/polska/

edycja mycia ząbków

Attached: 1539653307140.jpg (1042x800, 121K)

Other urls found in this thread:

youtube.com/watch?v=6l7J1i1OkKs
twitter.com/i/status/1078980884055748608
youtube.com/watch?v=tI3imu8CpmY
callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/08/vatican-caught-covering-up-sex-crimes.html
youtube.com/watch?v=tvTRZJ-4EyI
youtube.com/watch?v=ZuFpAx7nJ5Q
wingamestore.com/product/10009/Crusader-Kings-II-Imperial-Collection/
twitter.com/NSFWRedditGif

nie pamiętam kiedy ostatni raz myłem zęby

pierwszy dla ćfoka

Attached: 1524317205025.jpg (850x1118, 117K)

fu

pamiętacie jak mateusz nie umiał tworzyć tredów i zawsze musiał prosić żeby robili chomika?

Japoneczki

Attached: Screenshot 2018-12-28 12-05-34.png (557x665, 231K)

to słabo koniarz

"Anonku, to ja!" Piskliwy głosik wybudził go z gazowego letargu. user pomrugał leniwie i skupił wzrok na zapłakanej buzi swojej waifu. "Jestem z tobą, kochany. Jestem z tobą już na zawsze."
"O jak piękna jesteś, przyjaciółko moja, jak piękna, oczy twe jak gołębice!" odparł user, wzruszony do łez.
"Zaiste piękny jesteś, miły mój, o jakże uroczy! Łoże nasze z zieleni."
"Belkami domu naszego są cedry, a cyprysy ścianami."

Waifu rzuciła się w objęcia anonowi. Mieli sobie tak wiele do powiedzenia, oni, kochankowie rozerwani okrutnie przez okowy fizyki i różnicę wymiarów. Czas w Gensōkyō płynął bardzo powoli, o ile płynął w ogóle – wydawać by się mogło, że przegadali w objęciach całe lata. Mówili o wszystkim, wreszcie nieskrępowani niczym, wreszcie w całości oddani sobie. On, wreszcie z miłością swojego nieszczęśliwego życia. Ona, wreszcie wolna od wymogów fabularnych swojej głupiutkiej chińskiej bajki.

Za wszystko trzeba jednak zapłacić. Nacieszeni sobą kochankowie ruszyli czym prędzej pokłonić się przed Amaterasu, oddać jej należną cześć i błagać o wieczność w tym przepięknym świecie, wypełnionym po brzegi przesyconymi barwami, pewną drapieżną urokliwością wprawiającą w podziw w równym stopniu, co i w trwogę. Jakież było ich zdziwienie, gdy napotkali Panią Gensōkyō na progu niewielkiej altanki, ocienionej nieustannie kwitnącymi kwiatami wiśni japońskiej, szlachetnej sakura.

"Witajcie, młodzi kochankowie," przemówiła tysiącami głosów wielka Amaterasu. Pośród nich user usłyszał także głos swojej babci, zmarłej przed dwoma laty. Amaterasu mówiła głosami umarłych. "Czego szukacie w moim królestwie?"
"Wiecznego spoczynku, o Wilku Niebios," odpowiedzieli kornie kochankowie.
"Oto będzie wam dany. Przestąpcie przez mój próg, napijcie się mojej herbaty, najedzcie się moim ryżem, anonie i waifu. Oto Gensōkyō, kraina śmierci."

nie postuj ćwoków

Attached: 1528901696850.jpg (595x835, 66K)

też tak macie że nie znacie zadnej osoby która by wam przyniosła radość?

Attached: 1529956535946.jpg (1288x855, 334K)

było zakop

większość osób które znałem przynosiły tylko ból i cierpienie, radość znalazłem w samotności

ja znam jednego

ludzie cie nie lubia bo postujesz jakies gowno anime na szambie

wesłych świąt

Attached: 1538590986087.jpg (850x623, 102K)

nie żbsz

>najwybitniejszy pisarz polski
>tak naprawdę Turek

Attached: 1532358113691.png (960x720, 765K)

ale ludzie mnie lubią
tylko ja ich nieszczególnie

Attached: 1531715911283.png (2080x2386, 1.02M)

mi przyjemność sprawia postowanie

Attached: 1545031219022.png (2480x3508, 3.58M)

nom smuci mnie to że nawet w internecie nie mogę znaleźć żadnych fajnych osób a co dopiero w realu

przerażający obrazek

>chujowe wysrywy spermiarza
>dobre cokolwiek

nie

youtube.com/watch?v=6l7J1i1OkKs

Mój Polak, mój Polak

>szkalowanie tureckiego
nie o taka /polske/ nic nie robilem

Attached: 1529178861646.png (533x672, 326K)

grecki grecki daj polizać plecki

gdzie te kosplejerki dla anona?
twitter.com/i/status/1078980884055748608

opinie o zjedzeniu jaj tasiemca żeby schudnąć?

dobrze że zdehł, teraz twoja kolej

po prostu przestań jeść gruba kurwo

Anonki czas na historię. Opowiem wam co przydarzyło mi się około 6 lat temu, za czasów gimbazy.

