/tr/

cuma edisyonu

Attached: 1677_1209057.jpg (750x657, 115K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=u1fSSruXPCY
youtube.com/watch?v=dFh71_ftxLE
youtube.com/watch?v=0R1jecPe6UU
youtube.com/watch?v=F9hagVL-__c
youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4
youtube.com/watch?v=vIA5e_v3jNc
youtube.com/watch?v=htbq2QtcFOc
twitter.com/NSFWRedditGif

1st for /balt/

saat beş oldu, nerdesiniz aQ

kahvem bitti, metroya gitmeye üşeniyorum; fakat kalitesiz bok içmek istemiyorum.

tihulu here
youtube.com/watch?v=u1fSSruXPCY

oo hoşbulduk qnq.

bimden jacobs aldım, fena değil. sert, belirgin aroması tatmin edici ama yine de alıştığın ve benimsediğin tadın üzerine gitmiyor.
kahve yerine çaya yönelmeyi düşünüyorum. sichan/trchan'da çaycı bir user vardı; içtiği, denediği çayları paylaşan, onun izinden gitmenin zamanı belki gelmiştir.

normalde hangi kahveyi kullanıyorsun knk?

youtube.com/watch?v=dFh71_ftxLE

rioba brazil

hee. hiç de anlamam mk. jacobsla mutluluklar.

Annalarinizin amlarini kunefe gibi yemeyi istiyorum

içkiyi bıraktım; ama inan yerine kahveden başka bir şey de bulamadım. greyfurt denedim ama hem zahmetli hem de daha pahalıya geliyor. günlük 8-9 fincan içiyorum, başlarda çarpıntı oluyordu lakin bünye alışmış olsa gerek ki artık olmuyor.

günde 9 fincan ne mk. fazla yaşamazsın sen. içkiyle daha sağlıklı bi ilişkin olabilir ona tekrar başla, kahveyi bırak.

uyuşmak istemiyorum; gerçekliğe temas etmek istiyorum. her gün 1.5luk akdeniz incisi ve extra alırdım, sonu hiç iyi bitmedi. sonumuz ne olur bilinmez ama gidebildiğimiz yere kadar gitmekten başka çıkar yol gözükmüyor.

youtube.com/watch?v=0R1jecPe6UU

knk vücudunu mahvetmeden de dediklerini yapabilirsin bence. gidişat pek iyi değil dediğin gibi.

>bu kadar mükemmel ol
>intihar et

Attached: chisa3.jpg (704x540, 44K)

mideye oturan o hisle başka türlü başa çıkamıyorum. ne zaman gelse, sarılacak bir şey arıyorum. denedim; hayal, hap, içki, cigara... hepsi daha da besledi ve hepsi daha çok kaçmamı sağladı.

youtube.com/watch?v=F9hagVL-__c

>greyfurt pahli

XAXAXAXAXAXAXA

şansın kutsal geometrisi
olasılığın gizli kanunu,
sayılar dansa kalkar.

denediğin şeylere bakınca kahve yine iyi bi seçenek gibi duruyor. yine de azalt sen onu. uyuşmamak istiyorsan daha sağlıklı bi düzen oturt veya kendine. monotonluk da can sıkıyor bi süre sonra ama denemeye değer.

youtube.com/watch?v=4N3N1MlvVc4

>er gün 1.5luk akdeniz incisi ve extra alırdım,
ATAmızın yolundan gidiyormuşsun bırakman yanlış olmuş bremin :-dddd

ata dimitripol rakısı çekeliyordu, biz içtiğimizin üzüm olduğundan bile şüphe ediyorduk.

ne ara altı bilinmeyen kaldık mk. herkes normi oldu çıktı.

