/ex-yu/

cigansko izdanje

Attached: Capture.png (351x447, 107K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=jXrn9Wdmcp0
youtube.com/watch?v=dJmDxo6F1VM
youtu.be/4qbJBzzHtuQ
dirkdeklein.net/2016/06/16/ustase-the-fascists-that-made-the-nazis-look-like-boyscouts/
youtube.com/watch?v=hTWUBdy-bAc
youtube.com/watch?v=-JRDuRP_NGE
youtu.be/wBn9cYvQT5c
twitter.com/SFWRedditVideos

Attached: 1535488539970.png (640x703, 347K)

ne mogu da verujem da mi servin jebe sestru

Parovi

Attached: svetlana-vasileva-parovi-1-1.jpg (520x377, 38K)

...

Attached: cigi.jpg (256x197, 7K)

Prekini da LARPuješ, Smrdine.

Ha peч
Лaкy нoч мoмци
youtube.com/watch?v=jXrn9Wdmcp0

Attached: 3104bc18346adee9522ead5c14e43b39.jpg (642x641, 119K)

Mislim da mi ulazi sestra sa onim Smrdinom. Ako budem cuo stenanje ili nesto sl. ulazim sa utokom i resavam ovo nocas.

youtube.com/watch?v=dJmDxo6F1VM

Ubij se, majmune.

youtu.be/4qbJBzzHtuQ

He's a very cool guy he can't work because of mental retardation or something

this is his ideology now
dirkdeklein.net/2016/06/16/ustase-the-fascists-that-made-the-nazis-look-like-boyscouts/

lol wtf. i just googled his profile and that really is his avatar. what happened to that guy?

zakaj spikaš engleski

zaboravio sam da nisam u /balk/ i Jow Forums. ozb, sta se desilo tom liku znam da je valjda delom srbin i delom rom. je l to neki larp ili sta.

>tamo neko se razmnozavao s ciganima
neverovatno

mudja.

Attached: jana-i-mudja-instagram.jpg (800x633, 74K)

Srpkinje vole veliki ciganski kurac.

t. madjarko ciganko

Jeste li vi nekada poredili veličine benisa sa drugarima kad ste bili u osnovnoj školi?

evo vratio sam se
nekad je toliko naložena da bukvalno čuješ koliko je vlažna kad se sexamo
ona se postidi, a meni tako slatko

to je čist pederluk anone
ne osuđujem, svakom svoje
ali kažem čist pederluk

*Blocks your path*

What would you anons do you?

Attached: zvonkoveselinovic.jpg (800x513, 52K)

postaj njenu sliku

>on drka na blek'd pa prenosi svoje fantazije na domaće cigane
voliš velike kite a?

Attached: 1517770381523.gif (400x400, 1.25M)

neću
eventualno neku bez lica

kidare

ni ne trazimo ti da joj pokazes lice brt

iz mog je grada, vidjam ga povremeno

ima mali srece u zivotu, lepo za njega

SARPLANINCA OCU DA CUJEM KAKO STE ZAKLALI
KAKO STE KLALI SARPLANIIINCA BRE

koji je tvoj problem dečače

KOLJI HRVATE BREEEE

Attached: ykuuDQ.gif (320x180, 2.83M)

Momci može li netko neke ohrabrujuče riječi?

Srbe na vrbe

to je to

granate na hrvate

Attached: xI6X656h.jpg (960x652, 48K)

radni logor Jasenovac

youtube.com/watch?v=hTWUBdy-bAc

nema jaseonvaca kolko ima srba

Attached: pepe-the-frog-4chan-know-your-meme-pol-frog-thumb.jpg (310x307, 24K)

Jesu li antidepresivi ikome ikada zapravo pomogli?

Dosta je jedan, evo obećajem da će ovaj put bit više hrane ako budete htjeli radit

nas i dalje ima 4x vise pepe. broj hrvata u b&h se smanjuje svake godine. muje vas guzare vec godinama. lolara

Attached: Who+could+pass+up+the+opportunity+to+trade+some+sexy+_396aa05f9e8e408a2918d59b51d3ce62.jpg (334x432, 14K)

da li su zene oduvek bile degenske drolje ili ih je tehnologija instagrama i smartfonova u to pretvorila?