Pewnego dnia do naszego domku przybył mój dziadełe schizofrenik, nie wiedziałem jeszcze wtedy że ma inby w głowie bo mało o nim słyszałem od mamełe (jedynie że dużo pije i jest doktore), skurwiel przyjechał małym seicento bez zapowiedzi, po 15 latach nie odzywania sie, z walizką i na wstępie wchodząc do mieszkania bez symbolicznego "dzień dobry" powiedzial że zostaje na 3 dni xD wakacji sie zachciało nad morzem, kurwo. Pierwsze pytanie jakie skierował do mojej mamełe to gdzie jest najblizszy monopolowy i czy jest otwarty do 4 nad ranem, dopiero pozniej sie spytał kim jest ten młody chłopak czyli ja xD przedstawilem sie ze jestem jego wnuke po czym dał mi sto euro i skurwiłem do pokoju zeby wydać wszystko na subskrypcje do raczastych gier typu world of warcraft. Gdy wszechogarniający gimszał zakupowy ze mnie zszedł, zacząłem zdawać sobie sprawę że szykują się srogie inby na przestrzeni tych 3 dni. Dziade jak zobaczył moja siostrę, to zaczął ją przepytywać jak jej lecą studia w barcelonie, gdzie najdalej, gdzie moja siostra była, to Chojnice albo Męcikał Struga (ps: to prawda). Ale do rzeczy, siedze w mojej piwnicy aż wbiega do mnie do pokoju siostrełe czerwona na twarzy ze śmiechu, prycha jak pojebana i mówi żebym zobaczył co sie odpierdala na dole w salonie.

to remilia czy sakuya

Attached: __chloe_von_einzbern_illyasviel_von_einzbern_and_miyu_edelfelt_fate_kaleid_liner_prisma_illya_and_et (4096x2911, 1.09M)

czemu po prostu nie podłączą grubym ludziom pompy do brzucha i nie odpompują tego tłuszczu?

ale jedzenie sprawia mi przyjemność

zeby ci sosu spod lady dodali jak nastepnym razem bedziesz jadl kebaba
suckuya chyba

Attached: 1520099167770.png (500x700, 214K)

nie kontynuuj cwelu

Dajcie mi małą dziewczynkę ze ślicznymi stópkami

sekret jest taki, że nie odessą tłuszczu z narządów, bo nie weźmiesz serca wyskrobać, a tam tłuscz jest najgorszy

Muszisz grindować dla Polski, zrób dziecko Polskie, daj Poscę przeżyć

Wygladam głową ze schodów a tam siedzi dziade na krześle przy stole i dyryguje operą.
Zacząłem parskać - myśle sobie co ten człowiek odpierdala? Po czym odłożył "pałeczke" i zaczął gestykulować jak popierdolony, najwidoczniej przyjechał z grupą swoich niewidzialnych śmieszków, zaczął częstować kurwa pustą kanape paluszkami i krakersami, polewał brandy do szklanek i rozstawiał je po stole, odpierdalał toasty, nawet sie kurwa obraził i kogoś wyprosił oburzony jak skurwysyn xD poważne biznesy tam były poruszane, więc po cichu zszedłem do kuchni i obserwować inbe razem z matką, ktora zaczela kroić cebule żeby dziade nie zobaczył że płacze ze śmiechu. Ale po pewnym czasie juz się przyzwyczailismy i tylko czasem pierdzieliśmy jak na głos krzyczał "CO MI TU KURWA", "Ale Zbyszku", "Zapraszam", "Gratuluję" lub inne losowe frazy.
Ale dziade w zanadrzu gotował nam inbe tysiąclecia na wieczór. Już coś przeczuwałem, kiedy o północy wydarł sie na całe mieszkanie do mojej matki
"-ALINA, KUP MI PIWO!
-Ale tato, jest północ
-MU-M-MÓWIŁAŚ, ŻE MONOPOLOWY JEST DO CZWARTEJ RANO OTWARTY!".
No wiec mamełe wkurwiona zakłada dres, skurwysyn podchodzi, daje jej 100 złotych i każe jej zakurwiać po krate dębowych xD xD xD mamełe mnie zawołała i poszliśmy razem do sklepu kupić krate dębowych dla dziada schizofrenika, ale wzrok sprzedawcy najlepszy. Przynieśliśmy mu tą kratę i rozeszliśmy się po pokojach, dziade oglądał na dole telewizje pijąc piweczka, siostrełe spacz, mama spacz a ja piwniczyłem i prawdopodobnie fapałem.