YETHEERRR suriye'ye ne zaman girhechez TYEHERRTTERR

kaynamış yumurta ve sümük gibi olan rafadan yumurta yiyen var mı ? kendimi bildim bileli yemem ve yemeyeceğim herhalde. hele o yumurta beyazı kadar itici bir şey görmedim. çocukken yine sarısını yerdim ama sonra ondan da tiksindim. böyle leş bir şey görmedim ya, bir osuruyor orospu evlatları leş gibi kokuyor.

kek. osuruk ve sümüklü olana katılıyorum da user, kaynamış pek sorun olmuyor. hem gerekli sonuçta.

ne bileyim user, yumurta beyazını hiç denemedim denemem herhalde. o elastik yapısı falan çok itici

bu zamana kadar bi şey olmadıysa siktiret o zaman. yemesen de oluyor demek.

ama o konuşanlar hiçbir şey bilmez
ve bunu anlamanın bedelini öderler
şanslarına çok sövenler gibi
ve korkanlar kaybolmuştur.

erimiş kaşar-tost-haricinde peynir-peynirli hiçbir şeyi yemem, sek ve kaymaklı süt içmem vs. ama en tilt olduğum şey yumurta. siktiğimin dalyarak ev arkadaşım ben uyurken yarım halka sucuğu piç etmiş. bir de diyor sana insanlık yaptım, yarrağım amına koymuşsun sucuğun ne insanlığı !!! siktiğimin yumurtasını çırp ya defalarca söyledim, anasını avradını siktiğimin kerkenezi !!!

vur 2 tane ağzına piçin alfalığını kantıla otorite puanın artsın

bu

yemek söyleyecek şimdi hele bir söylemesin annesini deler geçerim orospu evladının.

hangi sitelerde takılıyorsunuz la. sıkıntıdan arada ekşiyi açıp gündeme bakıyorum mk.

açıp kitap oku

önerin var mı knk. en son günlerin köpüğünü okudum çok sevmiştim.

non-fiction okumalar yapmaya çalış anno. yine de boris vian'da fena değil.

anlatımı bayağı hoşuma gidiyor. kitaba başlayacak motivasyonu kaybediyorum böyle arada, /lit/ten bi user elias canetti önermişti ona başlayayım bari.

karrşim bi baksana diyen piçlere aşırı uyuz oluyorum. genelde suratlarına bakmadan geçer giderim; ama bir gün dönüp kafayı gömeceğim diye korkarım.

gömsem belki her şey biter. ya ölürsün ya sağ kalırsın.

Ekremim Amoğlu vs Cinali

naber picler

Attached: 1543779178829.jpg (599x447, 43K)

kötü ve mutsuz hissettiğini söyledi bugün. yardımıma gereksinim duyduğunu, çevresinden benden başka kimsenin kalmadığını söyledi. bana açıkça "seni sevmiyorum" diyen birisinin benden böyle bir şey istemesi, beni daha da kötü hissettirdi. kaçmak istedim yine ama kaldım, başka çarem yok.

Based Trumpstein

xocam

k*Mbinasyon çözüyorvm

Attached: 478.png (1000x1000, 120K)

Yaş kaç?

Kedi resimler nerede

Attached: türk_bayrağı_vatansever_kedi-1.jpg (420x419, 79K)

19

Bu d0ru mu?

Attached: 1543017890638.gif (370x330, 3.49M)

ne sandın yarram, MEZVN BVLL'um ben

Yazdım yazdım sildim mk. Üçlülere boynumuz kıldan ince ne diyeyim.

9 saatlik nofap gitti sokam

youtube.com/watch?v=vIA5e_v3jNc

herkesi kendin gibi 27 yaşında mı zannettin lan? adam ol. 8. sınıfta takılmaya başladım ben burda, buralar benden sorulur.

>I support P*lestinian human rights

Tam bok kokmaya basladi

1 saatlik nofap gitti

daha cok at

Attached: turk-bayragi-kediler-patiliyo-12.jpg (640x640, 49K)

ay çok tatlı

youtube.com/watch?v=htbq2QtcFOc

20. yy edebiyatı seven beyninizi sikeyim.
yunanlarla başla ortaçağa kadar ilerle. rönesans ve sonrasına bulaşma

Tirad ölü ya :( iyi geceler

Attached: Miniature_Australian_Shepherd_red_tricolour.jpg (1600x1200, 187K)

join