kritiker stormbögarna är de enda som är kvar i tråden efter att de rimliga brevarna har drivits ut
Ett postapokalyptiskt epos av user Anonsson.
>Vet inte exakt varför men det är vad jag fick höra. Tror behandling inte är effektiv efter en viss ålder, hade jag till exempel gått dit när jag var 14-15 hade jag nog inte haft detta problemet idag men nu är det för sent.
Det går att behandla men det kräver att man bokstavligen skär bort massa skit. De vill förmodligen inte betala för operationen bara.
>hade jag till exempel gått dit när jag var 14-15 hade jag nog inte haft detta problemet idag
men kan man inte utveckla gyno i senare ålder? känns som att det vore ett ganska enkelt ingrepp.
>dkn osäker om jag har tjockistuttar eller gyno
>väldigt
landskap?
Du kommer bli knivad om du inte ger dem din syster
*infekterar alla med sötsjukan*
>dkn ingen fv/pv
Gå till en psykolog eller kurator och tala ut. De borde fixa en läkare till dig då det tär så på ditt psyke.
>its a hard knock life in fortnite
youtube.com
filmkväll?
Baserad, även om det knappast gör någon skillnad
Breva hela meddelandet
Hur fyller jag tomheten som jag haft inom mig sen jag såg klart Twin Peaks?
fyfan vilka jävla horungar ni är som tar över tråden med värdelöst bögbrevande. försöker inte ens göra ett roligt "dampusbrev" men blir så jävla trött på att komma hem och vela breva i mitt favoritforum på internet, och bara mötas av psyksjuka bögrollspelare som sitter inne och spammar. Hela. Jävla. Dagarna. Samma jävla brev dag ut och dag in, samma bilder, samma degenererade jävla skit. Ta och fucking rannsaka er, hade ni sett hur ni håller på nu när ni var små hade ni säkert gråtit.
Min enda tröst är att ni kan fan inte ha det bra på annat håll i livet, så det är väl nån slags karma i det antar jag
Knulla sveriges sjukvård. Har man försenad pubertet eller växer bröst som man borde det ses extremt seriöst och man borde få behandling så fort som möjligt. Att behöva gå igenom puberteten och må skit för man inte utvecklas normalt påverkar en resten av livet.
Jag vet inte om man kan utveckla gyno, vad jag har är då inte tjockistuttar, utan jag har bröst och bröstvävnad som inte går att träna bort.
>landskap
norr
jvdk
>dkn ingen partner att mysa med efter en lång dag
>dkn ingen partner att laga mat och äta middag tillsammans med
>dkn ingen partner att titta på film i soffan med
>dkn ingen partner att krypa ner i sängen med tillsammans och skeda till sömns
FÖR JA E SÄMST PÅ FÅÅÅÅÅÅRTNAJT
JAG KAN INTE VINNA NÅGON FAJT
bajserat och rövpillrat
men varför gör du det här?
känner mig gammal och utanför
titta på the Boondocks
youtube.com
jag har träffat läkare, de säger att jag har gyno men "låg grad" och de vill inte operera. Vad ska det hjälpa att snacka med en psykolog? De får mig inte att se mindre ut som ett missfoster
hoppas det blir mys i hamburg
spela Deadly Premonition, är mer eller mindre Twin Peaks: The Game
Saknar musen. Han var utan tvekan en av de bästa brevarna i tråden och tråden höll alltid en hög nivå när han fanns.
Folk som hatar honom tenderar att vara samma personer förstört tråden de senaste åren, oftast animebögar och bögbrevare.
>Har man försenad pubertet eller växer bröst
har de med varandra att göra? Kom inte in i puberteten förrän jag var typ 15 favä.
>t. gynoanon
lol snubben var en vanlig jävla svennebög
nej, jag tittar på den nya serialiseringen. har inte sett den förut
>Min enda tröst är att ni kan fan inte ha det bra på annat håll i livet, så det är väl nån slags karma i det antar jag
du menar alltså att 2dbrevarna är helt tomma ivl och lever sig in i rollen som en söt 2dflicka för att sätta plåster på skottskadan? wooow vem kunde tro detta? det är klassisk eskapism.
>2.5 euro på ånga
Tack user, ska kolla vad det är för något
Jag vet inte. Men det är fallet för mig, dock började jag växa bröst långt före det, redan när jag var 12 började det för mig. Gick inte puberteten först jag var 16.
>Ta och fucking rannsaka er, hade ni sett hur ni håller på nu när ni var små hade ni säkert gråtit.
Vad hade lille 10 årige dampus tänkt när han läser allt du skriver då?
Mycket bra brev
Hoppas din polare kastar dig från taket när du försöker böga och det nästa dag står i tidningen
>Ein Schwedisches homophilen hast aus ein haustak gehoppt
Favä
Kommer inte ens ihåg musen. Men def är det fjollbrevarna som förstört tråden.
Kattbrevare däremot, är mycket bra.
>dkn äntligen hemma
Hej vänner!
Ni kommer säkert ha det jättemysigt tillsammans
Jag antar att du såg allt? Dvs säsong 1, 2, 3, och Fire Walk With Me?
>Saknar musen. Han var utan tvekan en av de bästa brevarna i tråden och tråden höll alltid en hög nivå när han fanns.
>Folk som hatar honom tenderar att vara samma personer förstört tråden de senaste åren, oftast animebögar och bögbrevare.
De är helt jävla sjuka i huvudet. 100% av deras tankar ägnas åt bögskit, finns inget annat som intresserar dem än att köra upp saker i röven.
Du ser om Twin Peaks. Har du tittat på borttagna scenerna från Fire Walk With Me förresten? Om du inte har gjort det rekommenderar jag det!
"Twin Peaks The Missing Pieces" där har du 90 minuter av klippta scener från filmen.
Jag var också 16 nu när jag väl tänker efter favä. Sög att inte kunna ha flickvän och missa allt vad ungdomskärlek heter. Och nu går man runt som något missfoster till hormonprofil och undviker alla sammanhang där man måste ta av sig tröjan
Lider med dig mannen, känns fucking dåligt
Ja det gjorde jag, sett säsong 1 två gånger och funderar på att se om säsong 2 igen
gå till kyrkogården och tända ljus? J/N
>Deadly Premonition
>ja juste jag minns!
Nej men det är verkligen Twin Peaks the game user har rätt
Välkommen hem:3
J, låter jättemysigt. Har du någon grav att besöka?
>råkade nästan säga cringe to da max åt min kommunistiske arbetskamrats känsloargument i förmiddags
Kanske en kanalpaus skulle göra mig gott
mycket manstuttar här
får en verkligen att undra
hej!
jag med