Koji rudnik soli ovde. Balkan never changes.

Kad god dođem u Hercegovinu odem na Crkvinu, brdašce iznad Trebinja, gde se nalazi hercegovačka Gračanica u kojoj počiva pesnik Jovan Dučić. Odatle se pruža impresivan pogled... Trebišnjica vijuga gradom, a „Jablanovi samo visoko u zraku šume, šume čudno, drhću u svodu”. Samo pesnik-perfekcionista, kakav je Dučić bio, mogao je da odabere takvo mesto za svoj večni počinak. U svom testamentu napisao je da želi da bude sahranjen na brdašcu iznad Trebinja, u crkvi nalik onoj kosovskoj Gračanici, sa jedinim natpisom: Jovan Dučić pesnik. Sudbina pesnikova bila je „i svetla i plodna” i puna „mračnih zavera zamukle samoće”. Skončao je u Americi 1943. godine.

Na početku Drugog svetskog rata, u Lisabonu, ukrcao se na poslednji brod koji je išao preko Atlantika. Kao izbeglica proveo je svoje poslednje dane kod svog rođaka Mihaila. A gde je sve za života bio i sa kakvim ženama, lepoticama „taj astralni i večni nomad”. E, to je za priču... Govorio je da se sa ženama treba boriti kao stari Skiti na bojnom polju... Bežeći od neprijatelja. Službovao je u Bukureštu, Sofiji, Atini, Budimpešti, Beču, Ženevi, Parizu, Rimu, Madridu...

Njegova prva velika ljubav bila je Magdalena Maga Živanović, kći bogatog trgovca iz Bijeljine. Upoznali su se na jednoj Svetosavskoj svečanosti.

„Pojavila se poslednja u kolu, lepo obučena, u ruci je imala belu maramicu, a pamtim i njene male, male crvene papuče u kojima je igrala”, sećao se Dučić. Tajno su se verili, ali njen otac kada je saznao nije dozvolio da se njegova ćerka miljenica uda za siromašnog učitelja, „kuferaša i deklamatora iz bijelog svijeta”, kako je govorio za Dučića. A onda ga je snašla i druga nevolja. Upala mu je policija u stan, pronašla dve pesme sa rodoljubivim sadržajem i po nalogu tadašnjeg Zemaljskog suda u Sarajevu zauvek je proteran...

U Pešti, vatrena Mađarica poklonila mu je kuću, koju je on galantno ostavio državi. Ta kuća je sada ambasada Srbije u Mađarskoj. U Rimu se tajno sastajao sa princezom Dona Anđelom, lepoticom i plemkinjom, upola mlađom od njega, nažalost, bila je udata. Udata je bila i lepa Vranjanka. „Kad sam te ugledao srce mi je stalo, Jovanka Jovanović udata Todorović... Bože šta me snađe”, rekao je Dučić kad je upoznao Jovanku. Zaljubljena Jovanka pobegla je kod Dučića u Sofiju, gde je tada službovao. Ucveljeni muž, u tadašnjem „Malom žurnalu”, objavio je otvoreno pismo ministru Milovanoviću. Bio je to nezapamćen skandal koji je Dučića umalo koštao diplomatske karijere. Kao i svaka velika strasna ljubav i ova ima tužan kraj. Izgubili su sina, tragično. Posle toga razišli su se i nikada se više nisu videli. Zanimljivo, Jovanka je postala glumica, igrala je u Zagrebu, a kao član Drame Narodnog pozorišta u Beogradu otišla je u penziju.

Daleko od otadžbine, potišten, ostao je sam. „U strahu pred svima, sam u svom sopstvenom telu... Sam, prokleto sam...”. Govorio je: „Najveći čovekov problem je spokojstvo... Spokoj u životu...” To je oduvek tražio i nikada nije našao... „A čoveku je potrebno tako malo da bude srećan, a sto puta manje da večno pati.”