B A Z O W A N

spierdalaj mi tu z tym przeklejanym gównem z kara

nie dam ale będę jej służył do końca mojego lub jej

Mówiłem wam już że byłem internowany? A co robił Duda za komuny?

ale się nażarłęm

Attached: __failure_penguin_and_suzuya_kantai_collection_and_etc_drawn_by_kaguyuzu__b8dd07912ca6cbc14760be5fa1 (627x886, 88K)

jak kisnę z bulu dupy czteroczanowców, którzy uważają się za nadanonów, a dają się prowokować lepiej niż krzyżówka ecne pedała z wykopkiem winnuxem. kapcza mówi unpractised jakieśguwno, brakuje wam praktycji bul dupy o słowotwórstwo za 3... 2... 1...

gnije z wannabe greckiego

nt
youtube.com/watch?v=tI3imu8CpmY

Attached: 1537648797559.jpg (1500x2028, 1.06M)

>grecki to karakopek
lore się pogłębia

callmejorgebergoglio.blogspot.com/2016/08/vatican-caught-covering-up-sex-crimes.html

dosłownie watykańczyk

A skąd wiesz, że nie znajdziesz sobie porządnej waifu i nie uda się? Wszystko kończy się tylko kiedy ty na to się zgodzisz. youtube.com/watch?v=tvTRZJ-4EyI

...

tacy kreatywni i wogule -.- btw wżuce jescze papiesztańczy.gif bo dawno nie było

...

Jedyne co znam w moim żyicu to Jow Forums

nigdy nie sprawdzałem jego muzyki, nie wiedziałem że ma taką śmieszną twarz i głosik

konekcja mi wyczasowała i wgle zaraz sobiezrobie rękoczyn bo taki jestem awangarodany -.- kórwa zapomniałem o błednah ortograficznyh

ask and ye shall receive

Attached: papiesztańczy.gif (200x230, 124K)

ty antypolaku kurwo

arka gdynia

a chcesz wpierdol?

KURWA

Raz, dwa, czy,
Król paczy!

baba jaga ułomku

Tylko Motor

3 sylaby
6 sylab

nie

ale nudy

Attached: ecbd3224a823b26bf6a571a2b605c0a9.jpg (800x1200, 208K)

Attached: 1516805682260.jpg (1561x931, 281K)

nom

Attached: 1519837927739.jpg (774x1032, 88K)

Turkmeni to krzyżówka karalucha z człowiekiem?

fajne metaposty

znowu mam hikikomori d-.-b
biznesz

oba moje

Attached: 1522556932895.jpg (2250x3200, 378K)

>youtube.com/watch?v=ZuFpAx7nJ5Q
Jedyny polski zespół który zagrał w Carnegie Hall = Jak możesz kurwo hejtrować?

fajnie świętokrzyski

grecki dodaj mnie na diskordzie

liczę te kwity powoli d-.-b bliscy chcą do kliniki pogonić
fifi znów liczy te pliki, bo boli

>carnegie hall
nie znam typa

Nie używam discorda- nie jestem zoomerem

Byknij sobie monsterka zero ziomku

ty już lepiej nie próbuj memić bo nie wychodzi ci to za bardzo

to na gadu gadu albo tlenie

xcum2 complete edition jest za 100 zł na wingamestore znowu

>81 jeden postów
>18 ip
fajnie tu macie polaczki

>granie w gi*rki
zoomerze won

Nie wierz nigdy zoomerze, dobrą radę ci dam
Nigdy nie używałem tych aplikacji

wingamestore.com/product/10009/Crusader-Kings-II-Imperial-Collection/

dobry sklepik żbsz

>kupowanie gierek
z**merstwo i rogactwo

kradnij dalej biedaku

Attached: 1529250818976.jpg (499x482, 62K)

a będę

Attached: 1519087896398.png (800x800, 216K)

Pierwszy raz od lat mam tak że ekscutyje się an myśl o tym że ide pracować
Myślicie że zatruta woda w końcu zrobiła ze mnie dobrego goja?

>dostał pracę za jakieś 3k
>nie biedak
lmao

Attached: 1542140169240.png (2518x1024, 276K)

ale nudzicie chłopaki

fajny był ten 3 film, ale bym był bardziej zadowolony gdyby skończyło się po drugim filmie i nie zrobiliby z Homury diabła

Attached: [Coalgirls]_Magical_Girl_Madoka_Magica_the_Movie_III_-_Rebellion_(1920x1080_Blu-ray_FLAC)_[557238A8] (1920x1080, 2.63M)

typ po lewej ma moją budowę ciała

>szaft
wykop jest w tamtą stronę

grubasa?

nom

fajnie mati