Attached: Jovan_Ducic_ploditelj.jpg (221x350, 20K)

vidi

Dučić je bio pravi jebač. Pogledaj samo te brkove. Kakav šmele.

Attached: jovan-ducic.jpg (670x543, 77K)

Cмpт пeдepимa, пoтypицaмa и бoтoвимa.

Smrt Srbima i tačkastom!

i novopederima s pola

mrs iz moje zemlje dbi

odosmo u pakao braco

>Zaljubljena Jovanka pobegla je kod Dučića u Sofiju, gde je tada službovao. Ucveljeni muž, u tadašnjem „Malom žurnalu”, objavio je otvoreno pismo ministru Milovanoviću.
lelara zamisli da si na mestu ovog rogonje, jos da javno to ozvanicis pa ubio bih se

ei mangali shte vi razcepa glavata

UGA BUGAR

>cura odbila poziv na spoj

Jel može brat dobit F ovdje

Sup gyppos hows life

a bice bolje
postaj njenu sliku

Ok aj ovako moram sa tobom:
ajde slikaj neke pare ako imas kod sebe
ajde daj neku tvoju sliku ili kad si izasao i zezao se i vodio zivot
pozovi sada nekog da dodje i slikaj, prijace ti drustvo ali nista od ovoga sto pisem ti nemas to znamo svi.
Da jebem, i sex je nesto poprilicno dobro, odraz muskosti jebene i prija, jel si jebao ikada sem kroasana nesto? Znas li da jebes, imas li petlje da jebes, da startujes ribu? Pokazi neku sliku, barem poziv ili prepisku sa zenskom osobom, znam da nemas.
Jedem sta mi se jede jer imam da platim i sta je tu lose, tj meni je dobro ali tebi nije jer realno nemas, aj naruci neku klopu za 10evra ja cu da stavim strim ovde kako go radim sklekove i skacem ko majmun, nemas ni to, znamo svi, znas TI jebote!
I kako nisi luzer i kako da te ne gledam kao sisicu neku? Kazi mi kako, ajde iskreno kazi.
Samo u danasnjem danu sam se dopisivao sa ribama o kojima mozes ali bukvalno samo da sanjas do kraja zivota, ne zato sto sam le faca le mangup le vidi me vec zato sto sam musko i zato sto me cene zbog dosta toga.
Skrinsotovao sam i to. Ali je smesno da ti pustam linkove i slike riba koje su "poznate" lepe, pametne, mlade, snimke sa tv-a i ostalo kako se dopisuju sa mnom kada ces ti retard i onaj hrvat da tipa njima pisete nesto glupo, tj pravicete budale od sebe a i meni po neku komplikaciju.
Ti ces samo da vrtis guzobuljo pacenik i ostalo, jebene slinave sisice sa interneta.

a fakat si kidara

pusi ga normane
S

Je l' te je makar pristojno odjebala?

beogradjane treba streljati sve a beograd zapaliti
najgori izrodi celoga balkana su se sjatili u beograd
tamo srba nema
obicna govna i panjevi i jajare kriminalske, paraziti bili jugoslaviji paraziti ostali danas srbiji da sisaju krv i zivot
dok se raspadala jugoslavija i rat besneo i narod ginuo smrdogradjani su se ubijali medjusobno iz najprimitivnijih razloga jer su obicni panjevi i izrodi bez mozga i casti
ubijali se zbog svojih kompleksa nize vrednosti, borili se da se pokaze ko je glavni majmun u dzungli i zbog njih svi u okrugu misle da su srbi takvi a to cak nisu ni srbi, ko zna sta su, izmesana bezboznicka govna izrodjena, ko zna odakle i ko zna ko im je silovo kurve prababe...

zato se nista ne cudite sto su najveci olos i degenerizam u beogradu
prosto zato sto taj sljam tamo za drugo i ne zna
iskompeksirani maksimalno, a obrazovani minimalno, dalje od svog betonskog bloka nisu ni pomolili njusku a i kad bi mogli ne smeju jer su picketine i znaju da su niko i nista sem tu u njihovoj maloj bednoj ulici gde su se zakotili i gde ce umreti

podsetnik da se u ovom poganom ""gradu"" i ""metropoli"" u jednom periodu ubijalo ljudi vise nego u najgorim juznoamerickim i africkim drzavama na godisnjem nivou
youtube.com/watch?v=-JRDuRP_NGE

a ni danas nista nije mnogo bolje, automobili se dizu u vazduh bombaba, pucnjava, ubijanje, mafija, huligani...
polako se vracaju u devedesete a sve zato sto za tim i zude, to je jedino sto znaju, da mere ko je veci junak ali be pesnicama nego nozevima i pistoljima
ISKOMPLEKSIRANA GAMAD

Rekla je da ima dečka pa sad ti procjeni koliko je to "pristojni odjeb"

Svejedno ne umanjuje tugu

Daily reminder da ne treba padati na udice koje bacaju kojekakvi false flagovi. Neprijatelj je međ' nama braćo Srbi, ali samo Sloga!

Attached: 0-rare-sexy-pepe-2737948.png (500x602, 211K)

what the fuck are you talking about dork
i went to belgrade and all i saw were sojboys

Koja je razlika između života na Balkanu i u Mongoliji

ti si pickica zapravo

razlika je 1 girkijo

daj sad da je vidimo

Pa dobro, može i gore. Meni se jedna bukvalno nasmejala u lice, nisam se dve nedelje mogao psihički oporaviti.

Je l' ti se ona baš onako posebno sviđala?

ahhaha kakvi pateticni poremeceni inceli ovde dolaze jel ovo realno il bejtujete

Attached: 4fdc13b4ed9b89b27a889a63281c326f7c63a2c0c38d0c0b07c307a8063128e5.png (390x514, 234K)

>z*ne

Attached: 1540933129485.png (709x627, 106K)

Ja neironično orbitiram zamke na internetu.

Attached: 1540933970304.png (1005x266, 46K)

A onak, nije me pogodila toliko stvar što me odbila jer sam već naviknut na to, nego tu curu moram svaki dan viđat na usranom fakultetu pa mi je samo veći krindž bit u istoj jebenoj prostoriji svaki dan

vidi

Ma prejz kek bre

>permadevac odusevljeno posta slike koje je nasao na Jow Forums koje degenerici kace sa redita a koje vaze za izdegenerisane americke zene i misli da je to primenjivo na nase podrucje

Jebi ga, anone, zato nikada ne treba muvati koleginice, komšinice, drugarice iz razreda itd.

>i misli da je to primenjivo na nase podrucje
U pravu si, naše su još gore.

youtu.be/wBn9cYvQT5c

A jebiga frend, ne mogu ja utjecat kog moj kurac oće birat kolko god htio

Tak je kak je

umreces kao ogorceni incel

postaj slike picko

Srećom mene ne privlače žene, pa mogu da sagledam stvari objektivno.

ako nije svetla ne moras ni postati (sliku njenu)

Haшe cy јoш гope.

pickice usrana

>i golmanot ima gol pa ja proagjam preku nego
>pa ne me interesira decko ti, tuku ti..
user ja...

ne kapiram ovo spamovanje nekih slika i mrznju prema zenama
ja sam devac pa ih opet ne mrzim
svakakvih ima i to je uvek i bilo

ja sum toj sto ebe devojki koi 5 min pred toa na tel vikaat "cao te sakam" na svoite "deckovci" a ja sum samo "onaka"
>mlk ne treba da trpam nikakvi "vrska" cringe momenti i drami
>mlk u sekoj moment mozam da odjebam bilo kogo
ostanete plebovi

Attached: pdc.png (680x680, 182K)

>>i misli da je to primenjivo na nase podrucje
>biti ovoliki rogonja

Attached: zene.jpg (1198x917, 440K)

ne mogu da verujem da mi servin jebe sestru.

kad si picka

tebi su ispovesti i Jow Forums merilo neko? zalosno, izadji nekad iz podruma nije sve tako sjebano kako te Jow Forums uci

Prekini da LARPuješ, mamu ti jebem Smrdsku.

pa kad ti neces da je jebes ima ko oce